kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
OlaOlla    14
12 minut temu, bratrolnika napisał:

będę brutalny, ale napiszę szczerą prawdę, pewnie mnie za to nie polubisz, ale trudno, jakoś przeżyje

zamiast napisać: jestem Ola, mam lat tyle i tyle, wzrost tyle i tyle, budowa ciała taka i taka, szukam chłopaka z takich i takich okolic, w wieku takim i takim, chętnie blondyn/brunet, chętnie katolik/prawosławny/muzułmanin/żyd itp czego oczekujesz, to piszesz bzdety że "niewiele ci mogę dać bo sam niewiele mam"

tak szukać możesz w nieskończoność

Widocznie mnie nie zrozumiałeś :) Kiedyś napisałam tak jak radziłeś - nie udało się. A teraz nie pisze, bo nie szukam 🤣


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28672

@Thomas2135 akurat nie o związek mi chodzi, bo to wychodzi mi bardzo dobrze, ponad 9 lat po ślubie, dwoje dzieci, dom postawiony za swoje itd.

przykład: stawiałem dom, i jak niektórzy podpowiadali "zmień to, inaczej zrób tamto", to myślałem że wiem lepiej, teraz już mieszkając na swoim widzę co jest nie tak, i najczęściej przypominają mi się wtedy słowa kogoś kto mówił "zrobisz tak jak myślisz, będziesz potem na to kurwił, a przerobić będzie ciężko..."

teraz kolega zaczyna stawiać dom, wpadł, wypytał się wszystko co i jak, przywiózł plany i mówi oglądaj i mów bez ogródek co byś zmienił, posłuchał, zanotował co i jak, i myślę że jak posłucha to od razu zrobi tak że będzie miał lepiej niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203
8 minut temu, lukbold napisał:

Właśnie w ten sposób skończyłem swojego astrolota, gruzu już dawno nie wożę ale.... tapicerkę piorę od 5 lat bo po prostu kurz w niej siedzi... na moje szczęście sąsiad pożyczył na tydzień i trochę wymył.... od razu sprzedaje :P ale tylko dlatrego że ruda wlazła nie tam gdzie można i trza by inwestować przed przeglądem

Najlepsze, że mam wujka,  który ma sprzątanie aut itp,  to miałbym w zasadzie za darmo,  tylko dla dziewczyn,  które by to robiły za robotę, ale po co jak można wierzyć całe lato :) u mnie blacharsko cacy, delikatnie na końcach progów zaczyna wychodzić i na masce,  gdzie było lakierowane.  Już bym go zmienił na coś nowszego,  ale się dziad nie chce psuć.  Ostatnio myślałem, że padła skrzynia,  ale okazało się że tylko tulejki za parę dyszek do wymiany. Tak myślałem, że kupię w przyszłym roku coś, a temu założę hak i może w końcu te przyczepke i będzie stał na wsi gotowy do akcji. 

@brat

Dziś w drodze do szpitala moja nazwała mnie emocjonalna parówą 😛

Na innym forum,  na którym kiedyś siedziałem to normalnie szpiegowala co pisze,  czy przypadkiem nikogo nie za czepiam :)

Co do korzystania z doświadczenia innych,  to niestety "mądrość " zawsze przychodzi dopiero po fakcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28672
3 minuty temu, OlaOlla napisał:

Widocznie mnie nie zrozumiałeś :) Kiedyś napisałam tak jak radziłeś - nie udało się. A teraz nie pisze, bo nie szukam 🤣

z twoich postów wynikało właśnie że usilnie szukasz

ale widać nie rozumiem kobiet aż tak jak mi się wydawało

@daron64 moja już wie jaki jestem, że sobie o innych pogadam to pogadam, sama czasem aż się śmieje która by cie chciała jak nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28672

inny znajomy który tez przeżył budowę domu powiedział że pierwszy dom powinno się zbudować na sprzedaż, a dopiero drugi dla siebie, wykorzystując przy budowie wszystkie doświadczenia które zostały w głowie po budowie tego pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
4 godziny temu, OlaOlla napisał:

No właśnie nie mogę tu oglądać zza granicy 😢

a można wiedziec jak daleka ta zagranica?

2 godziny temu, OlaOlla napisał:

Żeby jeszcze było do kogo. 😌...

to za granicą nie ma nikogo ciekawego ? nie trafiasz na Polaków ? obcokrajowcy też cie nie kręcą ? te przybłędy zza morza śrdziemnego też nie?o.O

1 godzinę temu, radekz200 napisał:

Panowie nie można tez inwestować wszystkich pieniędzy w krowy i maszyny dla siebie tez trzeba trochę przyjemności 

zapomniałeś o ziemi i budynkach  chyba że to miałeś na myśli pisząc przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
2 godziny temu, OlaOlla napisał:

Żeby jeszcze było do kogo. 😌

Po prostu brzydko się starzeją. Za 30 lat większość obecnych dwudziestolatek będzie albo bardziej pozmarszczana niż niejedna obecna 70 latka (oczywiście przez nadmiar tej całej tapety, solarium i innych wynalazków) albo pójdą w druga stronę i zaczną sobie wstrzykiwać kwasy i będą napompowane niczym lalki.

MAsakra wy tylko o wyglądzie. każda sie zestarzeje, ale charakter jest wazny, najwazniejszy

1 godzinę temu, OlaOlla napisał:

Jasne! Wyrwać rolnika to niezły wyczyn tak sądzę 😅

Rolnika problem wyrwać? niesadze trzeba tylko zrozumiec jaka jest jego praca i ze nie bedzie na każde zawołanie bo jest zarobiony. 

wystarczy od czasu do czasu powiedzieć ze ma ładna pszenice, przejechac sie z nim ciagnikiem i jest Twój

  • Haha 1

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Taaa , najważniejszy . Faceci to wzrokowcy , a takie tłumaczenie o charakterze , to dobre dla tych co trochę brzydsze mają . B|🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2975
Także Olu, jeszcze masz szansę na poznanie kogoś normalnego 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy
3 godziny temu, daron64 napisał:

Agrotinder :)

Nie obrażaj Agro, to poważne forum :D

Tinder... friends with benefits 😂😂

 

1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

 Taaa , najważniejszy . Faceci to wzrokowcy , a takie tłumaczenie o charakterze , to dobre dla tych co trochę brzydsze mają . B|🤣

Właśnie, tania ściema z tym charakterem 😂

I kobitki też są wzrokowcami :D

Więc nie pieprzcie tu o charakterze,bo najpierw działa wzrok a potem cała reszta😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Idąc tropem charakteru Pajej uderz do najbrzydszej na wsi, bo uroda nieważna i ma dobry charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14
2 godziny temu, Pajej napisał:

MAsakra wy tylko o wyglądzie. każda sie zestarzeje, ale charakter jest wazny, najwazniejszy

Rolnika problem wyrwać? niesadze trzeba tylko zrozumiec jaka jest jego praca i ze nie bedzie na każde zawołanie bo jest zarobiony. 

wystarczy od czasu do czasu powiedzieć ze ma ładna pszenice, przejechac sie z nim ciagnikiem i jest Twój

W mojej ocenie trudno,  ale raczej powodem jest fakt, ze pochodzę z dużego miasta i w okolicy to ich niewielu, ale sama osobiście żadnego nie znałam. Tyle co poznawałam, gdy jeździłam do rodziny na wieś. Mając 16 lat chcieli mnie swatać z jakimś, ale wtedy to ja nawet o tym nie myślałam 😅😅 

1 godzinę temu, kris91 napisał:

Także Olu, jeszcze masz szansę na poznanie kogoś normalnego 😄😄😄

Powiem tak, może kiedyś albo nie w tym życiu :) 

2 godziny temu, konteno napisał:

a można wiedziec jak daleka ta zagranica?

to za granicą nie ma nikogo ciekawego ? nie trafiasz na Polaków ? obcokrajowcy też cie nie kręcą ? te przybłędy zza morza śrdziemnego też nie?o.O

zapomniałeś o ziemi i budynkach  chyba że to miałeś na myśli pisząc przyjemności ;)

Są ciekawi Panowie za granica. Przecież nie będę do końca życia sama, wiec jak się zakocham to bez różnicy będzie, czy rolnik, czy miastowy. Ale... życie na gospodarstwie zawsze było moim marzeniem. Spędzając wakacje u babci na gospodarstwie wszystkie obowiązki były dla mnie przyjemnością. Najbardziej uwielbialam prace przy krowach dlatego wiem, ze jeśli swoje życie spędzę w mieście to zawsze gdzieś będę miała myśli, ze „jest fajnie, ale na wsi byłoby lepiej...”. 


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28672
1 godzinę temu, Candy napisał:

😂😂

 


😂

 

Więc nie pieprzcie tu o charakterze,bo najpierw działa wzrok a potem cała reszta😂

moja mi mówi że na ładność mnie nie brała, nie można się nie zgodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powiedziała też "... a która by Cię chciała? Ewidentnie chce zabić w Tobie poczucie własnej wartości, żebyś podbudowany jakimś komplementem nie próbował dziobać w innym ogródku. 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28672

kto się czubi ten się lubi😋

nie w głowie mi inne poletka obrabiać, ważne żeby swoje zawsze i na czas było ogarnięte:D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2975
2 godziny temu, OlaOlla napisał:

W mojej ocenie trudno,  ale raczej powodem jest fakt, ze pochodzę z dużego miasta i w okolicy to ich niewielu, ale sama osobiście żadnego nie znałam. Tyle co poznawałam, gdy jeździłam do rodziny na wieś. Mając 16 lat chcieli mnie swatać z jakimś, ale wtedy to ja nawet o tym nie myślałam 😅😅 

Powiem tak, może kiedyś albo nie w tym życiu :) 

Są ciekawi Panowie za granica. Przecież nie będę do końca życia sama, wiec jak się zakocham to bez różnicy będzie, czy rolnik, czy miastowy. Ale... życie na gospodarstwie zawsze było moim marzeniem. Spędzając wakacje u babci na gospodarstwie wszystkie obowiązki były dla mnie przyjemnością. Najbardziej uwielbialam prace przy krowach dlatego wiem, ze jeśli swoje życie spędzę w mieście to zawsze gdzieś będę miała myśli, ze „jest fajnie, ale na wsi byłoby lepiej...”. 

Zawsze mogę Twoje marzenie spełnić żaden problem, pasuje jak ulał, krowy są, wieś jest 😀 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Trafi swój na swego. Tylko kwestia czasu.  Znam kilka małżeństw gdzie o ich poznaniu decydował przypadek a może przeznaczenie. Moja kuzynka poznała męża w Turcji w ostatni dzień wczasów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eSeczka    11

Czy o czymś to świadczy? Ja poznałam na wymianie chłopaka w Hiszpani. Później rok szkoły w Anglii razem z, nim jednak to była pomyłka, za równo studia w GB jak i ten chłopak.
 


Na FB             Yulia Evmenchikova

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eSeczka    11

Czy Twoje jest tak przewidywalne i klarowne? A może nudne..


Na FB             Yulia Evmenchikova

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Ja wierzę w przeznaczenie. Nie myli się ten co nic nie robi. Kazdemu zdarzają się pomyłki , błędy i tylko od nas samych zależy  czy wyciagniemy z nich wnioski czy będziemy te błędy powielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj