Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najtansze nowe maszyny

42 odpowiedzi na ten temat

#21 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 25 maj 2008 - 13:27

Najtansze nowe maszyny bo tak jest bo pronary to jedno wielkie go.. nie jeden wlasciciel sie juz na to skarzyl a na zetora jeszcze nikt zlego slowa nie powiedziali tym sie sugeruje tak samo dlaczego zetor jest tak popularny a tych nowych pronarów na polach nigdzie nia ma bo nikt nie chce sie wladowac na mine i tyle mam na ten temat do powiedzenia
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najtansze nowe maszyny Dzisiaj, 01:50
  •  

#22 Share caseon

caseon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO
    SAMOCHODY

Napisany 25 maj 2008 - 13:46

Najtansze nowe maszyny To co bartus16 pisze o pronarach to ja sie z nim zgadzam. Ale skonczmy juz temat o ciagnikach bo tu chodzi o maszyny <_<

#23 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 25 maj 2008 - 16:53

Najtansze nowe maszyny

ciekawe ile porobisz tym pronarem ..... :angry: zetor napewno jest lepszy od tych wszystkich wynalzków z bialorusi :lol: <_<

Ja mam Pronara 82A 2001 i Zetora 3320 z 2004 roku i te nowe Zetory to są do niczego, ciągle coś siada, jak nie jakiś licznik to akumulator, to zamek w dżwiach, to chłodnica pęknie. Ja mam porównanie to wiem co pisze, I to spalanie Zetora mnie normalnie rozbraja, pali więcej od Pronara i mam o połowę mniej koni... A seria P to jest już całkiem inna bajka, silniki perkinsa, iveco, i deutza... Bez obrazy ale ty nie wiesz co to jest chyba seria P <_<
Chłop ze wsi

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 25 maj 2008 - 20:15

Najtansze nowe maszyny Zefir( P8 804a) jest tani 85km za ponad 80tys brutto.Jeśli chodzi o maszyny to od rzemieślników. W okolicach Mrągowa chyba jest taki co przyczepy do bel robi (Vektor ma taką)za 19tys jest lux sztuka ,ale jej chyba na PROW nie można wiec dla mnie Pronar zostaje.Niedrogie są także maszyny z Agromaszu a nie sa gorsze niż te z UG.
KPK - Ochrona

#25 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 25 maj 2008 - 20:58

Najtansze nowe maszyny jak dla mnie zetor byłby dobry jakby byl w cenie pronara bo wiele wiecej nie oferuje lecz nadrabia dobra opinia. ja tam ciagle slysze ze pronary sie psuja tylko zawsze od kogos kto ma inny ciagnik... tylko przejzyjcie forum o zetorze to tam tak samo usterek nie brakuje

#26 Share BELARUS952

BELARUS952

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 25 maj 2008 - 21:39

Najtansze nowe maszyny

Najtańsze maszyny a więc to nie tylko ciągniki, a co myślicie o tych tanich rozrzutnikach na allegro z Ryk, 3,5 t za 12 tyś i 8 t za 24 tyś

Mam ten 3.5 tony z RYK ,chodzi bardzo dobrze i do tego ma dwie taśmy.

#27 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 maj 2008 - 21:45

Najtansze nowe maszyny jak z ryk i 2 taśmy tzn 4ry łańcuchy to musi to być 4,5t!!!

#28 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 26 maj 2008 - 09:06

Najtansze nowe maszyny

wiekszosc maszyn jest mniej znanych firm i sa dosc tanie. pytam czy warto kupowac cos taniego? mam zamiar kupic od nich agregat 3,2m i zastanawiam sie nad plugiem

osobiscie preferuje zakup uzywanej maszyny zachodniej niz nowej taniej polskiej, szczegolnie ze mam bardzo malo ziemi i na nowe maszyny takie jakbym chcial po prostu nie ma sensu wydaawac kasy bo jest nie uzasadnione ekonomicznie,
jak troszke pojezdzisz i poszukasz to mozna znalezc cos ciekawego, poźniej wymieniasz jakies drobne elementy i masz elegancka maszynke <_<

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#29 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 26 maj 2008 - 09:07

Najtansze nowe maszyny mozer troche nie na temat @yacenty ile masz ha?????
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#30 Share paralaksa

paralaksa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 maj 2008 - 09:57

Najtansze nowe maszyny

Bartus
To może powiesz nam co wspólnego ma P5, P7 z Białorusią i skąd wiesz, że Zetor jest od nich lepszy.

Moze ma wspolne to ze na tym samym placu stoja po zlozeniu :lol: pewnie obecnosc Pronarow I i II serii jaki i oryginalnych MTZ dyskredytuje te dwie naprawde intersujace serie ciagnikow :P. Majac do wyboru Zetora (w odpowiedniej klasie) albo P5 to zapewne bym wybral P5, a ze kurs euro i dolara mamy bardzo korzystny dla importu maszyn z innych krajow to czlowiek zaczyna myslec a moze JD <_<,. Przepraszam za OT <_<
1. nie wiesz czegoś? google
2. dalej nie wiesz? google
3. dalej brak odpowiedzi? to zadaj w końcu sensowne i logiczne pytanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 26 maj 2008 - 14:01

Najtansze nowe maszyny

mozer troche nie na temat @yacenty ile masz ha?????

O ile sie nie myle to cos okolo 30ha.

#32 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 26 maj 2008 - 15:58

Najtansze nowe maszyny Jeśli chodzi o tanie maszyny to jar-mat jest dosyć tani.
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#33 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:12

Najtansze nowe maszyny

jak dla mnie zetor byłby dobry jakby byl w cenie pronara bo wiele wiecej nie oferuje lecz nadrabia dobra opinia. ja tam ciagle slysze ze pronary sie psuja tylko zawsze od kogos kto ma inny ciagnik... tylko przejzyjcie forum o zetorze to tam tak samo usterek nie brakuje

Zgodzę się z tobą że tylko ci którzy nie maja Pronara i maja zetora albo inny ciagnik to najwięcej na niego gadają że sie psuja itp. Zetor to nie ta matka co była 15-20 lat temu
Chłop ze wsi

#34 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 27 maj 2008 - 21:40

Najtansze nowe maszyny ja tam mam porownanie 25letni mtz i 12 letni zetor - to jest po prostu przepasc,
oczywiscie kabina, oczywiscie hydraulika, koła i masa ciągnika i to chyba byłoby na tyle bo zarówno w jednym jak i drugim ciagniku cos tam od czasu do czasu trza było grzebnac, ogolnie nie załuję zamiany ciągnika na nowszy <_<

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#35 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 28 maj 2008 - 06:02

Najtansze nowe maszyny Zgadzam sie z Tobą yacenty. Ja tez wolę zapłacic mniej za używany sprzęt dobrej marki niż za jakieś badziewie od rzemieślnika. Wiem co pisze bo kupiłem juz kilka lat temu takie pługi z firmy "noname" 3 skibowe i przy orce przy zaczepieniu o korzen wygieła mi się rama!!! Od tej pory nie kupuje żandych maszyn rzemieślniczych. Wole pomajstrowac troche przy używanych i miec pewnosc ze sa wykonane przynajmniej z pożądnego materiału
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

#36 Share wojtii

wojtii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 28 maj 2008 - 21:30

Najtansze nowe maszyny rok temu kupiłem agregat uprawowy Becker, ciężka brona +podwójne wałki ,składany hydraulicznie.kosztował 3600, a chciałem kupić nowe brony w Agromie ,kasa podobna,tylko że znajomy mi pokazał jak po dniu pracy trzeba zęby prostować po kamieniach, nowe brony a stal dziadowska, wiec za cene nowych bron mam agregacik z super ciężką broną,taką jak chciałem,i myśle że lepiej kupić firmowy urzywany ,niż nowe rzemiosło

#37 Share bartez1221

bartez1221

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 11:55

Najtansze nowe maszyny

zetor sie najlepiej sprzedaje bo to jest sprawdzona marka i bardzo czesto kupuja je wlasnie rolnicy ktorzy wczesniej juz mieli zetora. ale taki tani znowu nie jest. a co myslicie o tych maszynach: http://www.rolnicze-maszyny.pl/

jeżeli chodzi o te firme, to kupywałęm u nich pare maszyn (mam małe gospodarstwo) są one tanie, a nawet wam powiem że sie sprawują. Kupiłem kosiarke rotacyjną, brone talerzową, opryskiwacz i pare innych. Dla małych gopodarstw są one idealne. Ale powtarzam, DLA MAŁYCH GOSPODARSTW.

#38 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 14:53

Najtansze nowe maszyny To jest tak kumpel ma opryskiwacz renomowanej firmy i ciągle coś, ale to jest tak jak dbasz tak masz ( a zawadzi, a zapomni zabezpieczyć itp). Wiadomo jakość robi swoje ale od użytkownik też wiele zależy.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#39 Share valtran111

valtran111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 17:55

Najtansze nowe maszyny czy czarna bialostocka produkuje maszyny?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share wolf19 wolf19

wolf19
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 listopad 2008 - 17:59

Najtansze nowe maszyny MTZ - tani i dobry ;)

Dodaj odpowiedź