Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6675 odpowiedzi na ten temat

#1021 Share PanAres

PanAres

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 18 październik 2014 - 18:19

"Rolnik szuka żony"

Skoro nie obejrzałeś ani minuty co po jaką cholerę oceniasz ten serial? Zobacz wszystkie odcinki i dopiero wyrażaj opinie. 

Zobacz, to jest jak z zupą, nie musisz zjeść z całego talerza, żeby stwierdzić czy jest słona, czy nie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 13:55
  •  

#1022 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3829 postów

Napisany 18 październik 2014 - 18:41

"Rolnik szuka żony"

Zobacz, to jest jak z zupą, nie musisz zjeść z całego talerza, żeby stwierdzić czy jest słona, czy nie.

Ale Ty nawet tej zupy nie spróbowałeś. Coś tam usłyszałeś z czego zrobiona i na podstawie tego twierdzisz że niedobra. 

#1023 Share PanAres

PanAres

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 18 październik 2014 - 18:54

"Rolnik szuka żony"

Już mniejsza o to. W każdym razie, w tygodniu w pracy, słyszałem jak odbierają rolników i ludzi mieszkających na wsi "panie z miasta" właśnie na podstawie kilku odcinków tego programu. Niegdyś podobnie było w przypadku rancza.

Ja nie oglądam telewizji, dla mnie nie ma ona nic do zaoferowania.

Pozdrawiam, miłego wieczoru :)

Edytowany przez PanAres, 18 październik 2014 - 18:55.

#1024 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 18 październik 2014 - 19:00

"Rolnik szuka żony"

Gucwa ma kilka zdjęć, jakby ktoś ją w między czasie pykał... :huh:

no nie powiem, opinię którą jako tako można by sobie o niej wyrobić podczas oglądania programu, a oglądania tych zdjęć diametralnie się różnią :unsure:

ach ta Natalia.. :wub:

Załączone miniaturki

• 10351251_662229577218132_7195474662875735995_n.jpg

Edytowany przez TOME11, 18 październik 2014 - 19:04.

#1025 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 18 październik 2014 - 19:45

"Rolnik szuka żony"

W Siedlcach - ok 80 tys miasto były dwa i z tego co wiem już nie ma. Za dużo z tym zachodu a zyski za małe.

Coś mnie chyba ominęło bo nigdy nie słyszałem o żadnych mlekomatach w Siedlcach. Jeżeli mówimy oczywiście o tych samych Siedlcach (mazowieckie)?

fejsubnio Pawła z 'inteligentnie' zmienionym nazwiskiem tak żeby żeby ciekawscy forumowicze nie znaleźli :)

https://www.facebook.com/szakiwap

i jeszcze w gratisie panienki :)

https://www.facebook...lia.wodzinowska

https://www.facebook...judyta.gibalska

https://www.facebook...100002932887088

Ładnie Sherlocku. :D 

Po tych profilach nasuwa mi sie kilka komentarzy.

Kasia w programie według mnie najciekawsza a tu traci sporo, w czarnym kolorze wygląda delikatnie mówiąc niekorzystnie. Po ilości i rodzaju zdjęć to bardzo rozrywkowa dziewczyna co bym bardziej przypiął do Natalii. 

Zdjęcie Natalii w tle tylko potwierdza kogo wybrał Paweł. 

Ruda nie jest jakaś gospodarna po prostu u niej słowo "idę na polę" oznacza idę na dwór i dlatego to powiązała. Nie kojarzcie tego od razu z rolnictwem. 

Panowie... weźcie pod uwagę że te maszyny były potrzebne również do nakręcenia tzw czołówki. Nowy SZTAJER z zagrabiarą wielką i ujęcie z lotu ptaka - to się podoba. A jak na wsiach jest? W wielu wioskach nowocześnie, nie mniejsze to większe maszyny, jak nie nowe to używane. A i całować się przyjemniej w nówce niż na starej szcześćdziesiątce :D

Steyr akurat był z kosiarkami i prasą a ze zgrabiarką był Case farmall. 

Co do 60-tki to myślałem, że rozwalą jak dali gazu przy wyrzucaniu belki. :D

Ogólnie sporo osób tu miesza i nie ogląda całości a próbuje za wszelką cenę rzucić swoje 2 grosze gdy tak na prawdę wie mniej niż 1 grosz. 

Ale tak już mamy w Polsce.

Dokładnie śledzę program i polubiłem go. Dla niektórych to żenada, marnowanie pieniędzy, dla mnie jeden z najnormalniejszych programów tego czasu. Kto choć raz oglądał programy typu, trudne sprawy, ukryta prawda, szkoła tvn (to chyba serial?), pamiętniki z wakacji i jest zdrowy na umyśle, ten wie, że ten program bardzo wysoko się odbił od reszty. Wiadome jest, że reżyser zapewniając iż nie jest to sztucznie udawane miał namyśli samych aktorów (rolników) ale dla oglądalności i kasy trzeba trochę podkręcić (wypożyczone maszyny)

Steyr i Case Farmall a także maszyny współpracujące (kosiarki, i zgrabiarka) u Pawła są albo wypożyczone do programu przez twórców aby nadać ciekawości albo po prostu diler chciał się zareklamować. O ile wcześniej stawiałem na dilera to teraz stawiam na twórców programu gdyż nie ma żadnej wlepki z reklamą. Ta sama sytuacja jest u Stasia. Może to zbieg okoliczności i kupił akurat nowy ciągnik ale jak na razie to dziwne, że wieje nudą a tu taki NH świeży, jeszcze folia i tekturki na podłodze. Co do tego nie jestem pewny więc może po prostu świeży nabytek i okaże się to jak będą widoczne blachy. 

Ktoś podał zeznanie majątkowe Pawła i widać tam kredyty na wysoką kwotę. Takie kredyty ma większość rozwijających się gospodarstw więc nic w tym dziwnego. Zastanawia mnie tylko DF bo go nie widać a jednak jest jego własnością (to nie zazdrość tylko ciekawość).

Tak jak wspomniałem nie zazdroszczę a nawet podziwiam. Młody chłopak mocno zaangażował się w gospodarstwo, bierze kredyty na rozwój, angażuje się może dla kasy a może dla sprawdzenia siebie. Podziwiam ale też uważam, że bycie rolnikiem to już angażowanie większości swojego czasu więc w tym zawodzie nie powinno się aż nadto udzielać. Można przeliczyć swoje siły ale to jest jego decyzja. Ma 3 mlekomaty... Zainteresowało mnie to, wybadałem rynek, zrobiłem kalkulację i według mnie teraz się nie opłaca startować z takim biznesem. otrzymałem ofertę na takie mlekomaty jak ma Paweł za bodajże 93 tysiące zł. On ma 3 więc sobie policzcie ile musiał w nie zainwestować, chyba że są w leasingu. Ale to wyliczyłem na jeszcze mniejszą opłacalność. Do tego samochód to transportu i już 0.5 mln poszło. Kto się zna na prowadzeniu gospodarstwa ten wie, że 1,5 mln na inwestycje w rozwijającym się gospodarstwie to nie jest wcale dużo. Więc aż tak się nie dziwcie. 

Sąsiedzi Pawła nawet pewnie nie widzieli jak podpalił kurę bo w bliskiej odległości nie ma sąsiadów więc nic nie widzieli (google street view) :D

Grzesiu jedynie wydaje się taki nic nie udający,  pokazujący tylko swoje i szczery. Szuka babki do życia ale i do pomocy więc im każe robić. Może to trochę nie bardzo ale nie owija w bawełnę. Z tego co wiem odmówił dwóm programom (świat się kręci i pytanie na śniadanie) więc chyba nie widzi się w telewizji aby tam zaistnieć. Według mnie on się zgłosił tylko dlatego, że kogoś szukał a życie dało mu w kość i szukał tylko konkretnej osoby. 

Co do zakładów to fakt, że Natalia raczej została z Pawłem czyli, to on ją wybrał. Po prześledzeniu fejsa trafiłem też na Annę (czarne włosy), kandydatkę Adama z profilowym z obrączką więc albo zbieg okoliczności albo to właśnie im się udało. 

Co do reszty to nadal zagadka ale tak jak reszta śmieję się w twarz blondi od Stasia która się ofochała, ze nie ma ciepłej wody... Właśnie dlatego typowe miastowe panie nie docenią wsi i na niej zginą. I chyba on jednak sam zostanie.

Ze Zbysiem i Kasią zapadła mi tylko jedna sytuacja i przyćmiła resztę, jak jego mama robiła czerninkę czy coś takiego i powiedziała, że z krwi robi się taka czekoladka i to dodaje do owoców. Może coś tam źle usłyszałem ale jak o tym wspomnę to robi mi się nie dobrze. Określenie czekoladka na krew jest nie smaczne. 

I to by było chyba tyle. Ja czekam do następnego odcinak i śledzę dalej. Jak coś to czekam na hejty. :D

#1026 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 18 październik 2014 - 19:59

"Rolnik szuka żony"

z tą zupką też mnie trochę odrzuciło, ale kolorek faktycznie wyszedł czekoladowy także tak czy inaczej ta para na plus :)

#1027 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 18 październik 2014 - 20:08

"Rolnik szuka żony" Ja tam za Grzesiem kibicuję by dobrze wybrał. To taki gościu spoko.

#1028 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3829 postów

Napisany 18 październik 2014 - 20:22

"Rolnik szuka żony"

Coś mnie chyba ominęło bo nigdy nie słyszałem o żadnych mlekomatach w Siedlcach. Jeżeli mówimy oczywiście o tych samych Siedlcach (mazowieckie)?

Ładnie Sherlocku. :D

Po tych profilach nasuwa mi sie kilka komentarzy.

Kasia w programie według mnie najciekawsza a tu traci sporo, w czarnym kolorze wygląda delikatnie mówiąc niekorzystnie. Po ilości i rodzaju zdjęć to bardzo rozrywkowa dziewczyna co bym bardziej przypiął do Natalii. 

Zdjęcie Natalii w tle tylko potwierdza kogo wybrał Paweł. 

Ruda nie jest jakaś gospodarna po prostu u niej słowo "idę na polę" oznacza idę na dwór i dlatego to powiązała. Nie kojarzcie tego od razu z rolnictwem. 

Steyr akurat był z kosiarkami i prasą a ze zgrabiarką był Case farmall. 

Co do 60-tki to myślałem, że rozwalą jak dali gazu przy wyrzucaniu belki. :D

Mazowieckie - biznes jakiś czas temu zamknięty. http://www.echokatol...str=100&id=2837 żeby nie być gołosłownym :) 

To może Case a raczej na pewno :D 

Zgodzę się że Kasia traci na tych wyzywających zdjęciach. Jest obrotna i pełna życia - stąd sporo zdjęć z różnych miejsc. Nie dla rolnika ta pani :) Miałem ją za cichą myszkę, uroczą dziewczynę a tu proszę. Cudak z niej. 

Natalia ma specyficzne usposobienie. Nie jest to cukierkowa blondynka. 

#1029 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 18 październik 2014 - 21:02

"Rolnik szuka żony"

takie domysly snujecie a przeciez juz o dawna mozna bylo w necie znalezc info ze to wlasnie Natalie Pawel wybral ale nic z tego nie wyszlo,puscila go w rogi na dozynkach w braniewie ,zreszta sam tego chcial ,moze teraz poderwie jakis towar w telewizji bo ma parcie na szklo-spolecznik rozwojowy.Grzeskowi kibicuje bo to widac ze normalny czlowiek

#1030 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3829 postów

Napisany 18 październik 2014 - 21:14

"Rolnik szuka żony"

A skąd tyle wiesz? :D Jakiś link daj...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1031 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 18 październik 2014 - 21:15

"Rolnik szuka żony"

A skąd wiecie że Paweł wybrał Natalię skoro "dożyłki" były we wrześniu a końcowe odcinki są podobno teraz jakoś na dniach kręcone przecież Paweł raz z jedną raz z drugą się pokazuje ściska etc.... Że ją wybrał nie dziwię się sam jest troszkę oderwany od rzeczywistości (lansik) więc poleciał na fajną laskę (która też de facto się lansuje ciekawe jak dowie się o kredytach) ... Staszek niech sobie lepiej da spokój fakt macie rację babki z niejednego pieca jadły chleb i raczej chcą go oskubać.. Grześ niby najlepiej pasuje do niego Ewa jednak coś w niej jest nie tak nie wiem co ale jakby coś ukrywała, Ulka sorki nie dla niego albo i jest taka jak ta krowa na łące co ryczy tylko a mleko gdzieś...Zbysiu dobry chłopak, chyba, fakt trafił na Kasię która jest chyba najbardziej zakompleksioną osobą w tym programie (zaraz za nią jest Zbysiu) ale jakoś fajnie pasują do siebie i poza tym najbardziej garnie się do pracy nie wiem czy to jest jej wola czy jak to już prawie powiedziałem jak cielę popchniesz to pójdzie i zrobi co karzesz (bez obrazy dla Kasi ), przydałoby jej się troszkę werwy, troszkę wigoru, troszkę może krnąbrności Uli boje się że jak im się uda to i tak ta dziewczyna nie da rady na gospodarce bo Zbyś ją zaharuje).

Adam nie wiem czemu ale najlepiej żeby wybrał tą pannę ale jak ktoś powiedział  o niej troszkę "trafiona" 

#1032 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 październik 2014 - 07:44

"Rolnik szuka żony"

Kolego aster453, a czy jest choć jedna osoba w tym programie ,której jakiejś łatki nie przyszyjesz  ? Chyba nie . :D To są zwyczajni ludzie i tak jak zwyczajni ludzie mają  swoje wady i zalety . 

Kasia jest osobą powolną i raczej nic tego nie zmieni . Nie wiem też czym objawia swoje zakompleksienie  ? Zbyszek chciał cichą ,spokojną  dziewczynę i Kasia tak jest . Nie każdy mężczyzna chcę mieć kobietę  szybką ,temperamentną ,ponieważ zwyczajnie w świecie bałby się takiej .  :D

Ania u Adana  może  i jest ''trafiona '' ,ale może właśnie  to sprawia ,że ma w sobie to coś .  ;)

Kobiety Staszka . Wybacz  jak w tym wieku nie jadłyby chleba z różnych pieców . :PTo tak jakby przespały życie .  Nie zauważyłam też nic takiego ,że chcą go oskubać . Nie wiem po czym to wywnioskowałeś ,zresztą nie tylko Ty ?  Jeśli okaże  się ,że jednak chcą mu pomóc wydać jego pieniądze  (o ile je ma ) ,to i co takiego ? Na co mu kasa w skarpecie ? Tu na ziemi niech ją  zdąży wydać ,bo ''tam '' to już mu się nie przyda .  :P    

Odnośnie Grzesia . Większość jest za Ewą ,że ona do niego najlepiej pasuje ,a mi z każdym nowym odcinkiem wydaje się ,że jednak nie . Psioczycie  na Ulę,że taka i owaka ,a  moim zdaniem Ula bardziej się odnajdzie w  wiejskiej rzeczywistości  niż delikatna Ewa . Ula się jeży ,ale nie taki diabeł straszny jak go malują . Jej zachowanie jest też takie ,gdyż    czuję siłę rywalki ( zalążek zazdrości )  ,a Grzegorz ewidentnie jej się podoba .   Grzegorz sprawia wrażenie cichego ,spokojnego i z taką samą Ewą ich po prostu z czasem ''zemdli ta sielanka ''.  ' Kobieta nie może być całkowicie przewidywalna dla mężczyzny .... B)

Paweł ... hmmmm faktycznie taki Gucio ,który  wszystkie Maje chciałby posmakować i pewnie nie tylko te w programie .  ;)  :D  Tylko że często i gęsto jest tak ,że tak się zatraci w tym smakowaniu  ,że w końcu wybierze najmniej apetyczną .   ^^  

#1033 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 19 październik 2014 - 09:08

"Rolnik szuka żony"

Koleżanko Meg to nie jest przyszywanie łatek, widząc Twoje wypowiedzi sądzę że to Twoja domena... Czy wszyscy zwyczajni polemizowałbym (chodzi mi o ekipę Pawła). Nie wiem ale wydaje mi się że nie napisałem że Ewa nie pasuje do Grzesia odwrotnie zgadzam się z Tobą że ona najbardziej do niego pasuje jednak wg mnie coś ukrywa nie wiem co ale może to moje subiektywne odczucie... Że Ania jest trafiona przeczytałem kilka stron wcześniej w tym wątku i mi to własnie spasowało choć nie wiem czy do końca trafione to spostrzeżenie fakt moze to wynikać z nieśmiałości i nieobycia w takim towarzystwie że jej wypowiedzi są nie do końca przemyślane ale racja nadaje to jakiegoś uroku temu programowi a zwłaszcza ekipie Adama..

Jedno co wiem to Grześ "ma ciężko" (jego ulubione słowa), kobiety kłócą się i ma chłopak prze...żeby to ogarnąć...

Wracając do Zbyszka fakt jego wybór (no i oczywiście Kasi) będzie im ciężko zwłaszcza że raczej są takiego samego temperamentu ale być może tak ma być lepiej dwóch tygryskom czy dwóm żółwikom niż jednej sarnie ;-)

Co do Stasia duży chłopiec ze swoimi upodobaniami i charakterem który już się nie zmieni (59 lat - raczej ukształtowany) ciężko będzie i jemu i im się nagiąć. To że ma kobiety z przeszłością to fakt, to że chcą go oskubać to nie jest tylko moje spostrzeżenie .. Piszesz że po co ma zabierać pieniądze do grobu fakt ale to nie znaczy że ma wydać na jakieś niewiadomego pochodzenia "baby", jak tak ma zrobić o ile ma dużo kasy to lepiej wydać na lepsze za kasę większość im głębsza kieszeń tym ładniejsza ;) (to było tak żartem bo znając Ciebie uczepisz się).

Edytowany przez aster453, 19 październik 2014 - 09:17.

#1034 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1070 postów

Napisany 19 październik 2014 - 10:25

"Rolnik szuka żony"

Trzeba spojrzeć czy ten ciągnik ma tablice rej bądz zasłonione, czy nie ma wcale bo nie zajerestrowany jest.

ani steyer Pawła, ani NH nie miały tablic

z tą zupką też mnie trochę odrzuciło, ale kolorek faktycznie wyszedł czekoladowy także tak czy inaczej ta para na plus :)

Kasia chodziła na pielgrzymki do czestochowy wiec wszystko zje i podziekuje że dobre  :)

Rolnik z powołania :-)

#1035 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 październik 2014 - 11:59

"Rolnik szuka żony"

Koleżanko Meg to nie jest przyszywanie łatek, widząc Twoje wypowiedzi sądzę że to Twoja domena... 

Widząc moje wypowiedzi ? To Ty może zacznij je czytać ,to zmienisz zdanie ? :D

Czy wszyscy zwyczajni polemizowałbym (chodzi mi o ekipę Pawła)

Kto Twoim zdaniem z ''ekipy Pawła '' jest nadzwyczajny ,ponieważ nikogo takiego  nie zauważyłam ? 

Nie wiem ale wydaje mi się że nie napisałem że Ewa nie pasuje do Grzesia 

Nie napisałeś ... ;)

odwrotnie zgadzam się z Tobą że ona najbardziej do niego pasuje jednak wg mnie coś ukrywa nie wiem co ale może to moje subiektywne odczucie...

Jakbyś czytał, to co piszę ,a nie tylko widział :D   ,to byś wyczytał ,że w moim odczuciu  Ewa z każdym nowym odcinkiem coraz mniej pasuje do Grzegorza. 

Piszesz że po co ma zabierać pieniądze do grobu fakt ale to nie znaczy że ma wydać na jakieś niewiadomego pochodzenia "baby", jak tak ma zrobić o ile ma dużo kasy to lepiej wydać na lepsze za kasę większość im głębsza kieszeń tym ładniejsza  ;)

Uruchom swoją wyobraźnie i się zastanów czy Ty widzisz Staszka z ładniejszą ( a zapewne i młodszą miałeś na myśli ) kobietą ? Ja patrząc na niego uważam, że dopiero by przed taką zwiewał .  :D Fajne ma kobitki i tyle . A że trochę grymaszą . No wiesz ,kobiety już tak mają . ;)

(to było tak żartem bo znając Ciebie uczepisz się).

Oj przyznaj się ,że lubisz jak się Ciebie czepiam  i specjalnie mnie prowokujesz .  ^^  :D  

Edytowany przez Meg5, 19 październik 2014 - 12:00.

#1036 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3829 postów

Napisany 19 październik 2014 - 12:41

"Rolnik szuka żony"

Staszkowi trafiły się stare styrane czołgi powojenne - a jakby tak jakaś lat 45 - co, jemu się nic od życia nie należy? :D 

#1037 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 październik 2014 - 12:53

"Rolnik szuka żony"

Zauważ, że on też styrany i co ma na tej 45 się zatyrać ? Czy Ty wiesz co piszesz ?  :D

Oj Wam chłopakom, to się dużo  wydaje .... :D   

Edytowany przez Meg5, 19 październik 2014 - 12:59.

#1038 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3829 postów

Napisany 19 październik 2014 - 12:59

"Rolnik szuka żony"

Chłop zawsze młody :D

#1039 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 październik 2014 - 13:02

"Rolnik szuka żony"

Marzyciele .... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1040 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 19 październik 2014 - 13:13

"Rolnik szuka żony"

Widzisz   @Meg.  i wszyscy  zadowoleni....