Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#61 Share maguniaklikunia

maguniaklikunia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 maj 2014 - 06:58

"Rolnik szuka żony"

No wiecie, wszystko zależy jak by to było pokazane, parę lat temu oglądałem na niemieckiej tv taki dokument o młodym rolniku który wraz z żoną prowadził gospodarstwo rolne./sadownicze Była pokazana jego codzienna praca w zależności od pory roku , jak przebiega pielęgnacja sadu a potem zbiory. Było też pokazane jak spędza wolny czas z rodziną, jego hobby (pamiętam że była to fotografia). Prowadził nawet stronę internetową swojego gospodarstwa ale adresu nie zapamiętałem a szkoda :( Generalnie chodzi o to ,że ten młody rolnik nie był pokazany jak burak oderwany granatem od pługa tylko młody przedsiębiorca. Gdyby u nas w ten sposób chcięli pokazać rolników szukajacych żony to myślę że chętni by się znaleźli ale znając życie to raczej będą szukać takich którym słoma z butów wystaje żeby zrobić z nich pośmiewisko przed całą polską, bo to się lepiej sprzeda. Smutne ale prawdziwe.

Ten niemiecki rolnik o którym piszesz był bardzo nowoczesny więc już miał żonę. Wieś kojarzy się często nie tylko z zacofaniem ale i katolicką hipokryzją i pijaństwem. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam ale tak właśnie jest.
Bogaty rolnik często szuka bogatej (bo przecież nie biednej) żony. Ładna, wykształcona ale niezbyt bogata dziewczyna a zwłaszcza dziewczyna z miasta boi się wsi i wioskowych układów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 17:55
  •  

#62 Share MalaMalwi

MalaMalwi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 22 maj 2014 - 10:04

"Rolnik szuka żony" Zgadzam się, że "Chłopaki do wzięcia" to była istna parodia i jeden wielki żart. Ale program "Rolnik szuka żony" aż tak negatywnego wrażenia na mnie nie zrobił. Jedni rolnicy się lepiej rozglądają i są w stanie sami sobie żony poszukać a inni mają mniej szczęścia. jeśli im udział w programie odpowiada to nie widzę w tym nic złego :)

#63 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 22 maj 2014 - 12:09

"Rolnik szuka żony" Malo szczescia? raczej niesmialym mozna polecic spotkania znajomych znajomymi znajomych znajomymi osobami(wiekszosc zwiazkow na tym sie poznalo) lub wysilic internet zerknac np.randkowa.pl i w droge :) odradzam podrywania na ladne samochody,choc jak kto woli i jak potrafi rozpoznac dziewczyne.Do udanej randki / zwiazku wystarczy tylko tzw. ,, to coś " no i ten ambaras :D
niedawno jeszcze zeswatalem kolege podajac przypadkiem numer kolezanki,i do tej pory zyja fajnie.Niektorzy pisza ze gospodarz sie narobi i szuka tak sam zony na woła- nieprawda.Czesciej widzialem przepracowane dziewczyny zaraz po pracy przy kasie czy towarowaniu sklepu jak i przyjaciol po calodziennej pracy w sloncu na budowie :huh:
Wow...a majac lato :wub: nawet trzeba odskoczyc od pracy,na wode,plaze,dyskoteke,festyn.Dla fanow motoryzacji polecam polatac i zakrecic sie motorkiem

Ps: he moze napisze- Chetnie zapoznam Singielkę :) mlody 27lat.
A moze ktos juz ma i moze polecic zapoznac,napiszcie na priv

#64 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 22 maj 2014 - 17:59

"Rolnik szuka żony"

Tak teraz byś wymienił - rano , w nocy wykorzystałeś a teraz do wymiany. :P

wlasnie chodzi o to ze mi nie daje wykorzystac nadprodukcji

#65 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 23 maj 2014 - 18:50

"Rolnik szuka żony" Dzisiaj widziałem w tv ten program i widzę ze raczej starają się nie psuć wizerunków rolników, ale jak przyjdzie na koniec pierwszej edycji to nie wiadomo.
Mam nadzieję że będzie pozytywnie.
Czytając niektóre komentarze w tym temacie widać że dla niektórych jest to kwestią kasy ile zapłacą, a dla innych bardziej czy jest "robotna".

W tym roku i sam na młodego rolnika startuję i nadal jestem kawalerem wieku 26 lat jednak wolę omijać tego typu programy szerokim łukiem.
Miłość jak trzeba to da o sobie znać we właściwym czasie. Nie należę do osób które szukają po to aby mieć, lecz szukam raczej tej iskry, tego czegoś.
Ale i tak jestem otwarty na nowe znajomości, jakiekolwiek one miały by być.
Przypuszczam że na tym forum jeśli są kobiety szukające mężów to raczej aby ściągnąć do siebie na gospodarstwo, czyli tak jak my faceci. ;)

#66 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 24 maj 2014 - 11:34

"Rolnik szuka żony" Apista, myślę że znajdzie sie kilka dziewczyn, które chętnie przeniosą się do swojego wybranka (osobiście nie miałabym z tym problemu)
Niestety u mnie mam marne szanse na poznanie jakiegoś pana z gospodarstwem, bo w mojej okolicy wiek wolnych panów to powyżej 50 lat, dla mnie to trochę za duża różnica wieku.

ale jak ma się trafić to się trafi

#67 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 24 maj 2014 - 15:33

"Rolnik szuka żony"

Ogladam taki program o rolnikach ale na zagranicznych kanalach.

Powiem tyle JEDNA WIELKA PORAZKA.

Bez urazy ze tak powiem ale powiem to co uslyszalam co w tym programie mowili rolnicy.

ROLNIK NIE SZUKA DZIEWCZYNY NA ZONE, TYLKO WOLA DO ROBOTY CO BEDZIE ZAPIERDZIELAC W OBORZE I W DOMU;

Rolnicy szukali wola do roboty co bedzie ciagnikiem jezdzic, gnoj wywalac krowy doic itp. No i jeszcze chalupe osprzatac.

Może to zabrzmi dziwnie, ale jakbym miała wiązać życie z rolnictwem i rolnikiem nie wyobrażam sobie siebie jako kobiety która pachnie perfumami, martwi się o swoje tipsy i nawet w gospodarstwie nie pomoże. Wolała bym już ciągnikiem jeździć, w polu robić i krowy oprzątać (może to kwestia wychowania), ale oczywiście nie pod przymusem, z mężem leniem i alkoholikiem.

#68 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 24 maj 2014 - 17:55

"Rolnik szuka żony" Ate no wyjęłąś mi te słowa z ust.

Praca na gospodarstwie nie jest nie wiadomo jak wyczerpująca. Oczywiście pomijam takie atrakcje jak wykopki, żniwa i inne Wydaje mi się że praca przy wykładaniu towaru w markecie, czy bycie kelnerką jest o wiele gorsza.
Wam nikt niczego nie każe, nie stoi za waszymi plecami "poganiacz niewolników" ile zrobicie tyle będzie

Edytowany przez pastereczka, 24 maj 2014 - 18:05.

#69 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 24 maj 2014 - 19:07

"Rolnik szuka żony" przy krowach raczej nikt sie nie nudzi...dlaczego tam gdzie sa krowy pracuja cale rodziny..dlatego ze sa pracochlonne..nikt w pojedynke tego nie trzyma..a moja zona twierdzi ze lepiej pracowac u kogos...chcialbym by myslała jak PASTERECZKA.. ATE tak to kwestia wychowania

Edytowany przez nikolas29, 24 maj 2014 - 19:09.

#70 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 24 maj 2014 - 19:36

"Rolnik szuka żony"

Ate no wyjęłąś mi te słowa z ust.

Praca na gospodarstwie nie jest nie wiadomo jak wyczerpująca. Oczywiście pomijam takie atrakcje jak wykopki, żniwa i inne Wydaje mi się że praca przy wykładaniu towaru w markecie, czy bycie kelnerką jest o wiele gorsza.
Wam nikt niczego nie każe, nie stoi za waszymi plecami "poganiacz niewolników" ile zrobicie tyle będzie

Dla mnie żniwa i sianokosy to największy relaks w życiu. I człowiek się namęczy i opali (i wiadomo kobieta zrzuci "tu i ówdzie") więc dla mnie same plusy. Wolę to niż zimę, gdzie cała praca ogranicza się np. do oprzędu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 24 maj 2014 - 23:51

"Rolnik szuka żony" I to jest właśnie to, wszyscy jesteśmy inni i każdy inaczej do tego podchodzi.
W kazdym bądź razie dopóki widzimy wiecej zalet to i problemów z tym nie mamy, a gdy już minusów to i nawet sprzeczać się mamy z kim.

pastereczka
Odkąd skończyłem szkołę wraz z kumplami z klasy to z paczki 4 kawalerów to jeden rok temu się ożenił, a jesteśmy wieku 26-27 lat i jescze jeden na dokładkę w moim wieku w okolicy.
Jakbym popytał to i jeszcze kilku bym znalazł w promieniu 20 km gospodarzy i tylko w tym roczniku.

#72 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 25 maj 2014 - 07:52

"Rolnik szuka żony" Drogie panie problem jest nie ma co ukrywać ja stwierdziłem że dziewczyny nie ma co na siłę zatrzymywać tylko znaleźć taką która chce być i zostać, nie mówię tu o robocie, dzisiaj wszystko jest zmechanizowane, wjeżdża kombajnem, później prasa, ciagnikiem załaduje, kto dziś męczy się nikt wiadomo prace typu krowa jest cieżko nie ukrywajmy, ja sam produkuję rozsadę i kwiatki i wszystko ręcznie się robi ale nie tak aby tyrać nie wiadomo ile, na wsi jest czas na relaks, wieć jest dużo piękniejsza niż miasto, piękne zabudowania, to już ni XIX wiek, po za tym wolę dziewczyn.ę która jest ładna normalnie a nie tak że wariackie tipsy, tona pudru ściśnięte piersi tak że wołają uwolnijcie mnie, to nie jest piękne, piękna jest ta co nie boi się w błocie pobrudzić taka jest prawda. Młodzi rolnicy mają tera łby dotacje wszystko interesują się wszystkim, a nie przebolii 8 godzin w pracy i już umiera. Inna sprawa taka że mam kolegów którzy pracuja za śmieszne pieniadze moim zdaniem tyrają po 12 godzin i wała mają, a ja nie lubię jak nie mam pieniążków, nie lubie mysleć tego sobie nie kupię bo mi do końca miesiaca zabraknie, właśnie rolnictwo daje mi tą satysfakcje że coś z tego jeszcze jest. Grunt to się nie poddawać i szukać, nawet 1000km od siebie jak tylko obydwoje będą mieli pasję przetrwają wszystko ;)

#73 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 25 maj 2014 - 07:53

"Rolnik szuka żony" dlaczego tak pozno sie na wsi zenia? dlatego ze nikt nie chce gospodarki..sa przypadki ze kobiety opisuja tu to tak jak ja sobie wyobrazam////ATE i Pastereczka..ale moja zona tak nie mysli..dla niej tylko swiat sie liczy,,,,i jeszcze raz wroce do cytatu rolnictwo to kwestia wychowania

#74 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 25 maj 2014 - 09:47

"Rolnik szuka żony" Apista no widzę że w twoich ololicach jest w kim przebierać. U mnie wiek 50+ no może do najmłodszych już nie należę, ale dla mnie to za dużo.
A co myślicie o portalach randkowych? Korzystał ktoś? Jakie wrażenia?

#75 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 25 maj 2014 - 09:55

"Rolnik szuka żony" chłopak ze wsi nie ma co szukać na portalach randkowych bo tam nie ma dziewczyn dla niego.

#76 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 25 maj 2014 - 10:03

"Rolnik szuka żony" Nie ma tam normalnych dziewczym? Hmm sama nie wiem, pewnie znajdą się jakieś 'ułożone',

#77 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 25 maj 2014 - 10:06

"Rolnik szuka żony" ja jestem zalogowany na jednym portalu , to ciężko o normalną dziewczynę .

#78 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 25 maj 2014 - 10:09

"Rolnik szuka żony" Pytam bo sama się zastanawiam nad założeniem konta na jakimś portalu i nie wiem czy warto....

#79 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 25 maj 2014 - 10:13

"Rolnik szuka żony" wszystko zależy od tego czego tam będziesz szukać.dziewczyny na tym portalu gdzie ja jestem to narzekają ,że faceci to myślą tylko o jednym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share pastereczka

pastereczka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 25 maj 2014 - 10:21

"Rolnik szuka żony" To o czym myślą faceci łatwo można zauważyć (chociaż nie wszystkich można łatwo rozszyfrować) a jak się wie to albo się wchodzi albo nie.