Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6670 odpowiedzi na ten temat

#5761 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3185 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 15:27

"Rolnik szuka żony" Tak właśnie to wszyscy widzą i większości tak jest. Żadko trafiają się dobrzy teściowie i niejeden z tego forum o tym wie. Fajnie byłoby, gdyby dziewczyna mieszkała sama a jej rodzice baaardzo daleko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 15:15
  •  

#5762 Share milano27

milano27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 18:49

"Rolnik szuka żony"

Wszystko zależy od przypadku. Fakt mieszkać z rodzicami pod jednym dachem i jeszcze pracować z nimi to nie jest wygodna sytuacja.

#5763 Share parobas

parobas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:sport, motocykle i inne.

Napisany 07 kwiecień 2016 - 19:51

"Rolnik szuka żony"

co za inteligentne dziewcze, swiete slowa ;)

#5764 Share milano27

milano27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 19:55

"Rolnik szuka żony"

Cóż za komplement ohh ;) Jakaś ilość oleju w głowie jest ;)

#5765 Share jonek98

jonek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 07 kwiecień 2016 - 20:19

"Rolnik szuka żony"

U mnie też mieszkaliśmy z rodzicami ojca do ich śmierci i trochę o tym wiem.Nieraz bywało gorąco.Teściowie dobrzy są na odległość na niedzielny obiad bo co dzień to masakra może być szczególnie gdy jedna i druga strona ma zawzięty charakter sprawy potrafią iść do sądu 

#5766 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 20:31

"Rolnik szuka żony"

najlepsze są akcje kiedy to młody przyjdzie na farme własnie do teściów i chcąc przegonić ten ciemnogród, zacofanie napotyka na ściane... bo tu się tak robiło 50 lat i tak bedzie sie robiło dalej np. wywalało gnój widełkami albo co słyszałem wczoraj koszenie trawy gdy już uschła na pniu a potem przechowywanie jej w stercie pod chmurką :P jakoś sobie tego wyobrazić nie potrafie. Jakby mi ktoś walnoł takim tekstem że tak ma być jak było to zawijam się od razu z tego placu a żona niech wybiera bo szkoda moich nerwów

#5767 Share SIEWCA

SIEWCA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Będzie dobrze...........kiedyś

Napisany 07 kwiecień 2016 - 20:32

"Rolnik szuka żony"

Tak właśnie to wszyscy widzą i większości tak jest. Żadko trafiają się dobrzy teściowie i niejeden z tego forum o tym wie. Fajnie byłoby, gdyby dziewczyna mieszkała sama a jej rodzice baaardzo daleko.

Moja żona od wielu wielu lat żyje i pracuje pod jednym dachem  z moimi rodzicami i nigdy ale to nigdy nie było trudnych dni..........mam nadzieję że i my będąc niebawem teściami zachowamy tą harmonię w rodzinie i jednocześnie na gospodarstwie. Tego TU wszystkim życzę.

kto sieje ten zbiera....

#5768 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3185 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 20:39

"Rolnik szuka żony" Również życzę by tak pozostało. Dobrze jak mąż wstawia się za żoną i rodzice nie mają nic do gadania. Lukbold sporo prawdy napisał i na wsi ciągle ciemnogród mamy w wielu miejscach. Będzie tak jak było, bo ojciec wie najlepiej itp.

#5769 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 20:47

"Rolnik szuka żony"

ale tak mysle.... wyrwać sobie żone z takiego ciemnogrodu i zacofania... wg mnie powinna byc najszcześliwszą osobą we wsi jak wkońcu bedzie mogła pożyć a nie tylko kopki z sianem stawiać :P trzeba by zlokalizować taki koniec świata :D

#5770 Share milano27

milano27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 20:47

"Rolnik szuka żony"

Lata 80 istny PLR znam to ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5771 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 07 kwiecień 2016 - 21:22

"Rolnik szuka żony"

Również życzę by tak pozostało. Dobrze jak mąż wstawia się za żoną i rodzice nie mają nic do gadania. Lukbold sporo prawdy napisał i na wsi ciągle ciemnogród mamy w wielu miejscach. Będzie tak jak było, bo ojciec wie najlepiej itp.

O matko jedyna ! :o  Jak Ja sobie przypomnę ile razy kłóciłem się z rodzicami, ile nerwów wystrzępiłem na nie potrzebnie sprzeczki, szczególnie z ojcem, na temat rolnictwa i tego cholernego zacofania, a już najbardziej drażniło mnie to, że ojciec nigdy mnie nie słuchał pomimo tego, że moje rady były całkiem rozsądne co do polepszenia pracy jak i jakości plonów, ale niestety im się wydawało, że jak młody to co on tam wie. Po paru latach kiedy rodzice postarzeli się, a Ja "podrosłem" i zacząłem finansować gospodarstwo z własnych środków, to dopiero przejrzali na oczy i zaczęli przyklaskiwać, kiedy to z 5 klasy zamiast 2 ton sypnęło dajmy na to 5 ton (przykładowo :) ), teraz jest spokój i nareszcie mogę sam decydować co i jak robić :) 

Mam nadzieję, że moje przyszłe potomstwo nie będzie mieć takich problemów jakie Ja miałem kiedyś :rolleyes:

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#5772 Share milano27

milano27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 kwiecień 2016 - 21:38

"Rolnik szuka żony"

Wniosek jeden: Wystarczy chcieć i można zdziałać cuda :D

#5773 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1067 postów

Napisany 08 kwiecień 2016 - 07:08

"Rolnik szuka żony"

Napisałeś do niej list ? ;> Ciekawe dlaczego nie wyszła dotychczas za mąż.

nie pisałem listu bo jest starsza ode mnie, a ja jednak jestem pod tym względem tradycjonalistą. a dlaczego nie wyszła, rózne sa w zyciu historie.

pracując u siebie to robisz dla siebie i na siebie a u teściów.... no to już zależy jakie stanowisko sobie wynegocjujesz i kto faktycznie rządzi. Byleby sie ni okazało że obiad jesz z innymi pracownikami i wypłate masz 10tego a jak zaslużysz to czasem szefowa do łóżka wpuści ;P

jak przychodzi zona do ciebie i pracuje na Twoich rodziców to jest dobrze, a jak Ty miałbys pracowac na jej rodziców to xle... ciekawe rozumowanie

Rolnik z powołania :-)

#5774 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2252 postów

Napisany 08 kwiecień 2016 - 08:31

"Rolnik szuka żony"

bo u mnie jest założenie że żona pracować nie musi na moich rodziców. Od pracy są maszyny którymi ja operuje a prowadzenie domu.... to praca na teściów? nie sądze. Tak samo może wybrać prace po za gospodarstwem i co znów na teściów pracuje? A wyobrażasz sobie faceta który idzie do panny na gospodarstwo i odstawia w tym momencie taki cyrk? No chyba że panna nie ma ochoty brać gospodarstwa na siebie i bierze sobie prezesa banku no ale to w tym momencie nie ma tematu "rolniczka szuka męża". No ewentualnie może najać pracowników którzy może jej nie wyniosą jak dobrze trafi

#5775 Share milano27

milano27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 08 kwiecień 2016 - 09:24

"Rolnik szuka żony"

Po prostu temat rzeka ;) Ile ludzi tyle opinii

#5776 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 08 kwiecień 2016 - 09:31

"Rolnik szuka żony"

szukam kobiety która mnie przygarnie,jedyny warunek żeby w jej wiosce był gs bo mój ostatni zamkli i nie mam gdzie chlać i za co też nie bardzo mogę walić gnój turem i poleżeć przed tv bądz pod gesem,nie jestem wybredny tylko kasa...ale brzydka też żeby nie była,

#5777 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1067 postów

Napisany 08 kwiecień 2016 - 09:35

"Rolnik szuka żony"

bo u mnie jest założenie że żona pracować nie musi na moich rodziców. Od pracy są maszyny którymi ja operuje a prowadzenie domu.... to praca na teściów? nie sądze. Tak samo może wybrać prace po za gospodarstwem i co znów na teściów pracuje? A wyobrażasz sobie faceta który idzie do panny na gospodarstwo i odstawia w tym momencie taki cyrk? No chyba że panna nie ma ochoty brać gospodarstwa na siebie i bierze sobie prezesa banku no ale to w tym momencie nie ma tematu "rolniczka szuka męża". No ewentualnie może najać pracowników którzy może jej nie wyniosą jak dobrze trafi

prowadzenie domu to tez praca czasami mam wrazenie ze cięższa niz ta na roli.

Ale do tematu Jak jest sie razem, to nie ma moje, twoje, tylko jest nasze i nie wazne czyje to gospodarstwo było przed slubem. Dziwicie sie ze dziewczyna szuka faceta takiego zeby jej pomógł w gospodarstwie, a nie takiego w białych rekawiczkach co by palcem nie kiwną, a ona sama dalej musiała charowac?

Rolnik z powołania :-)

#5778 Share milano27

milano27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 08 kwiecień 2016 - 09:42

"Rolnik szuka żony"

Sławek jesteś trollem forum? ;>

#5779 Share SlawekLubelskie

SlawekLubelskie

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:sex na sianie,geologia i ginekologia

Napisany 08 kwiecień 2016 - 10:04

"Rolnik szuka żony"

przykro mi że tak uważasz ja po prostu szukam miłości i ciepła rodzinnego,a każdy ma inne upodobania.a może ty byś była chętna przyjąć takiego kwalera jak ja,nie pije już od dwóch tygodni bo niestety gs padl 

Edytowany przez SlawekLubelskie, 08 kwiecień 2016 - 10:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5780 Share milano27

milano27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 08 kwiecień 2016 - 10:33