kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
czesio200    3400

Pany spokojnie to jest program tv od początku było wiadomo, że ją weźnie, wyboru nie miał taki scenarusz. Musi być ciekawie.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671
49 minut temu, Daria54321 napisał:

Zjechać to ty sobie możesz w gimnazjum kolegę z ławki a nie mnie😝 

Panowie ogarnijcie się 😉

Gimnazjum, kiedy to było (kończyłem w 2003r.), sama płaczesz że nie zdążyłaś na publiczny lincz, to chce pomóc.

Temu Krzyśkowi to krowy ze śmiechu pozdychaja jak zobaczą ten wynalazek😁

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
7 minut temu, DanielFarmer napisał:

A on to co prezentuje? Sorry ale jednego zdania poprawnie nie umie powiedzieć...

Też to zauważyłem napisałem wcześniej nawet , ale spokojnie Dzesi go na głębokie wody wycignie .  Będzie show.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5232

przydała by mi sie taka do straszenia asfu w kukurydzy

  • Haha 6

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

I na szpaki by się nadała do sadu😋

Choć po takich widokach to pewnie i stonka by walizki zabrała i się wyprowadziła z ziemniaków...

Edytowano przez bratrolnika
  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Jaki hejt 😢 może ładna nie jest, ale ma luz a tamta zazdrośnica to to dopiero porażka :)

@Braciszku twojego zdjęcia też nie widzieliśmy dawaj to sobie zjedziemy 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianb89    79
no bez przesady z tym luzem wiadomo że teraz już kobieta to nie musi aż tak po oborach latać i krowy do wiadra ręcznie doić ale ta to nie na gospodarstwo w żadnym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

 przesadziła z zabiegami ale posłuszna jest😁 przyznajcie😄 ja tam ją widzę jak w tych no kaloszach po tej oborze gania 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ja sobie Jessi nie mogę wyobrazić, jak lata w kaloszkach po oborze

Ale kto wie, może odkryje nowe powołanie🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie idealna kobieta to taka, która ma twardy charakter (nie jest Madame Gerrero, która po kosmetyczka tylko chodzi) i jest ładna. Jeżeli nie spełni drugiego warunku, to wiadomo że ok, bo można normalnie z nią żyć w małżeństwie, ale jeżeli nie spełni pierwszego warunku, to do odrzutu :) Akurat ta Jessica nie spełnia wyglądu i po części też charakteru, bo jest przygłupawa. Ale to zmartwienie tego chłopa, co to ją tak bardzo pragnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie ale wygląd to najmniej istotny jest według mnie najważniejsze żeby miała w głowie po układane i potrafiła pracować a nie wydawać tylko i nic nie robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
9 godzin temu, Daria54321 napisał:

Znowu przegapiłam okazję na publiczny lincz  i nie napisałam do kandydatów😂 😥😛

jak możecie się tak wyśmiewać?jesteście okropni😣

napisz do mnie na priw to ominiesz publiczny lincz

9 godzin temu, maniek20 napisał:

fajne te kobiety chętnie bym sam poznał tą dorotę z podkarpacia 

 

jeszcze nie znalazłeś baby?

  • Haha 1

Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pisać do Ciebie? Żebyś znów ujawnił publicznie rozmowy z pw gdy dziewczyna Cię po prostu olała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, artur125 napisał:

twardy charakter? rozwiniesz to

Otóż chodziło mi o to, żeby to nie była jakaś słynna piękność, tylko żeby umiała też w domu coś zrobić (ugotować, wyprać, wyprasować). Bo na co Ci baba, która będzie tylko wydawać pieniądze, tak jak napisał to kolega Maniek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671
9 godzin temu, Daria54321 napisał:

Jaki hejt 😢 może ładna nie jest, ale ma luz a tamta zazdrośnica to to dopiero porażka :)

@Braciszku twojego zdjęcia też nie widzieliśmy dawaj to sobie zjedziemy 😋

nie ma co oglądać, mały, chudy, i w dodatku wczoraj podczas oglądania odcinka żona powiedziała że mam takie zakola jak Grzesiek, po czym sprostowała że jednak nie, bo ja mam większe🤢

1 godzinę temu, Pajej napisał:

napisz do mnie na priw to ominiesz publiczny lincz

jeszcze nie znalazłeś baby?

z tego co pamiętam to i ty tu się ogłaszasz już z trzecią serię:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiogon    21
2 godziny temu, MARTINEZUrsus napisał:

Otóż chodziło mi o to, żeby to nie była jakaś słynna piękność, tylko żeby umiała też w domu coś zrobić (ugotować, wyprać, wyprasować). Bo na co Ci baba, która będzie tylko wydawać pieniądze, tak jak napisał to kolega Maniek.

"słynna piękność" - wolę babę, do której będzie się chciało wracać wieczorem z pola na noc niż taką, która będzie super gotować i tylko tym mi zaimponuje, a ja zamiast orać żonę będę wolał orać pole 😜 ( w końcu mamy XXI wiek i facet też powinien potrafić co ugotować - nie tylko wodę 😂, no chyba, że szuka takiej do gotowania bo sam nie potrafi, a na końcu zostaje starym kawalerem więc i tak musi się nauczyć no chyba, że zupa chmielowa non stop 🤣 )

 

Żeby nie było, że nic na temat RSŻ to Dżesii jak mama nie dopilnuje to rozdziewiczy chłopczyka bo samej wybranki pewnie już nic w życiu nie zaskoczy 🤣 Swoją drogą ciekawe jak będzie prezentować się jej "zad" w ciasnych spodniach / leginsach. Bedzie można troszkę pogrzebać w jej przeszłości 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj