Skocz do zawartości

Zdjęcie

"Rolnik szuka żony"

6655 odpowiedzi na ten temat

#5301 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 655 postów

Napisany 29 listopad 2015 - 23:20

"Rolnik szuka żony"

Rafałowi to mama z tatem powiedzieli: chłopie jak chcesz te hektary to dzwoń i na kolana do Justynki bo my ją bardzo lubimy i masz z nią być bo inaczej cię wydziedziczymy. No i chłopak chciał jeszcze Fendem jeździć i posłuchał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"Rolnik szuka żony" Dzisiaj, 14:45
  •  

#5302 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 29 listopad 2015 - 23:27

"Rolnik szuka żony"

Gdzieś na portalach plotkarskich pisali że ojciec tej chyba Anki od Grzeska jest prokuratorem czy sędzią i dlatego się nie pokazali.

I trochę dziwne że żadnych znajomych nie zaprosiła!

jakby miała rodziców w wyższych sferach to by raczej namawiali ją do pójścia w ich ślady i załatwili poźniej jakaś fuche po studiach prawniczych bo nie sądzę że namawiali i zachęcali ją do pracy jako przedszkolanka i tym bardziej dziwią jej  marzenia o mężu rolniku i  późniejszy awans na jakże zaszczytne stanowisko kury domowej 

#5303 Share darek3

darek3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja

Napisany 29 listopad 2015 - 23:55

"Rolnik szuka żony"

@konteno

czasy się trochę zmieniły i żona rolnika nie musi siedzieć tylko w domu, równie dobrze może pracować w jakimś innym zawodzie a gospodarstwo Grześka nie jest raczej jakieś zacofane a wręcz przeciwnie.

A czy rolnik jest jakimś gorszym kandydatem na męża? Nie i Ania właśnie należy do takich kobiet którym rolnictwo nie przeszkadza a wręcz się podoba.

#5304 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 30 listopad 2015 - 06:29

"Rolnik szuka żony"

@konteno

.......Nie i Ania właśnie należy do takich kobiet którym rolnictwo nie przeszkadza a wręcz się podoba.

dokładnie tak, z tym że takich kobiet jest mało lub po prostu nie chcą tego przyznać bo jakby to wyglądało w towarzystwie ? 

#5305 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 07:54

"Rolnik szuka żony"

a ja dopiszę dwie sprawy które przyuważyłem: Rafał zamiast Tiguanem przyjechał na spotkanie jakimś starym Focusem, nie mi oceniać, sam lepszego samochodu nie mam, ale taka ciekawostka

a dwa Ania od Grześka chyba przeprowadziła się bliżej niego, bo we wcześniejszym odcinku mówili że mieszka gdzieś na Podkarpaciu, a wczoraj pisało że mieszka we Wrocławiu (chyba że mi się coś pomyliło)

#5306 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 30 listopad 2015 - 09:08

"Rolnik szuka żony"

Z podkarpacia jest ten młody od Anki. Startował do rady w Boguchwale obok Rzeszowa i sympatyzuje z PO.

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#5307 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 30 listopad 2015 - 09:15

"Rolnik szuka żony"

a ja dopiszę dwie sprawy które przyuważyłem: Rafał zamiast Tiguanem przyjechał na spotkanie jakimś starym Focusem, nie mi oceniać, sam lepszego samochodu nie mam, ale taka ciekawostka

a dwa Ania od Grześka chyba przeprowadziła się bliżej niego, bo we wcześniejszym odcinku mówili że mieszka gdzieś na Podkarpaciu, a wczoraj pisało że mieszka we Wrocławiu (chyba że mi się coś pomyliło)

koniec programu to sponsorzy pozabierali co swoje i zamiast vw został ford :D 

#5308 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2233 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 09:19

"Rolnik szuka żony"

VW być może ojca... a mlody jak i tak pracuje gdzieś w Poznaniu jeździ tym na co go stać i tyle... wkońcu samodzielny

#5309 Share oniak

oniak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne :)

Napisany 30 listopad 2015 - 10:04

"Rolnik szuka żony"

VW być może ojca... a mlody jak i tak pracuje gdzieś w Poznaniu jeździ tym na co go stać i tyle... wkońcu samodzielny

i z rolnictwem to ma tyle wspólnego co....

#5310 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 11:39

"Rolnik szuka żony"

Co Wy z tą kasą macie za fobię :lol:  Na kase leci, na kase, raczej przekonała się jaka z tego Mariusza mameja bez wyrazu i uciekła. W sumie bardzo dobrze zrobiła :)

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5311 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 30 listopad 2015 - 11:46

"Rolnik szuka żony"

Jonasz a Ty masz klapki na oczach .Cała Polska widziała ,że Ani zależy na funtach Mariusza .A ,że chłopak biedy to go w ''D'' kopnęła .

I love salsa

#5312 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 11:51

"Rolnik szuka żony"

Tak? No ja nie widziałem, za to widziałem jak typ się zachowuje i to nie było do końca normalne :)

Edytowany przez jajonasz, 30 listopad 2015 - 11:52.

#5313 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 12:01

"Rolnik szuka żony"

Jeden lepszy od drugiego, ręce opadają. Czy wy na prawdę myślicie że to wszystko jest naturalne i prawdziwe? To chyba macie spore problemy z głową. Wszystko jest wyreżyserowane tak aby było ciekawie i sensacyjnie. A to już połowa sukcesu w drodze do dużej oglądalności o którą chodzi producentowi = zyski, oraz sponsorom, syngenta, unia i stihl = reklama.

Pierwszy lepszy przykład. Anna wczoraj mówi że wzięła pierścionek bo stało się to przed kamerami i była pod ,,ścianą,,. Czyżby? Nie wiedziałem że na żywo kręcą i babka nie miała wyjścia.

Myślałem że 10 razy ją malowali, ustawiali na krzesłach, przy stolikach, światło itp. I nagle gdy Mariusz wyciągnął pierścionek mogła powiedzieć stop. Nie będzie takiego cyrku za pół roku w TV gdy zrealizujemy cały materiał i puścimy go w eter.

Gdyby program był realizowany na żywo wtedy można by uznać że zachowania uczestników są spontaniczne i prawdziwe. 

#5314 Share jajonasz

jajonasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 12:07

"Rolnik szuka żony"

Nie denerwuj się kolego, bo Tobie też się coś stanie z jedyną tutaj mądrą głową i dopiero będzie :)

#5315 Share TOME11

TOME11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 12:21

"Rolnik szuka żony"

to wychodzi, że Ania z lubelskiego- LU 1997C

na pewno jest to bardzo duży krok w życiu chociażby przez to no stałam się jakby nie patrzeć osobą rozpoznawaną

czyli mission complet

i ten pusty śmiech- przerażające

o hajsie to myślę, że napisano już wszystko

gównoburza o pierścionek, że nie tu kupiony itd- szkoda komentować

tego kwiatu pół światu

- w ustach 36l kobiety? 16-latki to bym zrozumiał- szkoda komentować

ogólnie jej występy artystyczne oceniam krótko i zwięźle:

user_10498_D4FGSMF6.jpg

picard-facepalm-o.gif

---

Grzegorz 10/10

dziadek- nic do niego nie mam, wiek rządzi się swoim prawami ale myślę, że dobra odpowiedź dla producentów, że powyżej pewnego wieku nie ma już co na siłę realizować relacji damsko-męskich za pomocą programu tv vide Stachu z poprzedniej edycji, swoją drogą podobna akcja- Stachu obiecał jakieś spotkanie, ten wycieczkę i w obu przypadkach lipa; dochodzi jeszcze kwestia czy to miała by być miłość w tym wieku czy może skok na hajs dziadka, ogólnie przesadyzm i nachalność było widać u każdej z jego kandydatek

musiała któraś zostać

zaorało wszystko

+ to jak się wycierał po buziaczku

eug.png

rozjebało system

a tak z przymrużeniem oka to:

jedna powiedzmy sobie szczerze jak emerytowana prostytutka, ta z kijkami cholera straszna coś w stylu tego kawału, że teściowa to nie rodzina i pozostała wybranka czyli też trochę przesadyzm bo widziała, że dziadka temat już nie kręci, a ona chciała go na siłę realizować

niskociśnieniowiec :D

Robert 10/10

u Rafała Młota :D (Karol Młot) ciekawie wyszło, chyba nikt się nie spodziewał takiego rozwoju sytuacji, oczywiście o ile to wszystko prawda bo hipotezy takiej, że ten ostatni odcinek dograny był sporo później(no bo w zasadzie był, pytanie tylko ile później) i beka na 1/10 Polski już trwała i może próba zmazania tego przez niby związek; Marta wydawała się od początku bardzo spoko, a tu jednak haczyk jakieś obsesyjki i dzwonienia

ja do programu przyszedłem z zamiarem szukania żony, jestem dojrzałym i odpowiedzialnym facetem, potrafię rozmawiać na wiele tematów

po czym następuje:

mar.png

:lol:

byłaś zakochana w Rafale? nie, nie byłam

to po jakiego h*ja wydzwaniałaś po programie

ja się bardzo szybko zakochuje i odkochuje więc z tym nie ma problemu, łatwo przyszło- łatwo poszło

no to raczej mentalność gimnazjalnej małolaty, a nie 26/7(?) latki..

ogólnie jak dla mnie spory pustostan pod kopułą tak jak i pewnej Ani

#5316 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 12:32

"Rolnik szuka żony"

to wychodzi, że Ania z lubelskiego- LU 1997C

....

:lol:

a z tą Lubelską rejestracją też zauważyłem, ciekawe, bo wcześniej ten samochód był na tablicach ESK (skierniewickie), zobaczcie sobie odcinek jak do niego jechała, mimo że tablica zamazana było widać ESK

i te słowa Kuby-do zobaczenia, a on przecież z lubelskiego pochodzi, czyżby już się do niego przeprowadziła i zdążyła auto przerejestrować???

#5317 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2233 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 12:39

"Rolnik szuka żony"

hehe kto sprawdzi czy Rafał faktycznie z Justyną ? bo może to faktycznie było wyreżyserowane... Taki nagły zwrot akcji i happy end :P

#5318 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 13:14

"Rolnik szuka żony" Odcinek był nagrany 2 msc później po ostatnich randkach. Była o tym mowa.

#5319 Share knoro93

knoro93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1457 postów

Napisany 30 listopad 2015 - 13:51

"Rolnik szuka żony"

Niech sie teraz wstydzą Ci którzy krytykowali Rafała i mówili że to gówniarz i szuka wyłącznie przygody i sławy w programie. Żal mi osób które sie naśmiewaja z uczestników a sami siedzą przed komputerami pierdzą w stołki i sami nie mają partnerek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5320 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 30 listopad 2015 - 14:23

"Rolnik szuka żony" Ja tam nie mam zamiaru wstydzić się niczego. Rafał jeszcze dowalił że do kobiet trzeba prosto co jest jawną sugestią że Justyna jest idiotką i nie rozumie jak nie powie sie jej wprost.