Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenie John Deere

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 12 styczeń 2008 - 17:40

Szkolenie John Deere Witam, w mojej szkole odbywa się właśnie szkolenie dealerów john-deera z całej polski, ok. 60 uczestników, przywieźli 3 ciągniki, 6430,6530 i 8130(chyba) i dwie prasy. tym największym można było nawet pojeździć nie posiadając prawa jazdy po wyznaczonym terenie, jeszcze nigdy nie było tylu aut z wysokiej półki koło mojej szkoły,

Czy u was w szkole też miały miejsce takie szkolenia? Może ciągników innych marek?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szkolenie John Deere Dzisiaj, 21:45
  •  

#2 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 05 kwiecień 2008 - 07:06

Szkolenie John Deere Przyjacielu,dlaczego nazywasz to szkoleniem?To jest robienie reklamy,widocznie spada sprzedaż i zainteresowanie bublami z logo kozy.Do tych celów są wystawy i targi rolne.Zaraz zaczną chodzić po domach i pytać lokatorów:John Deera nie chce kupić? :P

#3 Share jd6220

jd6220

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 12 kwiecień 2008 - 23:48

Szkolenie John Deere a co ty skrzypek widzisz w tym dziwnego nawet to dobry pomysł piotrek4x4

#4 Share DonPedro

DonPedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 08:29

Szkolenie John Deere Ja bym tego "Bublem" nie nazwał bo gdyby rzeczywiscie tak było to to nie było by tyle tych zielono-żółtych maszyn na polskich podworkach. Dajmy na to 2 lata temu w mojej okolicy nie było zadnego a teraz jest juz chyba 5 sztuk. Wydaje mi sie ze to dosc pokaźna sumka. A znajdź ty mi koncern ktory sie nie reklamuje? Znasz moze powiedzenie "Klient Nasz Pan"?? W dzisiejszych czasach Grunt to dobra reklama i oni dobrze o tym wiedza. A to ze ty te maszyny oceniasz w ten sposob wynika tylko i wyłącznie z tego ze sam takiej nie masz i nie wiesz co mowisz!!!!

#5 Share janusz14

janusz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 18:30

Szkolenie John Deere

Przyjacielu,dlaczego nazywasz to szkoleniem?To jest robienie reklamy,widocznie spada sprzedaż i zainteresowanie bublami z logo kozy.Do tych celów są wystawy i targi rolne.Zaraz zaczną chodzić po domach i pytać lokatorów:John Deera nie chce kupić? :D

co ty możesz wiedzieć o john deerach ???? pewnie sam nie miałeś usłyszałeś od kogoś ze się john deere zepsuł i wielkie halo robisz.....to że nie wszystkie sztuki są niezawodne to nie oznacza to że możesz tą markę szmacić.....ciekawe jaki ty skrzypku traktor masz,,,,,,??????:D

#6 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 18:40

Szkolenie John Deere Ha ha, Korbanki cały czas jeżdżą po domach, np. do mnie co jakiś czas zaglądają i pytaja czy jakiś ciągnik kupuje, a może sieczkarnie, także z Fendtami, MF-ami i Clasikami również jeżdzą po domach :D

#7 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 18:42

Szkolenie John Deere

Przyjacielu,dlaczego nazywasz to szkoleniem?To jest robienie reklamy,widocznie spada sprzedaż i zainteresowanie bublami z logo kozy.Do tych celów są wystawy i targi rolne.Zaraz zaczną chodzić po domach i pytać lokatorów:John Deera nie chce kupić? :D

koles jak nie wiesz to nie pisz bo to jest szkolenie dla dealerow i serwisantow oraz przyjezdzaja rolnicy ktorzy chca wyprobowac sprzet. oczywiscie zwiazane jest to z reklama bo jezdzimy tymi johnami. wczoraj smigalem 5820 z bronami. strategia tez dobra bo chlopaki sie napatrza pozniej ojcow podpuszcza

#8 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 18:47

Szkolenie John Deere

co ty możesz wiedzieć o john deerach ???? pewnie sam nie miałeś usłyszałeś od kogoś ze się john deere zepsuł i wielkie halo robisz.....to że nie wszystkie sztuki są niezawodne to nie oznacza to że możesz tą markę szmacić.....ciekawe jaki ty skrzypku traktor masz,,,,,,??????:D

po wypowiedzi widac ze to jest typowy patriota na Ursusie
DEZERTER

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share janusz14

janusz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 21:19

Szkolenie John Deere

po wypowiedzi widac ze to jest typowy patriota na Ursusie

akurat nie trafiłeś bo mam 2 john deery w tym jeden z tego roku,,,,chciałes mi dogadać ale Ci nie wyszło.....:Pp:pp:pp

#10 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 16 kwiecień 2008 - 21:49

Szkolenie John Deere John deere bubel z logo kozy- ale się uśmiałem tym tekstem :D... Kazda firma w jakiś sposób musi reklamowac swój sprzęt. A wystarczy jedna wizyta u dealera i zawsze na koniec jest pytanie "czy mogę prosić pana dane do kontaktu" :D.

#11 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 16 kwiecień 2008 - 22:30

Szkolenie John Deere To ja potwierdze @robertabare, korbanki dopiero jeżdżą po domach, a argumentacja jakiej używają jest "niepodważalna" :D
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 13:54

Szkolenie John Deere

akurat nie trafiłeś bo mam 2 john deery

a my ci oczywiscie uwierzylismy, brak slow aby okreslic takich uzytkownikow (dzieciakow), forum jest anonimowe, wiec mozesz pisac ze masz slonia, ale musisz jeszcze wykazac sie wiedza, aby zdobyc zaufanie i powazanie - naprawde nie ma innego sposobu.
mozesz pisac ze masz nawet 7 JD, wstawiac ich zdjecia i cokolwiek, a i tak uzytkownicy nie beda cie traktowali jesli sie nie wykarzesz
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#13 Share janusz14

janusz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 20:01

Szkolenie John Deere jako moderator myslę że powinieneś zająć się ważniejszymi sprawami niż moim postem,,,,, nie obchodzi mnie to czy mi wierzą czy nie...ich problem nie mój.....

#14 Share klama

klama

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 20:20

Szkolenie John Deere u nas niebylo takich szkolen a szkda bo to dobry pomysł
KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 17 kwiecień 2008 - 21:39

Szkolenie John Deere Czytajcie posty ze zrozumieniem. :)

@janusz14
Chyba żle zrozumiałeś sens wypowiedzi @majranjd, ona nie była wypowiedziana przeciwko Tobie. Od twojego postu zaczeła się mała kłótnia...

@brzozak już kilku cwaniaków wykrył więc nie rzucaj się, bo i tak nie wygrasz. :)
@janusz14 Ale zdjęcia mógłbyś wrzucić.

Wróćmy do tematu.
@Skrzypek

"Logo kozy" hehe dobre. :)
Niewiem dlaczego jesteś tak nastawiony anty na marke JD. Masz kombajn JD więc dlaczego tak po niej jedziesz. Ja za JD nie przepadam, ale nie jade jej na forum, może dlatego że nie mam dostatecznej wiedzy. ;)

Edytowany przez robertbara, 17 kwiecień 2008 - 21:53.
Poprawione literówki

Dodaj odpowiedź