Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6668 odpowiedzi na ten temat

#101 Share lukaszwlkp

lukaszwlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów
  • Zainteresowania:Zetor Team Rolnictwo, enduro/cross

Napisany 25 maj 2014 - 20:10

"Rolnik szuka żony" Już was wszystkie lubię :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 23:27
  •  

#102 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 25 maj 2014 - 20:29

"Rolnik szuka żony" sadek ale ja dziewczyna jestem! przynajmniej tak mi sie wydaje :P

zetorlublin7341 to ty lepiej nie poznawaj dziewczyny z warszawy bo to takie dziwne stworzenia są (piszę tylko o tych ktore znam! bo to lenie brudasy i nieroby) i na zony to one się nie nadają chyba że ktoś lubi się dręczyć

#103 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 25 maj 2014 - 20:54

"Rolnik szuka żony" Przepraszam nie zauważyłem (spokojnie sprawdzać nie będziemy) , czytałem posty nie zwracając uwagi na autorów.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#104 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 25 maj 2014 - 21:09

"Rolnik szuka żony" Sraka

#105 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 26 maj 2014 - 02:39

"Rolnik szuka żony" Am powiem ci z moich obserwacji nie uważam aby jak już z warszawy była to miała siano zamiast mózgu tak jak na wsi są takie to i w mieści dla równowagi muszą być takie dziewczyny które raz się szanują mają pasję i mają mózg czyli myślą :D

Edytowany przez zetorlublin7341, 26 maj 2014 - 02:40.

#106 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 maj 2014 - 06:40

"Rolnik szuka żony" zetorlublin7341 znam rodowitych warszawianek dlatego tak pisze bo dla normalnego chlopaka na żonę się nie nadają :( Ale są napewno takie ktore są normalne i nie podają obiadu z marketu, nie uważają się za lepsze od Ciebie tylko dlatego że są ze stolicy, nie mają w domu takiego syfu że sie to podlogi przyklejasz a pokoje nie są zawalone stertami ciuchów zarowno brudnych jak i czystych a na schodach tylko zostawione wąziutkie przejście :( i caly dzien mają minę jakby im ktoś do kieszeni narobil

wiem że są takie i na wsi i w mieście (ja sama z malego miasteczka) ale wiem też jak trudno żyć z taka osobą pod jednym dachem i wież mi nic przyjemnego jak ciągle trzeba po niej sprzątać żeby dalo się normalnie funkcjonować :(
nigdy nie wieżyłam koledze że warszawianki to inny gatunek ale życie pokazalo że mial dużo racji

#107 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 26 maj 2014 - 09:22

"Rolnik szuka żony" HaHa:D dobra odpowiedz, znam takze rodowite warszawianki z ich ego. Sam lubie wydawac kase ale one maja ego: ,,duzo zarabiam duzo wydaje" haha z 1700zl,ale wyzszosc jest.Znam takie co zyja w dziadostwie w stolicy i szukaja chlopaka, i za nic w swiecie nie chce wrocic na wies czy malego miasta. No w miescie da d.. i na zycie jest :D
Odradzam wszystkim warszawianki,oczywiscie sa wyjatki moze nawet wiecej.Sam chodzilem z dziewczyna 4 lata,dawalem jej na wszystko,az za duzo dalem na wycieczke z maturzystami,popozyczala kolezankom a kolezanki pokazaly jej swiat zabawy...przegadaly ja ze znajdzie lepszego i pojechala w krotkim czasie z jakims chlopakiem do pracy holandii :lol: a chlopak ja wykorzystal i w tydzien powrot nawet na bilet nie miala zeby do domu dojechac,ciekawe za co wrocila?podobno trauma :blink: ,teraz pracuje w wykladaniu towaru i wykorzystuje nastepnego chlopaka z ktorym pracuje ktory daje jej samochod a sam chodzi na piechote do pracy i zyja od pierwszego do pierwszego.
A ja singiel rolnik mam wszystko i robie co chce,choc tyciu tyciu na nawoz mi przybraklo :o w styczniu kupilem bizonka zo56 a w lato kupuje nastepnego scigacza i polatam po wolnosci i na podrywy :P

Takze ostrzegam przed kobietami ,,dwulicowymi zmijami" o takich co raz kocha a raz ma w glowie niebiesko.zakochac sie nie sztuka i zepsuc sobie kupe czasu i chodzic jak nieszczesliwa milosc :D
Tata powiedzial,nie szukaj na slepo tylko znajdz dobra kobiete a z czasem tak ja pokochasz za to ze jest taka dobra zona :wub: i wielu ludzi mi to uswiadamialo

#108 Share Kasia22

Kasia22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta
    Rolnictwo
    Muzyka:D

Napisany 26 maj 2014 - 10:25

"Rolnik szuka żony" Ooo Twój Tatuś idealnie to powiedział :D

#109 Share am1609

am1609

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 maj 2014 - 10:47

"Rolnik szuka żony" karol210 święte słowa :) czasami warto sluchac innych ale swoj rozum mieć :) i życze ci takiej normalnej dobrej żony :)

#110 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:18

"Rolnik szuka żony"

. Nie uważam też że na portalach randkowych są pasztety dlaczego tak twierdzicie to że człowiek chce poznać drugą połówkę to zaraz mu trzeba przyszywać twarz nieudacznika czy brzydala, ogarnijcie się niektórzy mają więcej ikry od takich co to nie wiadomo co widzieli, ja uważam że wszystko jest dla ludzi i taka forma poznawania też, że są tam ludzie fajni, tylko nieraz zycie z nich zadrwiło.

Przepraszam, ale jestem za staroświecka :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 26 maj 2014 - 14:59

"Rolnik szuka żony" Ech żeby tylko na taką trafić to by było normalnie fenomenalnie super odjazdowo, co do tych żmii to miałem tyle ofert w tym roku że takie coś to ja na milę wyczuwam mam taki 6 zmysł można powiedzieć. :D

#112 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 26 maj 2014 - 16:48

"Rolnik szuka żony" widzę kolega posiada siły nadprzyrodzone.
A tak poważnie intuicja dobra rzecz, często pomaga

#113 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 26 maj 2014 - 17:07

"Rolnik szuka żony"

w życiu nie chciałabym poznać super faceta z internetu który okazał by się w rzeczywistości zwykłym pustym pasztetem...

Hehe to bylo dobre,Thx za humorek :D rozumiem ze chodzi o ksztaloksztalt od wygladu po inteligencje?

Hehe :D tez rozgladam sie za dziewczynami :ph34r: A jesli jest rownouprawnienie to:
w życiu nie chciałbym poznać super kobiety z internetu który okazała by się w rzeczywistości zwykłym pustym pasztetem... :D

Ate proponuje malą kawę :)

Edytowany przez karol210, 26 maj 2014 - 17:07.

#114 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 26 maj 2014 - 18:59

"Rolnik szuka żony" Oczywiście że o całokształt, bo co do wyglądu to przecież nikt nie ma na niego wpływu karol210 :P
A co twojego poglądu, to prawidłowo, pasztet nie jest wg mnie zbyt smaczny :D

#115 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 26 maj 2014 - 20:10

"Rolnik szuka żony" Proponuje wszystkim przyjrzec sie pasztetom jak np.Cristiano Ronaldo :D(zęba nawet z przodu nie mial i wogule jak zobaczyc go wczesniej dlatego polecam) i co mozna zrobic z wygladem,bo widac teraz ale nikt nie widzial go wczesniej przed kariera?
mozna zobaczyc tez artykuly ,,profesjonalny makijaz"

Wyglad przykleje do tego przyslowia,,nie ma brzydkich kobiet sa tylko zaniedbane" . A moja kolezanka grubaska jaka piekna twarz skrywala pod swoimi nie pamietam 130-150kilogramami,mozna sie oszukac na pasztetach,dlatego te przyslowie jest najbardziej trafne :rolleyes:

Hehe:) milo sie was czyta az pomylki robie :D tu i tam

#116 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 27 maj 2014 - 06:12

"Rolnik szuka żony" a chciałbyś miec taką "piękną i zadbaną" kobietę pod stertą makijażu, że po ślubie gdy zobaczysz ją rano to z krzykiem uciekniesz i rozwód brał będziesz? :P

#117 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 27 maj 2014 - 10:39

"Rolnik szuka żony" tylko ,że taką dziewczynę ciężko znależć ,która nie nakłada tapety...

#118 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 27 maj 2014 - 11:16

"Rolnik szuka żony" Dobry makijaż nie jest zły ;) naprawde zerknijcie na aktorow i sportowcow, tym bardziej na zagranicznych,Jeniffer Aniston itp.Apropo tapet w necie juz płeć meska mozna zobaczyc
plastick :D

PS; Jak juz w temacie- ktore dziewczyny forumowiczki sa wolne? B)

#119 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 27 maj 2014 - 13:10

"Rolnik szuka żony" mi nie jest potrzebna dziewczyna na pokaz,żeby nią się chwalić przed kolegami...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 27 maj 2014 - 15:05

"Rolnik szuka żony"

Dobry makijaż nie jest zły ;) naprawde zerknijcie na aktorow i sportowcow, tym bardziej na zagranicznych,Jeniffer Aniston itp.Apropo tapet w necie juz płeć meska mozna zobaczyc
plastick :D

PS; Jak juz w temacie- ktore dziewczyny forumowiczki sa wolne? B)

Dodany obrazek

Dobry makijaż nie jest zły, powiadasz? :D Gorzej jak przez 3 lata spotykasz się z dziewczyną po prawej, a nagle dzień po slubie masz ta po lewej :D