Skocz do zawartości

Zdjęcie

POMOCY problem case 5130

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kazik99

Kazik99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 21:07

POMOCY problem case 5130 Mam problem z owym case a mianowicie z temperaturą silnika przejechałem dzisiaj jakieś 2-3 km (temperatura otoczenia cały czas na+) wskazówka poszła w górę (cały czas na zielonym) silnika nie dało się dotknąć a chłodnica zimna termostat wymieniony na nowy pompa ok i centralka przestała grzać prawdopodobnie zapowietrzona podczas spuszczania płynu. Jeśli ktoś wie co może być nie tak to będę wdzięczny, i czy nagrzewnica sama się odpowietrzy czy jest jakiś patent na odpowietrzenie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
POMOCY problem case 5130 Dzisiaj, 21:06
  •  

#2 Share H3ni0

H3ni0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Zainteresowania:Zetor Team

Napisany 30 grudzień 2013 - 21:18

POMOCY problem case 5130 Jeśli na zielonym to znaczy ze jest jeszcze ok, mógbyś się martwić jak by było na czerwonym
KPZ "Zetor Team"

#3 Share Piotrek6630

Piotrek6630

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 21:55

POMOCY problem case 5130 Ale jeśli chłodnica jest zimna a silnik gorący, to coś jest nie tak. Wyjmij całkiem termostat i zobacz co się będzie dalej działo, bo mozliwe, że termostat odwrotnie włożony. Wyjmij całkiem i zobacz jak będzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Kazik99

Kazik99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 22:13

POMOCY problem case 5130 H3ni0 Termostatu nie da się włożyć odwrotnie a bez nie próbowałem go rozgrzać do wysokiej temperatury i nie wiem czy się w ogóle teraz da bez puszczenia go ostrą robotę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 30 grudzień 2013 - 23:09

POMOCY problem case 5130 termostat rusza przy około 85stopni i raczej przy takiej temperaturze SILNIKA NIE DOTKNIESZWIEC NIE WIDZĘPROBLEMU DOPUKI SIĘ NIE OTWORZY TOCHŁODNICA PRZEZ CO ma się ciepła robić po prostu jest taka r\temperatura otoczenia a nie inna i szybko się nie zagrzeje
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Dodaj odpowiedź