Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6675 odpowiedzi na ten temat

#6021 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 18 wrzesień 2016 - 21:48

"Rolnik szuka żony"

będzie 4 edycja potwierdzona info

Maniek co dostales sie,ze wiesz o 4 edycji? Bede widziec kogos znajomego komu mozna kibicowac :)

Edytowany przez Ansja, 18 wrzesień 2016 - 21:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 05:21
  •  

#6022 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 21:58

"Rolnik szuka żony"

Maniek co dostales sie,ze wiesz o 4 edycji? Bede widziec kogos znajomego komu mozna kibicowac :)

zobaczę w jakim stanie związkowym będę a z kąt wiem to już nie będę mówił

Dziś usłyszał historie jednej z niedoszłych kandydatek z moich niedalekich okolic do obecnego ww. programu, która wysłała bodajże list do jednego starszego uczestnika programu. Jej syn gimnazjalista miał przez to nieprzyjemności w szkole wśród swoich rówieśników. Nakręcili z nim filmik wyśmiewający, ubliżający. Przestał chodzić do szkoły.

szybko bym załatwił taką sprawę

Edytowany przez maniek20, 18 wrzesień 2016 - 21:55.

#6023 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 18 wrzesień 2016 - 21:58

"Rolnik szuka żony"

Szkoda, że Monika nie wybrała tego na końcu wydawał się konkretny gościu, no i Marek pożegnał Hannę również się spoko wydawała..

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#6024 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 19 wrzesień 2016 - 06:34

"Rolnik szuka żony" Ta Łucja to taka druga Ula też wszystkich w domu niema.Jestem ciekaw kiedy Szymon wyspowiada na żywo swoje panienki

#6025 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 06:49

"Rolnik szuka żony" Obejrzałem wczoraj pierwszy raz, ale tylko by zobaczyć jak z bliska wygląda Monika. ;) Dziewczyna 2 lata starsza ode mnie i jakby to delikatnie ująć; gospodarstwo trochę ją już zmęczyło. Nie dziwię się, ale jest za to naturalna. Ja kibicuję mojemu imiennikowi.
Co do tego amisza to ku..... jakiś fanatyk. Ktoś dobrze trafił, że będzie dziewczyny z Biblii przepytywał.
Łukasz i dziewczyny wydają się być ok, ale za to tego najstarszego to słuchać się nie dało.

Dziwo mnie pewna sytuacja. Na wsi mężczyźni jak i kobiety mają bardzo trudno znaleźć kogoś do związku. Jest program i nagle na jedną osobę jest kilkadziesiąt potencjalnych osób do związku. Pół Polski przejadą a w normalnej sytuacji nie sposób kogoś poznać.

#6026 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 962 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 07:03

"Rolnik szuka żony"

stary to tylko jedno ma w głowie, taki Roman-erotoman

#6027 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 07:51

"Rolnik szuka żony"

będzie 4 edycja potwierdzona info

a Ty będziesz uczestnikeim?

Moim zdaniem to Szymon ma najfajniejsze dziewczyny, chetnie przygarnąłbym którąś 

Rolnik z powołania :-)

#6028 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 07:55

"Rolnik szuka żony"

Łukasz ma fajną tą blondynkę!

#6029 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2256 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 08:15

"Rolnik szuka żony"

Obejrzałem wczoraj pierwszy raz, ale tylko by zobaczyć jak z bliska wygląda Monika. ;) Dziewczyna 2 lata starsza ode mnie i jakby to delikatnie ująć; gospodarstwo trochę ją już zmęczyło. Nie dziwię się, ale jest za to naturalna. Ja kibicuję mojemu imiennikowi.
Co do tego amisza to ku..... jakiś fanatyk. Ktoś dobrze trafił, że będzie dziewczyny z Biblii przepytywał.
Łukasz i dziewczyny wydają się być ok, ale za to tego najstarszego to słuchać się nie dało.

Dziwo mnie pewna sytuacja. Na wsi mężczyźni jak i kobiety mają bardzo trudno znaleźć kogoś do związku. Jest program i nagle na jedną osobę jest kilkadziesiąt potencjalnych osób do związku. Pół Polski przejadą a w normalnej sytuacji nie sposób kogoś poznać.

Pół Polski sie zjeżdża bo to pierwszy casting, w którym być może nie trzeba znajomości aby w tv zaistnieć ;)

#6030 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 08:15

"Rolnik szuka żony"

Moim zdaniem to Szymon ma najfajniejsze dziewczyny, chetnie przygarnąłbym którąś 

A to pies czy kot ,żebyś przygarnął ? 

Obejrzałem wczoraj pierwszy raz, ale tylko by zobaczyć jak z bliska wygląda Monika. wink.png Dziewczyna 2 lata starsza ode mnie i jakby to delikatnie ująć; gospodarstwo trochę ją już zmęczyło. Nie dziwię się, ale jest za to naturalna.

Godp .ją zmęczyło ? Po pierwsze ,kobiety szybciej się starzeją od mężczyzn ,po drugie tak jak zauważyłeś jest naturalna . W dzisiejszych czasach  ciężko znaleźć naturalną kobietę ,która tylko  podkreśla swoje wdzięki ,za to roi się od sztucznych cyborgów ,co dzień i noc w masce chodzą . Media karmią nas wizerunkiem kobiet jak i mężczyzn z gładką cerą,nienaganną sylwetką  itp...   a my ( szczególnie młode pokolenie )  ulegamy tym wizjom . Przy tym oferują masę suplementów diety i innych cudownych wynalazków ,które zapewnić nam mają wieczną młodość i atrakcyjność . 

PS:  Gdzieś przeczytałam ,że aby dziś poznać prawdziwą urodę kobiety ,na pierwszą randkę umów się z nią  na basen .  :P

Może trochę nie na temata ,ale takie czasy teraz są .... :D   

Nie wiem co w tym dziwnego ? Cała Polska ,to mimo wszytko większy obszar jak wieś czy gmina i co za tym idzie duuuużo szerszy zakres poszukiwać i potencjalnych kandydatów .  

Edytowany przez Meg5, 03 październik 2016 - 21:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6031 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 08:38

"Rolnik szuka żony" Dziewczyna nie ma po prostu czasu dla siebie. Nie powiedziałbym, że starzeją się szybciej. Nie mam tu na myśli balsamowania się jak mumie i tapetowania, bo też nie mogę na to patrzeć. Czasem może jakieś małe spa czy wypoczynek pozwoli nabrać nowej energii, ale o to trudno na wsi. Nie ujmując jej mi się podoba.
Jeśli chodzi o drugą część wypowiedzi. Dziwi jednak. Są fora internetowe, strony społecznościowe, matrymonialne a jedyne kogo łatwo poznać to callgirl czy pannę do sponsoringu.

#6032 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 19 wrzesień 2016 - 08:43

"Rolnik szuka żony"

Obejrzałem wczoraj pierwszy raz, ale tylko by zobaczyć jak z bliska wygląda Monika. ;) Dziewczyna 2 lata starsza ode mnie i jakby to delikatnie ująć; gospodarstwo trochę ją już zmęczyło. Nie dziwię się, ale jest za to naturalna. Ja kibicuję mojemu imiennikowi.

Ja pisałem o tym, mały katechizm jak w banku będzie :P Jeśli chodzi o Zbysia to jak ktoś napisał stary Erotoman...

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#6033 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 19 wrzesień 2016 - 08:54

"Rolnik szuka żony"

Meg5 masz sporo racji,bo na wizji tv jest kreowany sztuczny troche wyglad malonaturalny,ale media tez robia sporo szumu wzgledem idealnego wygladu.

Thomas takie czasy dziwne nastaja,ze kobiety licza na latwe zycie beztroskie i sa takie ktore mysla,ze pieniadze rosna na drzewach jak liscie ha ha.

Aby byc piekna kobieta nie jest potrzebny makijaz,stroj podkreslajacy figure zgrabna.

Kobieta pieka to kobieta usmiechnieta. Sami panowie przyznacie,ktory zWas chcialby zyc ze smutasem wieczne narzekajacym i niezadowolonym.

W tym programie na wizji to naturalne,ze kazdy chce sie pokazac z jak najlepszej strony Poza kamerami moze to juz tak kolorowo niewygladac i wowczas widoczny jest ten czarny charakter.

#6034 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 09:18

"Rolnik szuka żony"

A to pies czy kot ,że byś przygarnął ? 

Godp .ją zmęczyło ? Po pierwsze ,kobiety szybciej się starzeją od mężczyzn ,po drugie tak jak zauważyłeś jest naturalna . W dzisiejszych czasach  ciężko znaleźć naturalną kobietę ,która tylko  podkreśla swoje wdzięki ,za to roi się od sztucznych cyborgów ,co dzień i noc w masce chodzą . Media karmią nas wizerunkiem kobiet jak i mężczyzn z gładką cerą,nienaganną sylwetką  itp...   a my ( szczególnie młode pokolenie )  ulegamy tym wizją . Przy tym oferują masę suplementów diety i innych cudownych wynalazków ,które zapewnić nam mają wieczną młodość i atrakcyjność . 

PS:  Gdzieś przeczytałam ,że aby dziś poznać prawdziwą urodę kobiety ,na pierwszą randkę umów się z nią  na basen .  :P

Może trochę nie na temata ,ale takie czasy teraz są .... :D   

Nie wiem co w tym dziwnego ? Cała Polska ,to mimo wszytko większy obszar jak wieś czy gmina i co za tym idzie duuuużo szerszy zakres poszukiwać i potencjalnych kandydatów .  

Może źle sie wyraxiłem z tym przygarnianiem, ale jak to nazwać Szymon będzie musiał dwie pozucic wiec słowo przygarnę chyba nie jest takie tragiczne

A monika jest piekna kobieta.

Rolnik z powołania :-)

#6035 Share JaKub2090

JaKub2090

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 10:28

"Rolnik szuka żony"

Jak dla mnie to ci uczestniczy żyją tak trochę jak w haremie.  Od razu kilka kobiet pod swój dach

#6036 Share withanight

withanight

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 11:12

"Rolnik szuka żony" Jeżeli gleboko wierzący zabrał pod swój dach trzy niewiasty to o jakim haremie mowa? :) Nie podobno żeby je po oborach o stajniach ulokował, byle nie przeciwstawić się Bogu :D Ale żeby dziewczęta z Biblii przepytywac to już lekka przesada...

#6037 Share TurboMistrzMinetka

TurboMistrzMinetka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:wódeczka minetka

Napisany 19 wrzesień 2016 - 19:41

"Rolnik szuka żony"

tacy są najgorsi co pod sam ołtarz w kosciele zapierdzielają a po myszy każdemu d*pę obrobią a ten to nawiedzony bardziej niż największa dewota w mojej wsi,

a nie wie ktoś ile placą za udział w programi bo bym się zgłosił i za dolary zrobił gnuj 

#6038 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 21 wrzesień 2016 - 20:18

"Rolnik szuka żony" TurboMistrzMinetka ...ta a kto by Cię do programu wziął chyba ktoś po przepiciu ...nie masz najmniejszych szans .A Szymonowi do pięt nie  dorastasz ,bo to chyba jego tak oczerniasz .

I love salsa

#6039 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 21 wrzesień 2016 - 20:27

"Rolnik szuka żony"

Rafał a Ty znasz tego Szymona, że go tak bronisz i wychwalasz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6040 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 21 wrzesień 2016 - 20:30

"Rolnik szuka żony"

Rafał ty i twoje ziemnioki by się nadały do programu :)