Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6672 odpowiedzi na ten temat

#1041 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 19 październik 2014 - 13:21

"Rolnik szuka żony"

Może Meg źle to ubrałem nadzwyczajny/niezwyczajny chodziło mi o "naturszczyzm" (jaki pokazują wszyscy oprócz ekipy Pawła) lansik Pawła i jego dziewczyn jedynie ruda najmniej świruje bażanta jakby to powiedział mój kolega, nie wiem ale wydaje mi się że na co dzień  Paweł chyba nie jest taki "napompowany" jak się z nim rozmawia (chyba) a w świetle kamer gość prawie nie może oddychać taki jest napompowany (moje odczucie).... 

Staszek... cóż temat rzeka duży mały chłopiec wg mnie ma swoje ścieżki swoje grymasy upodobania i jest za stary na to by ktoś nim rządził.... Sknera ? Być może ale kiedyś taki stary dziadek mi powiedział jak coś chcesz mieć to musisz być troszkę sknerą i miał rację jak spotykam ludzi bogatych to widzę że raczej każdy z nich to sknera ... Ale nie o to nie o to ... Chodzi mi o to że Staszek będzie miał ciężko z jakąkolwiek kobietą... Po prostu kobiety to skarbonki bez dna ;) ... 

Edytowany przez aster453, 19 październik 2014 - 13:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 22:57
  •  

#1042 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 19 październik 2014 - 14:24

"Rolnik szuka żony"

Odnośnie Staszka to tak jak naprawiać 60 letni sprzęt  (z częściami ciężo) tak samo ciężko zmienić przyzwyczajenia prawie 60 letniego faceta który mieszka sam.

Paweł jak już napisałem wcześniej robi show, co po części potwierdził jego profil na Facebooku (połowa zdjęć z dziewczynami).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1043 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 październik 2014 - 19:08

"Rolnik szuka żony"

lansik Pawła i jego dziewczyn jedynie ruda najmniej świruje bażanta jakby to powiedział mój kolega, nie wiem ale wydaje mi się że na co dzień  Paweł chyba nie jest taki "napompowany" jak się z nim rozmawia (chyba) a w świetle kamer gość prawie nie może oddychać taki jest napompowany (moje odczucie).... 

Ty się zdecyduje czy to lans ,czy zwykły szpan ,ponieważ piszesz słowo ''lans'' ,a opisujesz zachowanie szpanu . Powiem Ci szczerze ,jak oglądam Pawła, to ziewam jak on przy dziewczynach . :P

Staszek... cóż temat rzeka duży mały chłopiec wg mnie ma swoje ścieżki swoje grymasy upodobania i jest za stary na to by ktoś nim rządził.... 

Duży ,mały chłopiec ,czyli wszystko w należytym porządku ,jak u znaczniej populacji męskiej . :P   Grymasy ,upodobania każdy z nas ma niezależnie od wieku i też raczej sobie w kaszę dmuchać nie damy ,a jak już to na chwilę . 

Również nie uważam  Staszka za sknerę np. przez to ,że  rano cieplej wody w kranie nie było . Po prostu w mieście gorąca woda jest przez 24 godziny ,na wsi trochę inaczej to wygląda . Staszek nie odbiega od normy i niech  się kobitki cieszą  ,że  do studni po wodę nie musiały iść . :D  Takie małe starcie się dwóch światów ,ale to chyba błahostka  ? ;)

Po prostu kobiety to skarbonki bez dna 

Masz kobietę ? Powaliłeś mnie tym stwierdzenie ....

Edytowany przez Meg5, 19 październik 2014 - 19:11.

#1044 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 19 październik 2014 - 19:24

"Rolnik szuka żony"

Ty się zdecyduje czy to lans ,czy zwykły szpan ,ponieważ piszesz słowo ''lans'' ,a opisujesz zachowanie szpanu . Powiem Ci szczerze ,jak oglądam Pawła, to ziewam jak on przy dziewczynach . :P

Wg mnie to lans chociaż i jedno i drugie blisko mają do siebie... jeśli to szpan to żenujący szpan 

Fakt wszyscy uczepili się tej wody ale tak naprawdę nie wiemy czy to nie było w scenariuszu tak coś się działo i jest efekt..

Nie zgodzę się z Tobą że w mieście zawsze jest ciepła woda oj zdziwiłabyś się zależy od kilki czynników czy masz wspólną ciepłą wodę np w okresie gdy wszyscy się myją woda nie jest gorąca a ciepła, jeśli masz junkersa od razu też nie będzie ciepła... Przypadków jest więcej ja znalazłem dwa..

.... tekst usunięty by nie tworzyć niepotrzebnych domysłów---

Jeśli można mówić o lansie w sensie pozytywnym wg  mnie nie ma żadnych pozytywów w lansie, poza tym mam google i wiki więc znam ich znaczenie chyba że mój net przekłamuje 

Za godzinę będzie więcej komentów, idę prasować koszule  ;)  :P do pracy 

Edytowany przez aster453, 20 październik 2014 - 11:56.

#1045 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 październik 2014 - 19:27

"Rolnik szuka żony"

Właśnie tu się mylisz ,ponieważ lans ,to jest pokazywanie ,chwalenie się czymś w pozytywnym znaczeniu ,szpan to tandeta . :)

#1046 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 19 październik 2014 - 19:44

"Rolnik szuka żony"

co do ciepłej wody to jak byłem mały to coś wiecznie było popsute i czesto się grzało w baniaku dużym na kuchence. Teraz to zawsze jest, jedynie mnie denerwuje u teściowej junkers, niby nowy ale działa jak te stare. W sierpniu teściowie założyli kolektory - jak słońce świeci to piękna sprawa ale jak pochmurno to trzeba włączyć piecyk. Może Staszek też ma kolektory i się woda w zbiorniku skończyła? lub ma zbiornik podłączony do c.o. i trzeba w piecu rozpalić. Pewnie zazwyczaj mu starcza wody a teraz jak się dwie osoby więcej umyły to się skończyła. Może się kiedyś dowiemy a może i nie. Odlicznie do odcinka trwa

#1047 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 19 październik 2014 - 20:13

"Rolnik szuka żony"

Mazowieckie - biznes jakiś czas temu zamknięty. http://www.echokatol...str=100&id=2837 żeby nie być gołosłownym :)

To może Case a raczej na pewno :D

Zgodzę się że Kasia traci na tych wyzywających zdjęciach. Jest obrotna i pełna życia - stąd sporo zdjęć z różnych miejsc. Nie dla rolnika ta pani :) Miałem ją za cichą myszkę, uroczą dziewczynę a tu proszę. Cudak z niej. 

Natalia ma specyficzne usposobienie. Nie jest to cukierkowa blondynka. 

Już sobie przypominam, ze słyszałem o tym na młynarskiej ale nigdy go nie widziałem, po prostu nie bywam tam zbyt często. :)\

Nie tyle Kasia traci na dziwnych zdjęciach bo każdy ma zdjęcia takie jak lubi a te jej nie są dziwne. Po prostu bardziej pasował mi do niej spokojny, stonowany charakter a po kolejnych odcinkach, tych zdjęciach i kilku wywiadach w necie stwierdzam, ze to jednak (młodsza a nawet bardzo młoda jak na swój wygląd) Natalia wydaje się bardziej spokojna i ustatkowana niż Kasia. Druga sprawa jest taka, że uroda Kasi w telewizji sporo odbiega od tej na zdjęciach w internecie (np face) co mnie zdziwiło u Natalii bo tu zbyt dużej różnicy nie ma - mi to przeszkadza bo nie lubię okłamywania, lubię naturalność ale dopuszczam delikatne korekty, przypominam delikatne. 

Piszę cały czas o Kasi i Natalii - Kandydatkach Pawła. 

Odnośnie Staszka to tak jak naprawiać 60 letni sprzęt  (z częściami ciężo) tak samo ciężko zmienić przyzwyczajenia prawie 60 letniego faceta który mieszka sam.

Paweł jak już napisałem wcześniej robi show, co po części potwierdził jego profil na Facebooku (połowa zdjęć z dziewczynami).

To zależy jaki profil. Nie mylcie profilu "rolnik szuka zony - Paweł " (czy jakoś tak ) z tym z myślnikami w imieniu i nazwisku, który ktoś tu wrzucił. Ten pierwszy i inne podobne to profile tworzone przez TVP i rolnicy zapewne nie maj w nich za wiele do powiedzenia. 

Po profilu osobistym nie stwierdzam, żadnego lansu, normalne zdjęcia zwykłego, szarego człowieka. 

Czytając komentarze w internecie na temat programu nie na forach o tematyce rolniczej ale ogólno-tematycznej smuci mnie trochę ich treść. Połowa wyśmiewa program i wypomina zmarnowane pieniądze na jego produkcję, druga połowa stara się bronić programu i wsi oraz rolników. Niestety potwierdza to tylko ciągłe wojny słowne miasto-wieś i różnica poglądów. 

Smuci mnie to gdyż ktoś kto nie ma problemu z dziewczynami i szuka konkretnego typu ma z tym spory problem. W tych czasach szukanie drugiej połówki podłóg siebie, swoich wymagań i oczekiwań oczywiście bez przesadnych ma niskie szanse na odniesienie sukcesu. Do takiego programu zgłosiły się raczej osoby szukające kogoś nie głównie ze względu problemów ze znalezieniem (choć tacy tez pewnie byli) ale też z brakiem znalezienia odpowiedniej osoby i braku czasu. Choć jest sporo miejsc do zapoznania kogoś płci przeciwnej to szanse na spotkanie swego "ideału" są małe. To nie sklep gdzie pytamy o konkretną rzecz i albo jest albo jej nie ma. W życiu musimy ciągle szukać a jak każdy wie bycie z kimś na siłę gdy miłości nie ma lub jest tylko jednostronna nie ma sensu i przyszłości. 

Jako podsumowanie chciałbym tylko powiedzieć, że smutne jest wyśmiewanie tego programu bo choć według mnie pokazanie się w nim to duży stres i wyzwanie to jednak wbrew wszystkim opiniom o wyreżyserowaniu tegoż programu ma on według mnie misję znalezienia wybranek dla kilku rolników. Nie ważne, że przy tym jest trochę zabawy, reklamowania produktów, udawania, czy innego typu zagrań aby zwiększyć oglądalność - i tak sądzę, że celem jest znalezienie wybranki i dzięki temu zgłaszają się tylko konkretne osoby przez co łatwiej utrafić kogoś na resztę życia a niżeli zmarnować kilka lat i stwierdzić, że to jednak nie ta osoba. 

Mógłbym to rozwinąć pewnie na całą jedną stronę tematu ale i tak nikt by tego nie przeczytał. Jeśli to ktoś przeczyta i czegoś nie zrozumie to chętnie wyjaśnię bo nie chcę niejasności i niesłusznych komentarzy. :)

#1048 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 19 październik 2014 - 21:30

"Rolnik szuka żony"

dziewczyny od pawła wszystkie same najlepiej by uciekły i na jakieś babskie ploty by uderzyły

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#1049 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 19 październik 2014 - 23:20

"Rolnik szuka żony"

Tam dla Pawła żadna się nie nadaje. 

Natalia za młoda na perspektywę dojenia 30 krów co dzień.

Kasia to zakręcona kobietka, urocza ale po tych fotach z fb dużo straciła. Więcej zyskuje na niewinności. 

Judyta - najbardziej konkretna, zna swoją wartość, nie jest łatwa. 

Ogólnie to one nie mają pojęcia o tym co je czeka. 2xdziennie dojenie + dzieci. Wszystko pięknie wygląda jak konkursy jakieś są, zawody itp. Do tej obory trzeba iść codziennie a nie raz w tygodniu. A czemu Paweł niewyspany.... jak nie dojenie to mlekomaty. 

Edytowany przez pawelol111, 19 październik 2014 - 23:22.

#1050 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 20 październik 2014 - 06:46

"Rolnik szuka żony"

wczorajszy odcinek taki dziwny, jakieś próby, testy, przecież to nie traktor że zapinasz za duży pług, i który pójdzie ten zostanie wybrany

a czemu Adam odesłał jedną z pań do domu?? raczej to nie jest formuła programu, bo tak to każdy z nich musiałby się pozbyć jednej (no może poza Zbyszkiem)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1051 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 20 październik 2014 - 07:16

"Rolnik szuka żony"

Kasia to zakręcona kobietka, urocza ale po tych fotach z fb dużo straciła. Więcej zyskuje na niewinności. 

Ogólnie to one nie mają pojęcia o tym co je czeka. 2xdziennie dojenie + dzieci. Wszystko pięknie wygląda jak konkursy jakieś są, zawody itp. Do tej obory trzeba iść codziennie a nie raz w tygodniu. A czemu Paweł niewyspany.... jak nie dojenie to mlekomaty. 

Ale czytając na profilu odczuwam że nie potrzebuje kobiety do pomocy w gospodarstwie, bo On raczej kreuje się jako działacz bo pisze że to nie koniec jego ambicji  https://www.facebook...lszukazony/info . Wczoraj u Pawła reklama mlekomatów, też odczułem wczorajszy odcinek za jakiś dziwny.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1052 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 październik 2014 - 07:46

"Rolnik szuka żony"

A czemu Paweł niewyspany.... jak nie dojenie to mlekomaty.

Albo sprawdzanie jak dziewczyny trzymają się w "siodle".          :P

Edytowany przez KORSARZ1, 20 październik 2014 - 07:47.

#1053 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3827 postów

Napisany 20 październik 2014 - 08:09

"Rolnik szuka żony"

Mało z fotela nie spadłem jak ten test w siodle pokazali :D A z tym że działacz itp... jasne tylko jak daleko dojdzie? A krówka sama się nie wydoi, sama nie wycieli.

Macie rację, wczorajszy odcinek nędzny. Za mało wsi, za dużo przyjemności. 

#1054 Share starybudnik

starybudnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 327 postów

Napisany 20 październik 2014 - 08:14

"Rolnik szuka żony" @korsarz1 chyba myślał o innym "siodle".

#1055 Share qwepo

qwepo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 październik 2014 - 08:17

"Rolnik szuka żony"

Chyba jednak za mało oglądam program by móc coś wiecej powiedzieć, ale nie zauważyłem po kilku odcinkach niczego co wyglądałoby na coś sztucznego, może impreza sie dopiero rozkręci kiedy dojdę do połowy?

#1056 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 20 październik 2014 - 08:30

"Rolnik szuka żony"

podzielam opinie wczoraj nic ciekawego nie było żadnej wsi, wszystko się kręciło raczej w mieście...

#1057 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 20 październik 2014 - 08:34

"Rolnik szuka żony"

@korsarz1 chyba myślał o innym "siodle".

chyba każdy facet który wczoraj to zobaczył pomyślał o tym samym :D

@pawelo111 dobrze pisze, pokazane to było tak że na wsi można zrobić sobie dzień wolnego, powiedzieć pierdylę nie robię, jak w każdej innej pracy, a wszyscy dobrze wiemy że to nie prawda

#1058 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 20 październik 2014 - 08:46

"Rolnik szuka żony"

Mi się podoba gospodarstwo u Zbyszka. Małe gospodarstwo ale ma inwentarz i wczorajsza krówka wyczyszczona i zadbana a nie tak jak u Pawła. Cała rodzinna pracuje i te pierożki wczorajsze- typowa polska rodzinna gdzie jak przekroczysz próg domu to musisz zostać na obiedzie. Od razu głodny się zrobiłem.

Jeśli chodzi o scenariusz to mi się nie podoba troszkę typu "Big brather" z tym eliminowaniem i z tymi testami.

Nie rozumiem Pawła określiłbym go narcyz a tych dziewczyn mi troszkę żal. Moim zdaniem dziewczyny bardzo lubią konie i jazdę konną. Dlaczego żadnej dziewczynie nie pomagał wsiąść tylko patrzył jak "szpak na malowane wrota". W ogóle całkiem inna nauka jazdy konno jest u mojego kolegi czy koleżanki. 

#1059 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 październik 2014 - 09:28

"Rolnik szuka żony"

Jak się wczoraj nic  nie działo ? Właśnie że się działo ,były poważne rozmowy ,przemyślenia ....tak się też poznaje ludzi ,a nie tylko przez zbieranie ziemniaków czy dojenie  krów . 

Jak sam  tytuł tego programu  wskazuje, rolnik szuka żony  ,czyli   szuka nie tylko kobiety, która mu obiad ugotuje czy pomoże w gospodarstwie ,ale przede wszystkim szuka też miłości ,zaufania ,bratniej duszy .   Musiał być taki odcinek ,bo takie jest życie . Jest praca w rolnictwie  i rozmowy o niej ,ale jest też życie emocjonalne ,druga  osoba   dla której każdy z nas znajdzie czas ,a bynajmniej powinien . 

Praca na wsi jest stale ,ale nie przesadzajcie  , że nie ma paru godzin wolnego by spędzić je inaczej,poza gospodarstwem . Nic odbiegającego od życia na wsi nie zauważyłam w tym odcinku .  

Nie rozumiem Pawła określiłbym go narcyz a tych dziewczyn mi troszkę żal 

Zauważ ,że dziewczyny już same go tak nazwały ,rzucając tekstem ''za kogo on się uważa .... itp.? ''  Paweł ambitny gość ,ale jeszcze życie go nie utemperowało . 

Po prostu kobiety to skarbonki bez dna 

Mam żonę i wiem coś o tym (Twoje : masz kobietę) a nawet dwie bo i córkę mam wink.png .

Aster ,czy Ty wiesz co piszesz ? Kim ,albo czym jest  dla Ciebie Twoja żona o córce już nie wspomnę ?  Jak jej koszt utrzymania wyliczasz ? Drogo Cię kosztuje ? Pokaż jej to co piszesz  ,to może zejdzie z ceny . Nie napisałam wczoraj ,bo po prostu Twoje wypowiedzi mnie zaskakują .

PS: Pomyśl co byś wybrał  ,gruby portfel i pokaźne konto w banku czy drugiego człowieka  ?  :mellow: Pieniądze szczęścia nie dają ...a wręcz przeciwnie, im jest ich więcej, tym bardziej człowiek zdemoralizowanym się staje i nieszczęśliwy jednocześnie . 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1060 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 20 październik 2014 - 09:40

"Rolnik szuka żony"

czy się nadaje to stwierdzi on albo one, nie Ty ziomeczku :)

ale kto mówi o dojeniu 30 krów dziennie? osobiście bym wolał te krowy doić nawet 3 razy dziennie niż przykładowo obrabiać całą papierologię urzędniczą i przedzierać się przez ten urzędniczy k...stan, a kobieta może to zrobić bo to nie jest fizyczna praca, a umysłowa, wolę talerzować 8 godzin czy ładować bele nawet 14 niż pie....ć się z tymi wszystkimi urzędnikami co są tylko od szkodzenia, a nie pomagania co świetnie odczułem przy MR; w tym temacie trzeba sobie odpowiedzieć czego się chce, jak woła do roboty to się go zatrudnia i mu płaci, a nie się żeni; jak dla mnie zajęcie się domem, dziećmi, całą papierologią od 0 do 100, zrobieniem zakupów, opłaceniem rachunków itd itp to będzie dużo, jakkolwiek to zabrzmi mnie interesuje praca w polu, nie przygotowanie obiadu itd robię to na czym się znam, jeśli będę miał 80ha do obsiania powiedzmy w ciągu 5 dni to nie mogę się martwić tym, że będę musiał zawieść dzieci do szkoły na 8 i o 14 odebrać bo rozwali mi to cały dzień, na pewno jakieś drobne obowiązki typu podwiezienie mnie na pole autem bo mam np 2 ciągniki i żebym nie nap...ał piechotą czy przywiezienie na obiad i odwiezienie to normalna sprawa, praca nie ciężka, a dla mnie bardzo dużo; ma być takim inteligentem, dobrym duchem, uzupełnieniem, ja jestem na polu, a przykładowo chłopaki pijaki rąbią drewno to to drewno ładowarką z joystickiem w swojej delikatnej kobiecej rączce może przewieźć z miejsca na miejsce bez ściągania mnie z pola, jeśli zaprowadzi mi ciągnik rano na pole, a później wróci autem czy przejedzie na podwórku z miejsca na miejsce bo zastawia czy coś to będzie super, jeśli by miała chwilkę wolnego i chciała pomóc to nie widzę też problemu w tym żeby pojeździła sobie w silosie kukurydzy w przód i tył w wygodnej ładowarce czy ułożyła kawałek sterty także w wygodnej ładowarce, nie żadnej 60 co wyrywa łapy; nie sztuką jest kobietę sprowadzić na wieś, sztuką jest ją zatrzymać nie jedna już uciekła i zapewne ucieknie, sztuką jest to wszystko tak zorganizować żeby każdy miał swoje zadanie i rzeczy za które odpowiada

co do kandydatek:

Natalia-jak na swój wiek bardziej dojrzała

Kasia-było git, po tych fotkach zrobiło się trochę inaczej

Judyta-bardzo dojrzała i ogarnięta, jeśli jest pracowita tak jak mówi, a wierzę, że jest to to co napisałem wyżej było by dla niej PANEM PIKUSIEM

jak już mówiłem, żadne dojenie, dzieci? dzieci czekają pewnie jakieś 90% kobiet na tej planecie; tylko on wie czemu jest niewyspany :)

Mało z fotela nie spadłem jak ten test w siodle pokazali :D A z tym że działacz itp... jasne tylko jak daleko dojdzie? A krówka sama się nie wydoi, sama nie wycieli.

Macie rację, wczorajszy odcinek nędzny. Za mało wsi, za dużo przyjemności. 

ale przecież dokładnie mówili, że ten odcinek taki będzie, Paweł nawet mówił, że było 4 dni pracy