Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#1001 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 17 październik 2014 - 20:29

"Rolnik szuka żony"

może to i dobrze że pokazali tych którzy kredytów się nie boją i mają nowoczesną gospodarkę, ale i tych którzy wolą powoli i za swoje, jakby pokazali tylko tych pierwszych to znów z miast słychać byłoby słowa że na wsi to jest życie, wstanie, kobitki pobajeruje i ma fajrant

a co do tematu Złotych łanów, to pamiętam jak się czekało na niego w niedzielę wieczorem, całą rodziną, takich programów już nie ma

czasem jak mam wolną chwilę w pracy to na YT włączę sobie któryś odcinek i oglądam

Kolego z tymi kredytami ukazanie OK (nie jestem przeciwnikiem) ale trzeba też by pokazać jak wygląda "koszt" tego spłacania ( z doświadczenia wiem że często sama końcówka spłacania daje się najgorzej w kość ).

Szczerze mówiąc spokojniejsze życie jest jak działamy za swoje (wtedy i wpadki nie są straszne) , ale każdy rozwijający się wie doskonale że tak się nie da i trzeba wesprzeć się kredytem.

Dlatego uważam ten program za kicz. Naprawdę dobrym dokumentem pokazującym życie na wsi były ''Złote Łany'' ach te złote myśli pana Franciszka aż się łezka w oku kręci jak ten człowiek opowiada o swoim miejscu na ziemi. Gdyby tylko komuś chciało się nakręcić drugą część na 100% byłby stałym widzem, a nie jakieś show gdzie staremu dziadkowi podstawiają nowy 200 konny NH i po co to? do czego?

Nie wiem ile masz lat ale człowiek mający 59 lat to nie jest stary dziadek !!!!

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 11:38
  •  

#1002 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 październik 2014 - 20:54

"Rolnik szuka żony"

Nie wiem ile ma lat bo nie jestem obeznany w tym programie, w każdym razie na kawalera pierwszego sortu nie wygląda.

#1003 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 17 październik 2014 - 21:27

"Rolnik szuka żony"

fejsubnio Pawła z 'inteligentnie' zmienionym nazwiskiem tak żeby żeby ciekawscy forumowicze nie znaleźli :)

https://www.facebook.com/szakiwap

i jeszcze w gratisie panienki :)

https://www.facebook...lia.wodzinowska

https://www.facebook...judyta.gibalska

https://www.facebook...100002932887088

#1004 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 październik 2014 - 21:39

"Rolnik szuka żony"

Dlatego uważam ten program za kicz. Naprawdę dobrym dokumentem pokazującym życie na wsi były ''Złote Łany'' ach te złote myśli pana Franciszka aż się łezka w oku kręci jak ten człowiek opowiada o swoim miejscu na ziemi. Gdyby tylko komuś chciało się nakręcić drugą część na 100% byłby stałym widzem,

Pan Franciszek faktycznie  był osobą nietuzinkową ,ale zwróć uwagę w jakich warunkach z żoną żył w 2000 roku?
 Tak Twoim zdaniem powinno się podchodzić do ziemi ,do rolnictwa ? 

Co Ty chcesz oglądać ? Miłośników ziemi ,którzy w konia orzą ? Wszystko ma swoje miejsce i czas . Pan Franciszek był osobą tak  trochę niedzisiejszą  . Niemniej  jednak również   zaskarbił sobie  i moją sympatie ,ale nie  tym jak prowadził swoje gospodarstwo ,a zwykłą dobrocią serca i szacunkiem do przyrody .  

Nie wiem ile ma lat bo nie jestem obeznany w tym programie, w każdym razie na kawalera pierwszego sortu nie wygląda.

Tylko kawalerowie ''pierwszego sortu ''mają prawo do miłości ,do szukania kogoś ?  

Edit: Tome11 Ty detektywie ... :D

Edytowany przez Meg5, 17 październik 2014 - 21:45.

#1005 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 17 październik 2014 - 22:34

"Rolnik szuka żony"

Ale Meg5 w Złoty Łanach nie tylko był pan Franciszek ale byli też tacy którzy się rozwijali i na cas kręcenie tego dokumentu nikt im nowych maszyn nie podsuwał . A w programie Rolnik szuka żony już to wszystko inaczej wygląda

Edytowany przez kapi123, 17 październik 2014 - 22:34.

#1006 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 październik 2014 - 22:35

"Rolnik szuka żony"

Meg gdzie ja napisałem ze nie ma prawa szukać miłości i kogoś? po co te insynuacje? pytałem po jakiego kija postawili mu nowego NH - czyżby ten nowy New Holland miał pomagać w tych poszukiwaniach. Co do Złotych Łanów to był film dokumentalny i jak wiesz było kilku bohaterów, dokument pokazujący przekrój całej wsi od pana Franciszka po faceta który posiadał poważną stadnine koni zresztą cała koncepcja pokazania wsi była inna. Tam nikt nie podstawiał nowych maszyn pod potrzeby programu robili tym czym mieli,jeden koniem inny suprem a jeszcze inny rekordem, było to realne i mi się podobało. Tymczasem obecny program to wyreżyserowane show. To ze przytoczyłem pana Franciszka to tylko dlatego że najbardziej utkwił mi w pamięci - prosty chłop a jak pięknie mówił.

koniec bo nie na temat, wróćcie do tematu głównego kto do kogo pasuje i dlaczego lub dlaczego nie pasuje.

#1007 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 październik 2014 - 22:49

"Rolnik szuka żony"

Pewnie że show, masz kilka kandydatek i najlepiej będzie jak się w którejś zakochasz, będzie lepsza oglądalność, to co to dla Telewizji dać takiego NH, im za jedną reklamę kilkuminutową się to  odbije z procentem, coś muszą pokazywać, porządnych filmów się już nie robi bo nie ma na to kasy, trzeba redaktorom  i aktorom za badziewskie występy słono płacić.

Podniecacie się tym programem jak stonka wykopkami, jak babcie telenowelami - no teraz ją zabili, no co to będzie.       

Edytowany przez KORSARZ1, 17 październik 2014 - 22:52.

#1008 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 październik 2014 - 07:32

"Rolnik szuka żony"

Korsarz , każda metoda by się podniecić jest dobra . :rolleyes:   :D  

Binek ,w ''Złotych łanach '' nie podstawiali nowych maszyn ,pokazali wieś taką jaka  jest naprawdę.... i co ? Nie było takiej   oglądalności .  ''Rolnik szuka żony ''  jest ''podkolorowany '' ale kto by to oglądał jakby nie był? Dziś są takie czasy ,że ludzie nie chcą oglądać  szarej rzeczywistości  ,tylko coś  ,co  budzi kontrowersje   . Do tego dochodzi jeszcze parcie na to ,że ma być ładnie i na bogato ,ponieważ starych ruder i zdezelowanych maszyn  ,też raczej oglądać wiedz nie chce . Ty co byś wybrał do oglądania ? Plac z nowymi maszynami rolniczymi ,czy z tzn. szrotem ? Ja osobiście  wybrałabym ten pierwszy . Musi byś wabik . ''Rolnik szuka żony ''pobił już pod względem oglądalności ''Taniec z Gwiazdami '' ,czyli Polacy polubili ten program ;)

#1009 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 18 październik 2014 - 08:01

"Rolnik szuka żony" Ja pamietam jak szukano rolników do tego programu. Mieli byc koniecznie na swoim. Z zadbanymi gosporstwami i z pasja do swojej pracy. Dość dlugo szukano takich osob bo okolo roku

#1010 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 18 październik 2014 - 08:05

"Rolnik szuka żony"

Kto tu podnieca się programem? Większość tu piszących jak jak wyraża tylko swoją opinię i nikt nie skacze z zachwytu jaki to ten program nie jest za***isty. Każdy widzi, że bliżej mu do show niż programu dokumentalnego jak podaje telewizja. Jednym podoba się to innym co innego i nic Ci do tego jakie kto ma gusty i co ogląda.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1011 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 18 październik 2014 - 08:39

"Rolnik szuka żony"

Panowie... weźcie pod uwagę że te maszyny były potrzebne również do nakręcenia tzw czołówki. Nowy SZTAJER z zagrabiarą wielką i ujęcie z lotu ptaka - to się podoba. A jak na wsiach jest? W wielu wioskach nowocześnie, nie mniejsze to większe maszyny, jak nie nowe to używane. A i całować się przyjemniej w nówce niż na starej szcześćdziesiątce :D 

#1012 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 październik 2014 - 13:37

"Rolnik szuka żony"

Do czego to doszło zeby rolnicy obrabiali tyłki rolnikom... a zgłoście się sami do kolejnej edycji i też Wam podstawią nowy sprzęt, no chyba że już niektórzy taki mają to pokażecie Polsce jak wyglądają innowacyjni rolnicy. show to show a co się spodziewaliście żniwa z sierpem? ja bym się bała w takim czymś wogóle wystąpić bo dopiero byście mnie z błotem pewnie tu mieszali.

#1013 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 18 październik 2014 - 13:42

"Rolnik szuka żony"

fejsubnio Pawła z 'inteligentnie' zmienionym nazwiskiem tak żeby żeby ciekawscy forumowicze nie znaleźli :)

https://www.facebook.com/szakiwap

i jeszcze w gratisie panienki :)

https://www.facebook...lia.wodzinowska

https://www.facebook...judyta.gibalska

https://www.facebook...100002932887088

Gucwa ma kilka zdjęć, jakby ktoś ją w między czasie pykał... :huh:

#1014 Share DFpodlaskie

DFpodlaskie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Fizyka kwantowa

Napisany 18 październik 2014 - 14:15

"Rolnik szuka żony"

Co do sprzętów to dziwne żeby nie wstawiali :)

Edytowany przez DFpodlaskie, 07 lipiec 2015 - 20:33.

#1015 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 18 październik 2014 - 14:31

"Rolnik szuka żony" Na nic ich reklamy, ja nic z ich produktów nie kupię. Szkoda tej kasy mogli dać na dom dziecka.

#1016 Share PanAres

PanAres

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 18 październik 2014 - 14:57

"Rolnik szuka żony"

Otwarcie piszę, że nie obejrzałem nawet minuty tego telewizyjnego show. Czerpanie jakiejkolwiek wiedzy z tego typu programów (telewizji) jest hmm... dyskusyjne.

To program rozrywkowy, produkt kierowany do (z uprzejmości napiszę) "szerokiej masy", niskich lotów. Szkoda, że społeczeństwo postrzega mieszkańców wsi przez pryzmat takich programów, bądź seriali typu ranczo.

#1017 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 18 październik 2014 - 15:39

"Rolnik szuka żony"

to nie jest program edukacyjny żebyś czerpał z niego wiedzę, to jest program rozrywkowy, a ja osobiście wolę sobie obejrzeć coś o czym mam chociaż małe pojęcie,a nie jakiś film akcji w którym jeden z łopatą daje radę 100 innym, większym i z pistoletami, przynajmniej będę wiedział kiedy mnie w konia chcą zrobić

@Lina piszesz żeby się zgłosić to i nam nowe sprzęty wstawią-nie, dziękuję, bo po pierwsze już za późno, po drugie chwalić się czyimś to wstyd, wstyd byłoby się przed sąsiadami chwalić czymś co nie moje, a co dopiero jakby to na całą Polskę poszło

a co do ciągnika Stasia to ja akurat sądzę że jest jego, nawet ta jego bratowa mówiła że z tego ciągnika to jest on zadowolony itp.

#1018 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 18 październik 2014 - 16:17

"Rolnik szuka żony" Trzeba spojrzeć czy ten ciągnik ma tablice rej bądz zasłonione, czy nie ma wcale bo nie zajerestrowany jest.

#1019 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 18 październik 2014 - 17:18

"Rolnik szuka żony"

Otwarcie piszę, że nie obejrzałem nawet minuty tego telewizyjnego show. Czerpanie jakiejkolwiek wiedzy z tego typu programów (telewizji) jest hmm... dyskusyjne.

To program rozrywkowy, produkt kierowany do (z uprzejmości napiszę) "szerokiej masy", niskich lotów. Szkoda, że społeczeństwo postrzega mieszkańców wsi przez pryzmat takich programów, bądź seriali typu ranczo.

Skoro nie obejrzałeś ani minuty co po jaką cholerę oceniasz ten serial? Zobacz wszystkie odcinki i dopiero wyrażaj opinie. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1020 Share JanuszM6040

JanuszM6040

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 18 październik 2014 - 17:27

"Rolnik szuka żony"

Czy zauważyliście że program był kręcony przed żniwami, a jednemu z uczestników już przywieźli zboże siewne, czyli sprzedali nasiona dwuletnie. Kiepska to reklama dla firmy która dostarczyła nasiona.