Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6673 odpowiedzi na ten temat

#641 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 11:44

"Rolnik szuka żony"

Odpowiedź jest chyba prosta, wybrali tych którzy zdawali się najbardziej medialni, a tym samym mieli przyciągnąć jak najwięcej widzów. W końcu o to tu najbardziej chodzi- zyski z reklam, nie o jakieś tam związki hehe. A nie wzięli wszystkich bo budżet pewnie ograniczony mocno, a wszytko kosztuje: organizacja, ekipa, przejazdy itp ;) Program ma wygenerować zysk,  jak najmniejszym kosztem. Biznes proste hehe

Edytowany przez jajonasz, 27 wrzesień 2014 - 11:45.

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 08:40
  •  

#642 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 13:02

"Rolnik szuka żony"

nie o jakieś tam związki hehe.

Twoim zadaniem żadna nie dostanie białej róży ?  ;)  

Nie możesz tego wiedzieć ,czy nie zaiskrzy ....nawet jakby miało to być tylko dla zysku kręcone .

#643 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 13:14

"Rolnik szuka żony" Nie, nie, to nie tak. Oczywiście masz rację, może się coś takiego zdarzyć. Ale myślę że nie jest to główny cel producenta ;)
Nie, nie, to nie tak. Oczywiście masz rację, może się coś takiego zdarzyć. Ale myślę że nie jest to główny cel producenta ;)

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

#644 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 14:00

"Rolnik szuka żony"

Wiadomo muszą cos w tv pokazać, to musi być coś co ludzie chętnie będą przyjemnie oglądać i żeby było chociaż trochę wesoło.

Wątpię by producent wierzył że zeswata choćby jedną parę na poważnie.

Można wierzyć w to że może jednak coś tam zaiskrzy ale przed kamerami? Daj se luz.

W życiu nie takie miłości mogą się zdarzyć jednak dla mnie osobiście ten program jest bardziej pośmieliskiem dla tych kawalerów (za panny się nie wypowiadam, bo nie wiem jak szczere są ich intencje)

Nie oglądam takich rzeczy, uważam że to jest podobny program do programu o życiu osobistym dody i michała wiśniewskiego, albo prawie big brother.

Nie żyję telewizją, a niestety w telewizji pokazują inne bardziej żenujace i idiotyczne rzeczy takie jak "Dlaczego ja" "Zdrady" "Szpital" "Malanowski" "Rozmowy w toku" i kilka innych.

Może być "klan", "M jak miłość" gdzie w miarę normalnie jest mimo że zawsze się coś dzieje i już samo to jest nietypowe.

Najgorsze jest to że ludzie wierzą w to co pokazuje telewizja i to niezależnie od programu.

Przytrafiło mi się że mama mi o jakieś chorobie opowiada i twierdzi że ma rację bo to widziała w serialu "Szpital"...

Jednym z przykładów (jakich jest ogrom) pokazywanych bzdur i parodii w TV jest odcinek 373 "Trudnych spraw" http://www.youtube.c...h?v=ykuZ4kCCtY8

Tak więc sorry nie oglądam, wolę poczytać książki. :) Jedynie ciekaw jestem jak będzie na koniec programu, co z tego wyjdzie. XD

Jak to mówi przysłowie, "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć" :)

P.S. Mam nadzieję że nikogo tym nie uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. To po prostu moja skromna opinia na temat.

Edytowany przez Apista, 27 wrzesień 2014 - 17:06.

#645 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 wrzesień 2014 - 18:17

"Rolnik szuka żony"

Zasadniczo powiem tyle że ten pan z małym chłopczykiem, sorry nie pamiętam imienia i ta pani w jego grupie ta wysoka blondynka, naprawdę spójrzcie na nich jak są razem, według mnie widać po nich że pasują do siebie i to im kibicuję najbardziej i coś mi mówi że oni dociągną do ślubu razem :D

#646 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1068 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 19:18

"Rolnik szuka żony"

ten blondyn z dzieckiem? On jest podobny do mnie nie z wygladu tylko ze sposobu myslenia jak w zerowym odcinku opowiadał o sobie to jakbym siebie słyszał

Rolnik z powołania :-)

#647 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 wrzesień 2014 - 20:05

"Rolnik szuka żony"

Wiadomo muszą cos w tv pokazać, to musi być coś co ludzie chętnie będą przyjemnie oglądać i żeby było chociaż trochę wesoło.

Wątpię by producent wierzył że zeswata choćby jedną parę na poważnie.

Można wierzyć w to że może jednak coś tam zaiskrzy ale przed kamerami? Daj se luz.

W życiu nie takie miłości mogą się zdarzyć jednak dla mnie osobiście ten program jest bardziej pośmieliskiem dla tych kawalerów (za panny się nie wypowiadam, bo nie wiem jak szczere są ich intencje)

Nie oglądam takich rzeczy, uważam że to jest podobny program do programu o życiu osobistym dody i michała wiśniewskiego, albo prawie big brother.

Nie żyję telewizją, a niestety w telewizji pokazują inne bardziej żenujace i idiotyczne rzeczy takie jak "Dlaczego ja" "Zdrady" "Szpital" "Malanowski" "Rozmowy w toku" i kilka innych.

Może być "klan", "M jak miłość" gdzie w miarę normalnie jest mimo że zawsze się coś dzieje i już samo to jest nietypowe.

Najgorsze jest to że ludzie wierzą w to co pokazuje telewizja i to niezależnie od programu.

Przytrafiło mi się że mama mi o jakieś chorobie opowiada i twierdzi że ma rację bo to widziała w serialu "Szpital"...

Jednym z przykładów (jakich jest ogrom) pokazywanych bzdur i parodii w TV jest odcinek 373 "Trudnych spraw" http://www.youtube.c...h?v=ykuZ4kCCtY8

Tak więc sorry nie oglądam, wolę poczytać książki. :) Jedynie ciekaw jestem jak będzie na koniec programu, co z tego wyjdzie. XD

Jak to mówi przysłowie, "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć" :)

P.S. Mam nadzieję że nikogo tym nie uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. To po prostu moja skromna opinia na temat.

TV a paradoks kłamcy to to samo :D

kiedy kłamca mówi prawde ?

przez przypadek

poza tym TV słuzy do tego zeby ogłupiac i odpowiednio manipulowac lemingami

np. do wyborów jeszcze miesiac ale juz wiadomo jaka partia ile ma % poparcia, normalnie cud, perpetum mobile :D

głebszy sens tego cyrku to nakierowanie lemingów na która partie maja głosowac, a ze lemingi ida jeden za drugim w rzedzie to wynik jest wiadomy

proste ?

a jak :D

#648 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 27 wrzesień 2014 - 23:00

"Rolnik szuka żony"

pamiętaj że nie liczy się kto i jak głosuje ale kto liczy głosy

widzę że program ma swych wielbicieli;), a niech oglądają, niech jakąś rozrywkę mają

#649 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 07:17

"Rolnik szuka żony"

Apista Ty piszesz ,że TV nie oglądasz , a znasz więcej programów jak ja ,co czasem spojrzę . ^^ Chyba oprócz  książek jeszcze program TV czytasz regularnie ?  :D

I nie porównuj Dody ,Wiśniewskiego czy big brother ,do tych zwyczajnych ludzi ,ponieważ  pierwsze wymienione  osoby, aby się utrzymać w mediach  i ktoś chciał  na nich patrzeć ,muszą wzbudzać kontrowersje.  Nasi bohaterowie nie .   

widzę że program ma swych wielbicieli;), a niech oglądają, niech jakąś rozrywkę mają

Masz rację ,żeby nie ''Rolnik szuka żony '' to moje życie by nie miło sensu .  -_-    :lol:   

Nie, nie, to nie tak. Oczywiście masz rację, może się coś takiego zdarzyć. Ale myślę że nie jest to główny cel producenta

Pewnie, że nie jest to główny cel producenta .   ;)

Edytowany przez Meg5, 28 wrzesień 2014 - 07:18.

#650 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 09:39

"Rolnik szuka żony"

Mama ogląda to choćby przechodząc lub pijąc kawę to albo się mimowolnie słyszy albo tez zobaczy urywek, i to wystarczy bowiem w w tych serialach na lewej dolnej części ekranu jest napisane jaki to jest program. A że jestem wzrokowcem to takie rzeczy wyłapuję, a gazetkę z programem TV najchętniej odrazu bym spalił, ale wiecie, mamie by się to niespodobało.

Hehe Meg5 chyba nie powiesz mi że uczestnikom programu chodzi wyłącznie o znalezienie żony ;) skoro przystąpili do programu to na pewno przez ich głowę przeszła myśl "będę w tv, będę popularny" a i jeszcze zapomniałbym o sprawie finansowej, bo na pewno za darmo się nie zgodzili na udział.

Edytowany przez Apista, 28 wrzesień 2014 - 10:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 11:46

"Rolnik szuka żony"

Apista a dlaczego ty myślisz tylko w kategorii popularność lub coś, program normalny i tyle, zobacz sobie statystyki kiedy byłm program randka w ciemno prowadzony przez Kawalca, około 30% par poznanych żyje szczęśliwie do dziś i tworzą udane rodziny ^^ . Ja tam mówię ze każda forma możliwości poznania drugiego człowieka jest bardzo dobra, w ten sposób nie ograniczasz się tylko do osób wokoło siebie. Ten pan z dzieckiem był żonaty, jego małżonce nie podobała się życie na wsi a on to kocha i co teraz nie ma szans na nikogo,  a dzieki programowi ma szansę znaleźć sobie drugą połówkę, może wszystko układa się w jeden wielki przypadek, ale z drugiej strony wiem jedno w życiu nic nie dzieje się przypadkiem :ph34r: , moze dzięki temu programowi naprawdę coś zaiskrzy między nimi bo na pierwszy rzut oka jak są razem widać bardzo dobrze że do siebie pasują, a co do telewizji nie można generalizować że wszystko co jest puszczane to jest błee i łee, bo są naprawdę fajne programy, typu Cejrowski, aukcje w ciemno, gwiazdy lombardu, i inne, ok są badziewne ale nie wszystkie. A Program rolnik szuka żony jest bardzo dobry nawet pod tym względem że mimo być może panom się nie ułoży, czego im nie życzę ale być może zaowocuje na przyszłość i pokaże kobietą w mieście że wieś i rolnictwo to nie XVIII wiek gdzie było samo błoto a domki malutkie a rolnikowi słoma z butów wystawała. Dzis wieś to prężnie rozwijająca się gałąź produkcyjna z nowoczesnymi zabudowaniami kolorowymi domami często z pięknymi kwiatami i w ogóle, sama przyjemność popatrzeć a rolnik to facet nowoczesny ciekawy nietuzinkowy facet z ogromnymi możliwościami rozwoju. Także oglądamy program dalej i czekamy na pozytywne rozwinięcie wątku :D

#652 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 12:32

"Rolnik szuka żony"

Hehe Meg5 chyba nie powiesz mi że uczestnikom programu chodzi wyłącznie o znalezienie żony 

A skąd wiesz,że nie ? Czy Ty wiesz co to być  samotnym ,nie mieć nikogo ? 

Grzegorz  jak czytał  listy od obcych kobiet ,łzy mu się w oczach pojawiły ? Co to Twoim zdaniem znaczy ? Pod publikę to zrobił ,by wzrosła oglądalność ? Czy może jednak wzruszyła go zwykła ludzka życzliwość ,której jest coraz mniej ? Chamstwo ,arogancja  i krytykowanie co tylko można ...to nam Polakom wychodzi . 

Czasem czytam komentarze (coraz rzadziej ) ,pod rożnymi wydarzeniami z życia albo jak pokazują kogoś znanego ...Naprawdę brak słów ! 

Tak jak Tomek ...kibicuję bohaterom by się odnaleźli . ;)

#653 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 14:50

"Rolnik szuka żony"

Meg moje wielkie uznanie dla ciebie teraz co powiedziałaś naprawdę. Grzegorz jak mówicie i jego wzruszenie, on został ciężko przez los doświadczony. niby wierzył w miłość a wiadomo jak się stało z jego poprzednim małżeństwem. Ogromny pozytyw ode mnie dla niego bo gość naprawdę sobie radzi tyle pola i jeszcze synka wychowuj, facet naprawdę widać że ok, założę się że nie dał rady by grać nie ma szans. Kobiety okazały mu życzliwość a być może one same dotknęła krzywda w postaci zdrady czy czegoś, nie wiemy jaką miały przeszłość możemy się tylko domyślać i na pewno nie możemy mówić że lecą na majątek bo to by było bez sensu. A może kocha wieś zobaczyła go zainteresował ją, napisała do niego, załapała się do programu, jak mówię wszystko przypadek ale być może coś się wykluje z tego. A co do Polaków ciężko mówić ogólnie nasz naród jest jak jest czasem wstyd i tyle powiem, przewrócisz się a ktoś ci jeszcze nóż potrafi wbić w plecy, no tacy ludzie są i widać nic się na to nie poradzi. Ale powiem tyle jesteśmy mistrzami w narzekaniu i w zazdrosci w stosunku do innych ale żeby dac coś od siebie komuś drugiemu, pomóc oj tro głupich nie ma. :D  A prawdziwy facet to taki który nie boi się łez taka jest prawda ;)

#654 Share Apista

Apista

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 15:40

"Rolnik szuka żony"

Oby tak było jak mówicie bo to bardzo pogodne i optymistyczne. Widać macie w sobie jeszcze tą nadzieję, tą wiarę że a może jednak.

Na razie pozostanę w swerze sceptycyzmu.

Mam nadzieję że nie odbieracie moje posty jako "chamstwo, arogancja i krytykowanie" :ph34r:

To czy prawdziwy mężczyzna powinien lub też nie powinien kryć łez to tu się na ten temat nie udzielam bo zdanie mam odmienne i raczej tu to jest kwestia przypadku.

Co do "Grzegorza" no to widać że już jestescie jego fanami i się wam gosć spodobał.

Wiem że nic nie dzieje się przypadkowo, wszystko ma jakiś mniej lub bardziej głębszy sens. Jednak żeby uwierzyć w miłość i to przed kamerą, ba przed milionami ludzi to ja jestem daleki od takiej wiary.

Mnie też już niejedna osoba mówiła, weź się zapisz do tego programu, może w końcu znajdziesz kogoś, moze w końcu będzie cie stać na nowy ciągnik....

Jestem konserwatywny i do tego uparty więc na razie nie przekonacie mnie do swojego zdania ale podoba mi się to jak próbujecie, z jakimi emocjami B)

#655 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 28 wrzesień 2014 - 18:23

"Rolnik szuka żony" Dziś będzie się działo, tzn akcja w gospodarstwie, a że to było nagrywane w żniwa także będzie ciekawie. Bo pokazywali na reklamach.

Ok to kto się pisze z AF na drugą serię?

Edytowany przez patryk546, 28 wrzesień 2014 - 18:28.

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

#656 Share Piotr3p

Piotr3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 18:49

"Rolnik szuka żony"

Ja dostałem odmowę ze względu na mój jeszcze młody wiek heh ale nie żałuje teraz.... ;) co do programu kto to wie może odnajdą swoją drugą połówkę miłość jest na każdym kroku...co do łez hm wszyscy mają uczucia jeden jest mniej wrażliwy drugi bardziej ;)  są w życiu sytuacje kiedy nie można powstrzymać łez...

#657 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 19:58

"Rolnik szuka żony"

Zasadniczo mówi się że każdy prawdziwy facet płacze na jednym filmie nie żadne romansidła czy coś tylko na Królu Lwie i na tej jednej konkretnej scenie:). jak mi się nie poszczęści to piszę się na drugą serię. A co do optymizmu trzeba być optymistą i walczyć że się kiedyś wszystko uda:)

#658 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1052 postów

Napisany 28 wrzesień 2014 - 20:13

"Rolnik szuka żony"

przypomnę wam jak się Grzesiek reklamował cytuję;mam dużo hektarów pisz do mnie.A co do emocji to nie jest program na żywo tylko montowane są sceny.

#659 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 wrzesień 2014 - 20:22

"Rolnik szuka żony"

Zasadniczo mówi się że każdy prawdziwy facet płacze na jednym filmie nie żadne romansidła czy coś tylko na Królu Lwie i na tej jednej konkretnej scenie:). jak mi się nie poszczęści to piszę się na drugą serię. A co do optymizmu trzeba być optymistą i walczyć że się kiedyś wszystko uda:)

Prawdziwy mężczyzna nigdy nie płacze, prawdziwy mężczyzna nie wie co łzy.     ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share Landfarmer

Landfarmer

Jeden lubi żebra, drugi lubi mostek, a ja lubię schab, bo tam ni

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem