Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#821 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 październik 2014 - 19:31

"Rolnik szuka żony"

Meg to już musi być przeznaczenie inaczej tego się nie da nazwać. 

Też tak uważam .... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 20:17
  •  

#822 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3186 postów

Napisany 06 październik 2014 - 20:26

"Rolnik szuka żony"

Oto na co trafiłem przeglądając główną na WP. http://teleshow.wp.p...,4,galeria.html

Sam artykuł jest nawet w porządku, ale większość komentarzy pod nim to szkoda słów, by to opisać. Program miał zmienić postrzeganie wsi, ale chyba jeszcze długa droga w tym kraju. 

Pytanie do oglądających od początku ten program. Czy był jakiś wymóg, żeby wszystkie dziewczyny pochodziły z miasta, lub też nie miały nic wspólnego z gospodarstwem? Jak tak się słucha i ogląda to żadna z nich nie ma zielonego pojęcia o wsi i pracy rolnika. Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, tj. reklama Basf przed programem. Co prawda nie widziałem całej, ale prawdę "mówi" na koniec.

#823 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 06 październik 2014 - 21:57

"Rolnik szuka żony"

nie nie było takiego wymogu i były też dziewczyny ze wsi ale poodpadały niektóre w listach a ostatnia ze wsi była chyba taka co ją bardzo bolało że ten olbrzym ją skreśla i mówiła że jeszcze się przekona że zle robi czy coś w tym stylu 

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#824 Share Marcz84

Marcz84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:-uprawy polowe -agrotechnika -spotr -ogród -hodowla

Napisany 06 październik 2014 - 22:10

"Rolnik szuka żony"

Oto na co trafiłem przeglądając główną na WP. https://teleshow.wp....,4,galeria.html

Sam artykuł jest nawet w porządku, ale większość komentarzy pod nim to szkoda słów, by to opisać. Program miał zmienić postrzeganie wsi, ale chyba jeszcze długa droga w tym kraju. 

Komentarze na wp czy onecie ? daj spokój. Program na pewno zmienia spojrzenie na wieś, takiego PR dawno nie mieliśmy - moim zdaniem, reszta zależy od sposobu w jaki będą się zachowywali uczestnicy. Proponuję, porozmawiaj ze znajomymi z miasta, dziewczynami najlepiej. 

Edytowany przez Marcz84, 06 październik 2014 - 22:37.

#825 Share Sianek

Sianek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 06 październik 2014 - 23:52

"Rolnik szuka żony"

Oglądnąłem właśnie 5 odc i jestem zaskoczony co do Zbigniewa. Nie wiem kogo on szuka, chyba jakiegoś woła do pracy :lol:  Rozumiem mogła podjeżdżać z tymi przyczepami ze słomą ale żeby od razu ładować i układać i to w pierwszy dzień? A Grzegorz jednak umie się ładnie zachować, kibicuje Ewie ona musi to wygrać, ona do niego pasuje najlepiej, Ula to to tylko teraz się tak przymila a od razu widać że to 2 licowy człowiek jest, coś tam pogada pogada i strasznie urażona w samotności do kamery mówi jak to ją Ewa obraża....     Więcej się nie wypowiadam bo ide spać ;)

Edytowany przez Sianek, 06 październik 2014 - 23:53.

#826 Share Pieceofmind

Pieceofmind

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 07 październik 2014 - 05:40

"Rolnik szuka żony" Moje spostrzeżenia:
Jakoś tak mało dowiedziałem się o gospodarce Staszka, sprawia wraženie jakby nic nie robił...przywieźli pług...
Paweł dał popis z tym płonącym stołem, sąsiedzi musieli mieć niezły ubaw jak gasił pożar kurzym pierzem i łapkami, dziewuchy fajnie skubały...
Zbyszek wystawił antureklamę swojemu dentyście...jak można się chwalić remontem paszczęki, w której świevą takie braki...
Adam lubi poleniuchować, nie wie co sobie bierze na głowę....
A podkład muzyczny przy silosowym masażu Grzesia bajka...dobrze, że Ula nie miała dstępu do kamieni, nie wiem ale mam odczucie, że nie zależy jej na Grzegorzu...z takim zachowaniem nie ma szans.

#827 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 07 październik 2014 - 06:51

"Rolnik szuka żony"

Stasiu jeśli ma tylko produkcję zbóż itp. to na pewno ma mniej pracy niż przy produkcji zwierzęcej, mleka, czy też warzyw, aczkolwiek właśnie nie jest pokazane nawet jego gospodarstwo, tylko dom z jednej strony

Zbyszek to chyba mówił że teraz zadba o siebie, zęby uzupełni, bo ma dla kogo, przynajmniej ja to tak zrozumiałem

A co do parku maszynowego Pawła, to tak myślę podobnie jak u mojego sąsiada, najstarszą maszyną jest Zetor z 2006r., a że na koncie ma debet 2,5mln zł to już inna sprawa... Paweł może dlatego nie znalazł jeszcze dziewczyny, bo żadna nie chce przez 20-30lat kredytu spłacać

#828 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 07 październik 2014 - 14:14

"Rolnik szuka żony"

Mi się tam program podoba. U większości uczestników panie jakoś się dogadują, no ale u Grzesia... Mam nadzieje, że Ewa widłami pogodni tą wredną dziunię. Czytałam, że ma być kolejna edycja programu na przyszły rok - chyba się zgłoszę B) I tak nie wybierają dziewczyn z gospodarstwa, ale spróbować można :)

Edytowany przez Ate, 07 październik 2014 - 14:15.

#829 Share Pieceofmind

Pieceofmind

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 07 październik 2014 - 15:31

"Rolnik szuka żony"

Pewnie że można zwłaszcza jak kandydat na męża przypasuje... :)

Edytowany przez Pieceofmind, 07 październik 2014 - 15:32.

#830 Share fioletowy

fioletowy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 07 październik 2014 - 15:57

"Rolnik szuka żony"

Według mnie jest to kolejny program podchodzący pod trudne sprawy lub ukrytą prawdę, patrząc na ich cholernie wymuszone zachowania i poziom aktorstwa jak w przedszkolu dla ułomnych, no niestety ale wg mnie program ma nie zmienić a właśnie utwardzić przekonanie o prostym chłopie rolniku bez zębów i mózgu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#831 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2506 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 07 październik 2014 - 20:32

"Rolnik szuka żony"

A podkład muzyczny przy silosowym masażu Grzesia bajka...dobrze, że Ula nie miała dstępu do kamieni, nie wiem ale mam odczucie, że nie zależy jej na Grzegorzu...z takim zachowaniem nie ma szans.

Grzegorz i chudzinka rządzą :) a komentarz Uli: "ma ładny dom, maszyny..." żeby chociaż powiedziała że i on jej odpowiada a tu zero.... mógł przed wyjazdem powstrzymać chudzinkię a Ulę mógł odpuścić :)

#832 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 07 październik 2014 - 21:31

"Rolnik szuka żony"

Ja się zgłaszam do następnej edycji programu :D Pomoc trzech dziewczyn zawsze się przyda :lol: Fajnie by było jakby zaczeły ze sobą rywalizowa i zapierniczały jak małe samochodziki :lol:

#833 Share markkali

markkali

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 październik 2014 - 21:45

"Rolnik szuka żony"

Stasiu jeśli ma tylko produkcję zbóż itp. to na pewno ma mniej pracy niż przy produkcji zwierzęcej, mleka, czy też warzyw, aczkolwiek właśnie nie jest pokazane nawet jego gospodarstwo, tylko dom z jednej strony

Zbyszek to chyba mówił że teraz zadba o siebie, zęby uzupełni, bo ma dla kogo, przynajmniej ja to tak zrozumiałem

A co do parku maszynowego Pawła, to tak myślę podobnie jak u mojego sąsiada, najstarszą maszyną jest Zetor z 2006r., a że na koncie ma debet 2,5mln zł to już inna sprawa... Paweł może dlatego nie znalazł jeszcze dziewczyny, bo żadna nie chce przez 20-30lat kredytu spłacać

Jeśli chodzi o Pawła to sądzę,że prawdopodobnie koncern CNH wpadł na świetny sposób taniej reklamy i dostarczyli mu na czas programu ciągniki demonstracyjne,to skubanie kur w tle ciągników nie było przypadkowe...

#834 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 08 październik 2014 - 00:59

"Rolnik szuka żony" Tak, szczególnie jak ciągniki były tyłem i weź zgaduj co za marka. Nie wiecie, że duże gospodarstwa często są podzielone między dzieci aby więcej pieniędzy na PROW dostać? Ciągniki mogą być jego a obrabiają dwa gospodarstwa.

Edytowany przez Krassus, 08 październik 2014 - 00:59.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#835 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1068 postów

Napisany 08 październik 2014 - 07:32

"Rolnik szuka żony"

to opalanie kur była swietne widac ze Paweł chciał posmiac z dziewczyn, a cała polaks teraz smieje z niego jak stół podpalił

Rolnik z powołania :-)

#836 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 08 październik 2014 - 07:56

"Rolnik szuka żony"

no niestety ale wg mnie program ma nie zmienić a właśnie utwardzić przekonanie o prostym chłopie rolniku bez zębów i mózgu

Jest dokładnie tak jak piszesz. Żaden program w telewizji niczego nie zmienia, nawet w tej publicznej, która podobno ma mieć tą całą "misję". Tu chodzi tylko o oglądalność i zysk z reklam.

#837 Share Marcz84

Marcz84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 październik 2014 - 20:41

"Rolnik szuka żony"

Uwaga spoiler ! - http://www.powiat-br...4&id_d=0&id_e=0

Zakłady dot. tego kogo Paweł wybierze można uznać za rozstrzygnięte.

#838 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3186 postów

Napisany 08 październik 2014 - 20:51

"Rolnik szuka żony"

Jak mogłeś popsuć zabawę. Nie zdążyliśmy poznać dobrze dziewczyn. Mam tylko nadzieję, że nie kierował się samym wyglądem.

#839 Share Marcz84

Marcz84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 październik 2014 - 21:23

"Rolnik szuka żony"

Z mojego posta, wcale nie wynika którą kandydatkę wybrał (kto nie chciał wiedzieć, linka nie klikał), a z Twojego - można się domyślić, także ja nie wiem kto popsuł zabawę wink.png  Osobiście sądzę że wybór był oczywisty, zarówno kierując się sercem jak i rozumem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#840 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 09 październik 2014 - 06:42

"Rolnik szuka żony"

i cały misterny plan w ...... ciekawe czemu nie Judyta???