kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
NewVario    39

Najlepsze dziewczyny ma Paweł , cóż , najlepsze pod względem atrakcyjności fizycznej , na tym się kończy . Judyta hmm , bardzo fajna z charakteru , a reszta ^^ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Się wciągnąłem w ten serial. :P

Ale powiem szczerze, że się miło zaskoczyłem bo spodziewałem się lipy, pośmiewiska z rolników i produkcji typu "ukryta prawda", "trudne sprawy" itp. ale serial dość realny, ciekawy o normalnych ludziach. Nie wydaję się aby był ustawiany. Trochę pewnie poprawiają ale do ww mu bardzo daleko.

 

 

Wczoraj przypadkiem tak wyszło że oglądałem cały odcinek, więc  pozwolę sobie napisać kilka słów 

Na początku zaznaczam że jest to moja subiektywna ocena i w rzeczywistości może być całkiem inaczej... nie wiem

 

1 Zbigniew "podlałem kwiatki" 

Katarzyna- kobieta jak kobieta, ale mówiąc szczerze trochę mnie przeraża, nie wiem czemu. Ale bałbym się z nią zostać w nocy sam na sam hehe

 

2 Grzegorz- wygląda na naprawdę spoko kolesia

Ewa- trochę drętwa, wyobcowana, chyba nieśmiała (to akurat rozumiem bo sam jestem nieśmiały) ale ogólnie na +

Ania- fajna, ładna, ale w ogóle mi tu nie pasuje,

Ula xDD moja nr1, najbardziej wyrazista wśród wszystkich dziewczyn, super poczucie humoru. Elegancko ciśnie beke z konkurentek, jak i z gospodarza. Widać że ma własne zdanie, wygląd fizyczny też ok, ogólnie ++

Wiem że tutaj zjechana jak bura suka, w sumie nie wiem dlaczego, przecież to tylko takie heheszki i trochę dziwne poczucie humoru. No ale takie jest najlepsze 

Śmiesznie trochę bo jakiś czas temu były posty że jak to moja żona nicz nie będzie robić, ale jak laska sama mówi że jej się to nie podoba (choć to tylko żart) to hurr durr jak to ?? Kopalnia beki normalnie.

 

3 Adam

Sylwia- ok i tyle

Iza- ok i tyle

Anna- sory, ale dziewczyna sprawia wrażenie jakby jej brakowało piątej klepki 

 

4 Stanisław, poważny chłop, a ubiera się jak jakiś seba gdy leci na siłkę. Dziwnie trochę to wygląda 

Grażyna- taka śmieszna dojrzała pani, ogólnie na +

Maria- nudy

 

5 Paweł, koleś robi wrażenie takiego rozpieszczonego gówniarza, który wszystko miał podane na tacy. Ale może to tylko wrażenie

Natalia- wygląd fizyczny super, nie ma się co oszukiwać, piękna kobieta. Chyba najładniejsza ze wszystkich

No ale ona jak i koleżanka niżej to gwiazdeczki, które biorą udział w programie tylko po to żeby się pokazać i żeby je ktoś zauważył. Może zrobią karierę, robiąc wywiady w polo tv itp...

Katarzyna- uroda ok, reszta wyżej,

Judyta, fajna, ładna, chyba inteligenta. Jedyna z którą Paweł mógłby coś zadziałać  Ale on chyba tak wybierał żeby mieć przez kilka dni ładne dupcie w domu. Choć jak trzeba było pogadać z dziewczynami, to języka w gębie zapominał.

 

No i tyle, program ogólnie ok, choć trochę nudny. Wyników oglądalności nie chce mi się szukać, ale na pewno nie się dobre. Choćby przez fakt że chyba w tym samym czasie leci Czas Honoru.

 

Aaaa no i jeszcze ubóstwiana prowadząca. Zgadzam się jest fajna, nawet można powiedzieć że super. Ale jak się nie umie chodzić na obcasach to lepiej nie chodzić, bo wygląda się jak kaczor 

 

Dziękuje za uwagę.

Ryszard "Peja" Rynkowski 

 Dodam swoje 2 grosze sprostowania.  :D

1. Zbysiu taki smieszny typek, pompę mam z niego zawsze ale to w dobrym znaczeniu, taki prosty człowiek. Ta Kasia taka jakaś wydaje się nie ogarnięta ale wypowiedzi ma na dobrym poziomie więc chyba tylko tak wolno gada i to przez to. Szału nie ma ale pasują do siebie.

 

2.Grzesiu taki niezdecydowany, nie wymawia rrr co mnie wkurza u ludzi ale to tylko moje zdanie i nikogo przez to nie skreślam. Ogółem taki typ[ek jakby sam nie wiedział czego chce, takie moje zdanie. Ula głupia kro... wywaliłbym ją od razu a on się boi do niej odezwać. Chyba najbardziej pasuje do niego ewa, cicha spokojna ale leci za nim wszędzie. Ania to jest bo jest mało ją widać.

 

3. Adam to kawał chłopa ale fajnie się wypowiada. Faktycznie wydaje się olbrzymem o gołębim sercu. Jego panny no cóż, każda inna. Ale chyba ruda była by najlepsza choć pewnie wyjdzie, że wybierze sylwie. 

 

4. Stasio taki spokojny koleś, stonowany ale faktycznie ubiór ma jak seba.  :lol: Chociaż rolnik to szkoda, żeby w garniaku chodził do pracy. Zdziwiło mnie tylko jego gospodarstwo bo z początku taki zwykły, cichy, mały rolniczek, spodziewałem się kilku kur i krówkę a tu widzę nowe maszyny, sporo hektarów - trochę późno za zakładanie rodziny się wziął. 

 

5. Paweł mnie zaciekawił w kwestii mlekomatów. Zainteresowałem się tematem i jego gospodarstwem. Chłopak młody ale faktycznie sporo się rozwiną i dalej rozwija, możliwe że dostał dobry start od rodziców jak większość młodych rolników ale ważne, że działa i tego nie marnuje. Według mnie po prostu nie ma za dużej styczności z podrywem dziewczyn i jest naturalny a nie jakiś dziecinny. Większość tak ma tylko w lustro nie patrzy a innych ocenia. :D

Co do dziewczyn, wszystkie fajne i ładne na swój sposób. Osobiście miałbym problem z wyborem. Ale według mnie tak jak kolega wyżej, Natalia tu wygląda i przyszła się pobawić, pokazać, zaistnieć. Co do reszty... Judyta to wulkan energii, ładna dziewczyna, mogła by być bardziej opalona ale ciekawa osobowość. Ja jednak chyba jestem za Kasią. Ładna, wydająca się spoko i raczej nie bojąca się mieszkania i pracy na wsi. 

 

Dodam jeszcze, że nie ma co oceniać za bardzo bo większość nawet tak by się nie zachowała. Pomyślcie sobie jak byście zrobili na ich miejscu. Kamera przed twarzą, ładna dziewczyna obok a wy próbujecie nie wyjść na idiotów i jednakowo wykorzystać szansę poderwania jej. Myślę, że nie było by tak łatwo.  ^^

 

Oczywiście polecam, fajny serial taki naturalny. Szkoda tylko, że taki krótki ale może to dzięki temu nie jest modą na sukces.  :lol:

Byłbym zapomniał ale prowadząca malina. Na prawdę ładna i fajna dziewczyna. Ciekawi mnie skąd pochodzi (wieś/miasto) i jakie rejony bo z różnych wypowiedzi nie tylko w tym serialu gadał mądrze i przychylnie o wsi, o chłopakach z rolnik szuka żony i ogólnie o rolnikach. 

I ten jej ciągły uśmiech.  ^^ Taka milusia.  :D

Edytowano przez Kamillo0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po pierwszym odcinku stwierdziłem, jak dobrze pamiętam do bliższego poznania powinno być 2 max 3 dziewczyny. Teraz, gdy są już w gospodarstwach powinno być ich tylko 2. Nie da się ze wszystkimi porozmawiać indywidualnie, bo przecież wtedy dowiemy się o człowieku najwięcej. Widać, że u Grzegorza, Adama 3 kobieta jest zawsze cicha, mało zauważalna. No jest jeszcze Pan Stasio, któremu kandydatka trafiła do szpitala. Program pokazuje tylko kilka godzin z jednego dnia. Co dzieje się po wyjeździe ekipy, jak ze sobą rozmawiają i co robią można się tylko domyślać. 

Wracam, bo pomyliłem imiona Panów.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

wczorajszy odcinek super, co do moich spostrzeżeń:

-tak jak kilku osobom powyżej Ewy mi szkoda, moim zdaniem pasuje do Grześka, niestety przez obecność osób trzecich nie może pokazać się tak naprawdę, krępuje się

-Ulę wyrzuciłbym na miejscu Grześka od razu, widać że taka pyskata, a najbardziej rozbawiło mnie jak Grzesiek z Ewą siedzieli na silosie a ta z dołu ich obserwowała, taki pies ogrodnika

-podoba mi się że pokazane są gospodarstwa tak różne, tzn. Paweł i Grzesiek mają gospodarstwa dobrze rozwinięte, doinwestowane, u Zbyszka takie typowe kilkunastohektarowe polskiej wsi, a u Adama tak trochę małe zacofanie, o Stasiu się nie wypowiadam, bo tam tylko widać w czołówce na początku odcinka że ma kombajn Classa, i ostatnio że pług mu przywieźli. Dobrze że jest taka różnorodność, bo tak to by mieszczuchy obejrzeli i znowu byłaby gadka że na wsi to najlepiej jest

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Byłbym zapomniał ale prowadząca malina. Na prawdę ładna i fajna dziewczyna. Ciekawi mnie skąd pochodzi (wieś/miasto) i jakie rejony bo z różnych wypowiedzi nie tylko w tym serialu gadał mądrze i przychylnie o wsi, o chłopakach z rolnik szuka żony i ogólnie o rolnikach. 

I ten jej ciągły uśmiech.   ^^ Taka milusia.   :D

Taaaaaa ,ze wsi pochodzi .... ;) http://nocoty.pl/gid,16912152,kat,1013545,title,Marta-Manowska-Jaka-jest-naprawde-prowadzaca-Rolnik-szuka-zony,galeria.html?ticaid=61392a

 

Edit:

 

-tak jak kilku osobom powyżej Ewy mi szkoda, moim zdaniem pasuje do Grześka, niestety przez obecność osób trzecich nie może pokazać się tak naprawdę, krępuje się

-Ulę wyrzuciłbym na miejscu Grześka od razu, widać że taka pyskata, a najbardziej rozbawiło mnie jak Grzesiek z Ewą siedzieli na silosie a ta z dołu ich obserwowała, taki pies ogrodnika

Poczekałabym z wyrzucaniem ...Obie dziewczyny widać,że Grzegorz im się podoba dlatego tak się zachowują . Myślę ,że Ewa wcale taka  cicha nie jest i jeszcze pokaże pazurki . Tak jak ktoś wyżej napisał ,biega za Grzegorzem ,a Ula jest zazdrosna. Pomyślcie  Panowie ,jakby było odwrotnie ,jak  np. byłoby 3 panów i jedna dziewczyna i do tego podobałaby się co najmniej dwóm z nich ?  To dopiero byłaby rywalizacja .  ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie do końca rozumiem, czy się ze mną zgadzasz czy nabijasz.  :D Do tej pory ciekawił mnie wiek prowadzącej, co nie co znalazłem i nie pomyliłem się ale za to zaskoczył mnie wiek kandydatek Pawła. Natalia 20 lat ;o myślałem, że 25 a Kasia 30 co według mnie młodziej wygląda niż Judyta a nawet dałbym jej tyle co obstawiałem Natalie. 

 

Ogółem na 99% uważam, że program jest naturalny, nie ustawiony i scenariusz faktycznie pisze życie ale ta Ula mnie zastanawia.

Ja widzę 2 opcje. Albo specjalnie została, żeby było ciekawie albo Grzesiu j wybrał bo ma problemy z wyborami życiowymi, był pijany, niedowidział, spał jak ja wybierał, nie mógł rozczytać listu, nie dodała zdjęcia... Nie ma więcej pomysłów.  :lol: Ale jej sens bycia w tym programie jest tylko taki aby zwiększyć oglądalność bo ogólnie to jakaś chora emocjonalnie a może nawet psychicznie babka. Nie chciałem nikogo obrażać ale lepsza szczerość niż kłamstwo. 

 

 

To może obstawiamy?  ^^ Nie wiem w którym odcinku będą odpadać kolejne ale ja finał (jeśli oczywiście nikt nie zostanie sam) obstawiam tak:

Zbysiu - Kasia bezkonkurencyjna (no nie ma wyboru :P )

Grzesiu - Ewa

Adam - Sylwia (choć myślę, że to nie jest najlepszy wybór)

Stasiu - Grażyna (choć nie zdziwiłbym się jakby wybrał Elżbietę bo w 1 odcinku tak trochę cisnęła po nim a on i tak ją zostawił)

Paweł - Natalia (osobiście byłbym za Kasią)

W zdrapki z biedry nie mam szczęścia to może chociaż tu trafię.  :lol:

Edytowano przez Kamillo0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tekst Uli do Ewy. Jak pamiętam, więc sparafrajuję..."jakbyś spadła z tego silosu i się zabiła to nawet byśmy nie żałowali". Kto tak mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

To może obstawiamy?  ^^ Nie wiem w którym odcinku będą odpadać kolejne ale ja finał (jeśli oczywiście nikt nie zostanie sam) obstawiam tak:

Zbysiu - Kasia bezkonkurencyjna (no nie ma wyboru :P )

Grzesiu - Ewa

Adam - Sylwia (choć myślę, że to nie jest najlepszy wybór)

Stasiu - Grażyna (choć nie zdziwiłbym się jakby wybrał Elżbietę bo w 1 odcinku tak trochę cisnęła po nim a on i tak ją zostawił)

Paweł - Natalia (osobiście byłbym za Kasią)

W zdrapki z biedry nie mam szczęścia to może chociaż tu trafię.  :lol:

 

Sylwia to ta mała???

Do Pawła to ta Judyta byłaby w sam raz

o Stasiu się nie wypowiadam bo pań z imienia nie rozpoznaję

pozostałe głosy popieram

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Widać nie oglądasz ze zrozumieniem.  :lol:

To Ula coś burknęła do Ewy i wtedy Ewa powiedziała do Uli "na pewno nie będziesz żałowała jak się zabije" - dobrze zapamiętałem a Ula coś tam odpowiedziała, że aż taka nie jest czy coś tam. Ale ładnie Ule zgasiła w tym momencie wiec musiałem ten tekst zapamiętać.  :D

 

Jeszcze dodam bo mnie ciekawi taka rzeczy czy Paweł faktycznie ma tyle nowego sprzętu czy to ściema ale to zobaczymy w kolejnym odcinku bo coś wspomnieli o kiszonce. Mi to trochę wygląda jak reklama dilera (podstawił maszyny na czas programu). 

 

Sylwia to ta mała???

Do Pawła to ta Judyta byłaby w sam raz

o Stasiu się nie wypowiadam bo pań z imienia nie rozpoznaję

pozostałe głosy popieram
 

Tak Sylwia ta mała.

Ja też nie znałem z imienia tych Stasia panienek ale zaczerpnąłem wiedzy z neta.  ^^

 

Edytowano przez Kamillo0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

właśnie mi też nie chce się wierzyć ze Paweł ma tyle sprzętu chyba wypożyczył na czas trwania programu :D ale te dwie blondyny to całkiem niezłe laski :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Być może i coś pokręciłem, bo telewizor miałem trochę za mocno wyciszony. Tak czy inaczej myślę podobnie jak inni, że Ula nie powinna być z Grzegorzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

a tak całkiem przy okazji to u Grześka nie stał przypadkiem Bizon Gigant??? czy mi się przywidziało i był to tylko Rekord???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Według mnie to był rekord ale też się nie przyjrzałem.  :P

Też myślę, że dobrą kasę na tym zbiją bo oglądalność rośnie i będą kolejne serie. 

Z tym Pawłem (nie, że mu zazdroszczę, żałuje, wypominam) wydaje mi się, że to może być reklama jakiegoś dilera gdyż nawet na stronie TVP w opisie poszczególnych rolników u Pawła jest, że wziął MR 50 tys zł i dofinansowanie na modernizację obory 150 tys. Steyr i Case Farmall jest nowy max 2 letni a JX starszy więc myślę, że po co podawali by ile wziął dofinansowań a nie uwzględnili by tych maszyn za które trzeba dać dużo więcej? Na prawdę nie zazdroszczę i fajnie jakby to było jego ale moje zdanie jest takie jak powyżej. Tym bardziej, że dla dilerów to dobra okazja do reklamy. Podstawi sprzęcik z naklejką i git. 

przy okazji wypowiem się, ze trochę głupie jest udostępnianie przez TVP ile wziął dofinansowań. Po pierwsze to prywatna sprawa, po drugie to trochę haczyk na blachary i na pewno takie też się zgłaszały jak wywęszyły łatwą kasę. 

 

PS: Znalazł ktoś odpowiedniki tego programu z innych krajów z napisami lub lektorem? Z ciekawości luknąłem kilka w obcojęzycznych wersjach ale nic nie zrozumiałem choć z tego co widziałem to tam jest to program typu "pamiętniki z wakacji" tylko z dużo większym budżetem.  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Zbysiu - Kasia bezkonkurencyjna (no nie ma wyboru :P )

 

 

Oglądam od przypadku, ale czemu Zbysiu ma jedna wybrankę ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ponieważ ,tylko Kasia przyjechała na spotkanie .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co do Ewy nie wydaje mi się żeby była jakaś psychiczna po prostu na moje oko jest bardzo cichą skromną dziewczyną, jak jej tamta zaczęła dopiekać to widzieliście że Ewa chciała opuścić program, a co do tej drugiej to Grzesiek zaraz ją rozpracował że jest jedynaczką na tych malinach, momentalnie ją wyczuł. Co do Pana od tych krówek to moją faworytką jest rudzielec z Krakowa kobieta z vervą i wogóle, jak nie poleci na blondyny to ona je wykończy, ta jedna to jest tylko dla medialnego kiczu więcej nic. Najlepiej ma Zbysio jedna dziewczyna, widać że tez razem pasują do siebie :D Meg to już musi być przeznaczenie inaczej tego się nie da nazwać. Najlepsza jego mama pogrzało cię jeden dzień a ty ją chcesz wykończyć, przecież wieczorem ci zwieje do miasta :D

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ponieważ ,tylko Kasia przyjechała na spotkanie .  

 

 

 

 

 

Przynajmniej nie będzie miał dylematu którą wybrać.       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Meg to już musi być przeznaczenie inaczej tego się nie da nazwać. 

Też tak uważam .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oto na co trafiłem przeglądając główną na WP. http://teleshow.wp.pl/gid,16936427,title,Adam-Krasko-nie-tylko-szuka-zony-Olbrzym-z-programu-o-rolnikach-rozkochal-w-sobie-widzow,tpl,4,galeria.html

Sam artykuł jest nawet w porządku, ale większość komentarzy pod nim to szkoda słów, by to opisać. Program miał zmienić postrzeganie wsi, ale chyba jeszcze długa droga w tym kraju. 

Pytanie do oglądających od początku ten program. Czy był jakiś wymóg, żeby wszystkie dziewczyny pochodziły z miasta, lub też nie miały nic wspólnego z gospodarstwem? Jak tak się słucha i ogląda to żadna z nich nie ma zielonego pojęcia o wsi i pracy rolnika. Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, tj. reklama Basf przed programem. Co prawda nie widziałem całej, ale prawdę "mówi" na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

nie nie było takiego wymogu i były też dziewczyny ze wsi ale poodpadały niektóre w listach a ostatnia ze wsi była chyba taka co ją bardzo bolało że ten olbrzym ją skreśla i mówiła że jeszcze się przekona że zle robi czy coś w tym stylu 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Oto na co trafiłem przeglądając główną na WP. https://teleshow.wp.pl/gid,16936427,title,Adam-Krasko-nie-tylko-szuka-zony-Olbrzym-z-programu-o-rolnikach-rozkochal-w-sobie-widzow,tpl,4,galeria.html

Sam artykuł jest nawet w porządku, ale większość komentarzy pod nim to szkoda słów, by to opisać. Program miał zmienić postrzeganie wsi, ale chyba jeszcze długa droga w tym kraju. 

Komentarze na wp czy onecie ? daj spokój. Program na pewno zmienia spojrzenie na wieś, takiego PR dawno nie mieliśmy - moim zdaniem, reszta zależy od sposobu w jaki będą się zachowywali uczestnicy. Proponuję, porozmawiaj ze znajomymi z miasta, dziewczynami najlepiej. 

Edytowano przez Marcz84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianek    167

Oglądnąłem właśnie 5 odc i jestem zaskoczony co do Zbigniewa. Nie wiem kogo on szuka, chyba jakiegoś woła do pracy :lol:  Rozumiem mogła podjeżdżać z tymi przyczepami ze słomą ale żeby od razu ładować i układać i to w pierwszy dzień? A Grzegorz jednak umie się ładnie zachować, kibicuje Ewie ona musi to wygrać, ona do niego pasuje najlepiej, Ula to to tylko teraz się tak przymila a od razu widać że to 2 licowy człowiek jest, coś tam pogada pogada i strasznie urażona w samotności do kamery mówi jak to ją Ewa obraża....     Więcej się nie wypowiadam bo ide spać ;)

Edytowano przez Sianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj