kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
STANK    15

 

w życiu albo  przyjmujesz rolę ofiary ,albo drapieżnika (czytaj lwa )

 drapieżnik czy lew czy inny też  może stać się  ofiarą , i wtedy rozszarpią go sępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JPH2    25

Ja to tak z pobłazaniem czytam te komentarze, Panie nie przeżywajcie tak tego markowego bałaganu, szkoda na to energii. Powiem tak, a to samo Wasze Mamy i Babcie- starsze pokolenie oczywiście, że panów można podzielić na kilka grup: umiejących gotowac, sprzątać innym słowem wykonywać kobiece prace z podziałem na podgrupy a/ umie wbić gwoździa do sciany itp. b/ nie potrafi zrobić takich rzeczy typowo męskich. Następna grupa to panowie -lewe ręce w kuchni ale złote do majsterkowania, prac typowo męskich .No nastepna grupa to całkowite lewusy do wszystkiego. Wiadomo, że kazda z nas chciałaby Pana z grupy 1a, ale tak pomyśleć, gdzie byłoby wtedy pole dla nas do popisu, jak on wszystko za nas by zrobil? Tacy Panowie to są w mniejszości, a jeszcze jak by miał takie gospodarstwo i tyle drobnicy to za przeproszeniem z palcem do nosa by sobie nie trafił.Takie życie i taka prawda. Dlatego my kobiety w takich sytuacjach jesteśmytymi kapitanami na tym gospodarstwi (podobnie wypoow. się panowie parę postów wyżej) Kobiece oko jest tu najw.- widzi bałagan na podwórku czy gdzie indziej to zarządzi w wolnym czasie od prac p[olowych porządki i tak małymi kroczkami aż w całym obejściu jest  czysto no i oczywiście musi jak herszt tego pilnować ,bo niektórzy panowie to mają talent do robienia bałaganu.Podsumowanie: Pani opowiadała, że musi zawsze pilnować, w co mąż się ubiera jak idzie lub idą na zebranie czy w gości, bo jednego razu patrzy a on ma na jednej nodze jasną na drugiej ciemną skarpetkę. Mąż tej pani jest człowiekiem b. gospodarnym , który zaczynał od zera a teraz zalicza się do elity rolniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Panie nie przeżywajcie tak tego markowego bałaganu, szkoda na to energii. 

Słowo ''przeżywanie '' kompletnie tu nie pasuje ,.Ja bynajmniej się tu dobrze bawię .  :P

 

Pani opowiadała, że musi zawsze pilnować, w co mąż się ubiera jak idzie lub idą na zebranie czy w gości, bo jednego razu patrzy a on ma na jednej nodze jasną na drugiej ciemną skarpetkę. Mąż tej pani jest człowiekiem b. gospodarnym , który zaczynał od zera a teraz zalicza się do elity rolniczej.

 

Faktycznie , kobieta ma pole do popisu .  :rolleyes:   

Edit : To co tolerowały lub uważały za normalne kobiety w starszych pokoleniach ,dziś już takie normalne nie jest . Cywilizacja ,jednym słowem . 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Nom, teraz zachwyt budzą faceci w rurkach. Ale co do jednego masz racje, dzisiaj wiele kobiet nie potrzebuje męskiego mężczyzny, bo same sobie dają radę i nikt sie nimi nie musi opiekować. Toteż coraz częściej, poszukiwani są "faceci", którzy wręcz wyręczą kobiety w ich obowiązkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Po obejrzeniu tego odcinka mam ochotę iść i sprawić wp.... Łysemu i Szymonowi.Ja Pi... Jacy Idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerkus    0

a wiesz, he he he, pasów to się tak nie zapina hehehe wiesz bo brzuszko będzie bolało , wiesz jakby co he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Amisz wymiksował się z związku po angielsku :blink: Za to Zbysiu staję się ,, czarnym koniem" całej serii...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz dał plamę totalnie. Patrycja bardzo fajna dziewczyna chętnie bym ją poznał sam, żeby nie mieć chwili odezwać się do dziewczyny to kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

po pysku mu powinna dać i tyle... też bym ją przygarnął... dziewczyna z jajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Tak to jest jak idzie taki do programu i nie wie czego chce im dalej w las tym ciemniej co seria to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Ale co do jednego masz racje, dzisiaj wiele kobiet nie potrzebuje męskiego mężczyzny, bo same sobie dają radę i nikt sie nimi nie musi opiekować

Hehe , no tak prawda ,bo tak do tej pory miały'' duże dziecko do opieki ''. 

 

 

Toteż coraz częściej, poszukiwani są "faceci", którzy wręcz wyręczą kobiety w ich obowiązkach. 

O widzę ,że Ty też się znasz na kobietach .  Moje myśli idą jednak innym torem . Cywilizacja czyli wszelkie udogodnienie w zasięgu ręki by żyć lepiej .  Tak jak Marek powiedział w jednym z odcinków ''nie znaczy że ma to robić ,ale dobrze żeby to umiała '' Otóż ,jestem tego samego zdania ,tylko że u niektórych osób kończy się  to tylko na wypowiedzeniu tych słów .   

 

Cóż po dzisiejszym odcinku ,Zbigniew górą .Patrycja powinna zamówić na Łukasz koszt szampana i się wyluzować .  Szymon ,chyba nie taki święty i ma od innych zachęty . Monika ,hmmm  koniec świat jak powiesz mężczyźnie białe ,a on już bielszego nie widzi ,no i Marek z synem ubolewał ,że odjechały i okien nie umyły  :D

Ale powiedzcie uważni widzowie ,Marek w następnym odcinku marynarkę ubrał ,czy już mam zwidy od tej krytyki kierowanej ku jego osobie ?  :blink:

Edit:

 

 

a wiesz, he he he, pasów to się tak nie zapina hehehe wiesz bo brzuszko będzie bolało , wiesz jakby co he he he :) 

Jakby Ci kamera ''świeciła ''w oczy i jeszcze kobieta co budzi Twe zmysły była tuż obok ,to ciekawe gdzie Ty byś miał te pasy zapięte ?  :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

Monika i Patrycja nie dziwie się że nikogo nie mają,bo niestety cięzki jest ich charakterek.Tomek jest trochę zdesperowany i wszystko robi na siłe,a ja bym olał tą Moniczkę.Łukasz niestety mógł wybrać Anię,no ale kogoś tam pozna .Zbysiu,tu to zaskoczenie,był w moim rodzinnym mieście na randce :o ,na któraj się troche speszył,jak zaczął mówić o ślubie,ale coś z tego powinno być.U Szymona wszystko wyjaśnione,Marysia widać że skromna.U Marka wkońcu może przyjdzie jakaś kobieta i ogarnie ten dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Macie racje Panowie jak przyszło co do czego Szymon, Łukasz, Tomeczek wszyscy spie*****li w popłochu...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

Łukasz dał plamę totalnie. Patrycja bardzo fajna dziewczyna chętnie bym ją poznał sam, żeby nie mieć chwili odezwać się do dziewczyny to kiepsko

 

Bo jej nie chce :D ,już sami jej rodzice mówili,że z nią ciężko wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pros    0

Pamiętacie może moment gdy Łukasz wybrał Patrycję? Gdy zostali sami zapytał ją,czy się spodziewała że zostanie wybrana. Ona powiedziała że nie,a on wtedy złapał się za głowę i zaczął zataczać. Pomyślałem że pożałował że nie wybrał Anki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Monika i Patrycja nie dziwie się że nikogo nie mają,bo niestety cięzki jest ich charakterek.Tomek jest trochę zdesperowany i wszystko robi na siłe,a ja bym olał tą Moniczkę.Łukasz niestety mógł wybrać Anię,no ale kogoś tam pozna .Zbysiu,tu to zaskoczenie,był w moim rodzinnym mieście na randce :o ,na któraj się troche speszył,jak zaczął mówić o ślubie,ale coś z tego powinno być.U Szymona wszystko wyjaśnione,Marysia widać że skromna.U Marka wkońcu może przyjdzie jakaś kobieta i ogarnie ten dom ;)

Nie zgodzę się z tobą.Mam taką Monikę w domu od 15lat i wiem jak było i wiem jak jest.To samo Patrycja.Jak z taką dziewczyna się dogadasz to nie tylko konie możesz kraść ale i ziemniaki na asfalcie sadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzakk1    29

jednak dobrze pamiętałem ze ten od bladyny wyskoczył z tekstem czy jesteś w stanie mnie pokochać hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Monika i Patrycja nie dziwie się że nikogo nie mają,bo niestety cięzki jest ich charakterek.Tomek jest trochę zdesperowany i wszystko robi na siłe,a ja bym olał tą Moniczkę.Łukasz niestety mógł wybrać Anię,no ale kogoś tam pozna .Zbysiu,tu to zaskoczenie,był w moim rodzinnym mieście na randce :o ,na któraj się troche speszył,jak zaczął mówić o ślubie,ale coś z tego powinno być.U Szymona wszystko wyjaśnione,Marysia widać że skromna.U Marka wkońcu może przyjdzie jakaś kobieta i ogarnie ten dom ;)

Ja też z bliskich okolic Przemyśla pochodzę także miły akcent w programie, szkoda że więcej Arłamów pokazali (pewnie sponsorował), niż Przemyśl.

Patrycja nie widać aby miała aż tak straszny charakter, myślę że idzie się z nią dogadać, tylko pewnie już jej w domu dokuczają że studia skończyła i wróciła bez chłopaka do domu. Najgorsze zaskoczenie to amisz, oczywiście na minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już wiem czemu mi powiedzieli że jestem z bieszczad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

amisz bez mamusi... potracił się synek. A już widzę te tłumy do niego, które marzą o zamieszkaniu z teściową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

a ja tam myślę że lepiej odpuścić jak ciągnąć na siłę, tym bardziej że ta Patrycja to widać kapryśna i uparta, i fochem przyszła i choćby Łysy się dwoił i troił to jej nie minęło

Marek luzak, i tak jak ktoś wcześniej napisał wyjdzie najlepiej z nich wszystkich, kobitki do niego piszą, ale już nie przy kamerach, żadnej spiny, żadnej sztuczności

Monika to sama nie wie czego chce, też już o tym tu pisali, że na początku za wolno, potem że za szybko, teraz że jej nie dogoni, sama nie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj