Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#1101 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 październik 2014 - 21:18

"Rolnik szuka żony"

Czy Wy wszyscy w poprzednim wcieleniu nie byliście czasem detektywami? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 18:38
  •  

#1102 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 21 październik 2014 - 21:53

"Rolnik szuka żony"

ja będe w następnym :D

#1103 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 22 październik 2014 - 07:11

"Rolnik szuka żony"

widze ze ten Pawel to okropnie przereklamowany i nic wiecej,takie byly ochy i achy a ja tu widze rozwalajacy sie plot i niby brame co wola o pomste zeby to naprawic wiec ja tam widze ze z niego taki super gospodaz to nie jest,za to nadrabia mina

Podziwiam ... Weź kredyt i zrób sobie ogrodzenie ... A co niech sąsiedzi widzą jaki ze mnie baor...Żadna pomsta ... Taka brama może mieć i swój urok to zależy od pktu widzenia .... To że jest przereklamowany to już prawie każdy zobaczył oglądając przynajmniej jeden odcinek... Chociaż bardziej bym powiedział zadufany (gospodarz chyba raczej tak się pisze) w sobie i wyżej ... Ale nie mnie to oceniać.. Jak mówią nie oceniaj nie będziesz ocenionym  

#1104 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 22 październik 2014 - 07:55

"Rolnik szuka żony"

do niedzieli już coraz bliżej

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#1105 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 22 październik 2014 - 09:42

"Rolnik szuka żony"

zgadza się to są te Kraczewice, moje bardzo bliskie strony :), słyszałam że TV była na Kraczewicach więc chyba wiadome kogo wybrał Adam :)

Dzięki za odpowiedź, tak myślałem, bo to raczej nie jest popularna nazwa miejscowości ;)  Ode mnie też jakoś daleko w sumie tam nie jest.

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

#1106 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 22 październik 2014 - 15:04

"Rolnik szuka żony" Na wp.pl jest o Pawle, a komentarze najlepsze.

#1107 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 22 październik 2014 - 17:24

"Rolnik szuka żony"

Dokładnie na WP komentarze ludzi są bezcenne .O ile program cieszy się dobrą opinią to Pawła widzowie i nie tylko wytykają palcami delikatnie mówiąc .Po tym co pokazał w programie sam sobie zasłużył na taką opinią i co mogę dodać od siebie to tylko gościu cwaniakuje .Zbyszek ,Adam i Grzegorz jak dla mnie są oki i na moje oko już nie będą sami ;) Pozdrawiam

I love salsa

#1108 Share Marcz84

Marcz84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:-uprawy polowe -agrotechnika -spotr -ogród -hodowla

Napisany 22 październik 2014 - 19:39

"Rolnik szuka żony"

the besty z ostatniego odcinka,moim zdaniem:

Siostra Zbyszka - "a chciała byś się przeprowadzić np. na wieś ?" Kasia - "nie mam nic przeciwko terenom wiejskim" - Kasia na szefa dyplomacji RP

Zbyszek - "a jak bym Ci zrobił wieczorem jakiś masaż odprężający" Kasia - "chętnie, a umiesz masować ?" Zbyszek - "improwizował bym na początku" Kasia - "acha? :)" - a wyśmiewali się co poniektórzy ze Zbyszka zębów, nie trzeba mieć uzębienia z reklamy Blendamed żeby być mężczyzna.

Ula - "a gaz jest tutaj, tu zobacz" Grzegorz - "zaraz Ci wszystko powiem", Ula - "zobacz" Grzegorz - "tak to jest gaz, wszystko, kumata jesteś" - Ten, to przynajmniej wie do czego to drugie siedzenie w ciągniku służy.

Grażyna - "natura obdarzyła mnie urodą, ale ja nigdy tego w żaden sposób nie umiałam tego spostrzec" - WTF?

Stanisław - "tak nie ma, że jakaś randka w ciemno, czy w inne, z internetu, dwa razy się spotkają, jaka ty piękna, jaka ty ładna, jaki ty cudowny, jaki ty szarmancki, jak ty posiadasz, ło jejku, o i jacy zakochani są, tam nie ma uczucia, ludzie to umią robić, ja nie umię" - chyba pierwsze zdanie bez kombinowania i z sensem w programie, ale za to jakie

Natalia - "trzeba go zje...ć jak wróci" - dokładnie, na krótką smycz niech wie kto tu będzie rządził 

Kasia - "i zatrzymam się narazie na jednym cycu" Anna - "myślę, że go nudziła tą gadką swoją" -prosto z mostu.

Edytowany przez Marcz84, 22 październik 2014 - 19:45.

#1109 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 22 październik 2014 - 19:52

"Rolnik szuka żony"

Mnie te tereny wiejskie rozwaliły na łopatki

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#1110 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 22 październik 2014 - 19:56

"Rolnik szuka żony"

Marcz84 ty zapamiętujesz wszystkie dialogi? :D

:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1111 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 22 październik 2014 - 20:02

"Rolnik szuka żony" Pewnie nagrywa, albo geniusz.

#1112 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 22 październik 2014 - 20:43

"Rolnik szuka żony"

Przeglądam WP, żeby wiedzieć co ciekawego w Polsce i znów artykuł. http://teleshow.wp.p...,4,galeria.html

#1113 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 22 październik 2014 - 20:45

"Rolnik szuka żony"

Tylko za pieniadze, masakra

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#1114 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 22 październik 2014 - 21:07

"Rolnik szuka żony"

Jak widzę gość każdemu nie przypadł do gustu.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1115 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 23 październik 2014 - 06:49

"Rolnik szuka żony"

a ja napiszę o Pawle tak: na początku wyglądał na najbardziej ogarniętego z nich wszystkich, rzeczowy, wygadany, umiał zagadać do dziewczyn, wiedział o co zapytać, zresztą jest w moim wieku a ja śmiałości do dziewczyn jakoś nigdy nie miałem

fakt że ziewa przy dziewczynach zrozumie tylko ten co ma krowy, i wie że to nie byki i świnie, że jak pójdziesz dać godzinę później to nic im nie będzie, dojenie musi być o danej porze

a fakt że wychodzi z niego karierowicz, to już inna sprawa, oczywiście nie jest tak że ja go bronię, widzę jego wady, a fakt że zaprosił kolegów żeby pomogli mu wybrać (co widać w zapowiedzi kolejnego odcinka) uważam za pomyłkę, bardzo dużą pomyłkę

#1116 Share helus89

helus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 23 październik 2014 - 12:15

"Rolnik szuka żony"

Dla mnie bez Pawła było by o wiele lepiej. Reszta uczestników podchodzi do tego programu z uczuciem i z sensem. Starają się traktowac dziewczyny równo i poważnie a ten do jak bzykatozałrus i pewnie z kumplami zaklada sie którą pierwszą przeleci dla zabawy nie dla ułożenia sobie życia :) Mówi że chce kobiety niezależnej zebby tez miała swój biznes. na ludzki rozum ma 120 ha chce miec 50 krów kto to wszystko zrobi kto zajmie się domem który buduje ? kto ugotuje obiad ? Na razie ma mame i może jeszcze nie rozkminił jak ważną, odpowiedzialną i męcząca prace wykonuje kobieta w domu na wsi. On ubiera koszule i jedzie do gminy czy tam do powiatu. a kto tą koszule upierze i wyprasuje ? i wypierze sterte brudnych rzeczy z gospodarstwa. pier**li do tej kamery jak potłuczony.

#1117 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 23 październik 2014 - 12:39

"Rolnik szuka żony" Wiadome jest ze niezależna kobieta, posiadająca swoje pasje i oddająca się im imponuje facetowi. Ale fakt jest też druga strona medalu. Doba ma 24 godziny i ciężko w tym czasie ogarnać męża, dom, dzieci, swoją pracę, pomoc w gospodarstwie, hobby i odpoczynek. Więc wybaczcie nam ale wszystkiego mieć nie mozna: ) Zwykle wygląda to tak ze kobieta zaniedbuje siebie aby mieć czas dla dziecka i na ogarniecie domu (które na gospodarstwach często są ogromne)
A Paweł powinien zejść na ziemie: )

#1118 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 23 październik 2014 - 14:50

"Rolnik szuka żony"

Pawełek jest takim rasowym playboyem, pewnie problemu z kobietami nie ma wydaje mi się że celuje w politykę a prawda jest taka nie ważne jak o tobie mówią ważne żeby mówili, jest znaną postacią jeszcze trochę i będzie rozpoznawany a stad krótka droga do sejmu nawet bo założę się że niektóre kluby sejmowe chciały by go na swojej liście. :D

#1119 Share piotrek19

piotrek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 październik 2014 - 17:51

"Rolnik szuka żony"

Witam. A moim zdaniem ten program jest dość ciekawy, pokazuje przynajmniej namiastkę życia na wsi :) Mi osobiście najbardziej podobają się teksty Stanisława. A jesli chodzi o Pawła, myślę że chce zyskać na popularności w celach politycznych i w reklamie swoich mlekomatów :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1120 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów

Napisany 23 październik 2014 - 17:53

"Rolnik szuka żony"

helus89 własnie za to podziwiam kobiety i to nie wazne czy na wsi czy wmiescie, te ze wsi przewaznie maja wybór bo rolnika stac utrzymac rzone, a w miescie jak nie pracuje to krucho z kasa. Podziwiam kobiety za to ze potrafia pogodzić dom, prace i dzieci. Dla mnie to mistrzostwo swiata i zadem mezczyzna im nie dorowna.

MałaMalwi i to jest bład ze kobiety zaniedbuja siebie, wkurza mnie to jak piekne kobiety po kilku latach małrzeństawa staja sie... jak to nazwac wrakami kobiet. Moim zdaniem nie powinno tak być

Rolnik z powołania :-)