Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny

86 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 15:39

kup john deer'e o takiego tylko troche dołóż ale jestem pewien ze bedziesz zadowolny!

gwarantujesz? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny Dzisiaj, 07:50
  •  

#42 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 15:43

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny No ten Jeleń to super maszyna ja tez bym dołożył te kilka tysięcy i kupił takiego. Na pewno oszczędniejszy i wygodniejszy niż MTZ
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#43 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 16:09

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny Wygodniejszy to możliwe, ale czy oszczędniejszy?
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#44 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 16:14

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny Ten jeleń ma ze 30 tys mtg i w każdej chwili wszystko może nawalić, był taki na wisoce co sobie kupił i chwali się jaki to jeleń cudo i tak z pół roku się chwalił że wyremontuje przedni napęd wom i coś tam jeszcze wsadził 9 tyś w częsci bo co nie wymienił to i inne podzespoły do wymiany były i sprzedał za tyle za ile kupił sąsiadowi, ale sąsiad pomimo braku wom i napędu chwali sobie bo uciągu i tak ma dużo, komfort jakis tam jest ale bez przesady no ale spalanie to przeciętnie 10l/godz zegarową to był 3040 czy coś takiego 100kilka km,

#45 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 16:22

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny dobry by był MTZ do tura i do bronowania.Ludzie mają nawet jako ciągnik główny mtz
AF - to Jest To:)

#46 Share radek269

radek269

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 11:12

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny Dobry jest do rozsiewania nawozów wapna, do rozrzutnika, do transportu ale jednej przyczepy, lekkiego agregatu, wału ale do pługa nie bo tylko można 3 obracalną z zabespieczeniem non spot i masz tylko 120cm szerokość roboczą. Do tura nie polecam chyba że z tym nowszym napędem ale nie do starego mtz-a jeszcze z tym porąbanym wspomaganiem. To tak od siebie na ten temat.

#47 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 22:22

kup john deer'e o takiego tylko troche dołóż ale jestem pewien ze bedziesz zadowolny!

być może ale przejedź się tam i zobaczysz ,że każda jedna maszyna jest pięknie wymalowana, umyta, żadnych zadrapań, zniszczeń i żaden z ciągników czy kombajnów nie ma więcej niż 6000mtg trochę to dziwne a cenowo to już bez komentarza

#48 Share kondomax

kondomax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 17:02

ja polecam Zetora z serii 5/6/7045, wytrzymały, zwrotny, komfortowy, niska awaryjność
Ursus- podobne cechy jak zetor, mniej wytrzymały, gorsza jakość
co do MTZ- oblać benzyną i podpalić

smutny jesteś

#49 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 29 grudzień 2009 - 19:43

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny Jecekbee widec ze naprawde jestes jakis bee, takie stwierdzenia ,,co do MTZ- oblać benzyną i podpalić'' to bez obrazy ale tylko debil moze napisać. Widac ze nie masz pojecia wogole o mechanizacji a o mtz wogole a glos zajmuesz zal mi Ciebie.

#50 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7788 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 21:02

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny sprzedałem MF gościowi który miał MTZ i nie narzekał na niego ale mówił że miał przetem zetora 4 cylindry z napędem tragedia nie dość że słaby to jeszcze żarł paliwo w stosunku do MTZ z MF będzie na pewno najbardziej zadowolony bo był tak śilny jak rusek a palił przy najmiej o 1/3 mniej dobrze że nie musi dużo z tyłu podnosić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 30 grudzień 2009 - 21:07

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny mój znajomy ma mtz 82 z 95 roku i nie narzeka ma go do tura
super sprawa bo 4x4 ale z baku ciągnie ze szok
strasznie dużo biegów w nim jest do tura by się nadawał

#52 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7788 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 21:11

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny mam tura w mtz super sprawa jak podniose trzy big begi to mi się tylne koła podnoszą a w napędzie wymieniałem tyko oringi bo ciekł

#53 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 30 grudzień 2009 - 22:03

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny rzeźnik z tym spalaniem to napewno nie jest tak jak piszesz bo mtz mało pala wiem bo mam i wturze chodzi codziennie przy ladownaiu paszowozu i srednuio wychodzi ok 5 litrow (w turze)wiec to nie jest duze spalanie, praktycznie jak perkins.

#54 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7788 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 08:44

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny ale w polu przy cięższych robotach MF był oszczedniejszy a 912 czy chodziła letko czy ciężko to nie było specjalnie różnicy rz jak teściu pożyczył na dwa dni MF to się bordo zdziwił bo wyszło mu chyba nicałe 4l a on ma 385 MF 5szt ciężkich bron w bronowaniu wyszło niecałe 7l to był model 595 i 74km ale prawda jest taka DO KAŻDEGO TRZEBA WLAĆ

#55 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 31 grudzień 2009 - 08:49

rzeźnik z tym spalaniem to napewno nie jest tak jak piszesz bo mtz mało pala wiem bo mam i wturze chodzi codziennie przy ladownaiu paszowozu i srednuio wychodzi ok 5 litrow (w turze)wiec to nie jest duze spalanie, praktycznie jak perkins.

on jest do tura w turze pali dużo w porównaniu do innych cikągników
a przy orce to szkoda gadac

#56 Share komar4

komar4

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 21:10

smutny jesteś

żal mi cb puknij się człowieku piszesz głupoty o mtz zetory też się psują a silnik to nawet niema co z mtz startować z wytzymałością

Edytowany przez komar4, 26 wrzesień 2012 - 20:49.

#57 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 16:33

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny @ rzeźnik chyba nigdy nie widziałeś jak belarus pracuje ;) oszczędnijeszych maszyn nie ma czy to orka lub agregat nie musi miec wysiokich obrotów jak zetor czy ursus niestety ale lepszych silnikow niz belarus to nie ma :) wiem co wuja swoim wyrabia wiec jak macie pisac głupoty to lepiej wcale

#58 Share Gores

Gores

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 21:06

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny Popieram wypowiedz zenona385 chociaż te nowsze belarusy troszkę więcej pala od starych mzt-ów słyszałem już od nie jednego ale nie przesadzajmy to nie są smoki są oszczędne w paliwie w porównaniu do innych ciagników

#59 Share komar4

komar4

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 17 październik 2012 - 19:04

ja mtz/a uzywanego do tura bym nie brał bo ma stozkowy naped i trzeba czesto remontowac przod i nie ktore mtz/y pekaja w poł Dodany obrazek jak chcesz do tura to wez nowego mtz/a z mostem krzyzakowym Dodany obrazek

jasne mtz pęka hahahahha u nas gościu to farmtrac mu pękł na skrzyni i miał tura wiem że mtz jest wytrzymalszy przy turze ma 2 ramy obok silniku grube jest mocny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 17 październik 2012 - 19:20

Czy MTZ będzie dobra jako ciągnik pomocny Niema to jak dziecko się dorwie do komputera...
Brawo odkopałeś post z 2008r !!! Należy Ci się nagroda...

Co do MTZta to nie zmyślam tego, kolega 3 razy miał już pękniętego od tura. A czy MTZ jest wytrzymalszy przy turze od Farmtrac'a ? Z tym to bym bardzo mocno się spierał. Wystarczy spojrzeć na dziadowski przedni most jaki ma MTZ - on się potrafi rozkraczyć bez tura.

Dodaj odpowiedź