Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#1561 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3823 postów

Napisany 09 listopad 2014 - 23:02

"Rolnik szuka żony"

Zachowanie Grzegorza pokazało że rolnik to stan ducha :D Chłopak zmartwiony że zboże na polu stoi. Ja mu się nie dziwię. Obkosi i będzie miał czas na pannę. Kazali przyjechać to przyjechał ale głowa została na gospodarstwie. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 03:20
  •  

#1562 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:11

"Rolnik szuka żony"

Hahahahaha śmiać mi się chce, stan ducha, kazali przyjechać to przyjechał, fakt głowę zostawił na pewno i małego też w domu. 

#1563 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 09 listopad 2014 - 23:15

"Rolnik szuka żony"

No masakra z nim. dajcie namiary do tej Ewy to sie zaraz nią zajme bo sie dziołcha zmarnuje przez ten stan ducha Grzesia :P taka skromna i chetna... no czego chcieć wiecej

#1564 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:23

"Rolnik szuka żony" Wsi nie znacie? wyrozumiałości :) mądrzy jeszcze pewnie ci których rodzice są jeszcze w miare młodzi i jeszcze duzo pomagają w domu ale nie jest już tak różowo jak się ma wszystko na swojej głowie. Pretensje mieć że robi to co lubi i ma to w głowie.

#1565 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:28

"Rolnik szuka żony"

Lina, znamy lepiej niż Ci się wydaje, ale jak już pojechał to przynajmniej mógł dziewczynie nie robić obciachu na całą Polskę, to co przez tydzień czy tam ile już mu się odmieniło? zresztą już gdzieś pisali że go pogoniła       :P    no i bardzo dobrze zrobiła, niech dalej robi sam, zresztą były już tu głosy że szuka tylko taniej siły roboczej a nie bliskiej osoby.

Edytowany przez KORSARZ1, 09 listopad 2014 - 23:35.

#1566 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 09 listopad 2014 - 23:31

"Rolnik szuka żony"

Ula by mu nie dała zapomnieć o sobie. Mozliwe że nawet by nie wyjechała tylko od razu goniła go do roboty:D

#1567 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:35

"Rolnik szuka żony"

No tak ale jaki obciach? a myslicie że mnie jak się zawiezie do miasta to lepiej reaguję? więc mu sie nie dziwię że widać po nim speszenie i myśl " jak stąd zwiać"

#1568 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:37

"Rolnik szuka żony"

Ciekawe czy Ty chciała byś mieć takiego chłopaka który by myślał jak od Ciebie zwiać.      :P

#1569 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:40

"Rolnik szuka żony" Pewnie że nie. :) Ale nie wiemy co on czuje, i jak się człowiek czuje jak chodzi za nim kamera, jest w nowym miejscu, otoczeniu i nie wie na 100 % czy to ta jedyna? no co robic nadzieję na cos więcej czy być oschłym? no cięzka sytuacja.

#1570 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 09 listopad 2014 - 23:42

"Rolnik szuka żony"

Jedno jest pewne po dzisiejszym odcinku o Grzegorzu mozna powiedzieć "ponury żniwiarz" :lol:

Szef wszystkich szefów  ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1571 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:44

"Rolnik szuka żony"

Ja to rozumiem Lina, ale inni też nic nie deklarowali a umieli się jakoś poprawnie zachować.

#1572 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:48

"Rolnik szuka żony"

No tak ale wiesz.. Paweł zostawił rodziców na gospodarce, Stasiu to obejście nie wyskok to nie miał co pilnować, Adamowi to dziewczyny jak były ziemniaki wykopały:D

#1573 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 listopad 2014 - 23:53

"Rolnik szuka żony"

Widać gołym okiem, zresztą sam powiedział że się zaczyna wygaszać to co się dziwić, na siłę próbujesz go usprawiedliwiać.        :P  Nie wiem na co liczył zgłaszając się do programu.

#1574 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 listopad 2014 - 23:56

"Rolnik szuka żony"

Widać ze Grześkowi chodzi o plony a nie tylko aby dopłaty na konto wpłynęły.

Lina a gdzie avatarek??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#1575 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 listopad 2014 - 00:12

"Rolnik szuka żony"

Wiesz może nie na siłę usprawiedliwić bo i Ty i ja  racje mamy, fajnie że Ty byś się zachował innaczej co traktuje na plus.... tylko patrzę realiami, to chłopak dla którego ziemia to całe życie no i widac porządek i ład w obejściu, dla Ewy może oschły ale czy nie na tym polega związek zeby się wspierać i być wyrozumiałym? Ja na jej miejscu bym go zapytała co go trapi i powiedziała dobra już Grzesiu rodzine poznałeś  jedziemy na żniwa.

#1576 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 listopad 2014 - 00:16

"Rolnik szuka żony"

Nie jeden byłby pewnie w siódmym niebie jakbyś zadeklarowała chęć pomocy, ale nie ten, ten już jest zaniepokojony że Ewka się zbytnio angażuje, więc o czym my tu rozmawiamy. Dla każdego rolnika ziemia to całe życie, ale jak nie umie oddzielić pracy od przyjemności czy zadbania o swoją przyszłość to dla mnie jest kretem.

Ciekawe jakby miał akurat pogrzeb w rodzinie to co by zrobił? patrzył  aby jak najprędzej go zakopali bo musi kosić? to jest chore tylko ziemia kasa i ziemia i ta ziemia go zje.

Edytowany przez KORSARZ1, 10 listopad 2014 - 00:22.

#1577 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 listopad 2014 - 00:23

"Rolnik szuka żony"

tez racja. Zauroczenie minęlo a serce nie sługa

#1578 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 listopad 2014 - 00:38

"Rolnik szuka żony"

Pewnie że nic na siłę bo to błędna droga, tylko samo zachowanie dzisiaj, można było wziąć kwiaty? Ja jak patrzę na takich, to szczerze Ci powiem że gdzieś w podświadomości wstyd mi za nich, niby nie powinien a jest.

#1579 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 07:22

"Rolnik szuka żony"

jestem w wieku Pawła, i siwe włosy u mnie na skroniach też się pojawiają, stres w pracy, dużo obowiązków na to wpływają

na temat Grześka to coś mi się wydaje że taka wielka miłość od samego początku już go spotkała, że przez pierwszy rok czy dwa świata za sobą nie widzieli, a potem pojawiło się dziecko, czar prysł, i okazało się że to nie to, dlatego teraz dmucha na zimne, ja go rozumiem

@pawello111 ujął to najlepiej, dba o plony bo to jego źródło utrzymania, nie sieje tylko na dopłaty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1580 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3823 postów

Napisany 10 listopad 2014 - 08:21