Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#1601 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 listopad 2014 - 18:34

"Rolnik szuka żony"

mówicie nie ryzykować, Grzesiek jak nie zaryzykuje teraz to już koniec na moje oko, mówice praca ważna ale też nie przesadzajmy, po za tym dziewczyna  z miłą chęcią by się też na kombajnie przejechała:)

Mam kolegę lat 36 od soboty żonaty, dziewczyna 33 lata okoliczności ich poznania są tak głupie i idiotyczne ale z drugiej strony wprost nie do uwierzenia przez normalny umysł. Mnie jak to opowiadał śmiałem się ale oczy wychdziły z orbit też.

Jego brat wyjechał do Angli na robotę, i miał dzwonić do niego przez skypa, brat mu wysłał adres, tan siedzi przed komputerem, i wpisuje cyferki gdzieś się pierdolnął i pomylił jedną 6 z 8 i ddzwonił się do Finlandi. odbiera dziewczyna, los chciał ze miała dzwonić do mamy, ale jej się wyświetliło połączenie, kolega opowiadał mi że w pierwszym momencie szok, ona po finlandzku pyta się kim jest, a ten po polsku do niej, a ona zdziwona i mówi ze jest polką i pyta się go skąd ma jej numer, a on gdzie jego brat, ona ze żadnego faceta tu nie ma ze dodzwonił się do finlandi, po poczatkowych szokach i w ogóle okazało się że dziewczyna jest w pracy w finlandi, i że w tedy miałą dzwonić do mamy do lublina, kolega mówi ze tak mu się spodobałą ze codziennie rozmawiali po kilka godzin, i w końcu się spotkali, po dobno byla to miłość od pierwszego wejżenia po pół roku ośwaidczył jej się, w sobote mieli slub, z tego co się orientuję dziś się wygrzewają na kanarach. Jest to historia o tyle zdumiewająca co szokująca, a jednocześnie mówiąca że to przseznaczenie jednak jest. Także po tym przykładzie ja już nie mówię nic, bo człowiek w gruncie rzeczy nie wie co go spotka w zyciu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 12:06
  •  

#1602 Share glicer

glicer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 18:45

"Rolnik szuka żony"

:) sugerujesz że wybieranie w programie TV,wyb :) r(czegoś),bo trzeba wybrać,to ma być przeznaczenie!?

#1603 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 18:47

"Rolnik szuka żony"

No masakra z nim. dajcie namiary do tej Ewy to sie zaraz nią zajme bo sie dziołcha zmarnuje przez ten stan ducha Grzesia :P taka skromna i chetna... no czego chcieć wiecej

https://www.facebook...?ref=ts&fref=ts

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1604 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 19:27

"Rolnik szuka żony"

:) sugerujesz że wybieranie w programie TV,wyb :) r(czegoś),bo trzeba wybrać,to ma być przeznaczenie!?

nie kolego bo programem kieruje rezyser, a opisana sytuacja przez zetora kto pokierowal? na pewno nie czlowiek

#1605 Share lambogrand

lambogrand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 19:29

"Rolnik szuka żony"

O to Ewa jest obronca zwierzat no to Grzesiek ma racje ze sie wacha, mnie sie wydaje ze gdyby nie klotnie Ewy i Uli to Ania byla najatrakcyjniejsza tylko miala dosc tej atmosfery u pawla np sie przyjaznily i bylo OK

#1606 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 10 listopad 2014 - 19:37

"Rolnik szuka żony"

ja nic nie sugerowałem, prawda jest taka że to my decydujemy kto w naszym życu pozostaje :D

#1607 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 20:04

"Rolnik szuka żony"

to tez dobrze powiedziane @zetor, bo z tej pomylki kolegi moglo rownie dobrze nic nie wyniknac

#1608 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 20:23

"Rolnik szuka żony"

Taaa, a widziałeś jak po pracy spierniczał hehe :P

Ruchy miał podobne jak w odcinku co paliwa zabrakło.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

#1609 Share grzesiekxy

grzesiekxy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 20:39

"Rolnik szuka żony"

Grzesiu dał d*py i tyle, będzie sobie teraz samotnie,w długie zimowe wieczory liczył swoje tony z hektara .A mogło byc tak przyjemnie we dwoje.Dziwi mnie jego zachowanie ,może szukał tylko rozgłosu albo boi się odpowiedzialności.

#1610 Share Pieceofmind

Pieceofmind

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 20:53

"Rolnik szuka żony"

Postawa Grześka to wymysł reżysera, widać to jak na dłoni coś się musi dziać by oglądacze dyskutowali hehe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1611 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 20:59

"Rolnik szuka żony"

Nie wydaje mi się, żeby Grzesiek przerwał żniwa aby spotkać się z Ewą. Druga sprawa to taka, że program był kręcony trochę wcześniej więc kilka dni mogli by przełożyć. Jak sam mówił i tak ma przerwę bo czeka aż wyschnie więc jednak jest ciamajdą, że ciągle o tym mówił. Skoro i tak zboże pływa to płaczem tego nie wysuszy, trzeba poczekać aż samo wyschnie. Tym bardziej powinien się oderwać od tego i spędzić kilka chwil z Ewą ale według mnie on tak mówił bo nie chciał za bardzo wnikać w ich relacje i pokazać jej co się między nimi dzieje i czy wgl się dzieje. 

Grzegorz już raz dostał tak po tyłku że teraz już na sam widok bata (kobiety) d*pa go boli. Druga sprawa: żniwa. Wiadomo że człowiek wpływu na pogodę nie ma ale mało który z nas potrafi spokojnie patrzeć jak mu plon marnieje. Dodaj do tego ratę kredytu i masz nerwówkę gotową i miss świata nerwów nie załagodzi, litr gorzałki może... 

#1612 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 21:03

"Rolnik szuka żony"

@zetorlublin7341 Wszystko fajnie, przeznaczenie na pewno istnieje ale nie każdy na nie trafi. Takich historii jak ta jest pewnie sporo  i w sumie większość ludzi poznaje się przypadkiem. Jak spotykasz kogoś na ulicy to też przypadek i prawie taki jak podany przez Ciebie. Tylko jakby każdy czekał na taki przypadek i przeznaczenie nic nie robiąc to zostałby sam czego przykładem są starzy kawalerowie i stare panny. 

@pawelol111 Powiem tak. Każdy ma inne zdanie bo każdy w takich sytuacjach zachował by się inaczej. Rozumiem, że trzeba prawie rok czekać na plon ale trzeba znaleźć czas na wszystko tym bardziej, że i tak padało. Pogody sam nie zmieni. To, że stres bo kredyty i pogoda to możliwe ale jakbym miał kredyt i bał się o spłatę z powodu plonów to chyba nie bawiłbym się w jakieś show tym bardziej, że niby kasy za to nie dostają. 

Natknął się ktoś na zagraniczne edycje rolnika z polskimi napisami?

Chętnie bym obejrzał dla porównania ale nie znalazłem sam takich.

Edytowany przez Kamillo0, 10 listopad 2014 - 21:08.

#1613 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 21:19

"Rolnik szuka żony"

Już raz pisałem że Ewa jest za delikatna uczuciowa szuka miłości zrozumienia i ciągłej opieki to dla Grzesia za dużo. Jako jedyny nie przyniósł kwiatków a to o czymś świadczy nawet sknera Stasiu je miał .... Nie można wszystkiego tłumaczyć żniwami fakt w tym roku wyjątkowo niektórym (większości) dały się we znaki, szkoda chłopaka ziemia juz go pochłonęła i raczej jeśli się nie otrząśnie to nic nie znajdzie życie też się liczy nie tylko rola. Chyba że to jest tak jak ktoś napisał : scenariusz...

Adam leń patentowany nawet nie schylił się pomóc Ance w zbieraniu jak coś jej wypadło też świadczy o nim .... Później niby się bronił że to niby za szybko że nie wie czy chce wejść głębiej w związek tere fere stary chłop a jęczy jak baba raczej wybrał na potrzeby programu i nic nie będzie z tego ... 

Jak widzę nikt nie zobaczył koszulki Natalki : " to nie zagra" czy coś jest na rzeczy ? 

Kasia i Zbyszek to wg mnie pomyłka Ci dwoje daleko nie zajda chociaż im najbardziej kibicuje bo wydają się byc tacy zagubieni w życiu ale być może cisi skryci a hormony buzują ...

Edytowany przez aster453, 10 listopad 2014 - 21:20.

#1614 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 21:31

"Rolnik szuka żony"

No Kasia to moja kuzynka...w sumie dziwne że taka spokojna bo dwie jej starsze siostry to są aż zbyt żywe  :)

#1615 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 21:50

"Rolnik szuka żony"

Ale odnośnie Kasi uważam że jak jest u siebie to jest bardziej otwarta, a Paweł jak to powiedział jego kolega "pies na baby" lub jak ktoś inaczej woli to "babiarz" takie moje zdanie , ale litr mleczka przyniósł.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

#1616 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 22:38

"Rolnik szuka żony"

litr mleka miał by reklamą :)

#1617 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 22:40

"Rolnik szuka żony"

No Kasia to moja kuzynka...w sumie dziwne że taka spokojna bo dwie jej starsze siostry to są aż zbyt żywe :)

To już pewnie ustawiła się kolejka po autografy do Ciebie?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1618 Share anka1

anka1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 23:05

"Rolnik szuka żony"

A nikt nie pisze o Ani jaka fajna ciepła i szczera dziewczyna...no i dobrze gotuje

#1619 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 10 listopad 2014 - 23:06

"Rolnik szuka żony"

ja nic nie sugerowałem, prawda jest taka że to my decydujemy kto w naszym życu pozostaje :D

żebyś się nie zdziwił ,jak dziewczyna Tobie podziękuje ;)

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1620 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 23:06

"Rolnik szuka żony"

litr mleka miał by reklamą :)

Ten litr mleka wliczył w koszty jako reklamę :D .

"Cogito ergo sum"

GG 8872878