piotrek4x4

Szkolenie John Deere

Polecane posty

piotrek4x4    30

Witam, w mojej szkole odbywa się właśnie szkolenie dealerów john-deera z całej polski, ok. 60 uczestników, przywieźli 3 ciągniki, 6430,6530 i 8130(chyba) i dwie prasy. tym największym można było nawet pojeździć nie posiadając prawa jazdy po wyznaczonym terenie, jeszcze nigdy nie było tylu aut z wysokiej półki koło mojej szkoły,

 

Czy u was w szkole też miały miejsce takie szkolenia? Może ciągników innych marek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Przyjacielu,dlaczego nazywasz to szkoleniem?To jest robienie reklamy,widocznie spada sprzedaż i zainteresowanie bublami z logo kozy.Do tych celów są wystawy i targi rolne.Zaraz zaczną chodzić po domach i pytać lokatorów:John Deera nie chce kupić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DonPedro    4

Ja bym tego "Bublem" nie nazwał bo gdyby rzeczywiscie tak było to to nie było by tyle tych zielono-żółtych maszyn na polskich podworkach. Dajmy na to 2 lata temu w mojej okolicy nie było zadnego a teraz jest juz chyba 5 sztuk. Wydaje mi sie ze to dosc pokaźna sumka. A znajdź ty mi koncern ktory sie nie reklamuje? Znasz moze powiedzenie "Klient Nasz Pan"?? W dzisiejszych czasach Grunt to dobra reklama i oni dobrze o tym wiedza. A to ze ty te maszyny oceniasz w ten sposob wynika tylko i wyłącznie z tego ze sam takiej nie masz i nie wiesz co mowisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz14    1
Przyjacielu,dlaczego nazywasz to szkoleniem?To jest robienie reklamy,widocznie spada sprzedaż i zainteresowanie bublami z logo kozy.Do tych celów są wystawy i targi rolne.Zaraz zaczną chodzić po domach i pytać lokatorów:John Deera nie chce kupić? :D

co ty możesz wiedzieć o john deerach ???? pewnie sam nie miałeś usłyszałeś od kogoś ze się john deere zepsuł i wielkie halo robisz.....to że nie wszystkie sztuki są niezawodne to nie oznacza to że możesz tą markę szmacić.....ciekawe jaki ty skrzypku traktor masz,,,,,,??????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ha ha, Korbanki cały czas jeżdżą po domach, np. do mnie co jakiś czas zaglądają i pytaja czy jakiś ciągnik kupuje, a może sieczkarnie, także z Fendtami, MF-ami i Clasikami również jeżdzą po domach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
Przyjacielu,dlaczego nazywasz to szkoleniem?To jest robienie reklamy,widocznie spada sprzedaż i zainteresowanie bublami z logo kozy.Do tych celów są wystawy i targi rolne.Zaraz zaczną chodzić po domach i pytać lokatorów:John Deera nie chce kupić? :D

koles jak nie wiesz to nie pisz bo to jest szkolenie dla dealerow i serwisantow oraz przyjezdzaja rolnicy ktorzy chca wyprobowac sprzet. oczywiscie zwiazane jest to z reklama bo jezdzimy tymi johnami. wczoraj smigalem 5820 z bronami. strategia tez dobra bo chlopaki sie napatrza pozniej ojcow podpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8
co ty możesz wiedzieć o john deerach ???? pewnie sam nie miałeś usłyszałeś od kogoś ze się john deere zepsuł i wielkie halo robisz.....to że nie wszystkie sztuki są niezawodne to nie oznacza to że możesz tą markę szmacić.....ciekawe jaki ty skrzypku traktor masz,,,,,,??????:D

po wypowiedzi widac ze to jest typowy patriota na Ursusie


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz14    1
po wypowiedzi widac ze to jest typowy patriota na Ursusie

akurat nie trafiłeś bo mam 2 john deery w tym jeden z tego roku,,,,chciałes mi dogadać ale Ci nie wyszło.....:Pp:pp:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
akurat nie trafiłeś bo mam 2 john deery

a my ci oczywiscie uwierzylismy, brak slow aby okreslic takich uzytkownikow (dzieciakow), forum jest anonimowe, wiec mozesz pisac ze masz slonia, ale musisz jeszcze wykazac sie wiedza, aby zdobyc zaufanie i powazanie - naprawde nie ma innego sposobu.

mozesz pisac ze masz nawet 7 JD, wstawiac ich zdjecia i cokolwiek, a i tak uzytkownicy nie beda cie traktowali jesli sie nie wykarzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz14    1

jako moderator myslę że powinieneś zająć się ważniejszymi sprawami niż moim postem,,,,, nie obchodzi mnie to czy mi wierzą czy nie...ich problem nie mój.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

u nas niebylo takich szkolen a szkda bo to dobry pomysł


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Czytajcie posty ze zrozumieniem. :)

 

@janusz14

Chyba żle zrozumiałeś sens wypowiedzi @majranjd, ona nie była wypowiedziana przeciwko Tobie. Od twojego postu zaczeła się mała kłótnia...

 

@brzozak już kilku cwaniaków wykrył więc nie rzucaj się, bo i tak nie wygrasz. :)

@janusz14 Ale zdjęcia mógłbyś wrzucić.

 

Wróćmy do tematu.

@Skrzypek

 

"Logo kozy" hehe dobre. :)

Niewiem dlaczego jesteś tak nastawiony anty na marke JD. Masz kombajn JD więc dlaczego tak po niej jedziesz. Ja za JD nie przepadam, ale nie jade jej na forum, może dlatego że nie mam dostatecznej wiedzy. ;)

Edytowano przez robertbara
Poprawione literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj