Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#41 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 966 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 21:34

"Rolnik szuka żony" izolda to moze sie pochwalisz jak to wyglonda po i przed :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 15:23
  •  

#42 Share izolda789

izolda789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 21:50

"Rolnik szuka żony" chyba dobrze skoro patrząc w lustro nieustannie popadam w samozachwyt ;)

#43 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 23:12

"Rolnik szuka żony" No to Izolda musisz chyba teraz być tak jak ja "ciemna " hehe" :-P

#44 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 24 styczeń 2014 - 10:03

"Rolnik szuka żony" kiedys to były czasy...

Edytowany przez nikolas29, 24 styczeń 2014 - 10:04.

#45 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 luty 2014 - 18:24

"Rolnik szuka żony" Ogladam taki program o rolnikach ale na zagranicznych kanalach.

Powiem tyle JEDNA WIELKA PORAZKA.

Bez urazy ze tak powiem ale powiem to co uslyszalam co w tym programie mowili rolnicy.

ROLNIK NIE SZUKA DZIEWCZYNY NA ZONE, TYLKO WOLA DO ROBOTY CO BEDZIE ZAPIERDZIELAC W OBORZE I W DOMU;

Na 80par co sie dobierali (a zawsze byl rolnik(czka) i 2kandydatow) to TYLKO i az TYLKO jedna para zostala razem i pobrali sie i mieli dzieci. Reszta sie rozeszla

Rolnicy szukali wola do roboty co bedzie ciagnikiem jezdzic, gnoj wywalac krowy doic itp. No i jeszcze chalupe osprzatac.

No w polsce kiedys ten program bedzie hitem, i sami zobaczycie czy to nie prawda
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#46 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 12 luty 2014 - 22:25

"Rolnik szuka żony" Byłem kiedyś u kumpla w Berlinie i widziałem to o czym piszesz - oczywiście jedna wielka żenada Chodzi mi o ten program Nie sugerowałbym się tym co się widzi w takich programach bo to zwykłe reality show - czyli dno i setki metrów mułu Bez przesady z tym że każdy rolnik szuka woła do roboty Być może są takie przypadki ale u tych młodych których ja znam to wcale tak nie wygląda bo żony realizują się zawodowo w swojej pracy a mężowie na roli Już nie te czasy ze wszystko się robiło ręcznie i zawsze brakowało czasu i rąk do roboty

#47 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 14 luty 2014 - 20:31

"Rolnik szuka żony" Obejrzałem jeden odcinek "chłopaki do wzięcia" po tym co tutaj piszecie. Ostro. :D Trochę się śmiałem a trochę było mi smutno, że takich idiotów z ludzi zrobili za jakiś drobny hajs. ;/
Róbcie odpowiedni temat, reklamujcie się może kogoś tu znajdziecie. ;P

#48 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 17 luty 2014 - 13:12

"Rolnik szuka żony" Tak jak kolega wyżej napisał;; "że takich idiotów z ludzi zrobili za jakiś drobny hajs." szczerze ,to z kilu osób nawet nie musieli robić...

#49 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów

Napisany 22 luty 2014 - 13:39

"Rolnik szuka żony"

Obejrzałem jeden odcinek "chłopaki do wzięcia" po tym co tutaj piszecie. Ostro. :D Trochę się śmiałem a trochę było mi smutno, że takich idiotów z ludzi zrobili za jakiś drobny hajs. ;/
Róbcie odpowiedni temat, reklamujcie się może kogoś tu znajdziecie. ;P

Nie musieli robić idiotów bo lekko mówiąc są upośledzeni. Znam dwóch gości z programu chłopaki do wzięcia, mieszkają niedaleko i obaj są alkoholikami, żony nie znajdą nigdy. Zresztą oni nawet gospodarstw nie mają. Ten rogram troche zaszydził z polskiej wsi, a młode dziewczyny oglądając go odwracają się w stronę mieszkania w mieście.

#50 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 22 luty 2014 - 15:07

"Rolnik szuka żony" To których znasz? Co do programu o którym mowa w temacie myślę że mógłby się przyczynić do zmiany postrzegania rolników i ogólnie mieszkańców wsi ale pod warunkiem ,że pokażą normalnych inteligentnych,pracowitych chłopaków których jest przecież o wiele więcej niż upośledzonych alkocholików pokazanych w chłopakach do wzięcia.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 800 postów

Napisany 22 luty 2014 - 17:59

"Rolnik szuka żony" Bandziorka i Maćka. Zgadzam się, ale z drugiej strony... ktory normalny chłopak zagrałby w takim programie? Żaden.

#52 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 22 luty 2014 - 18:18

"Rolnik szuka żony" Dokładnie tak jak @mlodyhef napisał. Który inteligenty, pracujący na swoim gospodarstwie a nie obijający się pod sklepem zgodził by się wystąpić w tak kiczowatym programie?

#53 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 22 luty 2014 - 18:37

"Rolnik szuka żony" No wiecie, wszystko zależy jak by to było pokazane, parę lat temu oglądałem na niemieckiej tv taki dokument o młodym rolniku który wraz z żoną prowadził gospodarstwo rolne./sadownicze Była pokazana jego codzienna praca w zależności od pory roku , jak przebiega pielęgnacja sadu a potem zbiory. Było też pokazane jak spędza wolny czas z rodziną, jego hobby (pamiętam że była to fotografia). Prowadził nawet stronę internetową swojego gospodarstwa ale adresu nie zapamiętałem a szkoda :( Generalnie chodzi o to ,że ten młody rolnik nie był pokazany jak burak oderwany granatem od pługa tylko młody przedsiębiorca. Gdyby u nas w ten sposób chcięli pokazać rolników szukajacych żony to myślę że chętni by się znaleźli ale znając życie to raczej będą szukać takich którym słoma z butów wystaje żeby zrobić z nich pośmiewisko przed całą polską, bo to się lepiej sprzeda. Smutne ale prawdziwe.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#54 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 25 luty 2014 - 20:06

"Rolnik szuka żony" Jest fun jest oglądalność - na tym to polega. Z taką urodą to niech się Ci niemcy cieszą, że ktoś ich chciał nagrać. :D
Tak poważnie to w niemczech nie jest inaczej pod względem postrzegania rolnictwa ogromne gospodarstwa są jak fabryki ale te średnie i małe (bo tez tam takie są) to zwykłe gospodarstwa i są postrzegani przez innych tak jak u nas. Nie zdziwiłbym się jakby całkiem inna osoba wcieliła się w rolę rolnika bo wątpię aby to ten koleś występował w tv, żeby potem się z niego nabijali.

#55 Share kubo123

kubo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 21 maj 2014 - 20:58

"Rolnik szuka żony" odświeżam trochę ten temat bo dziś widziałem na tvp 1 pierwszą odsłonę tego programu z "wizytówkami" facetów co biorą w nim udział i zdaje mi się że niektórych fajnie przedstawili choć z kilku można było się pośmiać. Ciekaw jestem co będzie jesienią i chyba trochę czuję taki niedosyt że jednak się nie zapisałem na to, no ale okaże się jesienią co z nich zrobią... :-) widzał ktoś?? co o tym myślicie??

#56 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 21 maj 2014 - 21:04

"Rolnik szuka żony" @kubo123 przyznaj się który pan z tego programu to ty ?

#57 Share H3ni0

H3ni0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Zainteresowania:Zetor Team

Napisany 21 maj 2014 - 21:48

"Rolnik szuka żony" Ciekawe czy ktoś z af jest w tym programie;)
KPZ "Zetor Team"

#58 Share przemekaerox

przemekaerox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 21 maj 2014 - 22:27

"Rolnik szuka żony" Zapowiada się ciekawy program, Według mnie i tak prezenterka bardzo ładnie przedstawiała polską wieś. Zawsze mogło by być jeszcze lepiej, ale na to co pokazują w niektórych filmach czy programach to i tak jest świetnie.

#59 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 22 maj 2014 - 06:11

"Rolnik szuka żony" ale temat ....>rolnik szuka zony;;ja zone mam ale bym wymienił na inna..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 22 maj 2014 - 06:37

"Rolnik szuka żony" Tak teraz byś wymienił - rano , w nocy wykorzystałeś a teraz do wymiany. :P