kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Myślą że jak nazwą Cię kocurkiem to zaraz z puszki będziesz jadł    :P  Znalezione obrazy dla zapytania sucha karma dla kota   a za trochę suchą karmę, bo komu by się chciało z puszkami paprać.     :)    Podobny obraz

Przed ślubem zanęci Ciebie rosołem ze swojskim makaronem który mamusia pewnie zrobi, a po ślubie to zobaczysz rosołek :P ale jak sam go sobie zrobisz.   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

jakie publiczne pranie brudów, kto mnie tu zna z imienia i nazwiska, kto wie jak wyglądam, kim jestem, albo kim jest moja pożal się Boże siostra??? wiesz chociaż jak mam na imię??? a żadnych zobowiązań finansowych wobec niej ani ona wobec mnie nie ma, bardziej chodzi o charakter

Po co mi znać Twoje imię ,nazwisko , ale  chcą nie chcąc  pisząc o kimś ,piszesz o sobie  ?  Może i Twoja siostra jest taka jak piszesz ,ale pomyśli kim Ty jesteś ,skoro to piszesz i do kogo ?  Do ludzi ,których nie znasz i o osobie ,której nikt tu oprócz Ciebie nie zna ?    Naprawdę kozak jesteś . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zacznij pić alkohol.Ma on dużo %,jest z pszenicy,jeczmienia lub żyta to trochę i się najesz, w dodatku będziesz miał super sny i zawsze będzie ci do śmiechu :D

Upss tylko twój portfel jedynie schudnie :ph34r: jeśli jeszcze to będzie aluminium to ci się zwróci i styknie na nowy towar.No to korzystny wariant :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671
15 minut temu, Meg5 napisał:

Po co mi znać Twoje imię ,nazwisko , ale  chcą nie chcąc  pisząc o kimś ,piszesz o sobie  ?  Może i Twoja siostra jest taka jak piszesz ,ale pomyśli kim Ty jesteś ,skoro to piszesz i do kogo ?  Do ludzi ,których nie znasz i o osobie ,której nikt tu oprócz Ciebie nie zna ?    Naprawdę kozak jesteś . :D

no jak komu, @extrabykowi piszę żeby nie był zły że mu siostry nie oddam:D luz koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

ROSÓŁ jak by mi baba wyskoczyła z takim czymś jako jej pierwsze danie kulinarne  dla mnie , to wypi... olił bym ją przez  okno razem z tym rosołem :-)

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
To co wg Ciebie powinna podać? Jeśli za rosół zostałaby wygnana, dobrze że chociaż rosół mogłaby zabrać ze sobą ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, Meg5 napisał:

Po co mi znać Twoje imię ,nazwisko , ale  chcą nie chcąc  pisząc o kimś ,piszesz o sobie  ?  Może i Twoja siostra jest taka jak piszesz ,ale pomyśli kim Ty jesteś ,skoro to piszesz i do kogo ?  Do ludzi ,których nie znasz i o osobie ,której nikt tu oprócz Ciebie nie zna ?    Naprawdę kozak jesteś . :D

Sorry, ale pisanie o intercyzie  z mężem, bo nie jesteś pewna co będzie jutro, to nie to samo?     ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, ZosiaSamosia napisał:

To co wg Ciebie powinna podać? Jeśli za rosół zostałaby wygnana, dobrze że chociaż rosół mogłaby zabrać ze sobą ;):D

Ja tam rosół mogę jeść na okrągło, a jak jeszcze swojski makaron, to w tyłek mogę małżonkę pocałować..   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Romano Ty lepiej pilnuj swojej miski bo jakiś burek może opierdolić jej zawartość. 

Samosia rosół to najproszcza rzecz jaka jest do ugotowana musi postarać się lepiej Przeciesz pierwsze wrażenie jest  najlepsze. 

Rosół może zabrać oby mi mięso zostawiła  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

 Sean jak tak, ciągle rosół i rosół? Zbrzydnie w końcu i co żona za drzwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
6 minut temu, LuckyLuke12345 napisał:

Rosół może zabrać oby mi mięso zostawiła  

A jak same kości z kury zostawi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, Sean napisał:

Sorry, ale pisanie o intercyzie  z mężem, bo nie jesteś pewna co będzie jutro, to nie to samo?     ;)  

I znowu Sean ...9_9  Gdzie napisałam, że mam podpisaną intercyzę ?   Chcesz podbić ,to się lepiej postaraj .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie no stale nikt rosołu nie jada     :)   wszystko trzeba zjadać co żona ugotuje, nie można mówić że coś mi nie smakuje, co najwyżej  - wiesz Kochanie, nie mam dzisiaj coś apetytu.   :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Meg5 napisał:

I znowu Sean ...9_9  Gdzie napisałam, że mam podpisaną intercyzę ?   Chcesz podbić ,to się lepiej postaraj .:D

Spokojna Twoja, napisałaś to tak że z udowodnieniem nie byłoby większych problemów.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
11 minut temu, LuckyLuke12345 napisał:

Wtedy to ja dopiero się wku..wie :-) 

Po co się tak denerwować? Tak jak Sean napisał nie masz dziś apetytu i po sprawie. To potem żona się wkurza i zastanawia nad tym co jest nie tak że mąż jeść nie chce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sean ,nie krępuj się ...zapodaj .;)  Przy Tobie ,nie mogę pozwolić sobie na niedomówienia . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie Zosia, ogólnie każda kobieta jak gotuje, stara się jak najlepiej, czasem coś może nie wyjść, przedobrzyć, ale nie wolno mówić że źle ugotowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No bez przesady , bo jak któryś trafi na antytalent , to z takim podejściem za długo nie pociągnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
15 minut temu, ZosiaSamosia napisał:

Po co się tak denerwować? Tak jak Sean napisał nie masz dziś apetytu i po sprawie. To potem żona się wkurza i zastanawia nad tym co jest nie tak że mąż jeść nie chce. ;)

Szkoda też i żony po co ma się wkurzać,  dlatego lepiej zaprosić ja do reustałrant na obiad,  zgodzisz się że mną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj