Zaloguj się, aby obserwować  
MasseyRap

Pługi w kuj-pomorskim

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MasseyRap    0

Witam panowie, panie poszukuję do mojego mf 3065 pługa 3x40 z możliwością poszerzenia do 50cm na skibę i moje pytanie brzmi czy znacie jakiś dilerów maszyn używanych w województwie kujawsko-pomorskim, którzy mogli by taki pług posiadać ? Cena w granicach 10tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasseyRap    0

koni ma 85. Patrzyłem, oglądałem ale ciężko jest znalezć 3x40, większość to 35 tylko. Myślę nad 4x35 tylko czy fred da radę podnieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Jak daleko masz do Gniezna ? W okolicy wożą takie pługi coś dostaniesz. poszukaj na Tablicy wpisz Witkowo lub Małachowo oraz Czernijewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez Ptr_ch88
      Może ktoś użytkuje pługi resorowe koja. Chciałem dowiedzieć jak się sprawują i jaka jest wytrzymałość elementów roboczych. Dziękuje za odpowiedzi.
    • Przez malkolm
      Witam.
      Czy użytkuje ktoś pługi tego producenta??
      szukam w necie jakichś opinii i nic znaleźć nie mogę
    • Przez zetor7712
      jakie plugi 3 skibowe obrotowe uwazacie za dobre
    • Przez john77
      Witam posiadam plug obrotowy 4skibowy kverneland vd 100 i mam problem z ustawieniem w ciezkiej ziemi ,glina ,borowina itp,a mianowicie przy orce w lzejszych ziemiach nie ma zadnych problemow jest ladnie i rowno wyorane a tylko jak dojade do gliny plug pierwsza skiba odchodzi od bruzny i zaczyna byc problem nie dosypuje widac kazdy przejazd sciaga ciagnik w orane,probowalem juz wszelkich ustawien,plozy rownolegle do ciagnika,dolne wieszaki tuza na sztywno tyle luzu ile nasworzniach,czytalem ze maja byc luzne ale wtedy calkiem ucieka plug i nie da sie orac, ciagnik john deere 6910 opony 650 plug ustawiony 45cm'prosze o rade co zle robie dzieki zgory.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj