Zaloguj się, aby obserwować  
Cichy1925

problem z podnośnikiem belarus 952

Polecane posty

Cichy1925    1

mam taki problem podczas jazdy z pługiem w pewnym momencie podniosło mi plug do samego końca i po chwili zagotował się chyba olej bo zaczęło coś kopcić i śmierdziało nie moge teraz go nawet opuścić czym to może być spowodowane myślałem może że otworze zawór z tyłu tam taki dzyndzelek przy ramionach u góry jest ale on jest luźny także wciśnięcie go nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Jak dochodzi taki gruby przewód do monobloku gdzieś właśnie na lewo od tego "dzyndzelka" co się ręką wciska. Pronar tak w ogóle zastosował jakiś patent na to ale już nie pamiętam gdzie to widziałem.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy1925    1

problem jak narazie sam się rozwiązał :) po dwóch dniach pług sam opadł i wszystko działa jak narazie dobrze coś się musiało zawiesić gdzieś także nie wiem o co chodziło :unsure: tylko dobrze że to nie w sezonie. już miałem w planach olej spuścić żeby opadł tak jak pisałem ten dzyndzelek z tyłu wciskałem i nic żadnej reakcji nie było a on był luźny a teraz jak podniosłem to sprawdzałem to po wciśnięciu opada, a szukałem tam niema żadnych zaworów jedyny to ten okrągły z tyłu tam idzie przewód z olejem bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

co do tego zacinania mialem to samo u siebie trzeba mlotek ze soba wozic pieprzniesz tam w obudowe dzwigienek z tylu i opadal natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gipek69
      Witam wszystkich forumowiczów. Czy Belarus 952.2 będzie wstanie współpracować z agregatem talerzowym Tolmet Tytan 250 zagregowanym z Poznaniakiem 2.5 . Czy jednak szkoda zrywać ciągnik?
    • Przez Delbeta
      Witam
      Ile wziąść za transportu obornika 40 km w obie strony zestawem belarus 952.4 + przyczepa 10 ton ?  W gre wchodzą dwa kursy.
    • Przez grzegorz1988
      Witam.mam problem a wlasciwie pytanieczy  ktos z Was orientuje sie czy w belarusie 952.2 na wale korbowym powinny byc przeciwwagi czy nie?kilku specow pytalem i nikt mi nie potrafil konkretnie odpowiedziec.ciagnik 2012 rok pompa motorpal.
    • Przez gregory81
      Witam wszystkich.
      Mam pytanie odnośnie EGR-u w Belarusach (tak zwana wersja 4) . Jak go się zaślepi to trzeba coś zmieniać w ustawieniach komputera? Może ktoś to już przerabiał.
    • Przez Kris946
      jaka może być usterka hydrauliki że podnośnik ramion albo je podniesie na maxa albo opuści na sam dol? nie mogę nim regulować swobodnie wysokości
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj