LukaszZduny

Najtansze nowe maszyny

Polecane posty

BELARUS952    0

Najtańsze maszyny a więc to nie tylko ciągniki, a co myślicie o tych tanich rozrzutnikach na allegro z Ryk, 3,5 t za 12 tyś i 8 t za 24 tyś

Mam ten 3.5 tony z RYK ,chodzi bardzo dobrze i do tego ma dwie taśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
wiekszosc maszyn jest mniej znanych firm i sa dosc tanie. pytam czy warto kupowac cos taniego? mam zamiar kupic od nich agregat 3,2m i zastanawiam sie nad plugiem

 

osobiscie preferuje zakup uzywanej maszyny zachodniej niz nowej taniej polskiej, szczegolnie ze mam bardzo malo ziemi i na nowe maszyny takie jakbym chcial po prostu nie ma sensu wydaawac kasy bo jest nie uzasadnione ekonomicznie,

jak troszke pojezdzisz i poszukasz to mozna znalezc cos ciekawego, poźniej wymieniasz jakies drobne elementy i masz elegancka maszynke <_<


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

mozer troche nie na temat @yacenty ile masz ha?????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paralaksa    0
Bartus

To może powiesz nam co wspólnego ma P5, P7 z Białorusią i skąd wiesz, że Zetor jest od nich lepszy.

 

Moze ma wspolne to ze na tym samym placu stoja po zlozeniu :lol: pewnie obecnosc Pronarow I i II serii jaki i oryginalnych MTZ dyskredytuje te dwie naprawde intersujace serie ciagnikow :P. Majac do wyboru Zetora (w odpowiedniej klasie) albo P5 to zapewne bym wybral P5, a ze kurs euro i dolara mamy bardzo korzystny dla importu maszyn z innych krajow to czlowiek zaczyna myslec a moze JD <_<,. Przepraszam za OT <_<


1. nie wiesz czegoś? google
2. dalej nie wiesz? google
3. dalej brak odpowiedzi? to zadaj w końcu sensowne i logiczne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239
mozer troche nie na temat @yacenty ile masz ha?????

O ile sie nie myle to cos okolo 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Jeśli chodzi o tanie maszyny to jar-mat jest dosyć tani.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
jak dla mnie zetor byłby dobry jakby byl w cenie pronara bo wiele wiecej nie oferuje lecz nadrabia dobra opinia. ja tam ciagle slysze ze pronary sie psuja tylko zawsze od kogos kto ma inny ciagnik... tylko przejzyjcie forum o zetorze to tam tak samo usterek nie brakuje

 

Zgodzę się z tobą że tylko ci którzy nie maja Pronara i maja zetora albo inny ciagnik to najwięcej na niego gadają że sie psuja itp. Zetor to nie ta matka co była 15-20 lat temu


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

ja tam mam porownanie 25letni mtz i 12 letni zetor - to jest po prostu przepasc,

oczywiscie kabina, oczywiscie hydraulika, koła i masa ciągnika i to chyba byłoby na tyle bo zarówno w jednym jak i drugim ciagniku cos tam od czasu do czasu trza było grzebnac, ogolnie nie załuję zamiany ciągnika na nowszy <_<


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

Zgadzam sie z Tobą yacenty. Ja tez wolę zapłacic mniej za używany sprzęt dobrej marki niż za jakieś badziewie od rzemieślnika. Wiem co pisze bo kupiłem juz kilka lat temu takie pługi z firmy "noname" 3 skibowe i przy orce przy zaczepieniu o korzen wygieła mi się rama!!! Od tej pory nie kupuje żandych maszyn rzemieślniczych. Wole pomajstrowac troche przy używanych i miec pewnosc ze sa wykonane przynajmniej z pożądnego materiału


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

rok temu kupiłem agregat uprawowy Becker, ciężka brona +podwójne wałki ,składany hydraulicznie.kosztował 3600, a chciałem kupić nowe brony w Agromie ,kasa podobna,tylko że znajomy mi pokazał jak po dniu pracy trzeba zęby prostować po kamieniach, nowe brony a stal dziadowska, wiec za cene nowych bron mam agregacik z super ciężką broną,taką jak chciałem,i myśle że lepiej kupić firmowy urzywany ,niż nowe rzemiosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0
zetor sie najlepiej sprzedaje bo to jest sprawdzona marka i bardzo czesto kupuja je wlasnie rolnicy ktorzy wczesniej juz mieli zetora. ale taki tani znowu nie jest. a co myslicie o tych maszynach: http://www.rolnicze-maszyny.pl/

jeżeli chodzi o te firme, to kupywałęm u nich pare maszyn (mam małe gospodarstwo) są one tanie, a nawet wam powiem że sie sprawują. Kupiłem kosiarke rotacyjną, brone talerzową, opryskiwacz i pare innych. Dla małych gopodarstw są one idealne. Ale powtarzam, DLA MAŁYCH GOSPODARSTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

To jest tak kumpel ma opryskiwacz renomowanej firmy i ciągle coś, ale to jest tak jak dbasz tak masz ( a zawadzi, a zapomni zabezpieczyć itp). Wiadomo jakość robi swoje ale od użytkownik też wiele zależy.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

MTZ - tani i dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Co do MTZ czy Pronara na pewno tani czy dobry zależy dla kogo ??? Ktoś ma 20-30ha lek ej ziemi ciągnik będzie dla niego świetny ale ktoś kto ma tyle lub więcej cięzkej ziemi bedzie narzekał. Pronar jak i Zetor to sprzęt dla amatorów (żałuje że tak puzino sie o tym przekonałem, pracuje 82SA na b. cięzkej ziemi)


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49
czy czarna bialostocka produkuje maszyny?

 

Cynkomet Czarna Białostocka produkuje przyczepy i rozrzutniki


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj