Skocz do zawartości

Zdjęcie

KUBOTA M 105S co o nim sądzicie?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MateuszKukawka

MateuszKukawka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 22:39

KUBOTA M 105S co o nim sądzicie? Interesuje mnie jego spalanie, gdzie blisko w okręgu Poznania kupię części zamienne, widziałem ogłoszenie tego oto ciągnika 105KM, 2007r, 99tyś. 1300mtg. Czy to wysoka cena?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KUBOTA M 105S co o nim sądzicie? Dzisiaj, 15:47
  •  

#2 Share BLV

BLV

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 12:46

KUBOTA M 105S co o nim sądzicie?

Rol-Invest i Mark-Rol to sa dilerzy maszyn Kubota wiec u nich napewno znajdziesz czesci. Cena jak cena chodzi o stan. ciagniki napewno proste i malo awaryjne

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 01 styczeń 2014 - 13:34

KUBOTA M 105S co o nim sądzicie? Cena adekwatna do marki. Za te pieniądze z tego roku w podobnej mocy i przebiegu jd czy mf a nie kupisz. Jeśli ciągnik jest w dobrym stanie nad zakupem można pomysleć. Poważną wadą jest to, że większość części pochodzi z japoni. Trzeba je zamawaić w serwisie. Do ciągników z europy możesz kupić np sprzęgło sachsa, wtryskiwacz czy pompe boscha poza oficjalną siecią dealerską. W kubocie po większość cześci bedziesz musiał udac się do dealera.
Przykład kupiłem do zetora 11741 mono pompe boscha za 1450, cena takiej w aso zetor około 3 tys.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rafi101

rafi101

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 01 styczeń 2014 - 13:52

KUBOTA M 105S co o nim sądzicie? Mam znajomego który ma taką kubote,robi na 60hektarach,z tego co wiem ma już 4300h na liczniku i narazie wszystko ok,początkowo słabo biegi wchodziły ale wszystko serwis poprawił.jest dość oszczędny,ale lekki, trzeba dociążyć.

#5 Share czareczek85

czareczek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Zainteresowania:piękne kobiety

Napisany 22 styczeń 2014 - 19:22

KUBOTA M 105S co o nim sądzicie? też słyszałem że to udane modele. rafi101 a w tej 105 twojego znajomego nie zepsuł się fotel traktorzysty?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rafi101

rafi101

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 23 styczeń 2014 - 08:17

KUBOTA M 105S co o nim sądzicie? Na razie wszystko ok.z siedzeniami to jest tak że dużo marek ciągników ma jednej firmy(zazwyczaj GRAMER) i nie ma regóły czy się ma zepsuć akurat w kubocie..