kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

Ja szukam wariatki ale takiej do życia raczej nigdy nie gustowałem w takich spokojnych dziewczynach żeby nie powiedziec nudnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

szukajcie szukajcie ... tik tak tik tak a latka lecą jak przebierzecie później Was będą przebierać ;-)... Jak mówił mój kolega poczekam ...urwy wyjdą za mąż a a lepsze zostaną ... Niestety zostały mu .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Ja szukam wariatki ale takiej do życia raczej nigdy nie gustowałem w takich spokojnych dziewczynach żeby nie powiedziec nudnych 

 

czyli mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

To jak to w końcu jest? szukacie ładnych i wygadanych czy spokojnych ale przeciętnych?

Ja szukam z wyglady to zeby nie straszyła  :) a z charakteru? cos w deseń Ewy od Grzeska, spokojna, ale nie "bułowata" jak Kasia, delikatna, ale jak trzeba to dom ogarnie, do ziemniaków pójdzie czas od czasu, nie przeszkadza jej że Grzesiek pracuje całymi dniami. Moze ja trochę"podrasowałem" ale taka kobieta mi sie marzy i jeszcze jedno zeby tańczyc potrafiła  :P


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

taką akurat mam żonę B)

tylko pozazdrościć

Ja tańczyć potrafie: ) Jeden warunek spełniony:)

Już Ci sie oswiadczałem kilka stron wcześniej  :D

  • Like 1

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czyli tak naprawdę musicie przyznać najbardziej liczy się wygląd. Określacie Kasię "ciapowatą"  ale tylko ona w tym programie zapytała po co się zboże zaprawia, interesowała się gotowaniem czy nawet upichciła coś dla Zbyszka bo w innych kandydatkach zainteresowania gospodarką nie zauwarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Kasia może jest jak to kolega nazwał "ciapowata" ale jakby doszło do ślubu to by sobie dalej pomalutku żyli, może jeszcze u Adama coś się ułoży bo pozostałe panny to różnie do tego podchodzą (ale nigdy nic nie wiadomo).

 

Podsumowując każda postać występująca w tym programie ma jakiś "defekt" w sobie lub przeszłości że są sami, bo inaczej by się nie znaleźli w tym programie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

W ostatnim odcinku Ula zdjęła trochę maskę pokazała wrażliwość, ale Grześ czuje do niej respekt...nie objął , nie przytulił...sama sobie nagrabiła tymi wyskokami pod adresem Ewy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

czyli tak naprawdę musicie przyznać najbardziej liczy się wygląd. Określacie Kasię "ciapowatą"  ale tylko ona w tym programie zapytała po co się zboże zaprawia, interesowała się gotowaniem czy nawet upichciła coś dla Zbyszka bo w innych kandydatkach zainteresowania gospodarką nie zauwarzyłam.

 

Nikt się nie wyprze że atrakcyjna kobieta podoba się mężczyznom, tak samo atrakcyjni mężczyźni podobają się kobietom.

Chcąc nie chcąc wygląd ma jakieś znaczenie ale myślę że równie podobne znaczenie ma charakter który ocenia się po zachowaniu.

Nie mam zamiaru nikogo bronić ale tak po prostu jest.

 

Z resztą czy aby nie było to dziwne że osoby będące w wieku Pawła i jego dziewczyn rozmawiały by i komentowały głównie o kobietach Stasia? To chyba było by lekkie zboczenie, nie uważasz? :P

 

Ciesz się swą urodą i korzystaj z życia, bowiem jak będziesz starsza to będziesz mówić "och, jak byłam młoda i piękna;)".

Koniec końców to niesprawiedliwe że jedni są piękni a drudzy brzydcy, trzeci bogaci, czwarci biedni itd. Ale życie nie wybiera i dano nam takie i nie inne i raczej nikt nie chce je marnować... dlatego należy się cieszyć z życia jakie się ma, w końcu można wylądować w Koreii północnej jako dziecko bezdomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Apista prawdziwe piękno jest wewnątrz człowieka i to piekno które nigdy się nie starzeje więc jak się w takim zakochasz to nigdy nie będziesz mówił że coś cię ominęło z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocelor    0

A ja stanę okoniem. NIe liczy się wygląd? Bo dla mnie liczy się. NIe jest najważniejszy ale się zwyczajnie liczy. Jak ktoś mói że jest inaczej to zwyczajnie jest hipokryta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Jak pisze koleżanka @Lina i tu się zgodzę ale to jest dopiero drugi "etap weryfikacji" zazwyczaj zwracamy w pierwszej kolejności uwagę na wygląd a dopiero na pozostałe "czynniki".


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

W końcu każda zmora znajdzie swojego potwora :P

Jeszcze pamiętam te piękno które kiedyś kochałem a teraz z czasem bardziej nienawidzę, bo czasem raz przyjdzie we śnie i potem człowiek znów tęskni i myśli całymi dniami o niej. A ona już żonata, ale mimo to jeszcze trochę się marzy o ponownym spotkaniu, o tych rozmowach nawet 12 godzin dziennie, i o tym jak zasypiała w mych ramionach.

 

A teraz to już przeminęło z wiatrem... trzeba się otrząsnąć i kopnąć kalendarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prawda jest taka że wiele czynników ma znaczenie i wygląd i charakter, co ci po wyglądzie jak charakter będzie paskudny i nie do życia, to jak mówiłem i będę zawsze powtarzał żeby coś było między kobietą i mężczyzną musi być to pozytywne pierdolnięcie ten ambaras jeżeli go nie będzie nie ma szans na nic, a jeżeli chodzi marnowanie życia no cóż hm nie można zaraz tak mówić, bo każdy rozumie pryzmat życia inaczej, jednemu jest to pisane życie w szczęściu a drugiemu choćbym nie wiem jak się starał nie wychodzi za nic, takie kontrasty życia. Co do uczestników jeżeli chociaż jeden z nich znajdzie sobie drygą połówkę to będzie bardzo fajnie, że dwie dusze znajdą szczęście na ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

@Apista prawdziwe piękno jest wewnątrz człowieka i to piekno które nigdy się nie starzeje więc jak się w takim zakochasz to nigdy nie będziesz mówił że coś cię ominęło z wiekiem.

Piękne zdanie, pięknie że są osoby które hołdują takim ideałom. 

 

Ale dla równowagi dla beczki miodu łyżeczka dziegciu.

A w czym niby prawdziwe piękno zewnętrzne jest gorsze od piękna wewnętrznego ? I jednym i drugim można  się zachwycić, obydwa jak całe ludzkie życie są tylko chwilą. A że często piękny człowiek zgniły od środka, równie często jest na odwrót lub w innych kombinacjach, ale piękno pozostaje pięknem - przynajmniej przez jakiś czas. 

 

Bo był sobie człowiek, wzór cnót,  niezłomny charakter, stawiany za przykład - prawdziwie piękny, ale potem coś się z nim stało, a tym czymś było życie. Życie które złamało jego moralny kręgosłup, rzuciło go na kolana i przeczołgało po błocie. Jakże pięknie było by gdyby się podniósł, jakże pokrzepione były by nasze serca, ale on był tylko człowiekiem - nie powstał. Ci którzy mieli go kochać odwrócili głowy.

 

Wracając do tematu "Rolnik szuka żony" i w kontekście piękna. Według obecnych standardów tego co ma się podobać, wyznaczanych przez wizerunki słynnych osób, wspomagane Photoshopem, to żadna kandydatka/rolnik z programu się nie łapie, niestety.

Edytowano przez Marcz84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Raz w miesiącu jestem w ZUS-ie i w jednym okienku siedzi pani że ciarki przechodzą, wygląda na bardzo nieprzyjemną aż pewnego razu trafiłem do niej i swoje zdanie zmieniłem o 180stopni (uprzejma jak i wesoła kobitka).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dobra a ciekawe jakby taki eksperyment zrobić, dwoje młodych ludzi którzy są samotni, nie mają nikogo, posadzić po przeciwnych stronach stołu z parawanem między nimi i pozwolić im rozmawiać na różne tematy na wszystko, żeby się dowiedzieli o sobie wszystkiego, marzenia tajemnice, poglądy, a potem zdjąć parawan co się może w tedy stać jak myślicie, czy jeżeli nie będzie któreś z nich atrakcyjne wygra rozsądek czy jednak oczy wezmą górę, jak myślicie, w końcu w dobie internetu nie wiemy zasadniczo kto jest po drugiej stronie a częśto się rozmawia. Nie chodzi mi o zakochanie, podobno poprzez rozmowę można się zauroczyć ale czy to prawda, co sądzicie o tym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Eksperymentuj Tomku :) rozmowa wiele znaczy jednak co tu wiele mówić, wygląd też jest istotny, z tym że jeśli podobają się nam poglądy innej osoby to te "widełka urody" mogą się znacznie rozszerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

No dobra a ciekawe jakby taki eksperyment zrobić, dwoje młodych ludzi którzy są samotni, nie mają nikogo, posadzić po przeciwnych stronach stołu z parawanem między nimi i pozwolić im rozmawiać na różne tematy na wszystko, żeby się dowiedzieli o sobie wszystkiego, marzenia tajemnice, poglądy, a potem zdjąć parawan co się może w tedy stać jak myślicie, czy jeżeli nie będzie któreś z nich atrakcyjne wygra rozsądek czy jednak oczy wezmą górę, jak myślicie, w końcu w dobie internetu nie wiemy zasadniczo kto jest po drugiej stronie a częśto się rozmawia. Nie chodzi mi o zakochanie, podobno poprzez rozmowę można się zauroczyć ale czy to prawda, co sądzicie o tym ^^

Po pierwsze randka w ciemno już była jakoś się przejadła 

Po drugie czy naprawdę myślisz że dwoje nie znających się ludzi siądzie naprzeciw sobie i będą opowiadać o swoim życiu, sekretach, tajemnicach ? Być może i  mamy XXI wiek (i bogato umyślną młodzież) ale nie sądzę żeby człowiek otworzył się na drugiego człowieka zwłaszcza że nie wie co za kotarą jest ... Jednym słowem marzyciel z Ciebie ale to dobrze że jeszcze  tacy są ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj