Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#1321 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 10:16

"Rolnik szuka żony"

Na początku nie wszystko tak obstawiłem ale większość się zgadzała choć z nowymi odcinkami zdanie zmieniałem i myślę, że większość oglądających spodziewała się takiego wyboru. Choć u Stasia i Grześka tak się domyślałem to do końca było to zastanawiające. Choć to tylko program to byłby to dla mnie szok gdyby Grzesiek wybrał Ulę. 

Pawła ojciec miał jakiegoś sińca na twarzy albo tak światło padało. Może się naparzali o kandydatki. :D Jego wybór był znany ale niczym nie poparty bo w sumie, którą by nie wybrał to każda ma jakieś wady i zalety i każda jest trochę inna. Myślę, że najlepiej pasowała by do niego Kasia ale jak już niektórzy stwierdzili on chce dziewczyny jako wizytówki, taką żeby się z nią pokazać, żeby się chwalić a że akurat Natalia najmłodsza, ładna i spokojna to się nadała. 

O Stasiu już pisałem... Jednak dobrze, że nie wybrał tej czarnej. Ona tu przyszła tylko go z kasy doić. Olewała ten program i Stasia aby kogoś z kasą znaleźć. Ta cała Grażynka robi z siebie taką damę ale jest zwykłą blondi która zapewne (jak sama wspomniała) zmarnowała lata młodości, gdzie ciało i wygląd inny a teraz tego żałuje i chce na koniec jeszcze coś z życia wyrwać. Widać było jak się ucieszyła i mogła o tym wspomnieć a nie tylko marudzenie, że bez kwiatów itd. Myślę, że albo jedno z nich ulegnie i zmieni się trochę albo nic z tego nie będzie. 

Zastanawiające jest to co zrobił Zbyszek. Na początku mówił, że Kasię chciał od początku, że najbardziej mu się podobała i nie żałuje, że inne kandydatki nie przyjechały. Potem było fajnie a teraz sam przyznał, że inne kandydatki nie dojechały i przez to ma ograniczony wybór. Wydaje mi się, że był to chłopak zawstydzony, zakompleksiony może trochę a teraz gdy nabrał pewności siebie to chciałby jednak spróbować osiągnąć coś więcej niż Kasię bo nie ma za bardzo porównania. Nie widziałem pewności w jego wyborze i myślę, że wybrał tak głównie dlatego, że nie miał porównania a nie chciał zostać znów sam. Choć z początku myślałem, że pasują do siebie to teraz trochę się zastanawiam. Kasia też inaczej się zachowuje niż na początku. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 16:13
  •  

#1322 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 03 listopad 2014 - 13:30

"Rolnik szuka żony"

jak dla mnie to tu nie ma zaskoczenia, no poza Stanisławem... tej księżniczki bym za chiny nie wziął (będąc na jego miejscu), reszta to były pewniki, Grzegorzowi to by się przydała mieszanka Uli i Ewy, bo w biorąc je pojedyńczo to żadna mu by nie pasowała. Ewa... jej delikatność i bądź co bądź uczuciowość, Ula... umiałą by zadbać o faceta- mimo że jej na początku nie trawiłem kompletnie, to troszeczkę o niej zdanie zmieniłem, konkretna babka po prostu (może trochę aż za bardzo konkretna)

#1323 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:historia, książki, biografie, podróże, kino ,moda, psy

Napisany 03 listopad 2014 - 16:32

"Rolnik szuka żony"

dziwne tylko, ze ten Pawel niby taki mlody, a ma az tyle siwych wlosow. hmm, ciekawe dlaczego? czyzby z powodu tv, programu, kandydatek lub ich wczesniejszego braku? ja mam wrazenie, ze oni szukaja wola pociagowego do pracy parobasa, a nie zony. ten Zbyszek, to pewnie nawet nie wie co to jest Hermes. i jak tu zyc? cytujac klasyka:)he he. dziwie sie tez, ze ci rodzice tego Zbyszka nie doradzili mu operacji uszu, nosa i zrobienia cos z zebami. wtedy mialby wiecej niz 1dna Kasie chetna. swoja droga ona jest tak samo przymulona jak i on, wiec pasuja do siebie. jedno pewne jest. stomatolog i chirurg plastyczny mialby w tym programie istne zniwa:)he he.zarobilby jak za zboze.tylko wtedy by pewnie nie mieli na te maszyny rolnicze. co do Stasia, to,, starego psa nowych sztuczek sie nie nauczy''.

#1324 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 16:39

"Rolnik szuka żony" Nie wiem po co panno z miasta Twoje docinki co do wyglądu? Negatywnych komentów o programie jest już dość pod jakimkolwiek artykułem. Myślisz stereotypowo i wieje od Ciebie większą wiochą niż od nich.

#1325 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 16:42

"Rolnik szuka żony"

poza tym te laski i ci faceci jesli nie beda razem, to i tak sa skompromitowani, bo ktory normalny facet sie teraz umowi z taka desperatka, ktora tam meza szukala:) he he,lol.buahaha. do tego wiekszosc tych pan i panow ma powazne braki w uzebieniu i w ogole mega zaniedbane zeby oraz dlonie i paznokcie- kobiecie nie wypada miec. wiekszosc z pan nie potrafi sie tez nawet pomalowac- glownie te starsze. chociaz swoja droga i tak nie ma dla kogo:)ta co Grzesiek wybral to chuda jak nasza szkapa. na pewno bedzie miala sile mu pomagac. Ula byla lepsza, ale miala wymagania, a on jest wygodny, a faceci nie lubia wymagan. ta chudzina jest ulegla i nie bedzie sie mu sprzeciwiac. z taka postura na robotna nie wyglada. poza tym ma mega dzioby po ospie ;ub pryszczach- dziwne, ze on tego nie widzial, ale w tv musiala miec tone tapety, wiec zakryli i biedaczek nie zauwazyl. gorzej jak ja zmyje, to sie moze przestraszyc.

#1326 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 16:50

"Rolnik szuka żony"

Ellaria, a z ciebie taka modelka? Wstaw kilka swoich zdjęć to i ciebie ocenimy :) Nie wszyscy są modelami i nie każdy musi sobie robić operacje plastyczne. Miałaś w tym temacie jakieś doświadczenie?

:)

#1327 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 16:55

"Rolnik szuka żony"

Wywołałam wilka z lasu ....   :ph34r:  :lol: Witamy ,witamy  Ellaria ... :P  Niezmiernie miło  czyta się  Twoje post ....  :lol:  

#1328 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:20

"Rolnik szuka żony"

wiesz, ja nie mam problemu ze znalezieniem faceta, a pisze szczerze jak czuje i jak uwazaja inni. moze Ty tez jestes tacy jak oni, wiec ich bronisz. nie modelka, ale mam zeby jak perly,wypielegnowane i zadbane dlonie. u kosmetyczki kazdy o tym mowi i dokladnie to samo co ja.

a widzisz cos zlego, w operacjach plast. czy w medycynie estetyczej? bo ja nie. ja sama nie korzystalam, ale jesli przyjdzie pora, to oczywiscie. moje duzo mlodsze kolezanki chetnie z tego korzystaja. moze dla Ciebie zadbana, pewna siebie kobieta, to cos egotycznego i dziwnego. lepsza potulna, przymulona Kasia, bez wlasnego zdania, zahukana kura domowa. jakbym byla mama Zbyszka, to bym mu juz to dawno doradzila. jemu tez pewnie bylo przykro, ze przyjechala tylko 1dna gaska, a nie wiecej jak do reszty panow, chociaz i temu sie dziwie. Stasiu jest mega skapy, brak manier, klasy, stylu. modelem nikt byc nie musi, ale jakos wygladac, to tak, a nie straszyc. jakbym takiego Zbyszka zobaczyla na drodze, to bym sie wystraszyla. do Pachy w Poznaniu by go nawet nie wpuscili, wiec gdzie isc z takim do klubu:)he he. i mozecie sobie o mnie pisac i hejtowac, ze jestem mega pusta lala itd. jakbym tak jak oni wygladala, to bym sie wolala powiesic na...suchej galezi:)

#1329 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:31

"Rolnik szuka żony"

@Ellaria już podbudowałaś swoje ujemne ego? Nie smuć się, na brzydkie i okłamujące same siebie dziewczyny też znajdzie się chętny. Choć pewności nie ma ale uwierz w to. Cały czas piszesz o kompleksie odrzucenia przez faceta typu Zbyszek. Ciekawe jest Twoje życie. :D

#1330 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:34

"Rolnik szuka żony"

wiesz, ja nie mam problemu ze znalezieniem faceta, a pisze szczerze jak czuje i jak uwazaja inni. moze Ty tez jestes tacy jak oni, wiec ich bronisz. nie modelka, ale mam zeby jak perly,wypielegnowane i zadbane dlonie. u kosmetyczki kazdy o tym mowi i dokladnie to samo co ja.

a widzisz cos zlego, w operacjach plast. czy w medycynie estetyczej? bo ja nie. ja sama nie korzystalam, ale jesli przyjdzie pora, to oczywiscie. moje duzo mlodsze kolezanki chetnie z tego korzystaja. moze dla Ciebie zadbana, pewna siebie kobieta, to cos egotycznego i dziwnego. lepsza potulna, przymulona Kasia, bez wlasnego zdania, zahukana kura domowa. jakbym byla mama Zbyszka, to bym mu juz to dawno doradzila. jemu tez pewnie bylo przykro, ze przyjechala tylko 1dna gaska, a nie wiecej jak do reszty panow, chociaz i temu sie dziwie. Stasiu jest mega skapy, brak manier, klasy, stylu. modelem nikt byc nie musi, ale jakos wygladac, to tak, a nie straszyc. jakbym takiego Zbyszka zobaczyla na drodze, to bym sie wystraszyla. do Pachy w Poznaniu by go nawet nie wpuscili, wiec gdzie isc z takim do klubu:)he he. i mozecie sobie o mnie pisac i hejtowac, ze jestem mega pusta lala itd. jakbym tak jak oni wygladala, to bym sie wolala powiesic na...suchej galezi:)

ile bierzesz za godzinke "poglaskania" tego super cialka? :)

Edytowany przez szmergiel, 03 listopad 2014 - 17:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1331 Share Nowy81

Nowy81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 361 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:38

"Rolnik szuka żony"

dziwne tylko, ze ten Pawel niby taki mlody, a ma az tyle siwych wlosow. hmm, ciekawe dlaczego? czyzby z powodu tv, programu, kandydatek lub ich wczesniejszego braku? ja mam wrazenie, ze oni szukaja wola pociagowego do pracy parobasa, a nie zony. ten Zbyszek, to pewnie nawet nie wie co to jest Hermes. i jak tu zyc? cytujac klasyka:)he he. dziwie sie tez, ze ci rodzice tego Zbyszka nie doradzili mu operacji uszu, nosa i zrobienia cos z zebami. wtedy mialby wiecej niz 1dna Kasie chetna. swoja droga ona jest tak samo przymulona jak i on, wiec pasuja do siebie. jedno pewne jest. stomatolog i chirurg plastyczny mialby w tym programie istne zniwa:)he he.zarobilby jak za zboze.tylko wtedy by pewnie nie mieli na te maszyny rolnicze. co do Stasia, to,, starego psa nowych sztuczek sie nie nauczy''.

Bo trzeba w tv pokazywać dziwactwa, wtedy jest najlepsza oglądalność i kasa.

Telewizja, to najgorszy kłamca i manipulator.

Generalnie nie oglądam takich programów, fakt Ci co się pokazali w tym programie, to mają jaja:)

Hermes... ja tam lubię Amłaże, wiesz co to?

#1332 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:43

"Rolnik szuka żony"

no co. tak myslalam, a po czym wnosisz, ze do Uli jestem podobna?ona jedyna tam sie stawiala i za to duzy plus. umiesz czytac,bo chyba nie?wiedzialam,ze beda takie odp. nic sobie nie robilam- jak juz pisalam,a ukatywnilam sie dzis, bo w gazecie u fryzjera ,,Twoje imperium'' przeczytalam, ze jest takie forum i wszystkie moje kolezanki z salonu chca tu poczytac posty. nic dobrego o was w tej gazecie nie pisali:)hehe.mega zakompleksione buraki bez zon ani dzieci. moga wstawic fotke z moim mezem lamusie.

tu pewnie wiekszosc to ,,Zbyszki bez zebow'':)he he.to sie nie dziwie, ze hejty beda.

#1333 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 listopad 2014 - 17:45

"Rolnik szuka żony"

jedno pewne jest. stomatolog i chirurg plastyczny mialby w tym programie istne zniwa:)he he.zarobilby jak za zboze.tylko wtedy by pewnie nie mieli na te maszyny rolnicze. co do Stasia, to,, starego psa nowych sztuczek sie nie nauczy''.

Następna mądrala się znalazła, była tu już taka jedna, jak szybko się zjawiła, tak szybko zniknęła i tobie też tu nie wróżę długiej przyszłości.       ;[  Sama zrób sobie operację, ale na mózg.    ;[

#1334 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:48

"Rolnik szuka żony"

nie rozumiem po co takie idiotki się wypowiadają, podstawowa sprawa... doucz się trochę i znajdź różnicę pomiędzy operacją plastyczną a estetyczną. jak już o czymś mówisz to przynajmniej postaraj się zgłębić temat zanim zrobisz z siebie pośmiewisko, operacja plastyczna to raczej żadnej z osób nie była potrzebna, co do operacji estetycznej to kwestia gustu, jednym coś się podoba a innych to samo drażni, jak coś cię drażni to po prostu nie patrz, ludzie są przynajmniej naturalni. a takim zakomleksionym hejterom dziękujemy.

a i wracając do tematu Ewy... nie ukrywała swojego defektu  (skóra na policzkach) i było widać w TV wyraźnie dlatego też Grzegorz też raczej to widział, masz z tym jakieś związane kompleksy czy co? dlatego że jej (i jemu) sie poszczęściło to musisz naskakiwać na nich? obce jest ci pojęcie zauroczenia lub miłości prawdziwej która nie zważa na drobne defekty urody a ważniejszy charakter? krótko mówiąc ogarnij się pustaku.

#1335 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:51

"Rolnik szuka żony"

Ellaria jest dowodem na to że Matrix istnieje i da sie przeniknąć z niego do normalnego świata :D

#1336 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:53

"Rolnik szuka żony"

500zl to za duzo nie stac mnie :(

#1337 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:53

"Rolnik szuka żony"

sam sie doucz,a Wy na zeby:)he he.nie dziwie sie teraz dlaczego rolnicy sa samotni. jak mu sie poszczescilo? dzieciaty alimenciarz, stary kawaler pod 40 bez zony z kiepskim wygladem:) u Mlynarskiej w ,,Swiat sie kreci'' mowili, ze nikogo na stale tam nie znalezli. trzeba bylo ogladac. i nie ma operacji medycyny estetycznej, tylko zabiegi jesli juz, a co im mialo wyjsc z taka aparycja. jak bedzie 2ga edycja,to sie zgloscie samotnicy, leczyc tam swoje kompleksy, moze wam tv zeby wstawi:)

Edytowany przez Ellaria, 03 listopad 2014 - 17:55.

#1338 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 17:59

"Rolnik szuka żony"

Ciekawe co zrobisz jak będziesz stara, uroda przeminie a kasy braknie na zabiegi i kosmetyczke? 

:)

#1339 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 18:05

"Rolnik szuka żony"

sam sie doucz,a Wy na zeby:)he he.nie dziwie sie teraz dlaczego rolnicy sa samotni. jak mu sie poszczescilo? dzieciaty alimenciarz, stary kawaler pod 40 bez zony z kiepskim wygladem:) u Mlynarskiej w ,,Swiat sie kreci'' mowili, ze nikogo na stale tam nie znalezli. trzeba bylo ogladac. i nie ma operacji medycyny estetycznej, tylko zabiegi jesli juz, a co im mialo wyjsc z taka aparycja. jak bedzie 2ga edycja,to sie zgloscie samotnicy, leczyc tam swoje kompleksy, moze wam tv zeby wstawi:)

no więc niedoinformowana idiotko część medycyny estetycznej to są operacje a część zabiegi. druga sprawa... Grzegorz nie jest alimenciarzem ale może obejrzyj sobie odcinki początkowe to zrozumiesz dlaczego...

Ps: mam komplet zębów i w bardzo dobrym stanie (dwie osoby z forum mogą potwierdzić), samotny też nie jestem także chybiłaś na całej linii

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1340 Share Ellaria

Ellaria

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 18:06

"Rolnik szuka żony"

dziekuje za troske, ale raz, ze mam dobre geny po Mamie i po Babci, a 2, ze kasy mi nie zabraknie jako jedynaczce zabezpieczonej:) jak mowi piosenka,, o mnie sie nie martw, ja sobie rade dam'':)he he, ciekawe co Zbyszek zrobi i jemu podobni jak sami na starosc zostana? kto im przyslowiowa szklanke wody poda? czego im nie zycze zeby nie bylo, ze jestem zołza. dziwie sie, ze naskakujecie jak tam widac ewidentne braki w uzebieniu i nie tylko-krzywy nos, odstajace uszy. jest XXI w. i to nie sa drogie rzeczy. z faktami sie nie dyskutuje, wiec nie ma co utyskiwac. no chyba, ze go bronicie,bo np.jestescie jego rodzina:)niektore panie i panowie sa zaniedbani i tyle. i po co te nerwy? zlosc pieknosci szkodzi:)