kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Ciekawie do tego podchodzicie, jednak o wszystko trzeba dbać drodzy panowie ;) jeśli będziecie skąpi to żona nawet najlepsza po paru latach was zdradzi bo takie skompstwo prowadzi kobiete w myśl,że już nic dla was nie znaczy-nie mówię tu zaraz o gospodarstwie ale o głupich kwiatach czy skromnym prezencie no i najważniejsze żeby pani była zadowolona-to i szukać nie będzie xD:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Tomasz78 napisał:

witam :) temat widze napięty,co by nie pisac sex i pieniądz  rządzą dzis  światem ,i znalezienie drugiej polówki ,takiej której można zaufać jest coraz cięższe

czy można powiedzieć że znalezienie jest trudniejsze? Nie wiemy z autopsji jak to wyglądało 80 lat temu więc tak mówić nie możemy.

Dzisiaj są przypadki że przepisanie gospodarstwa na dzieci po ślubie, pod żadnym pozorem w chwili przepisywania nie daje cienia obawy, a po kilku latach zmienia się w koszmar, tak samo jak są przypadki że przepisanie gospodarstwa już od samego początku wydaje się być nie pewne a do końca życia nic nadzwyczajnego się nie wydarzy.

Raczej jest to kwestia indywidualna. A obnoszenie się z nią na pierwszej ,,randce,, jest nie na miejscu. Wszystko to można tak rozegrać i bez intercyzy że oboje będą uwikłani, będą w szachu który uniemożliwi im fałszywe ruchy.

Po przepisaniu gospodarstwa, zastawić go z nowym małżonkiem na 3 krotność wartości i po problemie. Jak odchodzisz to wybieraj czy z połową kredytu i gospodarstwa, czy goły wesoła...?

 

Daria na twoim miejscu, czyli miejscu kobiety nie był bym tak zadowolony z tego co napisałaś. Bo może nie wiesz, ale to działa w obie str. Jeśli facet będzie zadowolony to i szukać nie będzie. A żonę skąpą nie koniecznie na pieniądze, nawet najlepszy mąż zdradzi.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Dobrze że nie jesteś ;) flustrujesz się? Kobiety częściej zdradzają niż męższczyźni ( kobiety po paru latach mają pierwsze takie myśli znudzenia,zapomnienia a jeszcze jak samiec nudziarz w łóżku to sorry####męższczyźni zazwyczj po 10-15latach....) tak to teraz jest i lepiej nie będzie taka nowoczesność to i kobiety inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Są razem jak jest miło i przyjemnie:/

A może jesteś smutną dziewczynką która wiecznie niezadowolona i ciagle mało i mało:S

 

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja za zwyczaj czytywałem z goła inne wyniki badań na temat ile polek a ilu polaków zdradza.

Czy się frustruje...? nieee. Bo ja od zawsze uważałem że jeśli kobieta zdradzi to koniec tematu i nie ma oczy rozmawiać oraz do czego wracać. A facet, jak to facet, zdradza tylko dla seksu. I tu już jest większe pole do manewrów z przebaczaniem i żalem za swoje grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
23 minuty temu, Daria54321 napisał:

Ciekawie do tego podchodzicie, jednak o wszystko trzeba dbać drodzy panowie ;)jeśli będziecie skąpi to żona nawet najlepsza po paru latach was zdradzi bo takie skompstwo prowadzi kobiete w myśl,że już nic dla was nie znaczy-nie mówię tu zaraz o gospodarstwie ale o głupich kwiatach czy skromnym prezencie no i najważniejsze żeby pani była zadowolona-to i szukać nie będzie xD:P

a już sądziłem, że żadna Dama z krwi i kości się tu nie zjawixD

oczywiście o mężczyzn dbać nie trzeba i dlatego mężczyzna zadbać o siebie musi sam;)

kto żyw i z głową na karku, niech w obliczu Darii wyznania, intercyzę podpisuje:D


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Trzeba ciągle ogień podniecać zapytać czasami drugą stronę czego pragnie,co by chciała....a nie unosić się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Co? :o teraz to już kapituluje pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Pytala sie pani pewnego doktora, 
czy lepiej jest z rana, czy lepiej z wieczora? 
Z wieczora jest dobrze, by sie smacznie spalo 
a z rana poprawic, by sie pamietalo! 
9_9

 

Bo do pani trzeba fachowca, Siłę dwóch koni i spryt,

Bo do pani trzeba fachowca, Madam potrzebny jest byk, Cyk, Cyk:P

 

Edytowano przez Roman4321
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
8 godzin temu, artur125 napisał:

raz dzienniexD

 

8 godzin temu, Daria54321 napisał:

Co? :o teraz to już kapituluje pa ;)

 

 

Za mało ? :D

  • Like 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Daria54321 napisał:

Trzeba ciągle ogień podniecać zapytać czasami drugą stronę czego pragnie,co by chciała....a nie unosić się :)

Yyyy - jak się podnieca ogień ?:ph34r:   Rozniecić , podsycić - to rozumiem , ale podniecać - to nie wiem .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoskiEllwaro    12
9 godzin temu, Daria54321 napisał:

Dobrze że nie jesteś ;) flustrujesz się? Kobiety częściej zdradzają niż męższczyźni ( kobiety po paru latach mają pierwsze takie myśli znudzenia,zapomnienia a jeszcze jak samiec nudziarz w łóżku to sorry####męższczyźni zazwyczj po 10-15latach....) tak to teraz jest i lepiej nie będzie taka nowoczesność to i kobiety inne :)

Nimfa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Rozpalajcie stos :D i zamówcie egzorcyzmy:P:P

Nie no tak poważnie co u mnie to rzdkość to ja bym podpisała:) nawet bym na to nalegała-

ale raz dziennie???:S

 

Edytowano przez Daria54321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Żona daje mężowi 50zł 
- idź i kup mi coś żebym była piękniejsza
- mąż wrócił najebany:D 

Takie to podejście ja myślami o kwiatach, prezentach,podróżach a wy??? Sado maso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

Takie to podejście ja myślami o kwiatach, prezentach,podróżach a wy??? 

Marzenia nic nie kosztują.    :P    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tylko większość małżeństw czy związków i tak jest oparta na kwestii pieniędzy.Malo się czasu poświęca sobie na wzajem a jest pogoń za lepszym dobrobytem,tylko praca i praca przez co są szybciej rozpady i rozwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadza się i najgorsze jest pierwsze 10 lat pożycia,  :P    później to już leci jak z płatka, żadne intercyzy są już niepotrzebne.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj