Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciagnik 50-60km ?

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Adatan

Adatan

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja i rolnictwo

Napisany 04 styczeń 2014 - 20:32

Jaki ciagnik 50-60km ? Ja też bym Ci polecił Farmtrac-a 555DT bo takiego posiadam i mam go od 3 lat i ma ok 300 mth z awarii jakie były to TYLKO cieknąca zwolnica ale zrobili to na gwarancji ;) A tak to spisuję sie rewelacyjnie :) mało pali jest dośc zwrotny :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciagnik 50-60km ? Dzisiaj, 17:15
  •  

#22 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1332 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 18:10

Jaki ciagnik 50-60km ? i ja również 555DT bym polecił, ale tylko dlatego, że też będę go brał w styczniu :) Też miałem dylemat jak Ty ale już wybrałem i tak zostaje.

#23 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 21:54

Jaki ciagnik 50-60km ?

Polecam ciekawa lektura nt Farmtrack-a ;)
http://www.agrofoto....__hl__ farmtrac

Faktycznie ciekawe i myślisz, że jak trafił się jeden wadliwy egzemplarz to wszystkie takie są ? W dodatku post nie na temat :) Bo to nie jest mowa o 90km ciągniku.
Ogólnie zapraszam do tematu o John Deere serii 5M - też można się ciekawych inf. dowiedzieć, jak to taka wspaniała firma wypuszcza buble.

#24 Share KIoti111

KIoti111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 20:16

Jaki ciagnik 50-60km ? a co myślicie o TYM T603 ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 20:54

Jaki ciagnik 50-60km ? 300mth trzy lata - bardzo dużo nim robisz- powiedź ci tyle jak na moje to nic ty jeszcze o tym ciągniku nie możesz powiedzieć co innego mój kolega który dzisiaj miał zmianę oleju w swoim ciągniku na 900;) a ciągnik przyprowadził w maju 2013;) ok to wszystko z wschody co mu proponujecie , może i tanie tylko pytanie jak cie zacznie sypać to czy na części będzie go stać , poza tym nikt tego nie ma sztuk które maję to ileś lat i tysięcy motogodzin tak że sory ale nikt nic nie wie o tych ciągnikach co z nimi będzie za 10 lat ja bym sobie dał spokój z Kioto Farmtrac, farmerami i innymi wynalazkami ,

#26 Share kubu365

kubu365

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 22:21

Jaki ciagnik 50-60km ? a moze deutz fahr agrolux , same tiger , lamborghini rekord ????? za 75tys kupisz takiego 60km bez kabiny
Wielki fan case jx/new holland td

#27 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 06:35

Jaki ciagnik 50-60km ?

powiem szczerze naczytałem sie i mam ogromny mętlik w głowie, jeśli chodzi o parametry to chyba ten farmtrack 555dt był by najlepszy ale ta jego awaryjność ;/ Wybrał bym kioti dk551c ale jak byłem u dilera gdy był zimny nie miał siły ruszyć z miejsca jak sie troche podgrzał było dobrze ale tylko na wyższych obrotach gdy trochę spadł z obrotów (np przy zmianie biegów) mało co nie gasł ;/ jd 5055e też bardzo fajny traktor jednak te części to jakieś żarty, widze dużo propozycji ciągników które mogą być głównymi bez żadnych problem a niestety nie jestem takimi zainteresowany ponieważ mam za małe areały na takie maszyny (posiadam belarusa 82 ts który obrabia 22h)

hmm nie wiem czy tak do końca będziesz zadowolony z takiego "pierdułka" jak masz już mtz-ta, może warto zastanowić się nad ciągnikiem który awaryjnie zastąpi wschodnią bestię, różnica w cenie nie jest duża i w spalaniu też takiej przepaści nie będzie, jak farmtrac to patrzył bym tylko na 675dt sprawdzony i na perkinsie, a spali w robocie może 0,5l.godz więcej a na wykonaną robotę to samo ci te popierdułki 555dt, (wyższy bieg niższe obr szybki wom) z zetora ciekawa sprawa to ta proxima 60km o ile jeszcze taką specyfikację robią bo można stuningoać na wyższą moc tylko koniecznie duże koła trzeba dobrać, z sdf super traktory tylko ta cena, new hollandy ciekawa opcja, ale czy taki farmtrac 555dt warty tej kasy to bym się zastanawiał, i proszę nie bądzcie tacy skromni komfort w ciągniku należy się nam wszystkim, życzę ci żebyś wybrał taki ciągnik żeby więcej w mtz wsiadać się nie chciało ;) hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share 914maateusz914

914maateusz914

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 11:18