Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#1661 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 listopad 2014 - 18:19

"Rolnik szuka żony"

uczepiliście się tych kwiatów....mówie wam starczy ptasie mleczko, krowie mleczko i schabik :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 16:04
  •  

#1662 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 listopad 2014 - 18:22

"Rolnik szuka żony"

Zapamiętaj sobie jedno, jak będziesz traktowana przed ślubem, to tak i po ślubie, albo jeszcze gorzej.

#1663 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 11 listopad 2014 - 18:23

"Rolnik szuka żony"

dobrze pisza cos trzeba dac od i z siebie

#1664 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 18:28

"Rolnik szuka żony"

Troche przelewcie swojej prywaty.Sam lubie dac fajny perfumik.Przypomne ze polemika była o programie.Dzis ludziska roznie reagują.Jedni zyją na kocią łape,inni nie dają sobie prezentow,i są szczęśliwi.

#1665 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 19:32

"Rolnik szuka żony"

Perfumik fajna sprawa, ale to już może jako prezent tak już po przywitaniu , w trakcie , sam na sam czy jak to napisać...a na wejście to fakt kwiatek czy ptasie mleczko....ale dużo tu jest o Grzesiu - fakt każdy zauważył że nie miał kwiatka, ale nikt z nas nie wie tak naprawdę o co chodziło, może się spóżnił na nagranie i nie zdążył po kwiatka, może kwiaciarnie po drodze były zamknięte ...jest dużo powodów . Dziwne, że mu reżyser jakoś nie pomógł .

Nie bronie go , ale nie ma co na niego tak wsiadać. To że tak mówił o tych żniwach i że to mu w głowie- no to postawcie się na jego miejscu . Nie każdy jest aktorem. Większość ludzi przed kamerami się peszy, jest zawstydzona, zdenerwowana i ... najzwyczajniej nie wie co mówić.

@ knoro93   piszesz, że Adam "jest na podlasiu  naprawde bardzo lubianym gościem i sympatycznym   "

...co do Adama i Ani to obydwoje sympatyczni ludzie. Kurcze jakby komuś miało sie udać w tym programie to postawiłabym na nich. Pasowali by do siebie.

#1666 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 11 listopad 2014 - 19:36

"Rolnik szuka żony"

To zdradź nam czy cos wyszło z tej znajomości

Co do kwiatków grzeska to powiem tylko tyle ze mojego kolegę to dziewczyna wysmiała jak przyniusł kwiatki na randke. Nie wiecie wszystkiego o Grzesku wiec...

Tak się zachowują tylko dziewczyny bez 5 klepki ;)

I love salsa

#1667 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 19:36

"Rolnik szuka żony"

po jego zachowaniu i wypowiedziach  widać że nie chce Ewy,chyba doszedł do wniosku że dziewczyna nie wniesie hektarów do posagu bo jemu to tylko pole w głowie.

#1668 Share rybka7777

rybka7777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 19:43

"Rolnik szuka żony"

Polubiłam oglądać rolnik szuka żony , ale zawiedli mnie co niektórzy rolnicy. Chodzi  o zachowanie Grzegorza.Szkoda mi tej dziewczyny Ewy co zgłosiła się do niego i ją wybrał. Widać że się zaangażowała dziewczyna. Pisali w gazecie  że zostawił ją , bo ta nie ma hektarów. Ponoć znalazł sobie na boku inną dziewczynę z sąsiedniej wioski co ma hektary i to zadecydowało o jego wyborze. Adam też się ponoć z wszystkiego wycofał choć myślę że lepszej dziewczyny niż Ania nie znajdzie. Paweł zrobił sobie świetną reklamę przed wyborami , jedynie Zbyszek myśli poważnie i jest gotowy do założenia rodziny.

#1669 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 21:24

"Rolnik szuka żony"

Ale Kasia chyba nie jest ;)

#1670 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 11 listopad 2014 - 21:25

"Rolnik szuka żony"

podczas takiej wizyty należy się coś mieć przy sobie nie koniecznie muszą to być kwiaty ale te najlepiej pasują do takich spotkań po raz pierwszy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1671 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 21:42

"Rolnik szuka żony"

wypadało by przynajmniej dobre chęci miec ;)

#1672 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 21:45

"Rolnik szuka żony"

Na potrzeby programu!?Oni się wszyscy znają prawie od roku!Wszystko jest po prostu wyreżyserowane.Poczekajcie jeszcze z rok to się całej prawdy dowiemy.Jakie pierwsze spotkanie!

#1673 Share biedroneczka

biedroneczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Sporty konne, szeroko pojęte życie

Napisany 11 listopad 2014 - 23:24

"Rolnik szuka żony" Ten ostatni odcinek z tej serii muszą chyba wyemitować po zakończonym naborze na następny sezon, bo w przeciwnym razie mogą nie mieć chętnych. Mało dziewczyn się zdecyduje widząc, że pomimo zaangażowania płci pięknej i ich konkretnego podejścia do sprawy, i tak z tego nic nie wychodzi. Nie wiadomo, czy choć jednej parze się uda. Facetów taki obrót spraw też chyba mniej będzie motywować. No chyba,że kogoś interesuje tylko zabłyśnięcie....

#1674 Share Piteriiv

Piteriiv

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 23:28

"Rolnik szuka żony"

widzę że sie wypowiadają osoby które nie posiadają na swojej głowie sporej ilości ha, ja z doświadczenia tegorocznych żniw wiem że potrafię w pośpiechu zapomnieć o jedzeniu, a nawet przełożę potrzeby fizjologiczne na bardziej luźną pora dni. a po grześku widać było że myślał nie o amorach tylko o dorobku całego roku a do tego ma rodzine na utrzymaniu a to nie są przelewki. a co do płci  pięknej wyznaje zdanie: jak kocha to nie patrzy na kwiatki, zawartość rozporka tylko czy do faceta coś czuje i czy chłopisko jest wart zaufania na resztę życia - a w skrócie - jak kocha to poczeka na wolną chwile i kwiatki jak moja żonka

#1675 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 03:06

"Rolnik szuka żony"

czepiacie się Grześka a ja go rozumie nie samą miłością człowiek żyje. Sam mam troche ha niema tego aż tyle żeby jeżdzic na majorke dlatego też pracuje i gdyby przyszło mi dołożyc do pola z zarobionych pieniędzy nie zastanawiałbym sie bo moi rodzice byli w stanie wychowac czworo dzieci i raczej biedy nie było.Ziemia od pokoleń należy do rodziny dlaczego ja miałbym zaprzestac uprawy? Miesiąc przed żniwami pisze podanie do przełożonego o zmiane terminu urlopu żeby tylko żniwa zrobic a ten sezon dał popalic trzeba było jeszcze l4 i świat sie nie zawalił. Są ludzie którzy kochają ziemie i na taką osobe Grzegorz wygląda zamiast o kwiatach, myśli jak będzie pogoda to co się spierniczy?Dziwne?Dla rolników z "powołania"chyba nie.Mój tata kilka lat temu trzymał świnie (troche tego było) i nigdy nie płakał tak jak dzisiejsi sadownicy a cena była poniżej opłacalności. I dziwie się,że rolnicy chodzą i płaczą,że nic się nie opłaca.Gdyby była dziedzina gospodarki która zawsze wychodzi na plus to tylko idiota by się na nią nie zdecydował. Powodzenia życzę rolnikom z kredytami na 25 lat którzy myśleli,że zawsze bedzie fajnie(większośc to idioci)życze wam tylko żeby gospodarstw nie odebrali bojak wiadomo szkoda zmarnowac coś na co rodzice pracowali całe życie.A wracając do Grześka pewnie kredyty jakieś ma (bo każdy szanowany gospodarz je ma :D )to dziwne by było jak by w czsie żniw myślał o kwiatkach. Nagrał scene i na bizona i chłopak szczęśliwy bo do zbiornika przynajmniej zwrot kosztów leci :lol: Posiedzi całą noc przy bizonie to następny dzień do zbiornika już poleci zysk :lol:

Jak zauważyłem na forum często zaglądają osoby nie związane z rolnictwem myślące,że rolnik śpi a w polu rośnie polecam strone ANR można kupic wydzierżawic ziemie coś rzucic i urośnie :lol: czysty zysk :D Nic tylko brac  :lol: Kupic Valtre i nie zazdrościc Grześkowi.Przeraża mnie tok rozumowania ludzi  ;)

#1676 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 07:31

"Rolnik szuka żony"

Kolego ,czy Ty aby słuchałeś co Grzesiek mówił w programie na temat pogody ? Mówił ,że musi poczekać dwa dni by wyschło ! Faktycznie ile to trzeba wysiłku i wytężenia umysłu ,by kwiatka po drodze kupić i nie wyjść przed całą Polską na.... :ph34r:

Jak zauważyłem na forum często zaglądają osoby nie związane z rolnictwem myślące,że rolnik śpi a w polu rośnie polecam strone ANR można kupic wydzierżawic ziemie coś rzucic i urośnie  :lol: czysty zysk  :D Nic tylko brac   :lol: Kupic Valtre i nie zazdrościc Grześkowi.Przeraża mnie tok rozumowania ludzi   ;)

Znaczna większość osób tu  wypowiadających się ma gospodarstwa i doskonale się wie co znaczy życie na roli.    

Kto niby mu zazdrości Twoim zdaniem i gdzie to wyczytałeś ?  

Edytowany przez Meg5, 12 listopad 2014 - 07:36.

#1677 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 07:46

"Rolnik szuka żony"

@artur nie samą ziemią człowiek żyje ... Ziemia to sposób na życie ale i w życiu trzeba mieć kogoś by się dzielić z nim smutkami i radościami bo w dłuższym okresie nie będziesz miał powodów do radości... A jedynie Twoje nieślubne dzieci (które za namową matki) będą pragnąć Cię oskubać lub dalsza rodzina... Być rolnikiem to móc to komuś przekazać gdy będziesz stary by zachować tradycje ...

Czepiamy się o kwiatki ? Po to są takie programy by móc się czegoś uczepić czy był to jego błąd czy tak było w scenariuszu tego się nie dowiemy...

Nie ironizuj pisząc o ludziach i kredytach bo nie wiesz co  Ciebie w życiu jeszcze spotka i żebyś wiedział że każdy szanowany rolnik (nie złodziej) ma kredyt bo chcący żyć trzeba się rozwijać a skoro nie ma innej formy muszą to być kredyty.

No chyba że się było w latach 90 złodziejem i rozkradało się z kolesiami z czerwonymi nosami popeegierowskie maszyny i ziemie za bezcen ....

Edytowany przez aster453, 12 listopad 2014 - 07:52.

#1678 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 07:51

"Rolnik szuka żony"

a ja popieram kolegę Artur125, dobrze pisze, ja również nie pracuję na roli, ale pracę na gospodarce znam od małego, i kiedy tylko mogę bratu który został na ojcowiźnie pomagam, w sobotę razem robiliśmy w sadzie, wczoraj wstawialiśmy nowe okna do obory

młodemu chłopakowi z gospodarstwem ciężko znaleźć dziewczynę, widzę właśnie po bracie, po szwagrze

i tylko głupi nie martwi się o pracę, chyba że pracuje na magazynie na wózku widłowym gdzie człowieka mają za nic, i on też tak tą pracę traktuje, nie chcą mnie tu to pójdę tam, i przez rok w trzech firmach robi

@artur125 dobrze gadasz

#1679 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3177 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 07:54

"Rolnik szuka żony"

Widzę, że obrońcy hektarów ciągle aktywni i głusi na słowa o pogodzie. Grzesiu ma rodzinę na utrzymaniu i to nie przelewki? Kogo on utrzymuje rodziców którzy są pewnie na rencie strukturalnej? Jego ojciec to jakiś niedołężny, bo nie zauważyłem? Mógłby pod nieobecność gospodarza nawet skosić te 2-3 ha jak pogoda by się nagle zmieniła. W końcu wczoraj się nie urodził i to on tego bizona kupił i nim pracował.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1680 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 12 listopad 2014 - 07:59

"Rolnik szuka żony"

zacytuję klasyka: ''jest prawda czasu i prawda ekranu'', czy go bronię- raczej nie, po prostu wyrażam swoją opinię

mam rodzinę, małe dziecko, wiem ile trzeba czasu poświęcić na to wszystko, ale pamiętaj że rodzinie trzeba też zapewnić dobry byt, co z tego że będziesz miał rodzinę jak nie będziesz miał za co jej utrzymać

Edytowany przez bratrolnika, 12 listopad 2014 - 08:08.