Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6666 odpowiedzi na ten temat

#5981 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 09 wrzesień 2016 - 19:50

"Rolnik szuka żony"

Oczywiscie taki co lubilby w pilke nozna pokopac troche i wieksze poczucie humoru niz ja mam  :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 21:11
  •  

#5982 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 20:42

"Rolnik szuka żony"

wieksze poczucie humoru? to takiego nie znajdziesz :D

Rolnik z powołania :-)

#5983 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 20:53

"Rolnik szuka żony"

Mozliwe,ze nie :xd

Ale jaco25 tam cos wymysli . . .

#5984 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 20:55

"Rolnik szuka żony" Koleżanko, szukasz chłopa na sile? To idź do tematu agrorandka a nie syf w innych tematach robisz, wszędzie cie pełno, i nigdzie nie na temat

#5985 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 21:04

"Rolnik szuka żony" Koledzy sąsiedzi jak mi zaczniecie szukać tego kawalera to i ja w końcu w programie jeszcze wyląduje ha ha .
Pajej razem wystapimy bedzie odlotowo.
Dopiero wtedy oglądalność wzrośnie xd.

Edytowany przez AnnaHejniak, 10 wrzesień 2016 - 12:01.

#5986 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 11 wrzesień 2016 - 21:25

"Rolnik szuka żony"

Monika bardzo fajna, pasuję do niej gość, który jest wdowcem. Łukasz też miał fajne kandydatki i z pozytywów tego odcinka było by na tyle. Zbigniew przesłodzony a ten Szymon chyba trochę przesadza z tą Jego ortodoksyjnością....

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#5987 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 11 wrzesień 2016 - 21:52

"Rolnik szuka żony"

Jaco to tyt przesadzasz !!! .Szacunek należy się Szymonowi i to wielki .Teraz mało kto nie boi się mówić i pokazać czynami ,że jest prawdziwym katolikiem  .Dla większości wiara kończy się na odbębnieniu mszy niedzielnej .Kibicuję Szymonowi :-).

I love salsa

#5988 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 11 wrzesień 2016 - 22:02

"Rolnik szuka żony"

Oj Rafałku mam styczność na co dzień z takimi to wiesz pierwsi w Kościele a jakby przyszło co do czego to utopili by Cie w przysłowiowej łyżce wody, chociaż wcale nie twierdzę, że Szymon taki jest jednak jak dla mnie zbyt wiele tych wstawek ale to tylko moje zdanie...

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#5989 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 11 wrzesień 2016 - 22:04

"Rolnik szuka żony"

przecież to już fanatyzm, on powinien wylecieć z tv

#5990 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 11 wrzesień 2016 - 22:20

"Rolnik szuka żony"

Jacek ja tylko piszę o Szymonie i twierdzę ,że gość jest uczciwy i trzyma się wiary i ma odwagę pokazać ,że jest wierzący  .Fakt znam też ludzi takich o których wspominasz .Artur bez jaj ,to co piszesz jest beznadziejne .Zazdrościsz Szymonowi ,czy jak ?.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5991 Share artur125

artur125

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 11 wrzesień 2016 - 22:35

"Rolnik szuka żony"

choroby się nie zazdrości. Też jestem wierzący, ale toleruje ludzi z innymi poglądami. I czasami zastanawiam się kto ma racje.

Zobaczysz jaka z tym Szymonem bedzie szopka

#5992 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 12 wrzesień 2016 - 06:29

"Rolnik szuka żony" On wygląda z tą brodą jak amisz.Jestem katolikiem ale ktoś taki jak on jest dla mnie wzorem jakim człowiekiem bym się stać Niechciał.Jest umnie w okolicy rodzina w której jest dwóch braci z podobnym podejściem i co ciekawe też starzy kawalerowie.Nikt im nie pasował bo jak dziewczyna nie miała odcisków na kolanach od klęcznika to była źle wychowana.I tak upłynęło 40lat.Ale ksiądz co niedziela na obiedzie a mamusia pierwszy plotuch w gminie

#5993 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 06:31

"Rolnik szuka żony"

jaki Szmon jest taki jest ale dziewczyny fajne przyjechały do niego

Rolnik z powołania :-)

#5994 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2242 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 07:07

"Rolnik szuka żony" chomąto jej założy a sam do kościoła pójdzie :-)

#5995 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 07:12

"Rolnik szuka żony"

Artur kolego ..zobaczymy ,jak się sytuacja ułoży z Szymonem .A ,co do wiary to się ją nosi w sercu .I nie każdy musi ,czy ma taką potrzebę jej okazywania innym ,ale są też ludzie ,którzy bardziej ją okazują na zewnątrz .Sam znam sporą grupę dziewczyn i chłopaków ,którzy tak robią .

I love salsa

#5996 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 11:12

"Rolnik szuka żony"

Ja co prawda nigdy nie oglądałem nawet jednego odcinka, ale dzisiaj przeczytałem recenzje.. Rzecz jasna mnie zaciekawiła ta rolniczka, a właściwie to jej wybrankowie. Jak można na randce nawijać o uprawie, sianokiszonce itp., rozmów o pracy (jakiejkolwiek) należy unikać, równie dobrze można o pogodzie rozmawiać, a najgorsze co można zrobić to zachwycać się urodą kobiety, a szczególnie takiej jak ona czyli niezależnej, pewnej siebie i ładnej. Przecież ona to wszystko wie i z pewnością wielokrotnie to juz słyszała od mężczyzn, nuda, nuda, nuda. Z taką kobietą trzeba postępować dokładnie odwrotnie niż wszyscy, onieśmielać ją, wręcz zbywać, urzec czymś, ale nie usiąść i z jęzorem na wierzchu zachwycać sie jej urodą... Tu ma szanse jedynie ktoś, kto nie będzie się zachowywał jak misiaczek.

Edytowany przez grego, 12 wrzesień 2016 - 11:41.

#5997 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 11:37

"Rolnik szuka żony"

no właśnie grego czym można urzec taka dziewczynę jak Monika pewnie nie kastracją ogiera ,  pewnie trzeba było by ją czymś zaciekawić  jej pasją są zwierzęta więc coś w tym kierunku , ale to nie ma znaczenia bo to ona wybiera i wybierze według swojego gustu a pewnie kogoś sobie upatrzyła , a z pierwszym chłopakiem gadała o uprawach dlatego że taki temat się nawinął bo on jako jedyny jest z gospodarstwa  więc sobie pogadali zresztą on trochę onieśmielony był jednak kamery itd nie każdy czuje się pewnie   z innym gadała o kogucie , a z następnym o pszczołach , to co w listach jej napisali to o tym temat zaczynała

#5998 Share Magronowa

Magronowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 11:43

"Rolnik szuka żony"

no właśnie grego czym można urzec taka dziewczynę jak Monika pewnie nie kastracją ogiera ,  pewnie trzeba było by ją czymś zaciekawić  jej pasją są zwierzęta więc coś w tym kierunku , ale to nie ma znaczenia bo to ona wybiera i wybierze według swojego gustu a pewnie kogoś sobie upatrzyła , a z pierwszym chłopakiem gadała o uprawach dlatego że taki temat się nawinął bo on jako jedyny jest z gospodarstwa  więc sobie pogadali zresztą on trochę onieśmielony był jednak kamery itd nie każdy czuje się pewnie   z innym gadała o kogucie , a z następnym o pszczołach , to co w listach jej napisali to o tym temat zaczynała

Dokładnie :) Gdyby mi na pierwszej randce koleś opowiadał o kastracji ogiera to, no cóż... raczej więcej byśmy się nie spotkali. W ogóle strasznie nieśmiali byli ci kandydaci Moniki. Nie mniej jednak bardzo jestem ciekawa kolejnego odcinka i tego, kogo wybiorą rolnicy.

#5999 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 12:15

"Rolnik szuka żony"

o właśnie grego czym można urzec taka dziewczynę

Przede wszystkim pewnością siebie, dystansem do siebie, poczuciem humoru, dojrzałością.  Czy był tam ktoś taki?

Kobiecie trzeba grać na emocjach, onieśmielać ją, nie pokazywać, że nam zależy, nie imponować i miec poczucie humoru. Ogólnie to więcej wiem czego nie robić niż robić hehe. Fajny temat miał moim zdaniem koleś o swojej łysinie, nieszablonowy, odważny, można pożartować i porozmawiać na luzie na początku, a to ważne.

W ogóle dla mnie takie siedzienie naprzeciwko siebie i wymyślanie na siłę tematów jest ciężkie i stresujące dla obu stron. Już wolał bym sie umówić na spacer czy np. na wspólne zakupy w jakieś galerii, dziewczyny chyba lubią modę, doradzać, przymierzać?. To by mogła być całkiem fajna zabawa na luzie i przy okazji można by niejako porozmawiać, a kupować przecież nic nie trzeba. No, ale wiadomo, że tu jest to nie realne i raczej tyczy się to młodszych dziewczyn.

Edytowany przez grego, 12 wrzesień 2016 - 12:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6000 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 12 wrzesień 2016 - 12:22

"Rolnik szuka żony" najlepszy był ten starszy siwy Pan ten myśliwy u niego większość rozmów sprowadzala się do jednego
ZETOR TEAM