kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jak można wierzyć w przeznaczenie i próbować je zmienić ? Totalna głupota . Co by nie zrobił to i tak osiągnie co ma przeznaczone ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
5 minut temu, eSeczka napisał:

Czy Twoje jest tak przewidywalne i klarowne? A może nudne..

o mim odcinka "trudnych spraw" by nikt nie nakręcił. Raczej komedię:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hahah haha ale mamcie tematy do rozmowy a może czas na zmianę płyty 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
15 godzin temu, bratrolnika napisał:

...oraz co sama oferujesz...

jeśli to samo co na avatarze to już bardzo wiele :x

15 godzin temu, bratrolnika napisał:

będę brutalny, ale napiszę szczerą prawdę, pewnie mnie za to nie polubisz, ale trudno, jakoś przeżyje

zamiast napisać: jestem Ola, mam lat tyle i tyle, wzrost tyle i tyle, budowa ciała taka i taka, szukam chłopaka z takich i takich okolic, w wieku takim i takim, chętnie blondyn/brunet, chętnie katolik/prawosławny/muzułmanin/żyd itp czego oczekujesz, to piszesz bzdety że "niewiele ci mogę dać bo sam niewiele mam"

tak szukać możesz w nieskończoność

to niech się otwarciej pokaże w kategorii Agroselfie , myśle że takie wywody z jej strony stałyby się wówczas zbędne

18 godzin temu, margoo78 napisał:

Z innej beczki, czy nie wydaje wam się, że uczestniczki mają "cofnięty licznik" jeśli chodzi o wiek?

dopóki chirurg plastyk ręki nie przyłożył to po umyciu twarzy widać ten prawdziwy "przebieg"

11 godzin temu, OlaOlla napisał:

...

Są ciekawi Panowie za granica. Przecież nie będę do końca życia sama, wiec jak się zakocham to bez różnicy będzie, czy rolnik, czy miastowy. Ale... życie na gospodarstwie zawsze było moim marzeniem. Spędzając wakacje u babci na gospodarstwie wszystkie obowiązki były dla mnie przyjemnością. Najbardziej uwielbialam prace przy krowach dlatego wiem, ze jeśli swoje życie spędzę w mieście to zawsze gdzieś będę miała myśli, ze „jest fajnie, ale na wsi byłoby lepiej...”. 

jakaś konkretna narodowość? chodzi o rodowitych w twoim kraju docelowym czy też przybyszów?

15 godzin temu, daron64 napisał:

...

Dziś w drodze do szpitala moja nazwała mnie emocjonalna parówą ...

nie chwaliłeś się albo nie doczytałem wcześniej gdzie indziej , chłopiec czy dziewczynka? 

15 godzin temu, OlaOlla napisał:

...Kiedyś napisałam tak jak radziłeś - nie udało się. A teraz nie pisze, bo nie szukam ...

i to błąd , jest za duża rotacja użytkowników , jedni przychodzą drudzy odchodzą , niektórzy mają po kilka(naście) multikont na potrzeby byłych konkursów itp a niektórzy to mają za soba jedyne logowanie tuz po założeniu konta ot tak by statystyki portalu poprawić (szczególnie panie)

a do tego lokalizacja typu zagranica zniechęca , jeśli dałabyś przybliżoną lokalizację rodzinnych stron to coś by pomogło sprecyzować grono osób do których masz przysłowiowy rzut beretem 

chyba że do tej pory się też zestarzała że nikomu nie potrafisz już narobić "apetytu" na ciebie

3 godziny temu, eSeczka napisał:

Czy o czymś to świadczy? Ja poznałam na wymianie chłopaka w Hiszpani. Później rok szkoły w Anglii razem z, nim jednak to była pomyłka, za równo studia w GB jak i ten chłopak.
 

oj te Erasmusy , dobrze że tylko na tym się skończyło a nie np. na międzynarodowej poprawie statytyk demograficznych:$

 

2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Jak można wierzyć w przeznaczenie i próbować je zmienić ? Totalna głupota . Co by nie zrobił to i tak osiągnie co ma przeznaczone ? 

prawie jakbyś zgadł ale może nie do końca w kwestiach materialnych , przyziemych i doczesnych kwintesencji można się doszukiwać 

przeczytaj sobie wnioski ze streszczenia (http://old.ipin.edu.pl/ppn/archiwum/2006/2/t15n2_5.pdf) więc głupotą to nie byłoby by spróbować je skutecznie oszukać o ile jest sens

Cytat

...może czas na zmianę płyty 

 

dokładnie

z jombów na trelinke 

a tak na prawde sie zastanawiam czy to nie jakiś trol lub fake konto bo twarz z avatara zadziwiająco podobna do pewnej włoskiej celebrytki 

 

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14
4 godziny temu, konteno napisał:

jeśli to samo co na avatarze to już bardzo wiele :x 

 

O, jak miło 😊

4 godziny temu, konteno napisał:

to niech się otwarciej pokaże w kategorii Agroselfie , myśle że takie wywody z jej strony stałyby się wówczas zbędne

Dobry pomysł, tak zrobię 🙃

4 godziny temu, konteno napisał:

a do tego lokalizacja typu zagranica zniechęca , jeśli dałabyś przybliżoną lokalizację rodzinnych stron to coś by pomogło sprecyzować grono osób do których masz przysłowiowy rzut beretem 

chyba że do tej pory się też zestarzała że nikomu nie potrafisz już narobić "apetytu" 

Ja obecnie mieszkam w okolicach Hamburga, Niemcy a pochodzę ze Szczecina. Wiec znajac urok internetu do wszystkich mam daleko, czy to z Niemiec, czy z Polski 😂

A jesli chodzi o „apetyt”, to do najmłodszych już nie należę (26l), ale jeszcze wzbudzam zainteresowanie, wiec nie jest źle :) 

4 godziny temu, konteno napisał:

 

a tak na prawde sie zastanawiam czy to nie jakiś trol lub fake konto bo twarz z avatara zadziwiająco podobna do pewnej włoskiej celebrytki 

 

Uznaje to za ogromny komplement! Zdjęcie faktycznie nie do konca aktualne, bo teraz mam już trochę jaśniejsze włosy, ale to samo mam tez na swoim fb <klik> wiec chyba to moje zdjęcie 😂 Na „agroselfie” dodam coś aktualnego. 


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203
6 godzin temu, konteno napisał:

nie chwaliłeś się albo nie doczytałem wcześniej gdzie indziej , chłopiec czy dziewczynka? 

Tzn ten tekst tyczyl się polowicy, ale córkę też mam,  4.5roku :) tzn mam.. jak płacze i marudzi, to wtedy jest moja córka i to charakter po mnie,  a jak nie marudzi i jest do rany przyłożyć to wtedy dziecko mojej Natalii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
19 godzin temu, OlaOlla napisał:

W mojej ocenie trudno,  ale raczej powodem jest fakt, ze pochodzę z dużego miasta i w okolicy to ich niewielu, ale sama osobiście żadnego nie znałam. Tyle co poznawałam, gdy jeździłam do rodziny na wieś. Mając 16 lat chcieli mnie swatać z jakimś, ale wtedy to ja nawet o tym nie myślałam 😅😅 

Powiem tak, może kiedyś albo nie w tym życiu :) 

Są ciekawi Panowie za granica. Przecież nie będę do końca życia sama, wiec jak się zakocham to bez różnicy będzie, czy rolnik, czy miastowy. Ale... życie na gospodarstwie zawsze było moim marzeniem. Spędzając wakacje u babci na gospodarstwie wszystkie obowiązki były dla mnie przyjemnością. Najbardziej uwielbialam prace przy krowach dlatego wiem, ze jeśli swoje życie spędzę w mieście to zawsze gdzieś będę miała myśli, ze „jest fajnie, ale na wsi byłoby lepiej...”. 

 

19 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Idąc tropem charakteru Pajej uderz do najbrzydszej na wsi, bo uroda nieważna i ma dobry charakter.

Na prawde wolałbym brzydka niz głupią. oczywiscie nie mówie o takich co swoim wygladem straszą ale jest ich jakis 1% reszta jest ok

2 godziny temu, OlaOlla napisał:

O, jak miło 😊

Dobry pomysł, tak zrobię 🙃

Ja obecnie mieszkam w okolicach Hamburga, Niemcy a pochodzę ze Szczecina. Wiec znajac urok internetu do wszystkich mam daleko, czy to z Niemiec, czy z Polski 😂

A jesli chodzi o „apetyt”, to do najmłodszych już nie należę (26l), ale jeszcze wzbudzam zainteresowanie, wiec nie jest źle :) 

Uznaje to za ogromny komplement! Zdjęcie faktycznie nie do konca aktualne, bo teraz mam już trochę jaśniejsze włosy, ale to samo mam tez na swoim fb <klik> wiec chyba to moje zdjęcie 😂 Na „agroselfie” dodam coś aktualnego. 

26l i nie uwazasz sie za młoda? dziewczyno ogarnij sie jestes młoda ładniutka  a co do reszty to musiałbym poznać. 

Znawcą i ekspertem nie jestem, ale troszku wieje odCiebie desperacja a to może, ale nie musi odstraszać potencjalnych kandydatów. mi to akurat nie przeszkadza, bo taka "zdesperowana" wie czego chce

  • Like 1

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14
3 minuty temu, Pajej napisał:

 

Na prawde wolałbym brzydka niz głupią. oczywiscie nie mówie o takich co swoim wygladem straszą ale jest ich jakis 1% reszta jest ok

26l i nie uwazasz sie za młoda? dziewczyno ogarnij sie jestes młoda ładniutka  a co do reszty to musiałbym poznać. 

Znawcą i ekspertem nie jestem, ale troszku wieje odCiebie desperacja a to może, ale nie musi odstraszać potencjalnych kandydatów. mi to akurat nie przeszkadza, bo taka "zdesperowana" wie czego chce

Ja nie szukam na sile, jak miałam kilka lat mniej to owszem szukałam, ale to był wtedy taki boom wśród znajomych na dzieci i śluby i chyba pozazdrościłam :) aktualnie nie mam już takiego parcia i raczej podchodzę do tego z myślą „co ma być to będzie”, a ze czuje się staro w wieku 26 lat...  Może moje usposobienie i wygląd nie wskazuje na to, ale ta liczba i myśl z jaka prędkością ona sie zmienia martwi chyba niejedną osobę :) Desperatką nie jestem i generalnie nie narzekam na swoje relacje z mężczyznami. Po prostu tylko jeśli chodzi o chłopaków ze wsi, czy rolników to dla mnie jedyną szansą na poznanie takiego jest internet, bo rzadko (niestety) bywam na wsiach. Nie mam do kogo tam jeździć :) 


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pajej patrz i naśladuj. 2:37 szczególnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
32 minuty temu, OlaOlla napisał:

Ja nie szukam na sile, jak miałam kilka lat mniej to owszem szukałam, ale to był wtedy taki boom wśród znajomych na dzieci i śluby i chyba pozazdrościłam :) aktualnie nie mam już takiego parcia i raczej podchodzę do tego z myślą „co ma być to będzie”, a ze czuje się staro w wieku 26 lat...  Może moje usposobienie i wygląd nie wskazuje na to, ale ta liczba i myśl z jaka prędkością ona sie zmienia martwi chyba niejedną osobę :) Desperatką nie jestem i generalnie nie narzekam na swoje relacje z mężczyznami. Po prostu tylko jeśli chodzi o chłopaków ze wsi, czy rolników to dla mnie jedyną szansą na poznanie takiego jest internet, bo rzadko (niestety) bywam na wsiach. Nie mam do kogo tam jeździć :) 

To przyjedź do mnie na wieś zapraszam

 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
35 minut temu, OlaOlla napisał:

Ja nie szukam na sile, jak miałam kilka lat mniej to owszem szukałam, ale to był wtedy taki boom wśród znajomych na dzieci i śluby i chyba pozazdrościłam :) aktualnie nie mam już takiego parcia i raczej podchodzę do tego z myślą „co ma być to będzie”, a ze czuje się staro w wieku 26 lat...  Może moje usposobienie i wygląd nie wskazuje na to, ale ta liczba i myśl z jaka prędkością ona sie zmienia martwi chyba niejedną osobę :) Desperatką nie jestem i generalnie nie narzekam na swoje relacje z mężczyznami. Po prostu tylko jeśli chodzi o chłopaków ze wsi, czy rolników to dla mnie jedyną szansą na poznanie takiego jest internet, bo rzadko (niestety) bywam na wsiach. Nie mam do kogo tam jeździć :) 

a do rodziny jak jeżdziłaś to nie miała tam rodzina jakiegoś gospodarstwa  ? czy tylko mieszkali na wsi a pracowali w mieście

 

3 godziny temu, OlaOlla napisał:

Ja obecnie mieszkam w okolicach Hamburga, Niemcy a pochodzę ze Szczecina. Wiec znajac urok internetu do wszystkich mam daleko, czy to z Niemiec, czy z Polski

A w północnej niemcowni bauerow z krowami to nie ma? W Pl to też im blizej zachodu to kołchozy zagranicznych firm nastawione roślinnie lub to samo ale czasem w polskich rękach 

23 godziny temu, Pajej napisał:

każda sie zestarzeje

jak dożyje starości 

20 godzin temu, OlaOlla napisał:

W mojej ocenie trudno,  ale raczej powodem jest fakt, ze pochodzę z dużego miasta i w okolicy to ich niewielu, ale sama osobiście żadnego nie znałam. Tyle co poznawałam, gdy jeździłam do rodziny na wieś. Mając 16 lat chcieli mnie swatać z jakimś, ale wtedy to ja nawet o tym nie myślałam

a szkoda że nie skorzystałaś z oferty matrymonialnej , dziś byłoby mniej zagwostek i dylematów 

4 godziny temu, OlaOlla napisał:

...

Uznaje to za ogromny komplement!..

dopóki nie wiesz o kogo chodzi:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14
47 minut temu, Pajej napisał:

To przyjedź do mnie na wieś zapraszam

 

Dzięki, jade

26 minut temu, konteno napisał:

a do rodziny jak jeżdziłaś to nie miała tam rodzina jakiegoś gospodarstwa  ? czy tylko mieszkali na wsi a pracowali w mieście

 

Mieli gospodarkę, ale jak zmarł wujek, który miał to po dziadkach przejąć to nie było chętnych, żeby się tym zająć I wszystko posprzedawano. 

27 minut temu, konteno napisał:

 

A w północnej niemcowni bauerow z krowami to nie ma? W Pl to też im blizej zachodu to kołchozy zagranicznych firm nastawione roślinnie lub to samo ale czasem w polskich rękach 

 

Są, ale ja nie chce Niemca. Chcę Polaka. 

28 minut temu, konteno napisał:

 

dopóki nie wiesz o kogo chodzi:ph34r:

Teraz to mnie zmartwiłeś 


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14
20 minut temu, cinek1808 napisał:

Ola z Twoja uroda zdobędziesz serce nie jednego polaka który bedzie Cie na rekach nosił

Przeglądałam galerie „Agroselfie” i wiem, ze ja to taka przeciętna dziewczyna wśród tych wszystkich ślicznotek, ale dziękuje za komplement. Miło mi :)


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746
14 godzin temu, zetorki12 napisał:

Jak można wierzyć w przeznaczenie i próbować je zmienić ? Totalna głupota . Co by nie zrobił to i tak osiągnie co ma przeznaczone ? 

Przecież jedno może iść w parze z drugim. Zawsze można oszukać przeznaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
2 godziny temu, OlaOlla napisał:

Przeglądałam galerie „Agroselfie” i wiem, ze ja to taka przeciętna dziewczyna wśród tych wszystkich ślicznotek, ale dziękuje za komplement. Miło mi :)

Zastanawi mnie to co napisałas, to jest przesadna skromność czy poczatek kompleksów?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14
13 minut temu, Pajej napisał:

Zastanawi mnie to co napisałas, to jest przesadna skromność czy poczatek kompleksów?

Nic z powyższych. Kompleksy ma każdy, chyba nikt nie myśli o sobie, ze jest idealny i zawsze znajdzie się coś co można by zmienić w swoim wyglądzie. Wygląd to kwestia gustu. Jednemu mogę się podobać innemu nie. A to, ze potrafie docenić piękno innych kobiet to chyba dobrze? Przynajmniej nie pluje żółcią z zazdrości jak widzę ładniejsza od siebie 😅 


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, cinek1808 napisał:

Przecież jedno może iść w parze z drugim. Zawsze można oszukać przeznaczenie. 

Zastanów się . Skoro inaczej , to nie przeznaczenie . Głupie dyrdymały i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671
15 minut temu, artur125 napisał:

ja siatkówki nie oglądam, to wam opowiem co się w rżs działo

Dziś nie masz wyboru, jesli włączysz dziś po 21 TVP1 to będziesz oglądał siatkówkę, tak jak kolega powyżej napisał😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2975
ten sam mecz będzie też na tvp sport, więc niech jedynkę w spokoju zostawią 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😭😭 Nie będzie? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj