Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#1221 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 28 październik 2014 - 20:51

"Rolnik szuka żony"

Prawda jest taka że wiele czynników ma znaczenie i wygląd i charakter, co ci po wyglądzie jak charakter będzie paskudny i nie do życia, to jak mówiłem i będę zawsze powtarzał żeby coś było między kobietą i mężczyzną musi być to pozytywne pierdolnięcie ten ambaras jeżeli go nie będzie nie ma szans na nic, a jeżeli chodzi marnowanie życia no cóż hm nie można zaraz tak mówić, bo każdy rozumie pryzmat życia inaczej, jednemu jest to pisane życie w szczęściu a drugiemu choćbym nie wiem jak się starał nie wychodzi za nic, takie kontrasty życia. Co do uczestników jeżeli chociaż jeden z nich znajdzie sobie drygą połówkę to będzie bardzo fajnie, że dwie dusze znajdą szczęście na ziemi :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 17:40
  •  

#1222 Share Marcz84

Marcz84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:-uprawy polowe -agrotechnika -spotr -ogród -hodowla

Napisany 28 październik 2014 - 20:57

"Rolnik szuka żony"

@Apista prawdziwe piękno jest wewnątrz człowieka i to piekno które nigdy się nie starzeje więc jak się w takim zakochasz to nigdy nie będziesz mówił że coś cię ominęło z wiekiem.

Piękne zdanie, pięknie że są osoby które hołdują takim ideałom. 

Ale dla równowagi dla beczki miodu łyżeczka dziegciu.

A w czym niby prawdziwe piękno zewnętrzne jest gorsze od piękna wewnętrznego ? I jednym i drugim można  się zachwycić, obydwa jak całe ludzkie życie są tylko chwilą. A że często piękny człowiek zgniły od środka, równie często jest na odwrót lub w innych kombinacjach, ale piękno pozostaje pięknem - przynajmniej przez jakiś czas. 

Bo był sobie człowiek, wzór cnót,  niezłomny charakter, stawiany za przykład - prawdziwie piękny, ale potem coś się z nim stało, a tym czymś było życie. Życie które złamało jego moralny kręgosłup, rzuciło go na kolana i przeczołgało po błocie. Jakże pięknie było by gdyby się podniósł, jakże pokrzepione były by nasze serca, ale on był tylko człowiekiem - nie powstał. Ci którzy mieli go kochać odwrócili głowy.

Wracając do tematu "Rolnik szuka żony" i w kontekście piękna. Według obecnych standardów tego co ma się podobać, wyznaczanych przez wizerunki słynnych osób, wspomagane Photoshopem, to żadna kandydatka/rolnik z programu się nie łapie, niestety.

Edytowany przez Marcz84, 28 październik 2014 - 21:45.

#1223 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 28 październik 2014 - 21:04

"Rolnik szuka żony"

Raz w miesiącu jestem w ZUS-ie i w jednym okienku siedzi pani że ciarki przechodzą, wygląda na bardzo nieprzyjemną aż pewnego razu trafiłem do niej i swoje zdanie zmieniłem o 180stopni (uprzejma jak i wesoła kobitka).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1224 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 28 październik 2014 - 23:53

"Rolnik szuka żony"

No dobra a ciekawe jakby taki eksperyment zrobić, dwoje młodych ludzi którzy są samotni, nie mają nikogo, posadzić po przeciwnych stronach stołu z parawanem między nimi i pozwolić im rozmawiać na różne tematy na wszystko, żeby się dowiedzieli o sobie wszystkiego, marzenia tajemnice, poglądy, a potem zdjąć parawan co się może w tedy stać jak myślicie, czy jeżeli nie będzie któreś z nich atrakcyjne wygra rozsądek czy jednak oczy wezmą górę, jak myślicie, w końcu w dobie internetu nie wiemy zasadniczo kto jest po drugiej stronie a częśto się rozmawia. Nie chodzi mi o zakochanie, podobno poprzez rozmowę można się zauroczyć ale czy to prawda, co sądzicie o tym ^^

#1225 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 29 październik 2014 - 08:09

"Rolnik szuka żony"

Eksperymentuj Tomku :) rozmowa wiele znaczy jednak co tu wiele mówić, wygląd też jest istotny, z tym że jeśli podobają się nam poglądy innej osoby to te "widełka urody" mogą się znacznie rozszerzyć.

#1226 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 29 październik 2014 - 08:37

"Rolnik szuka żony"

No dobra a ciekawe jakby taki eksperyment zrobić, dwoje młodych ludzi którzy są samotni, nie mają nikogo, posadzić po przeciwnych stronach stołu z parawanem między nimi i pozwolić im rozmawiać na różne tematy na wszystko, żeby się dowiedzieli o sobie wszystkiego, marzenia tajemnice, poglądy, a potem zdjąć parawan co się może w tedy stać jak myślicie, czy jeżeli nie będzie któreś z nich atrakcyjne wygra rozsądek czy jednak oczy wezmą górę, jak myślicie, w końcu w dobie internetu nie wiemy zasadniczo kto jest po drugiej stronie a częśto się rozmawia. Nie chodzi mi o zakochanie, podobno poprzez rozmowę można się zauroczyć ale czy to prawda, co sądzicie o tym ^^

Po pierwsze randka w ciemno już była jakoś się przejadła 

Po drugie czy naprawdę myślisz że dwoje nie znających się ludzi siądzie naprzeciw sobie i będą opowiadać o swoim życiu, sekretach, tajemnicach ? Być może i  mamy XXI wiek (i bogato umyślną młodzież) ale nie sądzę żeby człowiek otworzył się na drugiego człowieka zwłaszcza że nie wie co za kotarą jest ... Jednym słowem marzyciel z Ciebie ale to dobrze że jeszcze  tacy są ... :)

#1227 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 29 październik 2014 - 11:58

"Rolnik szuka żony" Sporo z piszących tutaj osób ma konta na Fejsie. Nikt z Was nie próbował porozmawiać z osobami z programu, bo one także mają konta? Pewnie obowiazuje ich jakaś tajemnica, ale ogólnymi wrażeniami z programu, mogliby się podzielić. Ciekawe np czy dziewczyny Pawła serio myślały o takim życiu czy to bardziej chęć zaistnienia?

#1228 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisany 29 październik 2014 - 16:50

"Rolnik szuka żony"

Po pierwsze randka w ciemno już była jakoś się przejadła 

Po drugie czy naprawdę myślisz że dwoje nie znających się ludzi siądzie naprzeciw sobie i będą opowiadać o swoim życiu, sekretach, tajemnicach ? Być może i  mamy XXI wiek (i bogato umyślną młodzież) ale nie sądzę żeby człowiek otworzył się na drugiego człowieka zwłaszcza że nie wie co za kotarą jest ... Jednym słowem marzyciel z Ciebie ale to dobrze że jeszcze  tacy są ... :)

czasami łatwiej jest rozmawiac o sekretach z obcymi, zwłaszcza jesli sie jest anonimowym

Rolnik z powołania :-)

#1229 Share 98mati98

98mati98

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 październik 2014 - 17:40

"Rolnik szuka żony"

Sporo z piszących tutaj osób ma konta na Fejsie. Nikt z Was nie próbował porozmawiać z osobami z programu, bo one także mają konta? Pewnie obowiazuje ich jakaś tajemnica, ale ogólnymi wrażeniami z programu, mogliby się podzielić. Ciekawe np czy dziewczyny Pawła serio myślały o takim życiu czy to bardziej chęć zaistnienia?

O właśnie też mnie to ciekawi. Ja myślę że jak nikt głupio im nie "spamował" to może i coś by odpowiedziały te osoby :D

#1230 Share Marcz84

Marcz84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:-uprawy polowe -agrotechnika -spotr -ogród -hodowla

Napisany 29 październik 2014 - 18:21

"Rolnik szuka żony"

Też mam ciekawy eksperyment, tych dwoje w samolot i na bezludną wyspę na rok :D. Nie żeby ich tam lwy jakieś ganiały czy coś, tak żeby dało się przeżyć jeśli się o siebie zadba. Oj chyba w trójkę by wracali, i mocno bardziej atrakcyjni :D.  

A co do tego parawanu to myślę, że efekt był by jeszcze gorszy, niż bez niego i szanse tej mniej atrakcyjnej osoby mniejsze (choć nie wierzę w zupełną nieatrakcyjność która była by w jakiejś części niezawiniona, bo można być małym łysym tłuścioszkiem ani me ani be, ale też można być niskim łysym wysportowanym człowiekiem który ma zdanie na każdy temat - sporo zależy od nas). Poza tym od początku będzie się gdzieś z tyłu głowy  to pytanie kołatało jak on/ona wygląda, a jeśli gadka się klei to i oczekiwania rosną do wyższego poziomu, a im większa wysokość tym upadek/zaskoczenie bardziej bolesne. Zawsze lepiej pozytywnie zaskoczyć, niż rozczarować. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1231 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 29 październik 2014 - 19:34

"Rolnik szuka żony"

widzę że się nie da was przekonać no trudno każdy myśli inaczej ;)

#1232 Share miroM1984

miroM1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 29 październik 2014 - 19:40

"Rolnik szuka żony"

ludzie ogladaja sie jeden na drugiego dlatego z bezludenj wyspy wracaliby we trojke, a w rzeczywistosci gosc zostanie sam i babka tez

#1233 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 29 październik 2014 - 20:29

"Rolnik szuka żony"

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#1234 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 29 październik 2014 - 20:57

"Rolnik szuka żony"

Tutaj coś na poprawę humoru. Szkoda, że nie ma wszystkich tekstów jak ten ostatni o terenach wiejskich czy też ze strzyżenia barana. "idę dokończyć tamtą czynność co zaczęłam w kuchni". Nie pamiętam dobrze. http://teleshow.wp.p...,7,galeria.html

#1235 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 październik 2014 - 21:17

"Rolnik szuka żony"

Nie dziwię się Kasi ,że takimi tekstami rzuca . Nie dość ,że kamery to jeszcze  inny świat.   Dla nas, to chleb powszedni ,dla niej ....''to się rusza ? ''  Kasia i tak dzielna dziewczyna ... ;)

Nie wiem ,czy jest się z czego podśmiewać  ,jak na FB to robią ? 

#1236 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 29 październik 2014 - 21:51

"Rolnik szuka żony"

Pisząc poprawę humoru miałem na myśli uśmiech jaki wywołują u mnie Jej słowa, gdy sobie przypominam. Nie nabijam się z Niej, bo jest jaka jest i oceniać bardziej nie zamierzam poza to co napisałem kilka postów wcześniej.

#1237 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 październik 2014 - 21:57

"Rolnik szuka żony"

Nie napisałam ,że Ty się wyśmiewasz ,tylko ci co to na FB wstawiają .   Zwykle  chwytanie za słówka . 

#1238 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 30 październik 2014 - 13:03

"Rolnik szuka żony"

Nie dziwię się Kasi ,że takimi tekstami rzuca . Nie dość ,że kamery to jeszcze  inny świat.   Dla nas, to chleb powszedni ,dla niej ....''to się rusza ? ''  Kasia i tak dzielna dziewczyna ... ;)

Nie wiem ,czy jest się z czego podśmiewać  ,jak na FB to robią ? 

Kto się podśmiewywał  z Kasi ?.No tak ale nie brakuje de..li :-) .Uważam ,że Kasi i Zbyszek tworzą bardzo zgraną parę .Pozdrawiam.

I love salsa

#1239 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 30 październik 2014 - 17:29

"Rolnik szuka żony"

Sporo z piszących tutaj osób ma konta na Fejsie. Nikt z Was nie próbował porozmawiać z osobami z programu, bo one także mają konta? Pewnie obowiazuje ich jakaś tajemnica, ale ogólnymi wrażeniami z programu, mogliby się podzielić. Ciekawe np czy dziewczyny Pawła serio myślały o takim życiu czy to bardziej chęć zaistnienia?

a co ty szczególnego widzisz w tych dziewczynach Pawła? minęły się z top model czy o co chodzi? normalne d.u.p.y. długie nogi, proste włosy i to tyle. zwyczajne dziewczyny. żadne księżniczki

rozmawiałem dzisiaj na żywo z jednym z uczestników. nie był do końca zadowolony z uczestnictwa ze względu na rozgłos który mu teraz towarzyszy...

kolego nie wiem czy wiesz ale gatunek ludzki i nie tylko to wzrokowcy. musi ci się coś/ktoś spodobać wizualnie żeby coś z tego było. ot cała tajemnica

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1240 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 30 październik 2014 - 17:56

"Rolnik szuka żony"

detektyw TOM dalej w akcji; a to agentka o 5 lat w swoim wieku się pomyliła :D :D :D jednak 25 :D

Paweł odpowiadał mi nie tylko pod względem wieku, ale imponował także charakterem. Jest zaradny, przedsiębiorczy, z poczuciem humoru – stwierdza Natalia, która śmieje się, że ze stresu zrobiła błąd w liście. Błąd był istotny. – Napisałam, że mam 20 lat, podczas gdy mam o pięć więcej. Mało brakowało, a Paweł nie zdecydowałby się mnie poznać. Jak się spotkaliśmy na żywo, wyjaśniłam mu pomyłkę – mówi Natalia, która zawsze lubiła wieś. Jako dziecko karmiła gęsi w gospodarstwie babci.

http://www.gp24.pl/a...LUPSK/140929771