Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6654 odpowiedzi na ten temat

#1421 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:historia, książki, biografie, podróże, kino ,moda, psy

Napisany 03 listopad 2014 - 23:20

"Rolnik szuka żony"

photo-thumb-142531.jpg?_r=1415052963           No teraz to mogę uwierzyć że to ty.            :P     :lol:

to na wasza czesc,to wasza trzoda chlewna,a ja lubie swinki-skarbonki.kiedy swoja fotke wstawiasz?na sw.nigdy,bo masz ryj gorszy od tej swinki i tak samo niewyparzony:)hehe.lol.buaahaha.dobranoc all,slodkich snow.do jutra.ttys

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 18:57
  •  

#1422 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:21

"Rolnik szuka żony"

Skończcie już te wojny Ellaria na przyszłość nie obrażaj rolników bo dzięki nim masz co jeść chociaż przy obecnych cenach nie wiadomo jak długo to potrwa...

#1423 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 listopad 2014 - 23:25

"Rolnik szuka żony"

to na wasza czesc,to wasza trzoda chlewna,a ja lubie swinki-skarbonki.kiedy swoja fotke wstawiasz?na sw.nigdy,bo masz ryj gorszy od tej swinki i tak samo niewyparzony:)hehe.lol.buaahaha.dobranoc all,slodkich snow.do jutra.ttys

No też cię kocham.        :P  śnij o mnie, tylko rączki na kołderkę, bo dziurka ci się zrobi jak u tej świnki.        :P        :lol:

Edytowany przez KORSARZ1, 03 listopad 2014 - 23:44.

#1424 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

"Rolnik szuka żony" Nie strasz Piotrze bo i tak słowa nie dotrzymasz.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1425 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

"Rolnik szuka żony"

@Ellaria Żałosna jesteś. Pustka hula Tobie po głowie. Żaden dyplom nie Cię nie obroni. Twoja postawa i impertynencja mówią same za siebie i wyrażają Twój poziom intelektualny który jest poniżej zera....

#1426 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:28

"Rolnik szuka żony"

Krassus- ja nie straszę tylko u nas pada gospodarstwo po gospodarstwu i widzę co się dzieje... w jakim senie słowa nie dotrzymam ?

#1427 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:30

"Rolnik szuka żony" Że miasto nie będzie miało co jeść. Jak ty nie sprzedaż to zrobi rolnik z gminy obok albo innego województwa. Więc po co tak straszyć?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#1428 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:36

"Rolnik szuka żony"

Tylko że jak nasz " kochany " rząd nie poprawi się i będzie tak jak jest teraz to stanie się to wszystko nie opłacalne ziemia będzie leżeć odłogiem bo każdy to będzie pier*** nie będzie dokładał do interesu powiedz mi co ma za sens sprzedaż byka po 4.5 zł za /kg ? Albo kg tucznika po 3,3 zł/kg o zbożu nie wspominam bo tona pszenicy jest po 400 zł... będziesz robił na tych w mieście dostawał garbu i nic z tego nie będziesz miał ? U nas w tym miesiącu pod młotek poszło 4 gospodarstwa u nas tzn w gminie ( po 20-30 ha ) 

#1429 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:38

"Rolnik szuka żony" To jest biznes o czym widzę zapominasz. Albo sentymenty albo pieniądze więc wybieraj. Masz okazję to kupuj ile się da bo taka okazja szybko Ci się nie powtórzy.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#1430 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:41

"Rolnik szuka żony"

piotrek skąd ty te ceny bierzesz? Z poradnika rolniczego z lat 2004? :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1431 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:43

"Rolnik szuka żony"

Dość mam już inwestycji dodatkowo doszły teraz mi problemy ( bardzo poważne ) ale nie będę o tym pisał na forum... Ja wiem że to jest biznes nie zapominam o tym.
@artur zapraszam w moje okolice to się przekonasz jakie są ceny... 

#1432 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:46

"Rolnik szuka żony" To zmień branżę jak tak Ci źle w niej.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#1433 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 23:50

"Rolnik szuka żony"

Jezdziłem po byki w okolice Rawicza ale były taniej o 1zł niż u nas a nie o 3zł 

#1434 Share biala513

biala513

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 00:02

"Rolnik szuka żony"

No jak w okolice Rawicza to może Pan Artur u mnie był :P

#1435 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 00:14

"Rolnik szuka żony"

Nie życzę sobie aby zwracac się do mnie Pan (a zwłaszcza od Ciebie jestem "tylko" 5lat starszy) :lol: . Całkiem możliwe, że byłem

#1436 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 07:44

"Rolnik szuka żony"

No jak w okolice Rawicza to może Pan Artur u mnie był :P

a co meza na gwalt szukasz?:)hehe,pewnie straszysz w tej okolicy.jak juz pisalam szanuje rolnikow i ich ciezka prace. na pewno mamie Zbyszka tez bylo przykro,ze tylko 1dna panna go wybrala i to z taka charyzma, ze szok:)he he.z taka zona, to mozna konie krasc albo z byka spasc:)he he.szkoda mi go i tyle i jemu podobnych i nie pisze tego zlosliwie.milego dnia all.

Edytowany przez Ellaria, 04 listopad 2014 - 07:45.

#1437 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 07:52

"Rolnik szuka żony"

wchodzę tu jak każdego dnia i widzę bajzel jakich mało, olejecie trolla, to zdechnie, tak już ktoś wyżej napisał

i coś mi się wydaje że zamiast kobiety to z drugiej strony jest 13-15-letni gimbus, pryszczaty, i onanizujacy się do zdjęć z neta, któremu mama nie pozwala na żadne przyjemności i swoje żale wylewa akurat tutaj u nas, pozdrawiamy

#1438 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 08:03

"Rolnik szuka żony"

Popieram poprzedników. Nie tykajcie gówna, bo śmierdzi i zapomnijcie o temacie na kilka dni. Sama do siebie pisać nie będzie, z resztą jak na dwa dyplomy chyba z burdelu to robi błędy jak dyslektyk. Mam nadzieję, że jakiś moderator zadziała i nie pozwoli obrażać ludzi.

#1439 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 08:11

"Rolnik szuka żony"

mam 2 kierunki studiow, wiec kto tu jest glupi. no coz. ja sie ogarniac nie musze. wiem,ze nie kazdy taki jest, ale po co pisze, ze biale jest szare jak widac, ze ta panie i ci panowie- niektorzy- jak juz pisalam zeby nie uogolniac maja ubytki w wygladzie. poza tym mnie tez tu wyzywali rolnicy, wiec sami nie sie ogarna. jakby Zbyszek byl przystojny ,to by mial wiecej niz 1dna gaske. amen i koniec tematu. z faktami sie NIE DYSKUTUJE.

i na ch... j Ci te 2 kierunki studiów jak za grosz życia Cię nie nauczono poza tym w biedronce nie pokazałaś chyba ich skoro Cię przyjęli... albo i nigdzie nie pracujesz bo z takim pyskiem to co najwyżej na targ Cię przyjmą .. Zastanawia mnie co masz na celu ... tutaj nie udowodnisz że jesteś kimś bo Twoje posty świadczą o Tobie... Po przeczytaniu Twoich postów widzę że jesteś zakompleksioną biedną dziewczynką (masz męża ? Ojej żal mi go)  

i polecam tu zbiorowa konsultacje u okulisty w trybie pilnym.takich cudakow jak u tych rolnikow, to jescze nie widzialam-pod kazdym wzgledem. w gazecie tez o was dobrze nie pisza-Twoje Imperium nowy numer. pisza, ze tu sobie doradzacie jak laske wyrwac,a tu taki uj i dalej nic.ciagle samotni i gorzkie zale tu wylwacie, a ze swoim wygladam niektorzy nic nie robia-Stasiu w koszulce i spodenkach, a wy napiszecie, ze to gajer od Zegny:)he he,bo jestescie tak zaklamani i zakompleksieni. nawet ta panie mu to wypomnialy, ale wy napiszecie, ze ma designerski outfit:)bezguscie totalne, ale wiem, ze nie kazdy rolnik ma taki beznadziejny gust.

Twoje Imperium jestem Twoim idolem normalnie ... co czytasz taki masz poziom intelektualny... Takie programy nie są po to by osiągnąć zamierzony cel (znaleźć wybrankę) często są reżyserowane a ludzie robią to co im karzą by lepsza była oglądalność ale skąd Ty to możesz wiedzieć skoro dla Ciebie wyznacznikiem może być jedynie "Dlaczego ja" or "Ukryta prawda" .... Gogusiostwo i lalunie się nie sprzedają choćby "TVN kto poślubi mojego syna" oglądalność nawet nie wiem czy ma połowę... Ludzie wolą oglądać naturszczyków (częściowo ze scenariuszem ale zrobionym tak by wszystko było oki)....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1440 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 listopad 2014 - 08:36

"Rolnik szuka żony"

na ta gazete trafilam przypadkiem u kosmetyczki. kazdy sie od razu zainteresowala i od razu chcial wejsc na to forum zobaczyc kto tu siedzi- i sie nie pomylilismy. pracuje jako sekretarka. moja fotka w avku byla. zyczej wiecej luzu i mniej kompleksow.