Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#5901 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1066 postów

Napisany 29 maj 2016 - 16:31

"Rolnik szuka żony"

to teraz posypia sie propozycje.

Powiem Ci szczerze ze troche blacha od Ciebie leci. Powiedz mi w czym jest lepszy rolnik co ma starego golfa ale ciagnik za 50 czy 200tys od tego co ma merca a ciagnik to stary ursus c380? pytanie drugie w czy jest lepszy ten co ma krówki od tego co ma same roslinki?

kolejne pytanie który chłopak lepszy z ha i krowami który ugania się za spudniczkami czy biedniejszy a wierny?

Nie martw sie nie bede sie chwalił co ja mam, a czego nie mam, bo to nie o to chodzi. wazne jest to kim sie jest.

Rolnik z powołania :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 03:21
  •  

#5902 Share koks

koks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ciągniki MF

Napisany 29 maj 2016 - 19:16

"Rolnik szuka żony"

http://www.wirtualne...sja-od-wrzesnia

#5903 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 30 maj 2016 - 12:25

"Rolnik szuka żony"

Kolezanko widac ze jednak lecisz na wyglad i kase ale mniejsza o to z takim podejsciem do zycia to poszukaj sobie takiego na pare dni i ty bedziesz szczesliwa i ten ktos bo stały zwiazek z tb nie ma raczej szans zeby stworzyc a no chyba ze znajdziesz jakiegos mało rozgarnietego ale przystojnego ksiecia z bajki to moze moze ale takich to lepiej szukaj w miescie na wsi takich brak

#5904 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 30 maj 2016 - 12:40

"Rolnik szuka żony"

Panowie śmierdzi trolem na mile także nie ma się co denerwować, przecież wątpię w to żeby aż taka osoba mogła by być z drugiej strony chociaż w życiu wszystko jest możliwe. aha potencjalny kandydat będzie musiał być zawsze o krok przed innymi bo mu ta luba spierdzieli jak inny z większym Jeleniem się pojawi :lol:

#5905 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 30 maj 2016 - 13:00

"Rolnik szuka żony"

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

No i nie zawiedziesz się z tą krytyką. Pamiętaj, że nie szata zdobi człowieka i popieram kolegów wyżej. Airmaxy są wyznacznikiem statusu społecznego? Mówią kim on jest? Ani to ładne, ani wygodne... Ale ale czekaj, to jest modne... Skoro jesteś taka modna, to czy gdyby wszyscy skakali do studni też byś skoczyła??? Co to są te Yebany??? Wujek google podratował bo nie miałem pojęcia. I co, jestem gorszy od tych co wiedzą??? Nie mogę takich ludzi. Nadmieniam, że jestem żonaty i skończyłem studia techniczne na renomowanej uczelni. Żonki nie zamieniłbym na żadną inna. W tym temacie jestem bardziej obserwatorem, ale taki post wielu chyba ruszył... Ma być w miarę szczupły tzn ile ma wynosić jego BMI? W Twojej okolicy nie ma kandydatów, że już ratujesz się internetami? A mówią, że to faceci nie mogą znaleźć nikogo na wsi... A może są powody o których ewentualny kandydat powinien wiedzieć? Z takim podejściem nie znajdziesz nikogo wartościowego, tylko ewentualnie jakiegoś bawidamka, który jak tylko dostanie to czego będzie chciał ucieknie do następnej. Powodzenia... 

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#5906 Share damianos95

damianos95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 30 maj 2016 - 19:05

"Rolnik szuka żony"

No i nie zawiedziesz się z tą krytyką. Pamiętaj, że nie szata zdobi człowieka i popieram kolegów wyżej. Airmaxy są wyznacznikiem statusu społecznego? Mówią kim on jest? Ani to ładne, ani wygodne... Ale ale czekaj, to jest modne... Skoro jesteś taka modna, to czy gdyby wszyscy skakali do studni też byś skoczyła??? Co to są te Yebany??? Wujek google podratował bo nie miałem pojęcia. I co, jestem gorszy od tych co wiedzą??? Nie mogę takich ludzi. Nadmieniam, że jestem żonaty i skończyłem studia techniczne na renomowanej uczelni. Żonki nie zamieniłbym na żadną inna. W tym temacie jestem bardziej obserwatorem, ale taki post wielu chyba ruszył... Ma być w miarę szczupły tzn ile ma wynosić jego BMI? W Twojej okolicy nie ma kandydatów, że już ratujesz się internetami? A mówią, że to faceci nie mogą znaleźć nikogo na wsi... A może są powody o których ewentualny kandydat powinien wiedzieć? Z takim podejściem nie znajdziesz nikogo wartościowego, tylko ewentualnie jakiegoś bawidamka, który jak tylko dostanie to czego będzie chciał ucieknie do następnej. Powodzenia... 

Kolego popieram w 100% co ci powiem wiecej ze ja mimo ze jestem młody to nie wierze w to ze ktos u siebie ni emoze znalezc faceta dziewczyny sobie zawsze musi byc jakis powod szkoda ze czesto dowiadujemy sie o tym za pózno

I powiemsam ze bardzo trudno znalezc wartosciowa dziewczyne bo wiekszosc reprezentuje podejscie jak wyzej kolezanka.

#5907 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 10 czerwiec 2016 - 10:42

"Rolnik szuka żony"

Jak widzę posty blachar to aż mnie krew zalewa. "Szukam bogatego robola, który będzie dawał mi kasę i woził BMW". Dziewczyno! Weź się do roboty i sama wydawaj swoje pieniądze. Jak dla mnie jedyna opcją twojego związku z bogatym rolnikiem powinno być wykorzystywanie cię seksualne w zamian za kieszonkowe (przepraszam za obelgę ale innej sytuacji nie widzę) czyli typowy sponsoring.

Jeśli chcesz mieć mężczyznę rolnika to przynajmniej z MIŁOŚCI. Ale jest jedno ale, rolnik lenia za żonę nie weźmie. O tipsikach, solarce i kosmetyczce zapomnij. No chyba, że krowy wydoisz i wtedy pojedziesz :lol:

Dlaczego nie potrafię zrozumieć kobiet lecących na kasę? Czy tylko kobiety z gospodarstw mają wyższe wartości niż majątek?

#5908 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 11 czerwiec 2016 - 07:17

"Rolnik szuka żony"

Piosenka-komentarz dla rozładowania emocji B)

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#5909 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 23:23

"Rolnik szuka żony"

Był zdzichu był zbychu i ja  około północy przy wódeczce  skleciliśmy taką oto pioseneczkę , posłuchajcie ludzie opowieści tej o korjop co szuka chłopca rolnika rolnika co za dwieście tysi ma  ciągnika , najlepiej hodowcę , hodowcę  co ma oborę jak hala w Broniszach targowa  , airmaxy,airmaxy  obowiązkowe bo czasu tracić nie może , rayban-y , rayban-y dla szpanu i vieśwagen , vieśwagen nie ma startu , musi być jakieś czadowe auto , bez dachu bez dachu żeby na weselu nie było obciachu  ,mam  25 wiosen i szukam chłopca rolnika   co za dwieście tysi ma ciągnika , hektarów kupę a w dolinie w dolinie farmę aż po ukrainę , tylko czy książę z bajki zechce zechce blachareczkę  być może jeśli zgubi airmaxa , mało rolni nie piszcie nie piszcie bo szans nie mieli byście , tylko chudzinki ,chudzinki  maja szanse u tej dziewczynki  ,szukam chłopca rolnika  co za dwieście tysi ma ciągnika , a czas umyka  i kandydatów jakoś nie przybywa  , nie o  miłość tutaj chodzi lecz,o kasę i wygody , szukam chłopca rolnika , szukam chłopca rolnika który umie złapać nie tylko za rogi byka , airmaxy airmaxy , ostatni krzyk mody  zawsze można  zamienić na wygodny bucik filcowy  ,  na tym kończy się opowieść ta o korjop która leży w truskawkach i marzy o chłopcu w airmaxach , szukam chłopca rolnika , szukam chłopca rolnika .

c.d.n 

Edytowany przez STANK, 21 czerwiec 2016 - 06:49.

#5910 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 13 czerwiec 2016 - 08:48

"Rolnik szuka żony"

.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5911 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 13 czerwiec 2016 - 11:59

"Rolnik szuka żony"

Cześć :) Pewnie wiele osób skomentuje ten post negatywnie ale cóż mi szkodzi spróbować w końcu nikt mnie tu nie zna i palcami wytykać mnie nie będą ;p Do rzeczy.... Szukam chłopaka... rolnika ... najlepiej hodowce bydła.... A tak serio za niecałe pół roku mam wesele koleżanki i samej nie pasuje iść ;) Więc chłopak by się przydał najlepiej z hektarami gdyż zawsze marzyłam o dużej farmie ;) Tylko oczywiście nie taki zacofany rolnik który nie wie co to airmaxy i rayban-y i jeździ starym golfem ale taki który potrafi się odnaleźć w dzisiejszym świecie :) Ktoś powie że szukam księcia z bajki, lecę na kasę itp ale wole nie tracić czasu na pisanie z kimś kto mnie nie będzie interesował więc piszę od razu o co mi chodzi i kogo szukam :) coś o mnie.... Miła, bezpośrednia 25 letnia dziewczyna pracująca mieszkająca na wsi i zajmująca się niewielkim ok 4 ha gospodarstwem (oczywiście z niewielką ale zawsze hodowlą bydła ;)). Zainteresowanych proszę o pisanie prywatnych wiadomości.

Dodam jeszcze że jestem z woj świętokrzyskiego, co nie znaczy że nie mogę poznać kogoś z dalszych woj jeśli by tylko chciał przyjechać na jakieś spotkanie.

ps Raczej potencjalny kandydat do pisania powinien być w miarę szczupły ;) sory ale nie lubię misiów chyba że pluszowe ;)

cccda1f6d4c996fa3dfbc7e86291dbc1.jpg

#5912 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1066 postów

Napisany 13 czerwiec 2016 - 19:38

"Rolnik szuka żony"

#5913 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 13 czerwiec 2016 - 21:34

"Rolnik szuka żony" Ten Grzesiek to w porządku chłopak.

#5914 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 14 czerwiec 2016 - 11:18

"Rolnik szuka żony"

nie macie swojego życia że go tak śledzicie japierdole ja myślałem że wsiur jestem tu taka wioska że szok 

#5915 Share wioskowy

wioskowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 13:48

"Rolnik szuka żony"

Gadał przez 6 minut o tych mieszaninach a co do czego to powiedział tylko że nie mieszać fosforu z siarczanem magnezu.Dla kogo był ten wykład ,chyba dla tych ptaszków co tam śpiewały

#5916 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1066 postów

Napisany 14 czerwiec 2016 - 14:22

"Rolnik szuka żony"

w opisie podał kolejność mieszania, ale inna niz "mój" producent mikroelementów który kilka razy powtarzał zeby sie trzymac kolejnośći.

Wersja Grzeska: 

Kolejność mieszania środków : 

1.Kondycjonery, środki przeciw pienieniu się
2.Siarczan magnezu , mocznik
3.Mikroelementy
4.WP , WG , SC , CS , OD , DC , SE , EW , EC/EG , SL , SP/SG/SX , 
5.Oleje , adiuwanty , pomocnicze formulacje

Wersja dostawcy mikro:

Kolejność mieszania komponentów w zbiorniku opryskiwacza: woda + bor (w przypadku roślin borolubnych) + ewentualnie mocznik + pestycydy (fungicydy, insektycydy) + regulatory wzrostu + siarczan magnezu + „Grinlist max” i pozostałe nawozy mikroelementowe.

Jeszcze inni mówia ze siarczan dodajemy zaraz po moczniku

#5917 Share Kasanowa

Kasanowa

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:lichwa

Napisany 14 czerwiec 2016 - 16:24

"Rolnik szuka żony"

szukam szczęścia i prawdziwej miłości na dobre i na złe,

#5918 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 14 czerwiec 2016 - 16:43

"Rolnik szuka żony"

debil czy jak

#5919 Share miglanc88

miglanc88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:akwarystyka,wędkarstwo ,sporty walki

Napisany 14 czerwiec 2016 - 18:14

"Rolnik szuka żony" Wszystko jest w zasięgu ręki. Mówisz i masz:środa 15 czerwca TVP 2 ,12.30 (na dobre i na złe. )11. 50 (barwy szczęścia) a o 16 (m jak miłość. )

Edytowany przez miglanc88, 14 czerwiec 2016 - 18:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5920 Share Linka

Linka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów
  • Zainteresowania:Rośliny