Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co się bardziej oplaca bydło czy trzoda na 10ha ziemi

165 odpowiedzi na ten temat

#161 Share barti212121

barti212121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , uprawa ziemi , hodowla , przyroda , biologia , praca na wsi , muzyka , motoryzacja w rolnictwie :)

Napisany 29 grudzień 2011 - 14:17

Co się bardziej oplaca bydło czy trzoda na 10ha ziemi no tak to prawda ale co polecałbyś bardziej trzodę czy opasy patrząc na dłuższy okres czasu i na opisane wyżej moje warunki pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co się bardziej oplaca bydło czy trzoda na 10ha ziemi Dzisiaj, 10:38
  •  

#162 Share sirKonrado

sirKonrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 16:56

Co się bardziej oplaca bydło czy trzoda na 10ha ziemi dlaczego kolego nie zostałeś przy bydle mięsnym skoro miałeś już stado krów z buhajem? nie myślałeś zeby do tych krów dokupywać cielaki i podstawiać im, bo limuzuny mają chyba mleczność dobrą.?

#163 Share barti212121

barti212121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , uprawa ziemi , hodowla , przyroda , biologia , praca na wsi , muzyka , motoryzacja w rolnictwie :)

Napisany 29 grudzień 2011 - 17:34

Co się bardziej oplaca bydło czy trzoda na 10ha ziemi Za dużo mi jadły z moich 16 ha nie wystarczało po pierwsze karmy a po drugie słomy. musiałem szukać po sąsiadach i po pewnym czasie dałem spokój to co tam polecacie trzodę czy opasy

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share ilnicki96

ilnicki96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 22:28

Co się bardziej oplaca bydło czy trzoda na 10ha ziemi wiesz swinie 4/5 miesiecy i sprzedasz a bydlo 2 lata ale cena za byka jest lepsza ja akualnie mam kozy i 3 maciory teraz tez sie tak zastanawiam czy tuczników nie trzymac nie wiem jak ci kolego daradzic wszystko sie oplaca teraz ja wolal bym na twoim miejscu swinie bo nie ma tyle roboty co przy bykach :rolleyes:

#165 Share lewy1996

lewy1996

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 08 luty 2013 - 19:35

Co się bardziej oplaca bydło czy trzoda na 10ha ziemi Witam, chcę odświeżyć temat ponieważ mam ten sam dylemat czy hodować maciory i sprzedawać prosięta czy też hodować opasy. Na razie nie mam niczego więc z góry dzięki za każdą odpowiedz. Pytanie szczególnie dla tych o malych gospodarstwach ponieważ sam mam 20ha i mam ten dylemat.. Pozdrawiam :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#166 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 18:46

Co się bardziej oplaca bydło czy trzoda na 10ha ziemi witam podłączę się pod temat co się by lepiej opłacało trzymać bydło czy świnie na 15 ha na dzień dzisiejszy ?