Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#1621 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 23:07

"Rolnik szuka żony"

A nikt nie pisze o Ani jaka fajna ciepła i szczera dziewczyna...no i dobrze gotuje

Samoreklama??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 04:30
  •  

#1622 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 23:11

"Rolnik szuka żony"

he he nie imienniczka

ona naprawde fajna dziewczyna i do tańca i ...gospodyni z niej fajna by była

#1623 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1457 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 23:20

"Rolnik szuka żony"

Doszły mnie ploty że z Ewy i Grzesia nic nie wyszło. A Adama ostatnio kumpel widział samego na jakiejś zabawie także nie wiem jak ich losy z Ania sie potoczyły

#1624 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 23:28

"Rolnik szuka żony"

Może Adam był na tej zabawie jako grajek bo on chyba coś tam plumkał w którymś odcinku

Ktoś tu pisał, że ostatni odcinek jeszcze nie jest nakręcony tak ?

#1625 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 11 listopad 2014 - 00:52

"Rolnik szuka żony"

Kasia z ''Rolnik szuka żony '' mówiła mi ,że już lada dzień mieli nagrywać ,a to było już ok 10 dni temu .Więc pewnie już nagrali

I love salsa

#1626 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1457 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 07:37

"Rolnik szuka żony"

Nie on tam nie grał po prostu był na dyskotece. Adam jest z moich regionów z podlasia i każdy kto jeździ na jakieś imprezy zabawy go zna. Jest naprawde bardzo lubianym gościem i sympatycznym miałem okazje na wakacjach bawić sie na jednej z zabaw na poczatku lipca i tez sie bawił z jakimiś dwoma dziewczynami i to nie były te z programu ;)

#1627 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 07:42

"Rolnik szuka żony"

Znasz Ją ? :blink:

#1628 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 08:46

"Rolnik szuka żony"

A ja rozmiawiałam wczoraj z sąsiadem Ani, potwierdził to że Ania nie spotyka się z Adamem

#1629 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 09:54

"Rolnik szuka żony"

Taka  ciekawostka ...http://www.se.pl/roz...amu_457425.html

Edytowany przez Meg5, 11 listopad 2014 - 12:58.

#1630 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 09:57

"Rolnik szuka żony"

Już raz pisałem że Ewa jest za delikatna uczuciowa szuka miłości zrozumienia i ciągłej opieki to dla Grzesia za dużo. Jako jedyny nie przyniósł kwiatków a to o czymś świadczy nawet sknera Stasiu je miał .... Nie można wszystkiego tłumaczyć żniwami fakt w tym roku wyjątkowo niektórym (większości) dały się we znaki, szkoda chłopaka ziemia juz go pochłonęła i raczej jeśli się nie otrząśnie to nic nie znajdzie życie też się liczy nie tylko rola. Chyba że to jest tak jak ktoś napisał : scenariusz...

Adam leń patentowany nawet nie schylił się pomóc Ance w zbieraniu jak coś jej wypadło też świadczy o nim .... Później niby się bronił że to niby za szybko że nie wie czy chce wejść głębiej w związek tere fere stary chłop a jęczy jak baba raczej wybrał na potrzeby programu i nic nie będzie z tego ... 

Jak widzę nikt nie zobaczył koszulki Natalki : " to nie zagra" czy coś jest na rzeczy ? 

Kasia i Zbyszek to wg mnie pomyłka Ci dwoje daleko nie zajda chociaż im najbardziej kibicuje bo wydają się byc tacy zagubieni w życiu ale być może cisi skryci a hormony buzują ...

hmm, czy ja wiem, ta koszulka pewnie z 'kolekcji; Judyty bo w tym samym stylu co idę na pole, może zrobiona wcześniej? jakby miało nie zagrać i byłoby coś typowo na rzeczy to byłoby myślę tak jak u Grzesia, a tu już jadą sobie do Zakopanego chociaż niby każdy gdzieś jedzie, no nie wiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1631 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 10:06

"Rolnik szuka żony"

Do mnie ta koszulka przemówiła, moim zdaniem to demonstracja była że ma na Pawełka wyj....e

#1632 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 14:37

"Rolnik szuka żony"

Po kolejnym odcinku zrobiłem się znów głodny przez to ich jedzenie. Sukces tego programu polega na różnorodności osobowości, gospodarstw i rodzin ponieważ gdybym oglądał jednego rolnika to byłby nudny a tak każdy jest inny- Grześ-"bogacz", Adam-"leniuch",Paweł-"Bawidamek".

Moim zdaniem duży wpływ na decyzję dzieci mają rodzice. Spójrzmy na Kasie i to że nie powiedziała rodzicom  gdzie jedzie. Czyżby obawiała się reakcji rodziców że powiedzą stanowcze "NIE" tym bardziej że jej ojciec uciekł ze wsi za lepszym życiem. Moim zdaniem Kasia dobrze zrobiła uczestnicząc w tym programie dużo się nauczyła i zmieniła swoje życie.

W przypadku Grzesia nie chciał robić nadziei Ewie dlatego nie dał żadnego kwiatka, moim zdaniem duży wpływ na jego decyzję ma ojciec który się wtrąca.

Żal mi się zrobiło gdy usiadła na łóżku obok Grzesia. Było wiadomo że chce żeby ją przytulił - bez słów.  Nie umiem tego określić w słowa to tak jak jedna koleżanka zadała pytanie nam "Dlaczego Wy faceci jesteście takie d...py i nie podchodzicie w Pubie do dziewczyny jak spotkacie się wzrokiem??? Tylko czeka na to..." Ja to nazywam że wzrok tęskni za rozumem i myśli bardziej sercem.

Jeśli chodzi o Pawła to podobała mi się scena w której koleżanki Natalii zadawały mu serie pytań tak jak dzieci małe zadają pytania dorosłym  a dorośli nie wiedzą jak odpowiedz i śmieją się.

p.s Detektywem nie jestem i wiem że łatwo jest oceniać innych a siebie już trudniej

#1633 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 14:49

"Rolnik szuka żony"

@tespis17-mój wujek (w właściwie mąż mojej cioci :) ) nie uciekł ze wsi za lepszym życiem jak to raczyłeś określić-po prostu tak to było przyjęte w naszych stronach że na wsi zostawał "dziedzic" a reszta "szła do szkół" .Ten zostający na wsi starał się zawsze pomagać rodzeństwu-no a rodzeństwo jemu.Wiem że teraz jest inaczej  :P .Gospodarstwo istnieje po dziś dzień i jest całkiem całkiem...

#1634 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 15:10

"Rolnik szuka żony"

UCZESTNICY PROGRAMU – ROLNICY
1.
Uczestnikiem Programu w charakterze Rolnika jest osoba spełniająca wymagania określone w § 4 ust. 1 lit. a) i B) Regulaminu, która ponadto:
a) jest osobą płci męskiej,
B) jest osobąstanu wolnego, tj. nie posiada współmałżonki lub stałej partnerki,
c) posiada własne gospodarstwo;
d)została wybrana przez Producenta do udziału w Programie;

Tak więc dziewczyny nie możecie się zgłosić teraz. Jedynie potem lity pisać :D

Edytowany przez andrzej2110, 11 listopad 2014 - 15:13.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1635 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 15:47

"Rolnik szuka żony"

Zastanawia mnie o czym będzie finałowy odcinek, który miał być na "dniach" nagrywany. Pisaliście, że Ania nie jest z Adamem, Grzesiek też jakby z Ewą na chłodno i nie wiadomo jak Kasia ze Zbyszkiem. Pary będą udawać, że wszystko OK a prowadząca wciskać kit ludziom, że wszystkim się udało i program ma 100% skuteczność? Jutro chyba powinien być zwiastun?

#1636 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 15:58

"Rolnik szuka żony"

Odcinek 11
Rolnik i wybrana przez niego Kandydatka spędzają 2 (słownie:dwa) dni w uroczym miejscu. Razem zwiedzają okolicę, odpoczywają, jedzą romantyczną kolację i cieszą się swoim towarzystwem.

Odcinek 12
Spotkanie Rolników i Kandydatek w jednym miejscu po kilku miesiącach od emisji ostatniego odcinka Programu. Uczestnicy opowiadająo tym, co wydarzyło się przez ten czas w ich życiu i jakie mają plany na przyszłość.

bullet_black.png

#1637 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 15:59

"Rolnik szuka żony"

W zapowiedziach nast. odcinku Marta mówiła ,że droga do szczęścia nie jest wcale taka prosta ,więc myślę że jednak trochę prawdy zobaczymy .  ;)

Andrzej ,widzę że zgłębiasz temat (regulamin) ...To jak zobaczę Cię w następnej edycji ?  ;)  :D

W przypadku Grzesia nie chciał robić nadziei Ewie dlatego nie dał żadnego kwiatka

Jadąc do domu dziewczyny ,do tego pierwszy raz ,wypadało kupić jakiś kwiatek .Dla mnie, to brak kultury i tyle .  Brak kwiatka w ręku Grzegorza sprawił ,że coraz bardziej postrzegam go za dziwaka i do tego te jego  ględzenie o żniwach ,pracy ?  Bardzo mnie rozczarował i nie tym ,że może Ewa, to nie jest ta kobieta ,ale trudno i darmo on poza swoją pracą nic nie widzi . Bardzo mnie wzruszył w pierwszym odcinku ,jak czytał listy od  dziewczyn ,jak mówił żeby chciał mieć prawdziwą rodzinę itp. Bzdura ,bo on sam nie wie co chce ...i będzie tak za każdym razem ''wygasał '',ponieważ jego ukochaną  i jedyną jest ziemia i ona go pochłonie ,jak już tego nie zrobiła .  

W następnym odcinku spotka się z Ewą nad morzem i tam już będzie miał bukiet kwiatów . Czyżby jego uczucia naglę się rozpaliły ,czy może ktoś mu uświadomił, że na pajaca wyszedł ,bo wątpię by sam do tego doszedł ? 

Powiem na koniec ,że zdecydowanie pozory mylą . 

Edytowany przez Meg5, 11 listopad 2014 - 17:16.

#1638 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 16:34

"Rolnik szuka żony"

Meg oboje nie spełniamy kryterium programu ;)

bullet_black.png

#1639 Share mapo

mapo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 16:35

"Rolnik szuka żony"
Ostatni odcinek miał być nagrywany pod koniec października, tak przynajmniej mówiła prowadząca Marta Manowska w którymś programie, więc Adam z Anną i Grzegorz z Ewą mogli się rozstać już po jego nakręceniu.

Co do ubiegłego odcinka, to Grzegorz narobił sobie wstydu na całą Polskę. Nawet Stanisław przyjechał do swojej wybranki z bukiecikiem kwiatów, choć to na nim niektórzy wieszali psy, m.in. za strój przy wyborze kandydatki. Ja rozumiem, że myśli Grzegorza krążyły wokół pracy na polu, ale sam przecież mówił, że zanim znów zacznie kosić musi poczekać 2 dni, więc mógł się wysilić i choć udawać, że cieszy się ze spotkania z Ewą. Jeżeli wierzyć plotkom, że to Ewa zostawiła Grzegorza, to wcale jej się nie dziwię.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1640 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 11 listopad 2014 - 17:12

"Rolnik szuka żony"

Głuchy i niewidomy zauważy ze od początku Grzech zrozumiał ze wdepnął w wielkie g...(program TV).Nie było od początku  kandydatki którą pewnie miał w swych zarysach.No niestety,Tv musi zakonczyc program,pewnie jest to obwarowane umową.Myśle ze robi to bardzo grzecznie.A co by było jakby dał kwiatki a za tydz usłyszymy ze im się nie udało!?Połowa z WAs by się pytała,po co dawał.po co udawał!Nie wiem czy to nazwiecie samczą solidarnością,dla mnie to co napisałem jest obiektywną oceną