Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#901 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 13 październik 2014 - 17:58

"Rolnik szuka żony"

Ja znam jedną panią która kurę gotowała z piórami bo stwierdziła że taka też dobra i mniej  roboty,to tak jest jak chłop sugeruje się urodą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 07:09
  •  

#902 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 13 październik 2014 - 18:14

"Rolnik szuka żony" Moja to i zarąbie kurę, ja się nie tykam.

#903 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 13 październik 2014 - 18:22

"Rolnik szuka żony"

teraz tak patrzę na ten program... najlepszą kobietę trafił chyba Zbyszek, jest trochę "cielakowata" ale chociaż nie boi się pomóc w pracy, nie boi się zapytać, przynajmniej udaje (chociaż wątpię) że sie interesuje co i jak w rolnictwie, także ja im kibicuję jak najbardziej.

Paweł... dalej mam o nim kiepskie zdanie i dalej twierdzę że on szuka co najwyżej kobiety która będzie sie ładnie przy nim prezentowała

Grzegorz- normalnie on jest super ale kobiety... do tej pory byłem za chudzinką, coraz bardziej sie przekonuje do uli mimo że do tej pory bardzo jej "nie trawiłem" a i dalej jeszcze ma trochę głupie gadki, ale o Grzesia by potrafiłą zadbać i w końcu powiedziała że fajny jest i pominęła fakt samego gospodarstwa- czyżby powolna zmiana na lepsze?

Stanisław- ma człowiek pecha bo żadna z tych pseudochętnych na gospodarstwo sie do niego nie nadaje "...zapewni lepszy standard" ta może elektrociepłownię zbuduje na ich potrzeby, albo bojler będzie 24h/dobę działał bo sobie jaśniepani tak życzy- zero rozsądku i wyrozumiałości, dla tego poczciwego człowieka na prawdę lepiej by było żeby sam został w takiej sytuacji, chociaż mam nadzieję że jeszcze kogoś trafi poza programem

Adam- fajny facet, na luzie, na jego miejscu by wybrał tą rudą kręconą, ona przynajmniej stara się nie gadać głupot.

co do maszyn...  u Zbyszka zakryto nawet nazwę kombajnu, dobrze się nie przyjrzałem  ale chyba to był fahr m900 z około 1975 roku- to już mogli darować :) Paweł miał problem z ponownym uruchomieniem steyra- czyli krótko mówiąc dealer wprowadził maszynki, tylko mogli go nauczyć dobrze obsługi, tekst typu: "zamknij się" na ciągnik raczej nie działa he he a ktoś kto pracuje danym ciągnikiem raczej rzadko takie teksty rzuca :)

#904 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 13 październik 2014 - 18:24

"Rolnik szuka żony"

Moja to i zarąbie kurę, ja się nie tykam.

Ktoś jaja w domu musi mieć  ;)

Edytowany przez melon10641, 13 październik 2014 - 18:24.

#905 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 13 październik 2014 - 18:30

"Rolnik szuka żony"

ja od urodzenia na wsi ale ani kury nie zarąbie ani nie wypatrosze ;)

#906 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 13 październik 2014 - 18:44

"Rolnik szuka żony"

Z moich obserwacji:

Ta blondynka od Stanisława jak miała problem że nie ma ciepłej wody rano do kąpania i mycia naczyń - bardzo rzadko ma się ciepłą wodę rano na gospodarstwie bo większość osób myje się wieczorem po robocie,

Stanisław- ma człowiek pecha bo żadna z tych pseudochętnych na gospodarstwo sie do niego nie nadaje "...zapewni lepszy standard" ta może elektrociepłownię zbuduje na ich potrzeby, albo bojler będzie 24h/dobę

Koledzy jest coś takiego jak PRZEPŁYWOWY OGRZEWACZ WODY nie musi pracować 24h/dobę i ma się ciepłą wodę kiedy się chcę.  I nie uważam że jest to jakiś wyższy standard.

Edytowany przez Sadek, 13 październik 2014 - 20:20.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#907 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3822 postów

Napisany 13 październik 2014 - 18:45

"Rolnik szuka żony"

Moja to i zarąbie kurę, ja się nie tykam.

Analizując Twoje podejście do rolnictwa sądzę że z głodu byście tam pomarli żeby nie zaradna kobieta. 

#908 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 13 październik 2014 - 18:55

"Rolnik szuka żony"

.Fajnie ten olbrzym(steyr) wyglądał z prasą Pawła,malutką czerwoną sipmą,Taka trochę to parodia była  :D

Fajnie wygląda ,ale to była malutka czerwona metal-fuszka (Metal-Fach )  ;)   :D  

#909 Share Autofan

Autofan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 13 październik 2014 - 19:07

"Rolnik szuka żony"

Jedynie Zbycho i Grzesiek mają swoje sprzęty i nimi robią podczas kręcenia odcinków.

Kolega chyba zapomniał jeszcze o Adamie, On też ma swój ciągnik (330) :)

#910 Share pajakk

pajakk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,technika rolnicza,uprawa kukurydzy i pszenicy,nowe technologie.

Napisany 13 październik 2014 - 19:10

"Rolnik szuka żony"

cóż każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony to i ciągniki testowe biora.Na nowe piękne ciągniki z bajerami każda laska poleci :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#911 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 13 październik 2014 - 19:16

"Rolnik szuka żony"

A co laska będzie nim pracować ? Co jej z tego ,że jej wybranek ma ciągnik z siedzenie Grammer i klimę ..?  Chłopak ma się podobać ,a nie ciągnik . 

cóż każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony to i ciągniki testowe biora

Coś na zasadzie ...Jestem  głupi jak but ,ale zobacz mam też dobre strony .. B)

PS:

Inteligencji nikt nie kupi ,ciągnik może każdy . 

Edytowany przez Meg5, 14 październik 2014 - 06:46.

#912 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 październik 2014 - 19:21

"Rolnik szuka żony"

Fajnie wygląda ,ale to była malutka czerwona metal-fuszka (Metal-Fach )  ;)   :D  

Kobieta z kujawsko-pomorskiego potrafiła trafnie rozpoznać wytwór twojej lokalnej firmy DanielFarmer :P ...wstydź się  :D

#913 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 13 październik 2014 - 19:43

"Rolnik szuka żony"

Może nie tylko że każdy chce się pokazać z najlepszej strony ale każdy kombinuje jak by tu żyć lepiej i wygodniej oraz aby tylko dostać jak najwięcej.

Parcie na te rzeczy ma każdy ale nie każdy będzie chciał to za wszelką cenę mieć.

Dziewczyny od Adama to widać że na niego lecą i tu chodzi o związek, ale dziewczyny Pawła to właśnie bardziej na sprzęt.

A te całowanie się w ciągniku to uważam jako coś w rodzaju przekupstwa, a może nawet z każdą by tak i każdą by mieć.... 

Jedno dobrze powiedziała 3 bociany były i ciekawe czy nad każdą nie zaklekotały a wiecie co to dla przesądnych oznacza ;)

Nie wierzę w skromność Pawła, chce mieć wszystko albo nic, toteż na dożynkach musi być uwieczniony, w czymś musi być nr1

To jednak jest kabaret i ośmieszanie, pokazują nowe maszyny w niemalże roli głównej. Czemu tego "Szteyra" nie podczepił do kopaczki? Niech ktoś sprowadzi JCB i podczepi kopaczkę gwiazdową. Z resztą już samo posiadanie metal-fach na gospodarstwo 100 hektarowe to drapię się w głowę, powinien mieć co najmniej claas lub najlepiej krone.

No ale zawsze każdy robi jak woli.

#914 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 13 październik 2014 - 20:53

"Rolnik szuka żony"

Grzesio najlepiej dla niego jakby dał sobie spokój z tymi kandydatkami bo żadna się nie nadaje może ta Ula wydawała się jeb... ale ona chyba lubi tak zrzędzić

Adam powinien wybrać tą młodą by się jeszcze może potomka dochował

Zbyszek ma tą trochę głucho ciemną ale myślę że da rade

Staszek niech sobie da spokój bo te stare cwaniary chcą go oskubać i skończy jak ta co ją wywieźli w czasie programu

Paweł to jakiś cwaniak

Edytowany przez szaman1, 13 październik 2014 - 20:56.

#915 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 13 październik 2014 - 21:24

"Rolnik szuka żony"

Mnie za to najbardziej ciekawi gospodarstwo Stasia. Nie widziałem tam żadnych zabudowań, żadnych maszyn, nic poprostu ( pomijam tego nowego NH), a gościu ponoć ma 50 ha. Ta Grażynka, z tą wodą i standardami też dobra była ;)

Dziewczyny od Grzegorza, też dały ciała z tym skubaniem,  kurcze, szkoda, że im tam nikt świniobicia nie zorganizował, dopiero miałyby chrzest bojowy  :D Ale niestety dużo osób z miasta myśli, że mięso się ze sklepu bierze.

Najbardziej lubię Judytę, taka najbardziej naturalna, w miarę wyluzowana, no i te koszukli " idę na pole" :)

Edytowany przez miki20, 13 październik 2014 - 21:32.

#916 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 13 październik 2014 - 21:32

"Rolnik szuka żony" Oj tam takie male niedopatrzenie z tą prasą :P przekaz zrozumieliście :) skad wiecie ze on ma 100ha? To przy tym areale kiepski rozwoj.Nawet nie wie o czym ma gadac z dziewczynami.Starszym sie nie dziwie czy Grześkowi z dzieckiem ale mlody chlopak to by się wstydził do takiego programu iść chyba ze dla fazy.

#917 Share miki20

miki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna- Juventus!!
    Rolnictwo
    I wiele wiele innych....

Napisany 13 październik 2014 - 21:39

"Rolnik szuka żony"

Ja gdzieś na jakiejś stronce tej jego gminy, albo powiatu widziałem, tam pisało, że ma 120 ha. 

#918 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 13 październik 2014 - 21:44

"Rolnik szuka żony"

Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa. Z pośród wszystkich tylko Paweł nie mówił nic o dziewczynach, pracy, itp jak inni. Po pierwszym odcinku jego rodzice też jakby zniknęli. U innych ojciec, bratowa czy matka coś do kamery powie.

#919 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 13 październik 2014 - 21:52

"Rolnik szuka żony"

Co do Pawła to ponoć pisało w gazetce lokalnej z jego stron ,że ma 120 ha i 120 krów .Gdzie on ma te zwierzaki ,jak budynki ma takie małe ,było widać z lotu ptaka w niedzielnym programie .Cały czas tylko się chwali nie swoimi maszynami .Lubię oglądać ten program ,ale mało co pokazują w każdym kolejnym odcinku .Staszek też dał ciała z  brakiem ciepłej wody .Grażynka miała rację ,że woda  ciepła to minimum w domu .Niech się chce dziadkowi rozpalić rano na wodę ,tak jak mi .Szkoda ,że nie ma żadnego chłopaka z Kujawsko-Pomorskiego było by komu kibicować  :)  .Pozdrawiam.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#920 Share ryki

ryki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 13 październik 2014 - 22:10

"Rolnik szuka żony"

Z tą prasą to tak sobie mu wyszło, mało komory nie urwali tak nią szarpnęło. Sam w tym roku prasowałem podobną (welger rp 12) i podobnym ciągnikiem puma 130. Wystarczy przepływ zmniejszyć na wyjściach i nic nie szarpie, ale do tego to trzeba mieć czas instrukcję przeczytać. (Ale ja mam 4 krówki mięsne, i kilka koników dla oka, to się mogę pobawić taką praską z takim ciągnikiem)