Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#881 Share Raffaelo

Raffaelo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 13 październik 2014 - 10:43

"Rolnik szuka żony"

Widać żeście mało myślący rolnicy. Ktoś tutaj podawał link z dożynek w Braniewie gdzie ten Paweł jest na zdjęciu z Natalią a pod spodem jest wyraźnie napisane iż ma 120ha i 120 czy 130 krów.  Słabo panowie słabo. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 04:28
  •  

#882 Share pajakk

pajakk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,technika rolnicza,uprawa kukurydzy i pszenicy,nowe technologie.

Napisany 13 październik 2014 - 10:43

"Rolnik szuka żony"

Na moje oko to był rekord. Kto ogladał wczorajszy odcinek?Najlepsze było robienie kiszonki przez dziewczyny heheh :)

#883 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 13 październik 2014 - 11:03

"Rolnik szuka żony"

@filantrop a znasz któregoś z nich, widzę że to też twoje tereny??? możesz o nich coś więcej napisać???

#884 Share pajakk

pajakk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,technika rolnicza,uprawa kukurydzy i pszenicy,nowe technologie.

Napisany 13 październik 2014 - 11:14

"Rolnik szuka żony"

to zdjęcia z dożynek widac tam na kilku Pawła http://www.powiat-br...0&id_d=0&id_e=0

#885 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 13 październik 2014 - 11:19

"Rolnik szuka żony"

ktoś już wrzucał ten link, na zdjęciach jest Paweł i Natalia

#886 Share pajakk

pajakk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 13 październik 2014 - 11:27

"Rolnik szuka żony"

No tak a dożynki odbyły sie 7 września czyżby wybrał Natalie

#887 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 13 październik 2014 - 11:56

"Rolnik szuka żony"

no wychodzi na to że tak, najlepiej się całowała widać :lol:

#888 Share pajakk

pajakk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 13 październik 2014 - 12:06

"Rolnik szuka żony"

oj zamieniłbym się z nim hehe

#889 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 październik 2014 - 13:03

"Rolnik szuka żony"

Kaczora, to Grzegorzowi dziewczyny schowały . ;)  

Ten program doskonale oddaje jakie mają wyobrażenie dziewczyny i w ogóle ludzie z miasta o życiu na wsi . Dziewczyny Grzegorza  jak usłyszały o kaczce ,to nawet już miały pomysł  jak ją przyrządzą  ,ale im przeszło jak zobaczyły  co trzeba  zrobić by owa kaczka trafiła do piekarnika czy garnka . ;)

Czyżby ? Jak mają poznać w co chcą wejść ...patrząc tylko ? Bardzo dobrze panowie robią ,że puszczają dziewczyny na głęboką wodę ,to je uchroni przed  lodowatym prysznicem w przyszłości  o ile dotrwają .  Nie  wymyślają dziewczynom  nie wiadomo jakich prac ,tylko takie , które są w gospodarstwie . Takie jest życie ...  

No nie ważne któremu schowały Kaczorka     :P Ale obiad cienki był.     :P

Nie widzę u żadnej, no może u tej Zbyszka i tych Stanisława {bo już bardziej doświadczone} jakieś zacięcie do tej pracy, reszta to są bo są, robią coś bo telewizja, ale to wszystko z musu, cienko to widzę taką lalkę na gospodarstwo, droga przez mękę z taką.  Nie chodzi że miastowe, ale te akurat się nie nadają na typowe gospodarstwo i nie ma się co oszukiwać, to są typowe dziewczyny z "łapanki" a nie że siebie w tym widzą.

Edytowany przez KORSARZ1, 13 październik 2014 - 13:22.

#890 Share emilko

emilko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 291 postów

Napisany 13 październik 2014 - 13:45

"Rolnik szuka żony"

Według mnie to każdy dostał coś za udział w programie. Adama dom z zewnątrz aż się śąwieci z nowości, a reszta dostała po nowym ciągniku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#891 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 13 październik 2014 - 14:24

"Rolnik szuka żony"

no chyba przesadzasz że po ciągniku im kupili, ale u Zbyszka też fasada domu w czasie programu się zmieniła

#892 Share blawatek98

blawatek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,sport,motoryzacja, Zetor Team

Napisany 13 październik 2014 - 14:51

"Rolnik szuka żony"

U Pawła te ciągniki w poprzednim odcinku nawet rejestracji nie miały, także podejrzewam że podstawione przez dealera  :) Choć z drugiej strony jakby chcieli reklamy to by nie zakrywali naklejek  ;) A Grzegorz to chyba ma za dużo paliwa valtrą z pronarką po pare worków kartofli  :lol:

KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

#893 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 13 październik 2014 - 14:53

"Rolnik szuka żony"

TVP zakrywa bo nie dostała kasy za reklamę, a co do Grzesia to też to zauważyłem, do żony mówię tyle to by na taczkach przywiózł

#894 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 październik 2014 - 14:57

"Rolnik szuka żony"

A był dobry moment by wypróbować jak dziołchy taczkę prowadzą, to nie tylko traktorem szpanować, tylko dupki by im na boki chodziły.            :P  

Edytowany przez KORSARZ1, 13 październik 2014 - 14:59.

#895 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 13 październik 2014 - 15:13

"Rolnik szuka żony"

Z moich obserwacji:

Ta blondynka od Stanisława jak miała problem że nie ma ciepłej wody rano do kąpania i mycia naczyń - bardzo rzadko ma się ciepłą wodę rano na gospodarstwie bo większość osób myje się wieczorem po robocie, wiadomo żeby pościeli codziennie nie prać. A co do mycia naczyń - nie mogła sobie wody w czajniku zagotować?

Gospodarstwo Stanisława w pierwszym odcinku (tym z przedstawieniem rolników) wyglądało jak kompletne dziadostwo - a tu nagle nowy ciągnik. Bo uwierzę.

U Grzesia gdy miały skubać gęś - też miały problem, bo biedna kaczuszka musiała być zabita, a w sklepie pewnie kupują specjalnie odmiany drobiu które rodzą się martwe -.- A tekst jego ojca: "jak sobie nie dają rady z oskubaniem gęsi, to sobie w życiu na gospodarstwie nie poradzą" - myślałam, że padnę. A co do wybierania ziemniaków? Brak słów, chociaż mogli Anne podstawić (że niby ma je tylko dla siebie i nie potrzebuje lepszego sprzętu) a nie zbierać... Widać, że coś nie tak z tym programem.  Tak samo z tekstem Grzesia "Wybrały 200 kg ziemniaków, to dużo" i pojechał po kilka worków Valtrą... :mellow:

Paweł... "Ciężka" praca dziewczyn, która polegała na kręceniu kierownicą, siedząc na kołku Pawła. Chciałabym mieć tak TRUDNE zajęcia. I oczywiście jazda nowym ciągnikiem od dilera dla reklamy marki, a marka maszyny np. prasy była już zamazana.

Do Adama zastrzeżeń nie mam, tak samo jak do Zbigniewa.

I podsumowanie programu prowadzącej: "Dziewczyny poznały trud ciężkiej pracy na roli", brak słów.

Po wczorajszym odcinku czuję, że program leci w dół, kompletna porażka.

I denerwuje mnie jeszcze, że wszystkie młodsze laski są wytapetowane jakby na wybieg  szły, nowe ciuszki itp. Tylko Ewę widać w zwykłych ciuchach i bez makijażu. Panowie pewnie ich do obory brać nie chcą, żeby im krów nie postraszyły :D

Edytowany przez Ate, 13 październik 2014 - 15:16.

#896 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 13 październik 2014 - 16:09

"Rolnik szuka żony"

Znaczki na ciągnikach mogą być pozakrywane. Rolnicy i tak wiedzą który to "Niuholand" a który "Sztajer". Jedynie Grzegorz ma ciężki dobry sprzęt. Reszta to tak ooo. Pomyślcie sobie: nagranie całujących się na starym c360 3P lub brudnym ciasnym Case z turem a nagranie na nówce gdzie jest cichutko, czyściutko i luz. Tak samo inne maszyny typu zagrabiarki czy ten agregat u Stanisława - nówki nieśmigane wypożyczone na czas trwania programu. 

Myślę że Stanisław ma dość tego kurnika i najchętniej zostałby już sam :D Najtrudniejszy wybór będzie miał Paweł - Kasia i Natalia piękne oraz Adam - z jednej strony młoda dziewczyna z drugiej dwie z którymi da się pogadać konkretnie. Dla Grzesia to ta szczupła Kasia. Zbigniew już ma a Stanisław... chyba on jednak sam zostanie bo ta czarna to wg mnie chce dziadka wydoić z kasy :D

#897 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 13 październik 2014 - 17:11

"Rolnik szuka żony"

Z moich obserwacji:

Ta blondynka od Stanisława jak miała problem że nie ma ciepłej wody rano do kąpania i mycia naczyń - bardzo rzadko ma się ciepłą wodę rano na gospodarstwie bo większość osób myje się wieczorem po robocie, wiadomo żeby pościeli codziennie nie prać. A co do mycia naczyń - nie mogła sobie wody w czajniku zagotować?

Gospodarstwo Stanisława w pierwszym odcinku (tym z przedstawieniem rolników) wyglądało jak kompletne dziadostwo - a tu nagle nowy ciągnik. Bo uwierzę.

U Grzesia gdy miały skubać gęś - też miały problem, bo biedna kaczuszka musiała być zabita, a w sklepie pewnie kupują specjalnie odmiany drobiu które rodzą się martwe -.- A tekst jego ojca: "jak sobie nie dają rady z oskubaniem gęsi, to sobie w życiu na gospodarstwie nie poradzą" - myślałam, że padnę. A co do wybierania ziemniaków? Brak słów, chociaż mogli Anne podstawić (że niby ma je tylko dla siebie i nie potrzebuje lepszego sprzętu) a nie zbierać... Widać, że coś nie tak z tym programem.  Tak samo z tekstem Grzesia "Wybrały 200 kg ziemniaków, to dużo" i pojechał po kilka worków Valtrą... :mellow:

Paweł... "Ciężka" praca dziewczyn, która polegała na kręceniu kierownicą, siedząc na kołku Pawła. Chciałabym mieć tak TRUDNE zajęcia. I oczywiście jazda nowym ciągnikiem od dilera dla reklamy marki, a marka maszyny np. prasy była już zamazana.

Do Adama zastrzeżeń nie mam, tak samo jak do Zbigniewa.

I podsumowanie programu prowadzącej: "Dziewczyny poznały trud ciężkiej pracy na roli", brak słów.

Po wczorajszym odcinku czuję, że program leci w dół, kompletna porażka.

I denerwuje mnie jeszcze, że wszystkie młodsze laski są wytapetowane jakby na wybieg  szły, nowe ciuszki itp. Tylko Ewę widać w zwykłych ciuchach i bez makijażu. Panowie pewnie ich do obory brać nie chcą, żeby im krów nie postraszyły :D

No już nie przesadzaj ta druga Ula chyba, też się skromnie ubiera, wczoraj to nawet biustonosza nie założyła :D

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#898 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 13 październik 2014 - 17:24

"Rolnik szuka żony"

Wg mnie NH+agregat u Stanisława oraz steyr z kosiarkami i zgrabiarka u Pawła to na 100% maszyny dealerów na pokazówkę.Fajnie ten olbrzym(steyr) wyglądał z prasą Pawła,malutką czerwoną sipmą,Taka trochę to parodia była :D No i 60tka z owijarką to jego sprzęt zapewne :P Jedynie Zbycho i Grzesiek mają swoje sprzęty i nimi robią podczas kręcenia odcinków.Nie żebym miał coś do Pawła ale przedstawiają go jako rozwojowego,innowacyjnego bo premię wziął 50tys MR i 150tys na modernizację obory.Nie takie dofinansowania ludzie biorą i bardziej mają rozwinięte gospodarstwo... :)

Edytowany przez DanielFarmer, 13 październik 2014 - 17:25.

#899 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 13 październik 2014 - 17:32

"Rolnik szuka żony"

I ja się wtrącę :P szczerze kibicowałem Ewie i Grzegorzowi, gdyż ta para najbardziej mi się spodobała. Pasują do siebie ;) ale po odcinku z kaczkami Ewa straciła w moich oczach, dla mnie rosół z kury lub kaczki to rzecz ŚWIĘTA więc nie wyobrażam sobie, żeby kobieta nie potrafiła kury rozprawić. 

Chociaż też mam dziewczynę z miasta i nigdy nie rozprawiała kury to żartowałem sobie, że żadnego ślubu nie będzie jak nie będzie rosołku z świeżej kury  :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#900 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 październik 2014 - 17:52

"Rolnik szuka żony"

nie wyobrażam sobie, żeby kobieta nie potrafiła kury rozprawić.

Chyba wyprawić     :P   bo rozprawić to ona potrafi bardzo dobrze, ale z Tobą.     :P