Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adaammek    24

coś lipna ta wyszukiwarka, wpisałem wszystko i nie znajduje nic

 

ta wyszukiwarka znajduje tylko osoby prawne  , firmy  ,gminy, koscioły  nie ma tam osób fizycznych  wczesniej były osoby fizyczne do 2008 w 2009 euopejski sąd  zakazał publikacji osob fizycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    27

A może ktoś powiedzieć jakie będą dopłaty za ten rok? To już w tym roku będą dopłaty od krów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25253

Dziś otrzymałem decyzję o płatnościach za 2014r. Wydaje mi się, że miało nie być potrąceń, a okazuje się, że jest zastosowany współczynnik korygujący 1,302% do nadwyżki powyżej 2000 euro.

Jest też pozycja - Zwrot dyscypliny finansowej.

Tyle dobrego, że zwrot dyscypliny finansowej jest u mnie wyższy od potrąceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

nie wie czy wiecie ale w nowym PROW'ie nie każdy może wejść w program rolnośrodowiskowy. dzisiaj ojciec był u doradcy i otrzymał informacje o tym, że jest lista obszarów, które mogą być w rolnośrodowiskowym. co więcej, zostało to wprowadzone cichaczem przed terminem. sam doradca jest zdziwiony, że nie było reakcji ze strony rolników. po raz kolejny urwali nam pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Taurus83
      był u mnie dzisiaj sąsiad i mówił że słuchał/ogladał wywiad z ministrem sawickim i ten mówił że w wojwództwach: dolnośląskim, opolskim, śląskim, małopolskim i podkarpackim ze względu na brdzo małą obsadę bydła ma byś dopłata 500 zł do każdej sztuki, obojetnie czy mleczna czy miesna, mała czy duża...
       
      próbowałem sprawdzić gdzieś tą informacje ale nic nie znalazłem. słyszał ktoś, coś o tym?
    • Przez pawel121
      witam mam pytanie chodze do technikum rolniczego nie długo bede kończył szkołe . Czy istnieje taka możliwość że jak przejme gospodarstwo po rodzicach i dostane dopłate na młodego rolnika to bede mógł tych pieniędzy nie wydać i czy bym mogł złożyć wniosek do uni na dotacje na ciągnik i te pieniadze które dostałem na młodego to bede mógł włożyć na ciągnik czyli to drugie 50% bo jak wiadomo trzeba swoje pieniadze też włożyć ponieważ unia całości nie da na traktor . czekam na odpowiedź dzięki pozdrawiam.
    • Przez Radan
      A więc stało się:
       
      "Polska w unijnej siedmiolatce 2014-20 powinna dostać o cztery i pół miliarda więcej, niż w budżecie na lata 2007-12. Ten wzrost to zasługa większej koperty na politykę spójności. Z łącznej kwoty 106 mld euro (441 mld zł) na spójność dostaliśmy blisko 73 mld euro, czyli ok. 303 mld złotych. Premier może więc ogłaszać spełnienie wyborczych obietnic."
       
      "Oprócz funduszy spójności (72,9 mld euro), największą pulą pieniędzy, która trafi do Polski są środki na Wspólną Politykę Rolną. Wyniosą one 28,5 mld euro, czyli ponad 188 mld złotych. Składają się one z dwóch filarów, Pierwszy z nich to dopłaty bezpośrednie - tu zyskaliśmy. Jedyna działka, w której tracimy w porównaniu z obecnym budżetem (o około 3,5 mld euro) to fundusze na rozwój wsi, czyli tzw. II filar polityki rolnej. Łącznie z 5 miliardami euro na inne programy, Polska otrzyma łącznie 106 miliardów, czyli około 441 miliardów złotych."
       
      Co wy o tym sądzicie?
      Wasze opinie.
    • Przez zibi80
      Witam.
      Szukam osób, które w 2012r. nie zaznaczyły we wniosku kwadratu dotyczącego dopłaty do owoców miękkich a które zostały wezwane do ARiMR do uzupełnienia wniosku w tym zakresie. Jeśli ktoś z forumowiczów lub z grona znajomych był w takiej sytuacji, bardzo proszę o niezobowiązujący kontakt.
      Za pomoc jestem skłonny jakoś "materialnie" podziękować.
      Kontakt przez forum lub GG 2898553
      Pozdrawiam
    • Przez MFpower
      Tak jak w temacie potrzebna mi pomoc w rozwiązaniu tych testów. Testy są z kursu kwalifikacyjnego chętnych do pomocy w rozwiązaniu zapraszam na pw
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj