kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    582

Ula blachara Nr 1 w PL :) NA taka wygladała od pierwszych wypowiedzi, a dzis to juz pojechała po całosci " rozpoznaje mnie Pan kierowca z Busa" :)

 

Grzesiek troszke przecholował z tymi awariami przez Ewe :)

 

Zbysio dobry chłopina ale z Kasia nie wróże mu przyszłości

 

Co do Pawła może sie myle ale chłopak chyba chciał troszke rozreklamowac swój biznes i osobe ale może przy okazji coś mu z tego wyjdzie.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: problemy z cerą bywają różne. Niestety problem ten nie dotyczy tylko kobiet, ale również mężczyzn. Walcząc z cerą problemową nie zawsze tą walkę się wygrywa. To, że Ewa tak wygląda, wcale nie znaczy, że o tą twarz nie dba... Wpisz sobie w google "blizny potrądzikowe", wtedy zobaczysz jak to u innych wygląda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Chociaż jeden normalny, nie rozumiem tej całej nagonki na Grzeska , ja tez nie chciałbym się wiązać z kimś kto ma problem z głową, w tv zawsze wszystko jest różowe, tylko później okazuje się wszystko inne,   

 

oki Panowie Ewa ma problemy emocjonalne, Grzegorz miał prawo zerwać, ale żeby zwalać, że przez kogoś maszyny się zepsuły, jeszcze czegoś takiego nie słyszałem :blink:


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptak    0

Grzechu rozwalił mnie z tymi klątwami. On tak poważnie czy jaja se z niej zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

biedroneczka-buhaha,zdjęcie!!może będziesz perwsza,ale OKI,na Fb coś zapoczątkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

glicer: dobrze się czujesz? To, że jestem ciekawa jak potoczyła się znajomość Katarzyny i Zbigniewa, wcale nie znaczy, że się podniecam. Dobrze wiem, że program był reżyserowany, ale podobnie było z "Randką w ciemno" i jak pewnie ci wiadomo, z tamtego programu było kilka małżeństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

przecież to Ula odchodząc czar na niego i farme rzuciła.... nie zauważyliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

@glicer, @jaco - dajcie swoje zdjęcia, żeńska część AF oceni, na ile jesteście idealni.... ;-)

 

biedroneczka ja w porównaniu do P. Marty nie muszę swoich nóg pokazywać całej Polsce :P


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Śmieszy mnie jak ktoś wynajduje najmniejszy defekt u drugiej osoby, tylko że kretyn nie wie że jakiś mały wypadek i sam może wyglądać jak upiór w operze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Szmergielku, ja jestem jak najdalej od czegoś na siłę, nikt go nie zmusza do niczego, ale do jasnej cholery to nie tak się załatwia by ją spławić, nie takie argumenty, on ją publicznie upokorzył.        ;[

 

zgadzam sie z toba w 50%,z tym upokorzeniem nie calkiem bo sama sie wkopala opowiesciami o sobi a on dolozyl do pieca.na koncu programu po twazach bylo widac kto to przezywa i mina grzeska duzo mowi ze chlopak nie ma wesolo.mnie osobiscie go zal,zbyszek sie wyrobil i chyba zrozumial ze poza gospodarka swiat jest ogromny i ciekawy wiec jak nie kasia to poleci do innej i sobie poradzi bo zalapal jak to w zyciu jest ,a reszta uczestnikow to mi lata

 

ps.doj**ali sie inteligetni inaczej do dziur na twarzy jak by to bylo wazne,nawet jak by byla piekna jak kaska zeta-jones to i tak nic by z tego nie bylo o glowke i to co w niej jest

 

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

korsarz-wspomniałeś o głowie,czy tylko mi się przewidziało,heh może tylko o rowie w psychice pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak mi pierdzielnie np rozrząd w aucie to powiem żonie ze to ona urok rzuciła,niech naprawia,a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Z tym urokiem na maszyny to działa, u nas jest dwóch co jak jedziesz a zobaczysz że patrzą to już można zawracać. W tym roku też tak miałem jak jechałem prasować, widział ten gość a na łące z prasą istny cyrk. Jak nie wiąże to rwie sznurek, to kapeć. A na drugi dzień nie w tym kierunku pól jak ręką odjął bez ingerencji w prasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

Śmiejecie się ale jest takie coś jak złorzeczenie. Czerwonej wstążki nikt nie wiąże na swoich maszynach? 


c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffox    0

Z tym urokiem na maszyny to działa, u nas jest dwóch co jak jedziesz a zobaczysz że patrzą to już można zawracać. W tym roku też tak miałem jak jechałem prasować, widział ten gość a na łące z prasą istny cyrk. Jak nie wiąże to rwie sznurek, to kapeć. A na drugi dzień nie w tym kierunku pól jak ręką odjął bez ingerencji w prasę.

 

Spadłem z krzesła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Grzesio wydawał sie troszke niesmiałym, poukładnym chłopakiem, ale po programie mysle ze wiele stracił w oczach innych potencjalnych kandydatek na żone :(  Troszke żle to rozegrał :( 

 

 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ten grzesiu nie dał rady po prostu coś go przerosło i tyle a Ewa i tak fajna laska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

gdybając,na wypowiedz Grzeska,jak moja mamcia czasem wyjdzie z domku a ja np. jestem na polu i zacznie(nie robi tego jak jestem  na miejscu) mieszac miedzy pracownikami to ja od razu mam awarie i oni nie wyjada bo przysłowiowe koło im odleci,heh,coś jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zgadzam sie z toba w 50%,z tym upokorzeniem nie calkiem bo sama sie wkopala opowiesciami o sobi

 

Wiesz, ja jej nie znam, nie wiem czy to jest materiał na żonę, ale jeśli on ma się za mądrzejszego to powinien inaczej to załatwić, a tak w moich oczach wyszedł na buraka. Inni zresztą nie lepsi, oprócz  Pawła i Zbyszka.

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Grzechu rozwalił mnie z tymi klątwami. On tak poważnie czy jaja se z niej zrobił?

 

Każdy co się rozstał zrobił to w miarę w rozsądny sposób a Grzesiu z Ewą szukali winnego, jedno zrzucało winę na drugiego.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Z tymi urokami, to tak się odniosę, nie jeden z Was zakładał czerwoną wstążeczkę na nowym ciągniku ;)


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

Śmiejecie się ale jest takie coś jak złorzeczenie. Czerwonej wstążki nikt nie wiąże na swoich maszynach? 

Dokładnie jest coś takiego, ale czy akurat Grzegorz wiedział że to Ewa mu zło życzyła a nie jakiś zawistny sąsiad, albo jakaś inna panna, wątpię tym bardziej że wokół siebie od razu nie da się wyłapać kto to. No i fakt są różne metody przeciwdziałania miedzy innymi jak wspominasz ta wstążka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To może od razu wezwać egzorcystę?        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Z tymi urokami, to tak się odniosę, nie jeden z Was zakładał czerwoną wstążeczkę na nowym ciągniku ;)

 

Na żadnej maszynie takiej wstążki nie miałem, ale nie twierdzę też że takowa wstążka szkodzi.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

TheMariko-na ciągniku pewnie nie,ale na 6 m stali pewnie tak(6m na 4 przyczepce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj