Gość Profil usunięty

Warto Kupić John deere 6620 Premium 2005Rok

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam Panowie pomozecie warto kupic 6620 premium 2005 rok. przebieg 11tys skrzynia AutoPower, chodzi mi głownie os skrzynie czy za chwile nie siadzie? Jest za dobre pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLV    10

Jeżeli skrzyni nie szarpie biegi wchopdzą bez zgrzytu to tak w tej skrzyni jak sie nie myle wymieniać należy sprzegła co 7 tys godz. za jakie pieniądzei ci go oferują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Biegi nie będą wchodziły bez zgrzytu ponieważ jest to przekładnia bezstopniowa :)

Przy tym przebiegu ja bym sobie odpuścił przekładnie AutoPower, lepiej poszukać z tradycyjną PowrQuad albo AutoQuad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

A jaką bezpieczną granice wytrzymałości w mtg ma PowrQuad ? ;) Chodzi mi o to żeby nie kupić ciągnika a po paru miesiącach wydawać ileś tam ....dziesiąt tyś na jej remont

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

A ja myśle ze jak nie duże pieniądze to warto "zaryzykować" pracowałem 7820 z taką skrzynią ciągnik ma prawie 13tyś godz i igła wszystko działa idealnie w końcu to JD :) a kolego powiedz gdzie ten 6620 stoi nie wołają czasem za niego 95tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kolego to jest ten za 95 Dokładnie :) Dawid czy ty aby nie pracujesz u Pana KRzysia:)

Ale ja mysle ze jezeli juz ma te 11tsiecy nakulane to prawdopodobnie była ta skrzynia juz robiona i jest po remoncie bo Autopower zazywczaj do 8 max 10tys chodzi zas tylko wymiana na nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel10    8

Autopower chodzi różnie,może paść i po 6 tyś(znam taki przypadek) w JD serii 7 to co innego one były składane w USA i tam wytrzymałość jest o niebo lepsza,ja bym odpuścił(choć jedzie się takim Jankiem cudownie)koszt naprawy ponad 40 koła i bywają jeszcze potem problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Odświeżę trochę temat.

Powiedzcie mi czy tymi pomiarami serwisowymi można się kierować przy kupnie używanego ciągnika?Jest to w miarę wiarygodne?

Może ktoś kupował taki ciągnik w oparciu o takie pomiary ?

Czy sprzedawca np:może jakoś "pokombinować-podkręcić" ciśnienia do pomiarów aby były prawidłowe?

Takie dwa przykłady:(oczywiście nie sugeruję że ci sprzedawcy są nie uczciwi to tylko przykład ogłoszenia)

http://otomoto.pl/oferta/john-deere-6620-premium-tls-pq-klima-nowe-opony-ID15HVbI.html 

http://olx.pl/oferta/john-deere-6420-z-2005r-tur-quicke-q55-tls-CID757-ID9ByP3.html#427d14bdb4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Dokładnie nie wiem ale chodzi o ciśnienia hydrauliki,skrzyni biegów,sprzęgła,sprawdzenie godzin-ogólne podpięcie pod komputer i przegląd historii ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego raczej nie da się oszukać ;) mam znajomego serwisanta który jeździ z ludźmi podczas gdy są zainteresowani ciągnikiem aby go sprawdzić :).. Tam jest wszystko nawet spalanie ;) 

A co do 6620 to bierz śmiało tylko może bez tego Auto Powr.. po tylu latach to nie wszystko musi byc to sprawne w 100%.. osobiście jesli używaniec to wolałbym skrzynię np PowerQuad która jest nie do zajeżdżenia ;).. Dwa ciągniki 7720 z PQ pracują na 1000 ha :)..

Pamiętaj jednak żeby ciągnik miał np TLS co zwiększa komfort ;) ja sam tego nie mam czego bardzo żałuję ale jestem  na etapie zrobienia amortyzacji sprężynowej kabiny mojego jelenia :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj