kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pieceofmind    12

Moje spostrzeżenia:

Jakoś tak mało dowiedziałem się o gospodarce Staszka, sprawia wraženie jakby nic nie robił...przywieźli pług...

Paweł dał popis z tym płonącym stołem, sąsiedzi musieli mieć niezły ubaw jak gasił pożar kurzym pierzem i łapkami, dziewuchy fajnie skubały...

Zbyszek wystawił antureklamę swojemu dentyście...jak można się chwalić remontem paszczęki, w której świevą takie braki...

Adam lubi poleniuchować, nie wie co sobie bierze na głowę....

A podkład muzyczny przy silosowym masażu Grzesia bajka...dobrze, że Ula nie miała dstępu do kamieni, nie wiem ale mam odczucie, że nie zależy jej na Grzegorzu...z takim zachowaniem nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Stasiu jeśli ma tylko produkcję zbóż itp. to na pewno ma mniej pracy niż przy produkcji zwierzęcej, mleka, czy też warzyw, aczkolwiek właśnie nie jest pokazane nawet jego gospodarstwo, tylko dom z jednej strony

Zbyszek to chyba mówił że teraz zadba o siebie, zęby uzupełni, bo ma dla kogo, przynajmniej ja to tak zrozumiałem

A co do parku maszynowego Pawła, to tak myślę podobnie jak u mojego sąsiada, najstarszą maszyną jest Zetor z 2006r., a że na koncie ma debet 2,5mln zł to już inna sprawa... Paweł może dlatego nie znalazł jeszcze dziewczyny, bo żadna nie chce przez 20-30lat kredytu spłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Mi się tam program podoba. U większości uczestników panie jakoś się dogadują, no ale u Grzesia... Mam nadzieje, że Ewa widłami pogodni tą wredną dziunię. Czytałam, że ma być kolejna edycja programu na przyszły rok - chyba się zgłoszę B) I tak nie wybierają dziewczyn z gospodarstwa, ale spróbować można :)

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy    0

Według mnie jest to kolejny program podchodzący pod trudne sprawy lub ukrytą prawdę, patrząc na ich cholernie wymuszone zachowania i poziom aktorstwa jak w przedszkolu dla ułomnych, no niestety ale wg mnie program ma nie zmienić a właśnie utwardzić przekonanie o prostym chłopie rolniku bez zębów i mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

A podkład muzyczny przy silosowym masażu Grzesia bajka...dobrze, że Ula nie miała dstępu do kamieni, nie wiem ale mam odczucie, że nie zależy jej na Grzegorzu...z takim zachowaniem nie ma szans.

 

Grzegorz i chudzinka rządzą :) a komentarz Uli: "ma ładny dom, maszyny..." żeby chociaż powiedziała że i on jej odpowiada a tu zero.... mógł przed wyjazdem powstrzymać chudzinkię a Ulę mógł odpuścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ja się zgłaszam do następnej edycji programu :D Pomoc trzech dziewczyn zawsze się przyda :lol: Fajnie by było jakby zaczeły ze sobą rywalizowa i zapierniczały jak małe samochodziki :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markkali    1

Stasiu jeśli ma tylko produkcję zbóż itp. to na pewno ma mniej pracy niż przy produkcji zwierzęcej, mleka, czy też warzyw, aczkolwiek właśnie nie jest pokazane nawet jego gospodarstwo, tylko dom z jednej strony

Zbyszek to chyba mówił że teraz zadba o siebie, zęby uzupełni, bo ma dla kogo, przynajmniej ja to tak zrozumiałem

A co do parku maszynowego Pawła, to tak myślę podobnie jak u mojego sąsiada, najstarszą maszyną jest Zetor z 2006r., a że na koncie ma debet 2,5mln zł to już inna sprawa... Paweł może dlatego nie znalazł jeszcze dziewczyny, bo żadna nie chce przez 20-30lat kredytu spłacać

 

Jeśli chodzi o Pawła to sądzę,że prawdopodobnie koncern CNH wpadł na świetny sposób taniej reklamy i dostarczyli mu na czas programu ciągniki demonstracyjne,to skubanie kur w tle ciągników nie było przypadkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Tak, szczególnie jak ciągniki były tyłem i weź zgaduj co za marka. Nie wiecie, że duże gospodarstwa często są podzielone między dzieci aby więcej pieniędzy na PROW dostać? Ciągniki mogą być jego a obrabiają dwa gospodarstwa.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

to opalanie kur była swietne widac ze Paweł chciał posmiac z dziewczyn, a cała polaks teraz smieje z niego jak stół podpalił


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 no niestety ale wg mnie program ma nie zmienić a właśnie utwardzić przekonanie o prostym chłopie rolniku bez zębów i mózgu

Jest dokładnie tak jak piszesz. Żaden program w telewizji niczego nie zmienia, nawet w tej publicznej, która podobno ma mieć tą całą "misję". Tu chodzi tylko o oglądalność i zysk z reklam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak mogłeś popsuć zabawę. Nie zdążyliśmy poznać dobrze dziewczyn. Mam tylko nadzieję, że nie kierował się samym wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Z mojego posta, wcale nie wynika którą kandydatkę wybrał (kto nie chciał wiedzieć, linka nie klikał), a z Twojego - można się domyślić, także ja nie wiem kto popsuł zabawę wink.png  Osobiście sądzę że wybór był oczywisty, zarówno kierując się sercem jak i rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie, a chłop lubi zjeść i co będzie brał taką co to czasem może upiec kurczaka z "nadzieniem" jak jej się nie będzie chciało wyprawić        :P     lepiej nie ryzykować.       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak widać pan Stasio ma więcej niż tylko dom i samochód na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Paweł będzie całował się z dwoma? Chyba straciłam o nim dobre zadanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Paweł będzie całował się z dwoma? Chyba straciłam o nim dobre zadanie ...

A ja i do niego i do tej która z nim została, ale może poczekajmy na kontekst sytuacyjny np. grali w butelkę lub coś.

Edytowano przez Marcz84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Paweł będzie całował się z dwoma? Chyba straciłam o nim dobre zadanie ...

 

 

Pocałunek to nie grzech.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj