Polecane posty

sebe1033    397

Jakie polecacie zestawy naprawcze do zachodnich ciągników ( dla mnie akurat do john deere) muszę zrobic remont silnika a sprzedawca zawsze ma dobre części

 

Wiec wypowiedzcie które firmy robią dobre tłoki i cylindry by nie płacić za coś co za 200 mth będzie gorsze niż te stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBERTD    0

Kolbenschmidt to w zamienniku cos podobnego do oryginału. Ale najpierw sprawdź co jest w silniku. Bo może sie okazać ze wymiana pierścieni załatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

pierścienie nie pomogły za bardzo (14 000 mth) a ostatnio po zrobieniu turba musiało coś wpaść i na 2 cylindrze wyrzuca olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej300    0

Z droższych również polecam KolbenSchmidt , z tańszych bepco (belgia) lub jeszcze tańsze to tureckie, w razie czego mam dostęp do takich zestawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej300    0

Pewnie już nieaktualne, ale jakby ktoś przeglądał, to tu są zestawy naprawcze do Massey-Fergusona: zestawy. ;)

I znowu po raz kolejny SPAM ! i odsyłanie do tego samego linku sklepu

Po 2 co kolega chciał zestaw do Jonh Deere a nie do MFa

Po 3 kolega pytał o zestawy do maszyn zachodnich a nie do Mfa naszego krajowego

I po 4, kolega pytał o zestawy DOBRE a nie z Hermona (GMP) czy THM Techmot = Chiny/Indie

Edytowano przez andrzej300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmash_pl    1

Warto poszukać przede wszystkim w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,akurat tym się zajmujemy więc chętnie pomożemy,możecie liczyć na naszą fachową obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj