Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#1441 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 08:37

"Rolnik szuka żony"

Nie Ellaria nie jest 15 letnim gimbusem. Tacy ludzie z takimi poglądami naprawdę istnieją. :) 

Jest typowym wytworem dzisiejszego świata który ma się wzorować na filmach czytać i uważać jakieś szmatławce za media opiniotwórcze. Nie myśleć samodzielnie i być skoncentrowanym tylko na sobie.

Brak chęci aby mieć dzieci tylko o tym świadczy  bo po dziecku figura się psuje a później trzeba siedzieć cały czas z bachorem zamiast bawić sie na imprezach , na wakacje też problem aby wyjechać no i dziecko kosztuje.

Powiedz dziewczyno co takiego zostawisz po sobie?

Jesteś małą mróweczką wśród milionów innych mrówek ślepo pędząc razem z nimi tylko gdzie? Idź dziewczyno na dłuuuuugi spacer i pomyśl poważnie o swoim życiu i prawdziwych wartościach i przede wszystkim zacznij samodzielnie myśleć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:26
  •  

#1442 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:historia, książki, biografie, podróże, kino ,moda, psy

Napisany 04 listopad 2014 - 08:44

"Rolnik szuka żony"

o figure sie nie martwie. na dziecko nas stac. poronilam 2 razy,wiecej nie chce.z wygody tez,ale glownie wzgledy medyczne.w sumie,to oboje z mezem nigdy nie chcielismy miec dzieci.dla mnie to nie jest gazeta opiniotworcza.czytaj uwaznie.znalazlam ja przypadkiem w salonie u kosmetyczki. i takich osob jest jak ja bardzo duzo z takim samym zdaniem o takich prgoramach.czas sie z tym pogodzic.na co dzien czytam Newsweek historie.

#1443 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 09:02

"Rolnik szuka żony"

a co meza na gwalt szukasz?:)hehe,pewnie straszysz w tej okolicy.jak juz pisalam szanuje rolnikow i ich ciezka prace. na pewno mamie Zbyszka tez bylo przykro,ze tylko 1dna panna go wybrala i to z taka charyzma, ze szok:)he he.z taka zona, to mozna konie krasc albo z byka spasc:)he he.szkoda mi go i tyle i jemu podobnych i nie pisze tego zlosliwie.milego dnia all.

Pewnie i straszę w żniwa zdarza mi się to najczęściej. Wtedy jestem czarna od kurzu ale no cóż robię to co kocham i żadnej pracy się nie boję. Pani lekkich obyczajów taka jaką Ty jesteś nie będzie mnie oczerniać ponieważ ja szanuje swoją prace.

#1444 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 09:02

"Rolnik szuka żony"

W takim razie przykro mi że nie udało się donosić ciąży , ale próbować trzeba, medycyna idzie do przodu i wszystko jest możliwe .

Weź pod uwagę ze takie programy są robione dla oglądalności a nie jest to program dokumentalny o rolnikach. A Ty wrzuciłaś wszystkich do jednego worka. Pracujesz jako sekretarka a wiesz jaka opinie maja sekretarki? Chciała byś aby ludzie patrząc na Ciebie i wiedząc jaką masz pracę myśleli że puszczasz sie z szefem? 

#1445 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 09:19

"Rolnik szuka żony"

w pracy meza poznalam i nie zaluje. za to brzydka na sekretarke nie wezma i nie wrzucam, bo sa na wsi rolnicy przystojni, zadbani i nieflegmatyczni z charyzma. do pani lekkich obyczajow mi daleko, jestem stateczna mezatka, a starac sie o dziecko juz nie chcemy. dobrze nam tak jak jest. mamy 2 psy. nic nam wiecej do szczescia nie potrzeba.

#1446 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 10:22

"Rolnik szuka żony"

Nie chce być niemiły ale szczery jestem zawsze. Tym swoim pisaniem zniżacie się do jej poziomu. Nie raz było pisane, że troll tylko tym żyje. To jest internet. To może być każdy. Czy to pryszczate dziecko, czy zakompleksiona stara panna czy nawet ktoś ze znajomych Uli bo trochę tu pasuje ale nie oceniam to po prostu gdybanie. Im więcej będziecie z tym czymś dyskutować tym większy spam się robi. 

Zazwyczaj takie komentarze piszą osoby zakompleksione aby podbudować swoją niską a nawet ujemną wartość. 

Grunt, żeby na obelgę zaśmiać się nadawcy w twarz a nie dalej dyskutować. Głupi poprzez dyskusję nawet mądre i inteligentne osoby sprowadzi do swojego poziomu. Nie warto. :)

#1447 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 500 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 10:40

"Rolnik szuka żony"

Elaria (czy jak jej tam?)

piszesz, że masz 2 fakultety - przypominasz mi jednego buca z wątku pt. "jak wyciągnąć z UE jak najwięcej". też pisał, ze ma 2 fakultety - szybko został zgaszony przez forowiczów, a raczej przez swoje chamstwo.

piszesz, że jesteś ustawioną jedynaczką - szkoda tyle majątku psom zostawić po sobie... ale z drugiej strony patrząc na twój (celowo mała litera) poziom - niektórzy nie powinni mieć dzieci w ogóle.

dlaczego swoją facjatę skasowałaś- czyżbyś obawiała się wielbicieli na ulicy czy galeriach handlowych?

życzę dalszych polewek z mężem!

#1448 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 13:18

"Rolnik szuka żony"

skasowalam,bo nie chce zeby takie prostaki i buraki wsiowe- niektorzy,na mnie patrzyli,zawistnie i zlosliwie komntowali, wylewajac na mnie swoje gorzkie zale, kompleksy, frustracje i niepowodzenia. to wy nie macie zon i dzieci,a nie ja:)he he.lol.buaahaha,a poza tym czego ja mam sie bac w miescie. wlasnie wrocilam z masazu, wiec nic ani nikt mi humoru dobrego nie zepsuje. pozniej ide z mezem do kina na Furie, wiec jak ktos chce nas zobaczyc na zywo, to prosze. moze na zywo ktos bedzie taki odwazny i mnie od trolli wyzwie:)a wy na wsi jakie tam macie rozrywki? moze jak pojde na masaz nastepny razem, to tez znajde jakies gazetki na wasz temat:)

poza tym wy w wiekszosci przypadkow w ogole twarzy nie pokazujecie i wcale sie nie dziwie dlaczego:)nie ma na co patrzec,a laski na maszyny rolnicze nie leca. najpierw chca facjate zobaczyc,a jesli jest nieciekawa, to sw.Boze nie pomoze:)

Edytowany przez Ellaria, 04 listopad 2014 - 13:08.

#1449 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 13:47

"Rolnik szuka żony"

Kłótnia z idiotką jest jak gra w szachy z gołębiem . Nieważne ,jak dobrze grasz ,gołąb i tak przewróci wszystkie figury ,nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej.  

Ellaria...wracaj do swojego gołębnika ,ponieważ  już zasrałaś parę stron tego tematu ,a widzę że nic więcej nie potrafisz .   

#1450 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 04 listopad 2014 - 13:49

"Rolnik szuka żony"

skasowalam,bo nie chce zeby takie prostaki i buraki wsiowe- niektorzy,na mnie patrzyli,zawistnie i zlosliwie komntowali, wylewajac na mnie swoje gorzkie zale, kompleksy, frustracje i niepowodzenia. to wy nie macie zon i dzieci,a nie ja:)he he.lol.buaahaha,a poza tym czego ja mam sie bac w miescie. wlasnie wrocilam z masazu, wiec nic ani nikt mi humoru dobrego nie zepsuje. pozniej ide z mezem do kina na Furie, wiec jak ktos chce nas zobaczyc na zywo, to prosze. moze na zywo ktos bedzie taki odwazny i mnie od trolli wyzwie:)a wy na wsi jakie tam macie rozrywki? moze jak pojde na masaz nastepny razem, to tez znajde jakies gazetki na wasz temat:)

poza tym wy w wiekszosci przypadkow w ogole twarzy nie pokazujecie i wcale sie nie dziwie dlaczego:)nie ma na co patrzec,a laski na maszyny rolnicze nie leca. najpierw chca facjate zobaczyc,a jesli jest nieciekawa, to sw.Boze nie pomoze:)

Wszystko ładnie pięknie ,ale oleju w głowie to za grosz nie masz ! .Dzisiaj w netto olej rzepakowy jest w promocji to leć w wolnej chwili może coś pomoże Tobie ,ale szczerze wątpię .Mam nadzieję minimalną ,że ten olej choć trochę Ciebie oświeci i to co piszesz będzie bardziej zrozumiałe i w języku Polskim ,bo jak do tej pory to jest Chińszczyzna !.Trzymam kciuki za ten plan .Pozdrawiam .

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1451 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 14:07

"Rolnik szuka żony"

Meg5 moze Tobie podobaja sie zaniedbani,bezzebni panowie z krzywymi nosami i odstajacymi uszami,jesli tak,to gratuluje.moze twoj maz podobnie do Zbyszka wyglada:)he he,wspolczuje. RafaKdziela, a jutro jest Silan w promocji, to moze jak z pola wrocisz, lub od zwierzat, to chociaz ladnie bedziesz pachniec, w co watpie:)!Trzymam kciuki za ten plan. Pozdrawiam.

#1452 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 04 listopad 2014 - 14:14

"Rolnik szuka żony"

Meg5 moze Tobie podobaja sie zaniedbani,bezzebni panowie z krzywymi nosami i odstajacymi uszami,jesli tak,to gratuluje.moze twoj maz podobnie do Zbyszka wyglada:)he he,wspolczuje. RafaKdziela, a jutro jest Silan w promocji, to moze jak z pola wrocisz, lub od zwierzat, to chociaz ladnie bedziesz pachniec, w co watpie:)!Trzymam kciuki za ten plan. Pozdrawiam.

Pusta dziewucho nie stać Cię jest na te kosmetyki co używam ,a tym bardziej na perfumy ;) Ps potwierdziła się moje przypuszczenia ,że za grosz nie masz rozumu ,a tym bardziej zdrowego rozsądku .I tak powiem Tobie po znajomości odpuść sobie ,bo i tak za chwilę moderator się zabierze Tobie za d...ę :D

I love salsa

#1453 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 14:18

"Rolnik szuka żony"

a co uzywasz? Czar obory albo sielskie pole? a ty co? urzad skarbowy,pracownik banku? hmm, nie wiedzialam gamoniu, ze siedzisz w naszej kieszeni. zycze ci przyglupie zebys sie w zyciu dorobil tyle co my, ale widze, ze ci sie slabo wiedzie. niech sie bierze,a co mnie to. za was sie nikt nie bierze, dlatego tu zon szukacie bez efektow:) za ciebie tez sie wezmie, ale niestety nie zona, tylko modek, bo tez wyzywasz chlopcze-roztropcze:)lotny jestes jak ten Stasiek z Rolnika.

Edytowany przez Ellaria, 04 listopad 2014 - 14:19.

#1454 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 14:23

"Rolnik szuka żony"

Meg5 moze Tobie podobaja sie zaniedbani,bezzebni panowie z krzywymi nosami i odstajacymi uszami,jesli tak,to gratuluje.moze twoj maz podobnie do Zbyszka wyglada:)he he,wspolczuje. 

Ależ niepotrzebnie mi współczujesz i dziękuję za gratulacje . ;)  Od zawsze wiedziałam, że mam dobry gust i jeszcze Ty to też zauważyłaś .  Ech ....jesteś kochana .  :rolleyes:

Edytowany przez Meg5, 04 listopad 2014 - 16:28.

#1455 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 14:37

"Rolnik szuka żony"

no jasne, nie musisz byc zazdrosna, ze Ci ktos,,takie cudo''poderwie:)he he.

#1456 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 14:44

"Rolnik szuka żony"

Lepsze "takie cudo" niż wypindrzony laluś, który jest na utrzymaniu rodziców bo nie ma rozumku w główce by ruszyć du*sko do jakiejkolwiek pracy...

#1457 Share kawakawa

kawakawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 14:56

"Rolnik szuka żony"

myslę, że dość tej bezowocnej dyskusji, to tylko odbijanie piłeczki i w jakim celu? sa lepsze rzeczy na świecie :D

#1458 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 15:03

"Rolnik szuka żony"

Lepsze "takie cudo" niż wypindrzony laluś, który jest na utrzymaniu rodziców bo nie ma rozumku w główce by ruszyć du*sko do jakiejkolwiek pracy...

no moj akurat juz dawno nie jest, ale moze twoj na zasilku siedzi? :) zgadzam sie, pisalam nie raz. z faktami sie nie dyskutuje. jak mozna robic np.z takiego Zbyszka Brada Pitta. dzis moje oczy odpoczna na Furii:)he he.

Edytowany przez Ellaria, 04 listopad 2014 - 15:04.

#1459 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 04 listopad 2014 - 15:27

"Rolnik szuka żony"

Po co karmicie trola, jeszcze raz kogoś obrazi to dostanie bana.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1460 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 15:30

"Rolnik szuka żony"

pojawił się mod, ja napisałem do Jacka żeby zrobił porządek, dzięki Razor275 za zainteresowanie