Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6673 odpowiedzi na ten temat

#1141 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3191 postów

Napisany 25 październik 2014 - 11:17

"Rolnik szuka żony" Wiem, że było ale pasowało do trzech dziewczyn. To oczywiście żarty i nikt nie powinien się obrażać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:48
  •  

#1142 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 25 październik 2014 - 18:22

"Rolnik szuka żony"

https://wybory2014.p...01/0/RDA/280202

detektyw TOM dalej w akcji, Paweł startuje do rady gminy i uwaga nie pslu

Za to akurat należy mu się duży plus tongue.png

Wybory za pasem mamy i zobaczcie ilu kandydatów do samorządu gminnego solidaryzuje się z partią ??

Niewielu a dlaczego bo na danej partii można zyskać lub stracić a i tak w społeczności lokalnej liczy się raczej człowiek aniżeli przynależność polityczna.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1143 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 26 październik 2014 - 12:44

"Rolnik szuka żony"

Pawełek to dziadek .Ja bym mu czterdziestkę podsunął

wschodni koniec mazowsza.

#1144 Share Bogdan-BP

Bogdan-BP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie

Napisany 26 październik 2014 - 14:26

"Rolnik szuka żony"

tylko ze, tleniony dziadek pod publike

#1145 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 26 październik 2014 - 16:42

"Rolnik szuka żony"

nie porównuję nic, napisałem, że wolę jedno od drugiego- interpretacja tekstu pisanego 3klasa podstawówki

ktoś coś pisał o jakiejś łopacie?- interpretacja tekstu pisanego 3klasa podstawówki

strzelanie w twarz? oczernianie? chwalenie? o czym ty k..a chłopie p....sz

Następnym razem czytaj to co piszesz zanim to opublikujesz. Tylko ze zrozumieniem. Gratuluje, że zdałeś do 3 klasy, cieszę się razem z Tobą.  :D

Dziewczyna zapunktowała swoją skromnością i pokazała Pawłowi że nie wszystko mu wolno.

Dobre ale nie najlepsze kroki ????? Jeżeli mamy na myśli sytuację w lokalu to nie najlepsze kroki tylko dla Pawła wyszły.

Odnośnie pieniędzy : Pieniądze szczęścia nie dają tylko wydawanie ich sprawia przyjemność - oczywiście jeżeli się Je ma.

Chodziło mi o to, że niby dziewczyna nie chciała ale i tak ulegał. To coś jak przestrzegam prawa ale co tam raz można je złamać. 

Pieniądze nie dają szczęścia choć dają satysfakcję a to ułamek szczęścia. Jednak jak już wspomniałem w tych czasach bez pieniędzy też nie da się osiągnąć szczęścia a jeśli nawet to jako krótkotrwały efekt. Bo nawet mając powody do zadowolenia, bieda sprowadza na ziemię. 

Przykład: Masz kochającą Cię osobę u boku ale nie masz źródła dochodu ani żadnych oszczędności. Więc choć powody do zadowolenia są to i tak nie możesz się z nich cieszyć bo przytłacza Cię ten drugi powód.  :)

O gustach się nie dyskutuje ale wg mnie stwierdzenie że "Judyta urodą nie grzeszy to lekkie przegięcie". Ładna, naturalna i mądra dziewczyna, uważam że ładniejsza o tej Kaśki co ma jakąś  taką dziwną asymetrię twarzy

zgadza się to są te Kraczewice, moje bardzo bliskie strony , słyszałam że TV była na Kraczewicach więc chyba wiadome kogo wybrał Adam 

Aż tak tego nie wyolbrzymiaj. Chodziło bardziej o to, że w porównaniu do reszty jest raczej na 3 miejscu pod względem wyglądu. Mówię o samej twarzy bo akurat na to zerkam najpierw, z twarzy można najwięcej wyczytać. Ale pod względem całościowym nie odbiega. 

Krzywa twarz, usta, co wy k....tacy idealni. Nikt nie ma wpływu na to jakim się urodzi. Zaprosił dziewczyny i wiedział jak wyglądają. Widocznie nikt nie ma tam komplwksów skoro nie boi się wystepu w telewizji. Jedynym prostakiem jest jednak Paweł. Opiera się o dziewczyny jak o płot o nachalnych pocałunkach nie wspomnę. Słusznie go obgadały i zauważyły jaki jest. Śmieszny jest myśląc, że panny będą się o niego bić.

Fakt Kaśka robi takie krzywe miny ale krzywej twarzy u niej zauważyłem. Choć każdy ma inne gusta i inaczej ocenia.

https://www.google.p...Ycw!2e0!6m1!1e1

A to nie jest czasem Pawła gospodarstwo?

Ja go szukałem i znalazłem koniec wsi a gospodarstwa nie było a to jest jeszcze dalej. To już nie wiadomo gdzie on mieszka. :P

Nie wyolbrzymiajcie tych jego wydatków, dochodów i innych bo każde media podają inaczej i nie wiadomo skąd mają informacje. Co do kredytów już kiedyś pisałem, ze na gospodarstwie nie trudno wydać te 1,5 mln zł. Same  3 mlekomaty każdy w kwocie około 100 tys zł + samochód do transportu wart bodajże 150 tys zł - także już ładna suma.  Do tego modernizacja obory i pewnie inne zakupy z lat ubiegłych (np. sprzęt) bo jeszcze kredytów nie spłacił więc zbierze się taka suma. Kto sam inwestował ten wie, więc się tak nie dziwcie i nie zazdrośćcie. W końcu dojdzie do celu i na naprawę płotu znajdzie się czas - nie wszystko od razu. 

http://www.fakt.pl/g...ria,497319.html

piszą że  paweł dostał 50 tys za to że innowacyjnym rolnikiem jest, pokazują staszka i piszą że to zbyszek z kombajnem - pokazują rolników jak bogaczy 

http://www.se.pl/roz...cze_429726.html   a tutaj już na 1 stronie napisane że 200tys zł dostał paweł jako nagrodę 

http://www.gminabran...awel-szakiewicz okazuje się że dostał nie 50 tys a 5 tys 

Każdy pisze inaczej, trzeb to brać z dystansem. 

a ja napiszę o Pawle tak: na początku wyglądał na najbardziej ogarniętego z nich wszystkich, rzeczowy, wygadany, umiał zagadać do dziewczyn, wiedział o co zapytać, zresztą jest w moim wieku a ja śmiałości do dziewczyn jakoś nigdy nie miałem

fakt że ziewa przy dziewczynach zrozumie tylko ten co ma krowy, i wie że to nie byki i świnie, że jak pójdziesz dać godzinę później to nic im nie będzie, dojenie musi być o danej porze

a fakt że wychodzi z niego karierowicz, to już inna sprawa, oczywiście nie jest tak że ja go bronię, widzę jego wady, a fakt że zaprosił kolegów żeby pomogli mu wybrać (co widać w zapowiedzi kolejnego odcinka) uważam za pomyłkę, bardzo dużą pomyłkę

Podpisuję się pod tym.

Wiadome jest ze niezależna kobieta, posiadająca swoje pasje i oddająca się im imponuje facetowi. Ale fakt jest też druga strona medalu. Doba ma 24 godziny i ciężko w tym czasie ogarnać męża, dom, dzieci, swoją pracę, pomoc w gospodarstwie, hobby i odpoczynek. Więc wybaczcie nam ale wszystkiego mieć nie mozna: ) Zwykle wygląda to tak ze kobieta zaniedbuje siebie aby mieć czas dla dziecka i na ogarniecie domu (które na gospodarstwach często są ogromne)
A Paweł powinien zejść na ziemie: )

Uwierz, że da się to wszystko pogodzić - fakt, że czas szybko płynie ale wystarczy to sobie zorganizować i można wszystkiego po trochu. Jeżeli mamy to samo określenie na słowo "zadbana" bo w dzisiejszych czasach według sporej części kobiet zadbana to taka, która ma karnet do spa, solarium, fryzjera i innych a po wyjściu z łóżka spędza 4 godziny w łazience aby móc pokazać się na śniadaniu. Niestety solary i tapeciary są już wszędzie. Także niektórzy przesadzają i przez to narzekają, że nie mają czasu na inne rzeczy. 

Pawełek jest takim rasowym playboyem, pewnie problemu z kobietami nie ma wydaje mi się że celuje w politykę a prawda jest taka nie ważne jak o tobie mówią ważne żeby mówili, jest znaną postacią jeszcze trochę i będzie rozpoznawany a stad krótka droga do sejmu nawet bo założę się że niektóre kluby sejmowe chciały by go na swojej liście. 

W sumie masz rację. Może to faktycznie jakaś jego zagrywka. :)

Dodam jeszcze, że Kasia Zbyszka wydaje się taka powolna, zawieszona, zbyt spokojna - nie nadająca się na wieś. Jednak zaskoczyła mnie swoimi wypowiedziami bo czasem słychać z nich, że jednak trochę z ludźmi przebywała, uczyła się i ma takie właśnie dyplomatyczne odpowiedzi. 

Może zaśmiecam ale lubię tak odpowiadać jasno na dany komentarz.  :P

... Dziś kolejny odcinek. Przygotujcie się. :D

#1146 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 26 październik 2014 - 16:45

"Rolnik szuka żony"

odliczacie? :)

#1147 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 26 październik 2014 - 17:05

"Rolnik szuka żony"

I mała niedyskrecja na temat tego, co zobaczymy w dzisiejszym odcinku.    ;) 

https://www.facebook...&type=2      

#1148 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1068 postów

Napisany 26 październik 2014 - 17:10

"Rolnik szuka żony"

co do kasi i zbyszka to według mnie z każdym odcinkiem oboje zyskuja Zbyszek robi sie romantyczny, a Kasia przełamuje niesmiałość. To z jaką chęcia podejmuje sie pracy... patrze i nie wierze, ona naprawdę jest ok

Rolnik z powołania :-)

#1149 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 26 październik 2014 - 17:28

"Rolnik szuka żony"

@Kamillo0 dziękuję za uznanie

na dzisiejszy docinek czekam, mam nadzieję że będzie lepszy niż ostatni

#1150 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 26 październik 2014 - 18:04

"Rolnik szuka żony"

jakiś czas minie  , wszystko ucichnie i część z tych zeswatanych par się rozejdzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1151 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 26 październik 2014 - 18:12

"Rolnik szuka żony"

Wystawianie na próbę przed kamerami z...."miłości"?

Wolne żarty :o

Zrozumiem dojenie krowy, skubanie kaczek, jeżdżenie ciągnikiem, ale spuszczanie po linie dziewczyny z takiej wysokości?

Zapewne są dziewczyny które nie widzą lęku ale raczej większość się nie odważy i wręcz nie należy je namawiać do takich rzeczy.

W końcu co zejście po linie ma wspólnego z rolnictwem? Ni wiem :P

Poczekamy to się przekonamy, ;)

#1152 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 26 październik 2014 - 18:23

"Rolnik szuka żony"

Był taki program kiedyś jak "Randka w ciemno" - jak się nie mylę i tam też się swatało pary ciekawe czy jakieś dalej są razem, czy wspólna wycieczka i każdy w swoją stronę ?

To samo może być w tym przypadku, nie wszyscy szukają związku niekiedy potrzeba tylko zabłysnąć w TV.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1153 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 26 październik 2014 - 18:30

"Rolnik szuka żony"

W randce w ciemno nie było robienia ze swatania kabaretu. A i skuteczność była dość wysoka, ponoć niektóre pary do dziś są razem.

#1154 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 26 październik 2014 - 18:32

"Rolnik szuka żony"

podobne to jest trochę do łowów króla disco tylko że tam na castingu był sam Niecik z mamusią a tu paru chłopa może przebierać w mniej lub bardziej urodziwym kwiecie

#1155 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 26 październik 2014 - 20:33

"Rolnik szuka żony"

Przesadzacie. Musi być trochę rozrywki a pewnie to wszystko jest sponsorowane przez program więc dziewczyny mają okazję użyć sobie z życia. Jakby ciągle było tylko dojenie krów, robienie kiszonki i skubanie kur to byście też marudzili a miastowi totalnie wyśmiali by ten program. 

W tym programie (w innych, zagranicznych edycjach) podobno związało się sporo par, pobrali się a nawet mają dzieci. Także może niektórzy osiągają ten programowy cel a nawet jak nie to tak jak wspominali w wywiadach sami uczestnicy, są teraz bardziej rozpoznawalni i może dzięki temu jak nie z którąś Panią z programu to z jakąś inną im się uda. 

#1156 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3191 postów

Napisany 26 październik 2014 - 21:25

"Rolnik szuka żony" Z tego co pamiętam z wywiadu z Panią reżyser rego programu na świecie powstało ok stu par i urodziło sie z tego 130-cioro dzieci. Nie widziałem całego wywiadu, bo net się ciął, ale zainteresowani znajdą. Ja odpadam, bo o 3 pobudka, obejrzę na stronie tvp jeśli zamieszczają poprzednie odcinki.

#1157 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 26 październik 2014 - 22:22

"Rolnik szuka żony"

Ja oglądałem online na TVP i strasznie cięło nie wiem czy to wina TVP czy tej stronki ale na vod.tvp też się cięło więc to dziwne. Wszystko inne śmiga tylko rolnik się muli... Także też jutro lukne. 

#1158 Share mds212

mds212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 630 postów

Napisany 26 październik 2014 - 22:30

"Rolnik szuka żony"

Najlepszy w tym odcinku Stanislaw z ta 80 z ta drewnianka pozyczona od sasiada bo sam nie ma przyczepy :D Ale za to ciagnik za 300k ma :D

Edytowany przez mds212, 26 październik 2014 - 22:31.

#1159 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 26 październik 2014 - 22:36

"Rolnik szuka żony"

Mi się żal kasi zrobiło po tym jak siostra Zbyszka się tak o niej nieprzychylnie wypowiedziała

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1160 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 26 październik 2014 - 22:37

"Rolnik szuka żony"

to była czeska crystyna no i przyczepy zabrakło a dedukując po ciągniku to ma pług unia grudziądz albo szałem byłby atlas bo ten co przy domu stoi to jako ozdoba tak jak NH :D szkoda że dziewczyny u pawla były na pokaz wystawione a ula jakby nie miala swoich tekstów to napewno by już dawno znalazła swoje szczęscie 

Edytowany przez Arturo, 26 październik 2014 - 22:41.

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych