Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zgubiony dowód rejestracyjny

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 21:34

Zgubiony dowód rejestracyjny Mam problem. Zapodziałem gdzieś dowód rejestracyjny od C-360. Nie wiem kiedy, ale napewno na terenie gospodarstwa. Czy miał ktoś z was taki problem, i jak wygląda sprawa z wyrobieniem nowego dowodu? Czy badanie techniczne trzeba powtórzyć?
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zgubiony dowód rejestracyjny Dzisiaj, 05:58
  •  

#2 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3048 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 11:36

Zgubiony dowód rejestracyjny Prawdopodobnie musisz pisać oswiadczenie ze zgubileś dowód i wtedy wydadza Ci 2. Badanie chcyba niekoniecznie. Na stacji tam gdzie robileś pewnie został jakis ślad ze badanie było przeprowadzone i było ok.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#3 Share Mazowszanin

Mazowszanin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 12:49

Zgubiony dowód rejestracyjny Badanie nie trzeba powtarzac jesli nie dawno bylo robione.A musisz napisac podanie do wydzialu komunikacji o wydanie wtornika dowodu rejestracyjnego.Po czym skladasz dokumenty poswiadczajace o posiadaniu tego sprzetu i dowod przegladu.Koszt nie pamietam cos ok 50zeta.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 13:02

Zgubiony dowód rejestracyjny he he 50zł ;)

Sąsiad zgubił po pijaku dowód w siencento, kosztowało to ponad 300 zł, do nowego dowodu dają nowe tablice rejestracyjne, do tego związane z tym opłaty i badania też musiał powtórzyć

ps. tak się ojciec do poloneza przyzwyczaił że już kratki w dowodzie na badania techniczne się skończyły i też czeka go wymiana tablic i dowodu, mało tego znajomemu zmienili nazwe ulicy i dowód a co za tym też tablice musiał zmieniać, ale w przyczepce samochodowej tylko dowód tablic nie zmieniali więc jest nadzieja że i w traktorze podarują, no ale jeśli masz stare czarne to wątpie

#5 Share Mazowszanin

Mazowszanin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 13:12

Zgubiony dowód rejestracyjny Nie he he tylko tak,i kto ci powiedzial ze trzeba zmieniac tablice.Wiem bo sam zgubilem i juz mam wtornik.I badania tez nie robilem powtornie bo za 10 gosciu mi poszukal w kompie i wydrukowal potwierdzenie.Napisalem ok 50 bo to bylo rok temu.

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 14:04

Zgubiony dowód rejestracyjny No to ciekawe, bo koleś co zgubił obrotny to nie jest i tak mu powiedzieli to tak zrobił i kupił tablice, to chyba zależy kto jak do sprawy podchodzi w urzędzie

ps. jak się skończyły rubryki w dowodzie na badania to jak mi wydadzą nowy dowód teżwolał bym czarne blachy zeby zostały le to chyba już tak nie przejdzie ;)

#7 Share malgosia

malgosia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 15:11

Zgubiony dowód rejestracyjny Nowych tablic na pewno nie trzeba mieć. U mnie była podobna sytuacja, zaginął dowód od samochodu - na stacji gdzie robione było badanie dostajesz kartkę, potwierdzającą badanie i z tym do wydziału komunikacji i oni wydadzą Ci drugi dowód ;)

#8 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 11:06

ps. tak się ojciec do poloneza przyzwyczaił że już kratki w dowodzie na badania techniczne się skończyły i też czeka go wymiana tablic i dowodu

Tablic nie trzeba wymieniać, w Toyocie mam już drugi dowód (skończyło sie miejsce na pieczątki) a tablice jeszcze czarne :rolleyes:

Koszt nowego papieru to kilkadziesiąt złotych (nie pamiętam dokładnie).

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 11:09

Zgubiony dowód rejestracyjny No to nie wiem na jakiej podstawie ale dwóch zgubiło dowody i nowe tablice dostali, tak samo znajomemu nazwe ulicy zmienili i nowe tablice dostał.

ps. jak ktoś zgubi jedną blache to też duplikatu nie wydadzą tylko nowe tablice i nowy dowód?

#10 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 11:12

Zgubiony dowód rejestracyjny Jak zgubił jedną blache to dają dwie nowe i papier, tą która została trzeba im zwrócić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Mazowszanin

Mazowszanin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 22:45

Zgubiony dowód rejestracyjny Jak zgubiles jedna blache lub ci zwineli , to wcale nie musisz wymieniać tablic, pod warunkiem ze masz juz tablice białe z flago uni. Wiem bo mi zwineli przy samochodzie w lecie.

#12 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 19 styczeń 2008 - 09:44

Zgubiony dowód rejestracyjny Pojechałem złożyłem podanie, i tzw. dowód miękki już mam, koszt ok. 50 zł. tablice zostają i tylko musiałem jechać po przegląd tam gdzie mi robili ostatnio.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#13 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 07 luty 2008 - 23:00

Zgubiony dowód rejestracyjny Widać ze Ferdek07 wszystko wie, albo nabija posty. Zbigi kiedy sie ustawiamy na jakieś pogaduchy?:D
Technika Rolnicza! (.pl)

#14 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 31 październik 2008 - 12:11

Zgubiony dowód rejestracyjny Jezeli zgubisz dowod to wydaja nowy bez zadnych nowych tablic!. tylko daja nowa naklejke ktora naklejasz na tablice i to wszystko(no plus oplaty).

Jezeli skonczyly ci sie miejsca na pieczatki to wypelniasz wniosek i mosisz miec obowiazkowo swistek z badaniem technicznym plus oplaty.

Jezeli Ci ukradli jedna tablice to wczesniej wydawali Ci nowy dowod i tablice a teraz chyba mozna dorobic tablice tylko ze dostajesz nowe naklejki na dowod i tablice no i plus oplaty

I najwazniejsze to musisz miec KARTE POJAZDU (jesli zostala wydana) zeby cos zalatwic w urzedzie

<banana.gif>

PS. Jezeli zgubisz jakis dokument to idziesz do urzedu sie dowiedziec co i jak a nie po sasiadach.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2200 postów

Napisany 31 październik 2008 - 22:31

Zgubiony dowód rejestracyjny banan575 poprawka do starych tablic (czarnych ) nie trzeba i nie daja naklejek, czemu nie po sąsiadach może znają drogę do urzędu (nie tylko w sensie że jak trafić)

#16 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1092 postów

Napisany 01 listopad 2008 - 07:00

Zgubiony dowód rejestracyjny w moim urzędzie musiaełm odkręcić tablice rejestracyjną i zanieśc pani do pokazania.

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#17 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 listopad 2008 - 09:05

Widać ze Ferdek07 wszystko wie, albo nabija posty. Zbigi kiedy sie ustawiamy na jakieś pogaduchy?:)

he :) mam pyatnie troche zbliżone z tematem, skończyły mi się kratki w dowodzie na przeglądy i widze że wszyscy którzy rok wcześniej pokupili samchody śmigają już na nowiutkich blachach a czy jest jakis sposób żeby mi zostawili stare czarne blachy a dlai nowy dowód?

#18 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 listopad 2008 - 09:50

Zgubiony dowód rejestracyjny jezeli skonczyly ci sie kratki na podbijanie przegladu to:
wypelniasz wniosek o wydanie nowego dowodu
jak zwykle oplata (okolo70zl)
oswiadczenie z badania technicznego (kontrola techniczna takie wydaje-koszt normalnego przegladu)
i karta pojazdu jezeli byla wydana (bez niej niezalatwisz nic)
jezeli sa stare blachy to ci je zostawia
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisany 16 sierpień 2010 - 09:54

Zgubiony dowód rejestracyjny a ja słyszałem że stare czarne tablice są wymieniane [przy wymianie dowodu , tak jest chyba ustalone z urzędu

Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.